Článek

Vážná nehoda u Cvikova, šest zraněných

 
Boj o čas nevyhrál řidič peugeotu, který včera ráno předjížděl kamion na silnici u Cvikova na Liberecku. Nestihl se totiž vrátit do svého jízdního pruhu a čelně se střetl s protijedoucím mitsubishi.
16.10.2020 12:20 |

podobné články

Podobné články

Vážná nehoda na Mladoboleslavsku: Šest zraněných, z toho dva kojenci! O kus dál boural další vůz

 
U Čisté na Mladoboleslavsku bourala tři auta, na místě bylo šest zraněných, z toho dvě děti v kojeneckém věku. Zasahovat musely dokonce dva záchranářské vrtulníky. Další vážná nehoda se stala u Obrubce, i tady zasahoval vrtulník.
18.07.2020 12:35 |

podobné články

U Cvikova na Českolipsku hrozí protržení hráze rybníka

 
Hasiči evakuují obyvatele Kunratic u Cvikova na Českolipsku, kde hrozí protržení hráze rybníka.
07.08.2010 22:46 |

podobné články

Drsná srážka dvou aut na Olomoucku: Na místě mnoho zraněných!

 
Vážná nehoda dvou vozidel si u Štěpánova na Olomoucku vyžádala šest zraněných, jeden člověk utrpěl vážná zranění. Na místě zasahoval vrtulník.
28.09.2020 18:30 |

podobné články

Vážná nehoda v Brandýse: Náklaďák skončil na boku, zranila se těhotná žena

 
Velmi vážná nehoda omezila v úterý kolem půl deváté ráno dopravu v ulici 5. května v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi. Srazil se náklaďák s osobním autem, na místě se zranili tři lidé. Jeden z nich utrpěl velmi vážná poranění a musel být letecky přepraven do vinohradské nemocnice, zranila se i těhotná žena.
02.10.2018 12:05 |

podobné články

Vážná nehoda na Mladoboleslavsku: Motorkáře oslnilo slunce a skončili v příkopu!

 
Vážná nehoda se stala u obce Petkovy na Mladoboleslavsku. Do příkopu tam sjeli dva motorkáři a utrpěli vážná zranění. Pro jednoho z nich musel letět vrtulník.
06.10.2018 16:10 |

podobné články

Vážná nehoda na Štěrboholské spojce. Po střetu náklaďáku s automobilem skončil řidič v bezvědomí

 
Vážná nehoda komplikuje ranní dopravní situaci na Štěrboholské spojce. Zrána se tam srazil nákladní vůz s osobním automobilem. Na místě zasahují všechny složky Integrovaného záchranného systému. Řidič osobního vozidla utrpěl vážná zranění, kvůli kterým byl urychleně převezen do nemocnice.
06.11.2018 08:40 |

podobné články

Vážná nehoda na Benešovsku: Po střetu motorky a čtyřkolky tři zranění! Mezi nimi i dvě děti

 
Vážná nehoda v Miličíně na Benešovsku! Na polní cestě se srazila čtyřkolka s motorkou, výsledkem jsou tři zraněné osoby. Dospělá osoba utrpěla velmi vážná zranění a musela být resuscitována. Dvě děti (11 a 12) utrpěly středně těžká poranění. Zasahovat musely dva vrtulníky.
20.07.2020 21:35 |

podobné články

Vážná nehoda u Prahy: 9 zraněných, z auta vystříhávali i roční dítě

 
Vážná dopravní nehoda se stala u obce Zdiby u Prahy. Při srážce dvou osobních aut a nákladního vozidla bylo zraněno 9 lidí, z toho dva vážně. Na místě zasahovali hasiči, kteří museli uvězněné pasažéry včetně ročního miminka vystříhávat z trosek aut. Vrtulník záchranné služby pak odvezl nejvážněji zraněné.
29.08.2013 22:50 |

podobné články

Vážná nehoda zablokovala křižovatku ve Voticích: Řidiče zachraňoval vrtulník!

 
Velice vážná nehoda zablokovala ve čtvrtek dopoledne provoz na mimoúrovňové křižovatce u Votic na Benešovsku.  Minimálně jeden ze čtveřice zraněných skončil zaklíněný v kabině. Pro účastníky nehody musel letět i vrtulník.
27.12.2018 18:05 |

podobné články

Tragická nehoda v Třeboni: Tři mrtví a šest zraněných po čelní srážce dvou aut

 
Při nehodě dvou osobních aut v Třeboni v sobotu zemřeli tři lidé a šest lidí se zranilo. Silnice z Třeboně do Lomnice nad Lužnicí je zcela uzavřena. Na místě zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému. Všech šest zraněných přepravili záchranáři na ošetření do nemocnic, jde o lehká a středně těžká zranění.
21.07.2018 18:20 |

podobné články

Nehoda u D1 na Kroměřížsku si vyžádala sedm zraněných

 
Vážná dopravní nehoda dvou osobních automobilů u sjezdu z dálnice D1 nedaleko Bezměrova na Kroměřížsku, si v sobotu odpoledne vyžádala sedm zraněných lidí. Agenturu Mediafax o události informovala Hana Polešáková ze zlínské krajské záchranky.
25.09.2010 18:55 |

podobné články

Vážná nehoda na Jihlavsku: 10 zraněných!

 
Deset zraněných si vyžádala nehoda tří aut na Jihlavsku, dva lidé byli přitom zraněni těžce. Silnice I/38 mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem byla přibližně tři a půl hodiny uzavřená. Provoz se podařilo obnovit ve 12:45. V jednom z aut cestovalo devět Maďarů. Na místě zasahovali záchranáři. Okolnosti nehody vyšetřují policisté.
16.10.2017 16:55 |

podobné články

Vážná nehoda na Brněnsku: Pět zraněných po srážce dvou aut!

 
Pět zraněných, z toho tři těžce, si vyžádala odpolední nehoda dvou aut u Předklášteří na Brněnsku na křižovatce silnic od Dolních Louček a od Doubravníku.
09.11.2019 19:00 |

podobné články

Útok na novináře v Paříži: Mrtvých i zraněných přibývá! Celé město hledá atentátníky, kteří kvůli islámu stříleli na vše živé!

 
"Útok na redakci satirického časopisu Charlie Hebdo":http://www.extra.cz/mimoradna-zprava-v-parizi-vystileli-redakci-casopisu-10-mrtvych-a-naprosta-panika si aktuálně vyžádal 11 mrtvých a deset zraněných. Čísla se ale stále mění, pařížský starosta před chvílí potvrdil počet mrtvých, ale počet těžce zraněných upřesnil na šest. Informace se značně rozcházejí, aktuálně to podle živého přenosu z místa činu vypadá na deset zraněných, z nichž čtyři jsou přímo ohroženi na životě.
07.01.2015 13:33 |

podobné články

Děsivá nehoda na kolejích: Při srážce vlaků zemřelo devět lidí, 43 je zraněných

 
Nejméně devět mrtvých a 47 zraněných si dnes vyžádala nehoda vysokorychlostního vlaku v turecké metropoli Ankaře. S odvoláním na místního guvernéra Vasipa Şahina o tom informovala agentura Anadolu. Počet obětí nemusí být konečný, záchranáři dále prohledávají trosky vlaku. Tři ze zraněných jsou ve vážném stavu.
13.12.2018 07:05 |

podobné články

Vážná nehoda na D1: K šesti zraněným letěl vrtulník!

 
Vážná nehoda zablokovala v sobotu odpoledne dopravu na dálnici D1 ve směru na Brno. Neštěstí, při němž se zranilo šest lidí, se stalo na 9. kilometru.
22.08.2009 15:45 |

podobné články

Hasiči a policisté utěšují děti po nehodě rodičů: Foto dojalo internet

 
Vážně vypadající nehoda zastavila provoz na dálnici D6 u Kynšperka nad Ohří v pátek odpoledne. Ačkoliv bylo na místě šest zraněných, nebyla nehoda nikterak vážná. Sociální sítě ovšem oblétla fotografie, která zahřeje u srdce – hasiči a policisté se na místě osobně postarali o čtyři děti.
17.07.2017 11:30 |

podobné články

SMRTELNÁ NEHODA! Kamion smetl chodkyni...

 
Nákladní vůz srazil a usmrtil ve čtvrtek nad ránem chodkyni (51) na silnici u Cvikova na Českolipsku. Agentuře Mediafax informaci potvrdil operační důstojník policie v České Lípě.
30.06.2011 08:30 |

podobné články

Vážná nehoda na Vsetínsku: Šest zraněných, z toho tři děti

 
Šest lidí se zranilo při nehodě vícemístného osobního auta na Vsetínsku. Mezi zraněnými jsou tři děti, jedno z nich muselo být převezeno do nemocnice vrtulníkem.
01.05.2018 18:35 |

podobné články