Článek

Vážná nemoc v rodině známé virtuosky!

 
Houslová virtuoska a violistka Gabriela Demeterová (45) zažívá opravdu těžké chvíle. Její mamince totiž lékaři diagnostikovali nevyléčitelnou Alzheimerovu chorobu.
13.02.2017 12:15 |

podobné články

Podobné články

Rajcovní pózy i stehýnka v pohotovosti: Tyhle virtuosky vás omráčí nejen hudbou, ale i sex-appealem

 
Trojice virtuosek, které si už deset let říkají Inflagranti a hrají všehochuť od klasiky až po metal, naprosto vyvrací předsudky, že klasická hudba je konzervativní a vážná věc. Při vystoupeních tohoto tria se fanoušci strunných nástrojů mohou kochat nejen uměním hudebnic, ale i jejich velkým sex-appealem.
29.10.2014 12:00 |

podobné články

Pod neustálým lékařským dohledem! Janek Ledecký (53): Vážná nemoc v rodině!

 
Ledecký je úspěšný skladatel a podnikatel, syn je dobrým muzikantem a malířem, dcera talentovaná sportovkyně. Přesto celou rodinu jako prokletí provází vážná nemoc krve!
11.10.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (284 článků)

Zkušený novinář v údivu z dění kolem Schapira: USA nás mají za satelitní stát. Vzpomeňte, co kdysi vzkázal Čechům Chirac

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Nejčastěji probíraným tématům uplynulého týdne – cestě prezidenta Miloše Zemana do Moskvy a také jeho roztržce s americkým velvyslancem v Praze – se věnuje Petr Žantovský. Zatímco rozruch z první události mu přijde naprosto absurdní, na té druhé ho udivuje, že nikde v médiích nezaznamenal úvahu o tom, že nás Spojené státy považují za pouhý satelit. Rozebírá i případ ukrajinské klavírní virtuosky, které kvůli politickým názorům zakázali vystoupit v Torontu.
11.04.2015 17:46 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21284 článků)

Tajemství štíhlé postavy Heidi Janků: Vážná nemoc

 
Heidi Janků letos oslaví padesátku. Její postavu by jí mohla závidět kde jaká dvacítka. Za štíhlou figurou ale stojí vážná nemoc střev.
21.07.2012 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (487 článků)

Vážná nemoc Karla Gotta: Na poslední chvíli zrušil koncerty!

 
Fanoušci, kteří se těšili na vystoupení Karla Gotta (73), mají smůlu. Mistra skolila vážná nemoc, kvůli níž musel zrušit svá vystoupení na Slovensku.
10.05.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4737 článků)

Seriálová hvězda Martin Stránský: Vážná nemoc jater!

 
Vážná nemoc jater! Populární herec Martin Stránský (44), kterého můžete vídat v současnosti jako doktora Kováře v seriálu Doktoři z Počátků, bojoval s cytomegalovirózou. Kvůli ní musel dodržovat přísný léčebný režim.
18.01.2015 05:01 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stránský (100 článků)

Prezident Zeman pomohl rodině postižené povodněmi. Napsal to na Facebooku

 
Prezident Miloš Zeman dal větší peněžitý dar rodině z Kouřimi na Kolínsku postižené červnovými povodněmi. "Rozhodl jsem se, že i já osobně, alespoň jako symbolický projev dobré vůle, přispěji jedné konkrétní rodině," napsal ve středu Zeman na své facebookové stránce. Výši daru Hrad zveřejnit nechce, ale jde o částku, která může rodině výrazně pomoci, řekla ČTK mluvčí prezidenta Hana Burianová.
31.07.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21284 článků)

Zeman daroval peníze rodině, kterou postihly povodně

 
Prezident Miloš Zeman dal větší peněžitý dar rodině z Kouřimi na Kolínsku postižené červnovými povodněmi. „Rozhodl jsem se, že i já osobně, alespoň jako symbolický projev dobré vůle, přispěji jedné konkrétní rodině,” napsal ve středu Zeman na své facebookové stránce. Výši daru Hrad zveřejnit nechce, ale jde o částku, která může rodině výrazně pomoci, řekla mluvčí prezidenta Hana Burianová.
31.07.2013 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21284 článků)

Záhadná nemoc v Kazachstánu: Vědci našli příčinu spavé nemoci

 
Velkým oříškem pro vědce se stala záhadná nemoc, která trápila obyvatele malých vesniček v Kazachstánu. Nemoc měla za následek dlouhý spánek, lidé usínali dokonce při chůzi a dokázali spát až několik dní! Nakaženo bylo celkem 140 lidí a vědcům trvalo dva roky, než nemoc vyřešili. Teď konečně přišli s rozuzlením. Viníkem jsou bývalé uranové doly.
19.07.2015 20:30 |

podobné články

Jak se bránit proti vzniku demence

 
Demence je velice ošklivá nemoc, kterou možná znáte pod názvem Alzheimerova choroba. Nejzákeřnější na ní je skutečnost, že se nedá léčit – a otázkou je, jestli se lékařům vůbec někdy podaří vynalézt lék, který by na tuhle zákeřnou nemoc fungoval. Spousta lidí se domnívá, že je demence problém především starých lidí. Na jednu stranu to pravda je, protože podle statistik tato nemoc udeří především u lidí vyššího věku. Nelze se na to ale spoléhat, člověk totiž nikdy neví, kdy se nechvalně známý Alzheimr rozhodne usadit i v jeho hlavě. Co udělat proto, aby se vám demence vyhnula obloukem Ošklivá, zákeřná, neléčitelná – tak se dá jednoduše demence vystihnout. Jestliže jsme vás vylekali, není se čemu divit. Opravdu se nejedná o nic pěkného, což by nám jistě potvrdil každý, kdo se s demencí setkal u někoho ze svých blízkých a musel sledovat, jak jej tato nemoc postupně mění v někoho úplně jiného. V dnešním článku vás ale nechceme strašit, ale naopak vám poradit, co můžete udělat proto, aby u vás k rozvinutí Alzheimerovy choroby vůbec nedošlo – nebo se alespoň pokusit svůj mozek natolik procvičovat, aby demenci dokázal statečně odolávat. Prevence vzniku demence Máme pro vás několik tipů, s nimiž můžete vzniku demence zabránit. A vůbec nezáleží na tom, jestli je vám pětadvacet, čtyřicet nebo šedesát – na prevenci totiž nikdy není příliš brzy! Procvičovat, procvičovat, procvičovat! To nejjednodušší, co můžete udělat, je neustále svůj mozek něčím zaměstnávat. A nemáme tím na mysli sledování televize. Naopak luštěte křížovky, snažte se vyřešit hlavolamy, naučte se luštit sudoku nebo se zkrátka jen učte něčemu novému, to také hodně pomáhá. Jezte bobuloviny! Věděli jste, že drobné ovoce v podobě malin, ostružin nebo třeba brusinek a borůvek obsahuje látky, které účinně snižují hladinu homocysteinu, což je podle lékařů jedna z příčin vzniku demence? Pokud ne,... Čtěte více Příspěvek Jak se bránit proti vzniku demence pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
07.01.2018 09:55 |

podobné články

Lucka Vondráčková: Vážná nemoc v rodině!

 
Mezi hokejisty, které nominoval kouč nároďáku Alois Hadamczik na turnaj Karjala, je i kladenský útočník a kapitán z posledního MS Tomáš Plekanec (30). Manžel Lucie Vondráčkové ale odehraje jen jeden zápas, kvůli vážné nemoci jeho táty a tedy tchána Lucky.
01.11.2012 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1175 článků) , Alois Hadamczik (315 článků) , Tomáš Plekanec (298 článků)

Lucka Vondráčková: Vážná nemoc v rodině!

 
Mezi hokejisty, které nominoval kouč nároďáku Alois Hadamczik na turnaj Karjala, je i kladenský útočník a kapitán z posledního MS Tomáš Plekanec (30). Manžel Lucie Vondráčkové ale odehraje jen jeden zápas, kvůli vážné nemoci jeho táty a tedy tchána Lucky.
01.11.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1175 článků) , Alois Hadamczik (315 článků) , Tomáš Plekanec (298 článků)

Děsivá nemoc v rodině Ladislava Freje: Syn trpí duševní nemocí! Bojuje s démony...

 
Co může být horšího, než když vám dítě, byť dávno dospělé, oznámí, že trpí nebezpečnou nemocí. Na ten okamžik herec Ladislav Frej (71) do nejdelší smrti nezapomene. Vážná duševní porucha postihla jeho syna už na DAMU. Od té doby Ladislav Frej ml. (35) bojuje s vlastními démony.
10.10.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Frej (183 článků)

Odhalte svůj karmický dluh a napravte chyby z minulých životů!

 
Neúspěchy v práci, partnerské problémy, v rodině, vážná nemoc... Máte často pocit, že je k vám život nespravedlivý? Není. Každý "zásah osudu" je jen vyústěním zpětných karmických působení, která si s sebou každý člověk přináší z minulých životů.
22.11.2013 06:47 |

podobné články

Bolest krásné Vietnamky z Ordinace: Vážná nemoc v rodině! A chybí peníze...

 
Na svůj mladý věk to hvězda seriálové Ordinace Ha Thanh Nguyen (25) nemá jednoduché. I když si přijde na slušný výdělek díky natáčení, musela vzít ještě jednu práci, aby zabezpečila svou vietnamskou rodinu. Tatínek má totiž vážné zdravotní potíže a herečka se musí pořádně otáčet!
02.07.2014 05:05 |

podobné články

Modelka Diana Kobzanová v slzách: VÁŽNÁ NEMOC V RODINĚ!

 
Bývalá Miss Diana Kobzanová (35) žije v daleké Kanadě a zažívá tam jednu pohromu za druhou. Místo aby si užívala život hokejové partnerky, tak se jí vše hroutí pod rukama. Nejenže mají být hádky s Michaelem Frolíkem (29) na denním pořádku, ale ještě k tomu se strachuje o život rodinného příslušníka.
16.01.2017 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Frolík (179 článků) , Diana Kobzanová (559 článků)

Maciuchová po rakovině: Vážná nemoc v rodině!

 
Po roce má Hana Maciuchová (71) opět velké starosti! Před rokem touto dobou bojovala s rakovinou prsu, nyní se podle informací deníku Aha! pere s nespecifikovanou vážnou nemocí její tatínek Josef Maciuch (97). Dcera proto poslední týdny tráví u jeho lůžka!
23.02.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Maciuchová (310 článků)

Finanční pomoc pro onkologicky nemocné rodiče

 
Jakmile se v rodině objeví vážná nemoc u rodiče, vše se rázem změní. Začíná dlouhá cesta s jediným cílem – úspěšně zvládnout léčbu a zároveň se maximálně věnovat svým dětem, aby dopad těžké situace byl na ně co nejmenší.
07.05.2017 11:30 |

podobné články

Vilhelmová leží v bolestech, Dyk si zpívá s kapelou: Vztah jim ničí krize a nemoc!

 
Je to pár měsíců, co se dali dohromady, a jejich mladou lásku už komplikují dvě věci – vážná nemoc, která údajně postihla Tatianu Vilhelmovou (33), a také pracovní vytíženost jejího zajíčka Vojty Dyka (26). Schyluje se snad k dalšímu slavnému rozchodu?
01.09.2011 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (452 článků) , Vojtěch Dyk (707 článků)