Článek

Vážná nehoda náklaďáků na Jižní spojce: Pro zaklíněného letěl vrtulník, tvoří se dlouhé kolony

 
Vážná nehoda omezila provoz na Jižní spojce u nájezdu ze Švehlovy ulice ve směru na Barrandovský most. Na místě se srazila dvě nákladní auta a jedno osobní, jednoho z řidičů museli hasiči vyprostit. Následně ho předali záchranářům. Provoz je omezen.
16.02.2021 12:20 |

podobné články

Podobné články

Na Jižní spojce bouraly tři náklaďáky: Hasiči vyprostili zaklíněného řidiče, tvoří se kolony

 
Cesta po Jižní spojce se řidičům kolem půl jedenácté odpoledne pořádně zkomplikovala. U sjezdu na Černý Most došlo k nehodě mezi nákladním vozidlem a dvěma kamiony. Hasiči museli vyprostit zaklíněného muže (50), který byl s poraněním hrudníku a končetin odvezen do nemocnice. V místě se tvoří kolony.
25.10.2019 11:40 |

podobné články

Dlouhé kolony na Jižní spojce! Silnici v ranní špičce blokuje nehoda čtyř kamionů

 
Hromadná nehoda čtyř kamionů komplikuje provoz na frekventované Jižní spojce. Vozidla se srazila nad Spořilovskou ulicí ve směru ze Štěrbohol, tvoří se dlouhé kolony.
03.07.2020 09:35 |

podobné články

Vážná nehoda na Jižní spojce: Muže srazilo auto! Na místo letěl vrtulník

 
Vážná nehoda uzavřela dálnici D0 na 61. km ve směru na Satalice v oblasti Horních Počernic. Člověka srazilo auto, na místo letěl vrtulník pražských záchranářů.
22.11.2018 15:10 |

podobné články

Zavřená Jižní spojka! Zatarasila ji nehoda tří náklaďáků, tvoří se dlouhé kolony

 
Velké  problémy čekají na řidiče na Jižní spojce! Silnici totiž v oblasti Záběhlic uzavřela nehoda tří náklaďáků. Jeden z nich dokonce zatarasil tři jízdní pruhy, šoféři musejí místo objíždět a čeká je velké zdržení. Hasiči zraněné vyprostili.
04.03.2020 11:55 |

podobné články

Dopravu na Jižní spojce blokuje auto s utrženým přívěsem! Tvoří se kolony

 
Na trase Střešovice - Štěrboholy na Jižní spojce se nákladnímu vozu utrhl přívěs. Nehoda blokuje provoz a tvoří se kolony.
29.03.2012 07:10 |

podobné články

Kolony na D8! Silnici blokovala vážná nehoda auta a náklaďáků, pro stařečka (84) letěl vrtulník

 
Nehoda zablokovala dálnici D8 ve směru na Prahu v oblasti Březiněvsi. V Cínovecké ulici se srazilo osobní auto s dvěma nákladními, pro zraněného na místo přiletěl záchranářský vrtulník. V obou směrech se tvořily kolony, po 11:30 se podařilo zprůjezdnit jeden jízdní pruh.
09.06.2020 09:50 |

podobné články

Vážná nehoda na Štěrboholské spojce. Po střetu náklaďáku s automobilem skončil řidič v bezvědomí

 
Vážná nehoda komplikuje ranní dopravní situaci na Štěrboholské spojce. Zrána se tam srazil nákladní vůz s osobním automobilem. Na místě zasahují všechny složky Integrovaného záchranného systému. Řidič osobního vozidla utrpěl vážná zranění, kvůli kterým byl urychleně převezen do nemocnice.
06.11.2018 08:40 |

podobné články

Na Jižní spojce upadlo autobusu kolo. Směrem na Smíchov se tvoří kolony

 
Úterní ranní dopravní špičku komplikuje na Jižní spojce porucha autobusu, kterému upadlo kolo. Směrem na Prahu 5 se tvoří kolony. Na událost upozornil Český rozhlas.
24.10.2017 07:50 |

podobné články

Vážná nehoda v Satalicích! Auto skončilo na boku, jeden zaklíněný. Na místo letěl vrtulník

 
Šílená nehoda se odehrála v Budovatelské ulici v pražských Satalicích v pátek dopoledne. Jedno ze dvou aut, která se střetla, skončilo na boku, zaklíněného řidiče (54) museli vyprostit hasiči. Na místo letěl i záchranářský vrtulník.
24.04.2020 11:35 |

podobné články

Vážná nehoda uzavřela Pražský okruh: Srazily se dva kamiony, zaklíněného řidiče museli vyprostit

 
Vážná nehoda zablokovala Pražský okruh u Slivence ve směru na letiště. Střetly se dva kamiony, jednoho z řidičů museli vyprostit hasiči, na místo přiletěl záchranářský vrtulník. Tvoří se tam kolony a v souvislosti s tím je i řízena doprava v Lochkovském tunelu, a to prostřednictvím blokového odbavování.
14.04.2020 13:35 |

podobné články

Na Jižní spojce bourala 4 nákladní auta

 
Nehoda čtyř nákladních aut zkomplikovala ve čtvrtek ráno dopravu na Jižní spojce v Praze 4, a to ve směru na Černý Most. Tvoří se dlouhé kolony.
24.09.2009 10:05 |

podobné články

Na Jižní spojce bouraly tři kamiony: Zasahoval vrtulník, policie odklonila dopravu

 
Na Jižní spojce na úrovni nákupního centra na Černém Mostě havarovaly hned tři kamiony. Postupně do sebe narazily zezadu, příčina je zatím nejasná. Jednoho ze zraněných řidičů vyprošťovali hasiči, letěl pro něj vrtulník. Policisté místo uzavřeli a odklánějí dopravu.
01.02.2017 11:45 |

podobné články

Smrtelná nehoda na Kunratické spojce: Motorkář zemřel po nárazu do náklaďáku

 
Život motorkáře vyhasl ve čtvrtek odpoledne na Kunratické spojce v Praze. Na místo vyrazily všechny složky integrovaného záchranného systému. Do vzduchu na pomoc letěl i vrtulník. Policisté silnici uzavřeli a dopravu odkláněli ulicí K Šeberovu.
25.02.2021 17:50 |

podobné články

Kolaps na Jižní spojce! Nehoda zablokovala páteřní pražskou silnici

 
Páteřní pražskou komunikaci - Jižní spojku - ochromila nehoda tří aut - dvou osobních a jedné dodávky. Na místě jsou čtyri zranění lidé a zasahuje tam vrtulník záchranné služby. Tvoří se dlouhé kolony.
12.04.2012 15:50 |

podobné články

Dopravní peklo na Jižní spojce: Kvůli nehodě se tvořily dlouhé kolony

 
K děsivé nehodě na Jižní spojce v okolí Záběhlic vyrážely záchranné a bezpečnostní složky kolem desáté hodiny. Při nehodě dvou nákladních automobilů zůstala zaklíněná žena (30), kterou pražští záchranáři převezli do nemocnice. Doprava byla omezená v obou směrech a tvořily se několikakilometrové kolony.
20.12.2019 12:15 |

podobné články

Dálnici D1 u Čestlic blokuje vážná nehoda: Tři kamiony se srazily, tvoří se dlouhé kolony

 
Dopravu na nejfrekventovanější české dálnici D1 zablokovala ve středu po poledni vážná nehoda. Na 7,5. kilometru v oblasti Čestlic se srazily tři kamiony a došlo k úniku pohonných hmot. Silnice v místě je neprůjezdná, na místě se tvoří několikakilometrové kolony.
28.11.2018 13:55 |

podobné články

Video: Porovnání, jak ulehčilo pražské jižní spojce otevření nového okruhu

 
Právě dnes se otevřel dlouho očekávaný pražský okruh, který má ulevit hlavně Pražské dopravě na jižní spojce. Redaktoři iDNES.cz porovnali pomocí záběrů situaci na jižní spojce před otevřením okruhu a po jeho otevření.
21.09.2010 18:50 |

podobné články

Na Jižní spojce opět stojí kolony

 
Dopravu na Jižní spojce ve směru od Ruzyně na dálnici D1, kterou už od začátku týdne ztěžují opravy vozovky, v pátek opět brzdí kolony osobních i nákladních aut. S velkým zpožděním ale musí řidiči počítat i v ulici 5. května.
10.07.2009 18:15 |

podobné články

Komplikace na okruhu: Dopravu brzdila nehoda a počasí. Bouralo se i na Jižní spojce

 
Dopravu na Pražském okruhu postihly začátkem nového pracovního týdne komplikace. Došlo tady k nehodě, kvůli které v kombinaci s nepříznivým počasím a silným provozem vznikaly od časných hodin kolony. Podle Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) tady museli řidiči počítat se zdržením v řádu desítek minut. Další problémy vznikly po nehodě na Jižní spojce směrem na Smíchov.
25.09.2017 09:20 |

podobné články