Článek

Vážná nehoda na D2 u hranic s Českem: Autobus se srazil s náklaďákem, 37 zraněných

 
Na dálnici ze Slovenska do Česka došlo k vážné nehodě. Autobus se srazil s nákladním vozem a sedmatřicet lidí utrpělo zranění, jak informovali slovenští policisté na Facebooku.
15.05.2023 16:10 |

podobné články

Podobné články

Devět zraněných: Autobus se na jihu Prahy srazil s náklaďákem

 
V Praze Kunraticích se to od 11. hodiny hemžilo záchranáři a hasiči. Ti zasahovali u vážné dopravní nehody, při které se srazil autobus MHD s náklaďákem. V úseku Na Jelenách – U Studánky nejezdí linka 197, kterou dopravní podnik obousměrně odklonil a neobsluhuje ani zastávku Na Proutcích. Řidiči musí počíta na Kunratické spojce s objížďkou.
14.12.2017 11:45 |

podobné články

Vážná nehoda v Praze: Autobus se srazil s náklaďákem. Řidič zůstal zaklíněný v kabině

 
Jízda na červenou, nebo nešťastná náhoda? Pražští policisté hledají příčinu srážky autobusu s náklaďákem v pražských Strašnicích. Jeden z řidičů přežil jen zázrakem, hasiči ho dlouho vyprošťovali ze zcela zdemolované kabiny.
03.01.2014 15:55 |

podobné články

Na D1 se srazil autobus s náklaďákem: Čtyři děti utrpěly zranění

 
Velmi dramatický konec prázdnin prožily čtyři děti, které cestovaly v autobuse, který se na D1 srazil s náklaďákem. Po nehodě musely být převezeny do nemocnice.
31.08.2015 17:00 |

podobné články

Autobus plný dětí se u Mělníku srazil s náklaďákem: Učitelka zahynula, devět dětí je zraněných!

 
K vážné dopravní nehodě došlo ve čtvrtek odpoledne u Nové Vsi na Mělnicku. Autobus plný dětí vracejících se ze školního výletu tu naboural zezadu do naloženého nákladního vozu. Podle posledních informací se zranilo devět dětí, dvě učitelky a řidič autobusu, kterého museli z vraku vyprostit hasiči. Nehoda si bohužel vyžádala i jeden lidský život, srážku nepřežila jedna z učitelek v autobuse.
14.11.2019 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (639 článků) , Petr Svoboda (630 článků) , Petr Svoboda (639 článků)

Vážná nehoda na Jihlavsku. Autobus se srazil s náklaďákem. 10 lidí se zranilo, z toho 3 těžce

 
Složky Integrovaného záchranného systému zasahují u závažné dopravní nehody, k níž došlo u obce Věžnice na Jihlavsku. Podle dostupných informací se na místě nacházelo 10 zraněných, které bylo nutné postupně vyprostit. Tři lidé byli zraněni těžce.
29.10.2018 11:00 |

podobné články

Šest zraněných! U Břeclavi se srazil autobus s dodávkou a osobákem

 
Celkem šest zraněných cestujících si vyžádala ve čtvrtek ráno hromadná nehoda u Břeclavi. Kolem šesté hodiny se tady srazil autobus s dodávkou a osobním vozem. Silnice je neprůjezdná, policie odklání dopravu za sjezdem z dálnice D2 na Ladnou.
14.11.2019 08:35 |

podobné články

Na Benešovsku se srazil autobus s vlakem: Desítka zraněných, signalizace blikala

 
U Struhařova na Benešovsku se srazil autobus s vlakem. Na první pohled děsivá nehoda se obešla bez ztrát na životech. Na místě bylo deset zraněných a na pomoc přilétl i vrtulník. Ke srážce došlo na přejezdu, který je vybaven světelnou signalizací.
14.06.2020 08:05 |

podobné články

Nehoda autobusu s českými turisty z Itálie: 10 zraněných v Německu! Příčinou mikrospánek?

 
V Německu dnes havaroval autobus s českými turisty, kteří se vraceli z Itálie do České republiky. Neštěstí se podle všeho obešlo bez obětí na životech, zranění však utrpělo kolem 10 lidí, přičemž někteří vážná. Informoval o tom na svém webu Bavorský rozhlas, který původně zmiňoval 14 zraněných. České ministerstvo zahraničí potvrdilo desítku zraněných a to, že příčinou mohl být mikrospánek řidiče. Většina zraněných je už zpátky v Česku.
21.08.2021 09:45 |

podobné články

Těžká nehoda! Na Příbramsku se srazil autobus s traktorem, dva cestující se zranili

 
Vážná dopravní nehoda se stala okolo osmé hodiny ráno na Příbramsku, na rychlostní silnici R4 se srazil autobus s traktorem. Zranili se dva cestující.
28.03.2012 09:05 |

podobné články

Tragická nehoda autobusu plného dětí u Mělníku: Srazil se s náklaďákem, jeden mrtvý

 
U obce Nová Ves několik kilometrů od Mělníku došlo k dopravní nehodě. Autobus plný dětí se srazil s nákladním automobilem, na místě je podle dostupných informací hned několik zraněných a podle policejní mluvčí na místě jedna osoba zemřela. O události informoval server Blesk.cz.
14.11.2019 14:50 |

podobné články

Vážná nehoda na D6: Auto vjelo do protisměru a srazilo se s náklaďákem!

 
Řidičům, kteří v pátek časně ráno potřebují jet z Prahy po dálnici D6 směrem na Nové Strašecí, zkomplikovala cestu vážná nehoda. Zhruba na 15. kilometru se srazil náklaďák s osobním autem, řidič nákladního auta se vážně zranil.
27.03.2020 07:10 |

podobné články

Na Jindřichohradecku havaroval autobus plný Číňanů: Několik zraněných

 
Zájezd po krásách Čech pokazil 34 čínským turistům nepříjemný zážitek. Autobus, který je převážel, totiž havaroval u Studené na Jindřichohradecku. Několik pasažérů je lehce zraněných. Na místě zasahují záchranáři, policie i hasiči, kteří přistavili evakuační autobus. Podle prvotních informací šlo o zájezdový autobus.
27.07.2017 12:15 |

podobné články

Při natáčení nového filmu se Sandrou Bullock se srazil autobus s náklaďákem, jedenáct lidí je v nemocnici

 
Podle informací britského serveru DailyMail došlo v pondělí během natáčení filmu The Heat ke srážce autobusu a nákladního vozu patřící k produkci filmu. Nehodu prý způsobil chaos na nepřehledné silnici, který během natáčení nastal. Do zaparkovaného vozu produkce vrazil přes 18 metrů dlouhý autobus. Celkem jedenáct lidí bylo převezeno do nemocnice, nikdo naštěstí neutrpěl vážná zranění.
10.07.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (276 článků)

Holčička (2) se vyškubla opilému otci a vběhla do silnice. Srazil ji autobus

 
Dvouletou holčičku srazil v Praze poblíž zastávky Želivského autobus. Podle policie se měla vyškubnout opilému otci a vběhnout do silnici, kde ji srazil autobus.
26.10.2012 10:15 |

podobné články

Autobus se u Mělníka srazil s náklaďákem! Jelo v něm 15 DĚTÍ

 
Nedaleko Mělníka dnes odpoledne havaroval autobus s 15 dětmi. Srazil se s nákladním autem a prorazil svodidla. Na místo se hned sjeli záchranáři.
13.05.2013 18:20 |

podobné články

Monstrnehoda: Autobus se srazil s náklaďákem!

 
Tak tohle byla srážka opravdu obřích rozměrů. U středočeské obce Byšice se srazil autobus s nákladním vozem. Oba pak vylétly z vozovky. Jako zázrakem se nikomu nic nestalo.
02.02.2015 16:45 |

podobné články

Na Tachovsku se srazil autobus s nákladním autem. Údajně patnáct zraněných

 
V úterý odpoledne se u Chodové Plané na Tachovsku bočně srazil autobus s nákladním vozem. Na místě bylo asi patnáct lehce zraněných. Sanitky nakonec do nemocnic převezli pouze dva lidi, ostatní ošetřili záchranáři na místě.
12.08.2014 17:45 |

podobné články

Autobus plný školáků se srazil s náklaďákem: Nejméně 12 mrtvých a mnoho zraněných!

 
K tragické dopravní nehodě došlo ve středu odpoledne nedaleko slovenské Nitry. Nejméně 12 lidí nepřežilo podle hasičů srážku nákladního auta a autobusu, mezi obětmi mají být bohužel i čtyři nezletilé děti. Dalších 20 lidí je zraněných. Podle TV Markíza cestovali v meziměstském autobuse středoškoláci. Jde o nejtragičtější dopravní nehodu na Slovensku za poslední roky.
13.11.2019 14:00 |

podobné články

Tragédie v dovolenkovém ráji: Autobus se srazil s kamionem, nejméně šest mrtvých

 
Nejméně šest lidských životů si dnes vyžádala v Bulharsku vážná dopravní nehoda, k níž došlo na hlavním silničním tahu z hlavního města Sofie do Varny na černomořském pobřeží. Podle agentury BGNES se u obce Mikre čelně srazil autobus s nákladním autem. Podrobnosti o obětech zatím nejsou k dispozici.
17.11.2017 15:00 |

podobné články