Článek

Vážná nehoda u Chvojence: Čelní střet aut si vyžádal tři zraněné

 
Sobotní vážná nehoda u Chvojence na Pardubicku zablokovala hlavní tah na Olomouc. Čelní střet dvou aut si vyžádal tři zraněné. Zasahovat musel i vrtulník.
09.10.2021 12:55 |

podobné články

Podobné články

Čelní střet dvou osobáků na Kolínsku: Těžce zraněné museli z aut vyprošťovat

 
Dva vážně zraněné si v pátek dopoledne vyžádal čelní střet dvou osobních vozů u Vrbčan na Kolínsku. Jeden zraněný skončil ve střešovické nemocnici, druhý byl hospitalizován na Vinohradech.
10.01.2020 13:40 |

podobné články

Tragická nehoda na Znojemsku: Čtyři mrtví, pro vážně zraněné dítě letěl vrtulník

 
Tragická nehoda se v pondělí odehrála u Pavlic na Znojemsku. Čelní střet dvou vozidel nepřežili čtyři lidé, podle informací serveru Blesk.cz záchranáři ošetřili tři zraněné, mezi nimi i jedno dítě, které bylo ve vážném stavu letecky transportováno do nemocnice.
11.11.2019 21:20 |

podobné články

Nehoda uzavřela dálnici D11: Zranili se tři lidé

 
Nehoda dvou osobních aut uzavřela dálnici D11 na 37. kilometru ve směru na Hradec Králové. Podle prvních informací si střet vyžádal tři zraněné.
17.07.2018 22:05 |

podobné články

Vážná nehoda u Prahy: 9 zraněných, z auta vystříhávali i roční dítě

 
Vážná dopravní nehoda se stala u obce Zdiby u Prahy. Při srážce dvou osobních aut a nákladního vozidla bylo zraněno 9 lidí, z toho dva vážně. Na místě zasahovali hasiči, kteří museli uvězněné pasažéry včetně ročního miminka vystříhávat z trosek aut. Vrtulník záchranné služby pak odvezl nejvážněji zraněné.
29.08.2013 22:50 |

podobné články

Smrtelná nehoda u Českého Brodu: Řidička (†54) nepřežila čelní srážku

 
Čelní střet dvou osobních aut na silnici z Prahy do Kolína si dnes odpoledne vyžádal jedno úmrtí, další člověk byl zraněn. Silnice I/12 byla kvůli odstraňování následků nehody zhruba čtyři hodiny neprůjezdná. Příčinu a okolnosti policisté vyšetřují, řekla ČTK policejní mluvčí Michaela Richterová.
16.11.2017 18:55 |

podobné články

Vážná nehoda na Benešovsku: Po střetu motorky a čtyřkolky tři zranění! Mezi nimi i dvě děti

 
Vážná nehoda v Miličíně na Benešovsku! Na polní cestě se srazila čtyřkolka s motorkou, výsledkem jsou tři zraněné osoby. Dospělá osoba utrpěla velmi vážná zranění a musela být resuscitována. Dvě děti (11 a 12) utrpěly středně těžká poranění. Zasahovat musely dva vrtulníky.
20.07.2020 21:35 |

podobné články

Celní správu posílí Robert Šlachta

 
Robert Šlachta v nejbližších dnech požádá o přijetí do služebního poměru příslušníka Celní správy. Vyslyšel tak nabídku náměstkyně ministra financí pro daně a cla Aleny Schillerové a generálního ředitele GŘC Milana Poulíčka z minulého týdne, aby jako zkušený manažer a specialista na ekonomickou kriminalitu posílil pátrací kapacity Celní správy. Celní správa totiž od 1. srpna 2016 s účinností tzv. celního balíčku získala rozšířené trestněprávní kompetence v oblasti prověřování DPH. Dalším logickým krokem v rozšiřování kompetencí Celní správy je oblast vyšetřování daňových trestných činů. Tuto koncepci představí rezort financí v následujících týdnech.
08.08.2016 12:00 |

podobné články

Tři mrtvé si vyžádal čelní střet auta s náklaďákem na Jičínsku

 
Tři mrtvé a jednoho vážně zraněného si dnes kolem 15:30 vyžádala čelní srážka osobního auta s nákladním na Jičínsku. Nehoda přerušila provoz na frekventované silnici I/35 mezi Jičínem a Hradcem Králové, řekla mluvčí jičínské policie Hana Klečalová. Příčiny nehody zatím nejsou známy.
01.10.2013 17:50 |

podobné články

Dodávka se na Pardubicku srazila s cisternou a osobákem: Nehoda si vyžádala jednu oběť, řidič kamionu vyletěl z kabiny

 
Jednapadesátiletý muž nepřežil ve středu ráno srážku osobního auta, dodávky a cisterny u Chvojence na Pardubicku. Další tři lidé jsou zranění. Nehoda zablokovala hlavní silniční tah z Hradce Králové na Olomouc, policisté dopravu odklonili po vedlejších silnicích. Řidič kamionu při srážce vyletěl z kabiny!
13.10.2021 11:00 |

podobné články

Noční autonehoda na Znojemsku: Střet dvou vozů si vyžádal pět zraněných!

 
Čelní střet dvou osobních vozů u Bantic na Znojemsku si v pátek před půlnocí vyžádal pět středně těžce až vážně zraněných mužů. Policie příčinu nehody vyšetřuje. U nehody zasahoval záchranářský vrtulník.
01.07.2017 09:50 |

podobné články

Čelní střet v plné rychlosti, Yeti nevybral zatáčku: Ze dvou aut odvezli tři zraněné

 
Tři lidé se zranili při srážce dvou osobních aut u Dehtína na Klatovsku. Jednoho z řidičů odvezl s těžkým zraněním z místa nehody vrtulník, v nemocnici skončili i další dva lidé.
17.04.2020 15:30 |

podobné články

Čelní srážka osobáků v Praze: Zemřeli dva lidé, pro vážně zraněné dítě letěl vrtulník

 
Při čelní srážce dvou osobních aut v Praze 20 zemřeli dnes večer dva dospělí lidé. Těžce zraněné zhruba desetileté dítě musel do nemocnice přepravit vrtulník. Příčiny nehody vyšetřuje policie, ulice Národních hrdinů je uzavřená. ČTK to řekli mluvčí pražské policie Jan Rybanský a záchranné služby Jana Poštová
11.12.2020 21:05 |

podobné články

Komplikace na D1: Vážná nehoda těsně před Prahou!

 
AKTUÁLNĚ: Na prvním kilometru před Prahou se stala vážná dopravní nehoda, při které byl zraněn jeden člověk. Příčinou nehody byl střet dvou osobních aut, která poté nabourala do svodidel. Dálnice stála tři minuty. Provoz směrem do hlavního města je i nyní nehodou vážně zkomplikovaný, v provozu je pouze jeden jízdní pruh.
29.10.2010 18:15 |

podobné články

U Písku se srazil osobák s autobusem: Na místě zasahoval vrtulník, zranilo se jedno dítě!

 
Střet osobního auta a autobusu si v pátek odpoledne vyžádal dva zraněné. Na místě nehody v Orlíku nad Vltavou zasahoval i záchranářský vrtulník. Nehoda si vyžádala čtyři zraněné z toho jedno dítě.
06.03.2020 15:50 |

podobné články

Smrtelná nehoda ve Velkém Meziříčí: Muž nepřežil čelní srážku!

 
Čelní střet osobáku a dodávky ve Velkém Meziříčí si vyžádal jednoho mrtvého a jednoho vážně zraněného.
29.06.2020 09:20 |

podobné články

Konflikt mezi pražskými bezdomovci si vyžádal tři těžce zraněné

 
Konflikt mezi bezdomovci nedaleko nádraží v pražských Horních Měcholupech si dnes vyžádal tři těžce zraněné. Všichni mají bodná poranění. Případ vyšetřuje policie, sdělila ČTK mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.
23.09.2010 13:00 |

podobné články

Drsná nehoda na křižovatce smrti u Hodonína, tři zranění, ženu oživovali: Policie hledá svědky

 
Vážná dopravní nehoda uzavřela hodinu před pátečním polednem obávanou křižovatku mezi Hodonínem a Ratíškovicemi. Na místě se srazily Volkswagen Caddy a Renault Thalia, střet si vyžádal tři zranění, v jenom případě těžké.
28.12.2018 16:10 |

podobné články

SMRTELNÁ NEHODA u Bystřice: Zraněné děti odvážel vrtulník! Jak jsou na tom?

 
Kolem 13. hodiny se včera u Bystřice ve středočeském kraji stala smrtelná nehoda. Vrtulník záchranné služby odvážel také dvě zraněné děti do nemocnice v Motole. Jedno z nich bylo těžce zraněné.
02.06.2014 10:45 |

podobné články

VÁŽNÁ DOPRAVNÍ NEHODA kamionu se dvěma osobáky! Tři lidé jsou TĚŽCE ZRANĚNÍ

 
Vážná dopravní nehoda si ve čtvrtek ráno u obce Chraštice na Příbramsku vyžádala tři těžce zraněné osoby, na místo letěl i vrtulník letecké záchranné služby. Agentuře Mediafax informaci potvrdil operační důstojník příbramské policie.
28.07.2011 09:15 |

podobné články