Článek

Vážná nehoda kamionu a automobilu u Starého Hrozenkova: Na místo musel letět vrtulník

 
Silnice I/50 u Starého Hrozenkova na Uherskohradišťsku je po ranní vážné nehodě kamionu s osobním autem znovu průjezdná. Zcela uzavřena byla zhruba dvě hodiny, nyní mohou motoristé úsekem projíždět kyvadlově, provoz řídí policisté. „Havárie si vyžádala zranění tří lidí,“ řekla ČTK policejní mluvčí Milena Šabatová.
14.01.2022 09:35 |

podobné články

Podobné články

Kritická nehoda ve Strančicích: Pro zraněného musel letět vrtulník, je ve vážném stavu

 
Zřejmě kvůli náledí došlo k těžké nehodě nedaleko Strančic u Prahy. Řidič nezvládl zatáčku a vyletěl s autem do protisměru, kde narazil do dalšího automobilu. Na místě je několik zraněných a musel sem letět i vrtulník záchranky. Ten transportoval muže s těžkými zraněními do nemocnice.
17.01.2018 13:25 |

podobné články

Na hranicích u Hrozenkova stojí jedna slovenská hlídka, kontroluje téměř každého

 
Téměř každé osobní vozidlo se snažila v pátek ráno na hraničním přechodu se Slovenskem u Starého Hrozenkova zastavovat jediná slovenská policejní hlídka. Během první půlhodiny platnosti přísnějších opatření Slováků vůči Česku zastavili policisté šest projíždějících vozů, mezi nimi i jednu dodávku. Kamiony a nákladní vozy nechali projíždět.
18.09.2020 11:20 |

podobné články

Nehoda kamionu blokuje silnici do České Lípy. Pro dva zraněné letěl vrtulník

 
Nehoda kamionu a osobního auta zablokovala dnes vpodvečer frekventovanou silnici číslo I/9 z Rumburku do České Lípy. Mezi Svorem a kopcem Šebr se srazil kamion s osobním autem, řekla mluvčí policie Vlasta Suchánková. Dva lidé utrpěli zranění a musel pro ně letět vrtulník, bližší informace o jejich stavu zatím nejsou známé.
08.06.2012 19:40 |

podobné články

Vážná nehoda na Mladoboleslavsku: Motorkáře oslnilo slunce a skončili v příkopu!

 
Vážná nehoda se stala u obce Petkovy na Mladoboleslavsku. Do příkopu tam sjeli dva motorkáři a utrpěli vážná zranění. Pro jednoho z nich musel letět vrtulník.
06.10.2018 16:10 |

podobné články

Vážná nehoda zablokovala křižovatku ve Voticích: Řidiče zachraňoval vrtulník!

 
Velice vážná nehoda zablokovala ve čtvrtek dopoledne provoz na mimoúrovňové křižovatce u Votic na Benešovsku.  Minimálně jeden ze čtveřice zraněných skončil zaklíněný v kabině. Pro účastníky nehody musel letět i vrtulník.
27.12.2018 18:05 |

podobné články

Vážná nehoda u Slaného: Srazila se dodávka s autobusem, zraněného řidiče vzal do nemocnice vrtulník

 
K ošklivé nehodě u Slaného musel ve středu brzy ráno letět vrtulník záchranářů. Dodávka čelně narazila do autobusu, její řidič utrpěl vážná zranění.
14.04.2021 09:50 |

podobné články

Pro zraněné dítě musel letět záchranný vrtulník: Utrpělo popáleniny druhého stupně!

 
Drama s malým dítětem v hlavní roli se odehrálo v Přebuzu na Sokolovsku. Ratolest se zde popálila žhavým popelem. Kvůli závažnosti zranění musel pro dítě letět vrtulník.
30.08.2014 15:45 |

podobné články

Dálnici D5 uzavřela vážná nehoda: Jeden člověk byl zaklíněný, na místě zasahoval vrtulník

 
Na dálnici D5 se ve středu před polednem stala vážná nehoda osobního auta a kamionu. Jeden člověk byl zaklíněný, na místě zasahoval i záchranářský vrtulník. Osobák skončil kompletně zdemolovaný, srážka si vyžádala dva zraněné.
23.03.2022 13:10 |

podobné články

Vážná nehoda na Jižní spojce: Muže srazilo auto! Na místo letěl vrtulník

 
Vážná nehoda uzavřela dálnici D0 na 61. km ve směru na Satalice v oblasti Horních Počernic. Člověka srazilo auto, na místo letěl vrtulník pražských záchranářů.
22.11.2018 15:10 |

podobné články

Vážná nehoda před školou v Aši: Auto srazilo čtyři lidi! Pro dítě letěl vrtulník

 
V Aši na Chebsku srazilo ve čtvrtek ráno osobní auto čtyři chodce – dvě děti a dvě ženy. Tři zranění byli převezeni do nemocnice, pro jedno dítě musel letět vrtulník.
18.05.2017 08:55 |

podobné články

Vážná nehoda komplikuje provoz na dálnici D8! Pro řidiče musel vrtulník

 
Vážná nehoda kamionu komplikuje provoz na dálnici D8 na Litoměřicku. Následky se budou odklízet až do 13:00.
09.04.2014 08:55 |

podobné články

Silnici u Hodonína zavřela nehoda dvou aut: Pro řidičku musel vrtulník

 
S několikakilometrovou objížďkou musejí počítat řidiči, kteří jedou mezi Břeclaví a Hodonínem na silnici I/55. Frekventovanou vozovku totiž zablokovala vážná nehoda dvou osobních aut. Na místo musel přiletět vrtulník záchranné služby.
12.11.2016 11:50 |

podobné články

Čech se vážně zranil při paraglidingu na Slovensku! Musel pro něj vrtulník

 
Nehezké vzpomínky si odnese Čech ze slovenské Velké Fatry. Rozhodl se pokochat se místní přírodou při paraglidingu, ale svůj let nezvládl. Dopadl velice tvrdě na beton a způsobil si vážná zranění. Dokonce pro něj musel letět vrtulník.
07.07.2021 09:55 |

podobné články

VÁŽNÁ DOPRAVNÍ NEHODA kamionu se dvěma osobáky! Tři lidé jsou TĚŽCE ZRANĚNÍ

 
Vážná dopravní nehoda si ve čtvrtek ráno u obce Chraštice na Příbramsku vyžádala tři těžce zraněné osoby, na místo letěl i vrtulník letecké záchranné služby. Agentuře Mediafax informaci potvrdil operační důstojník příbramské policie.
28.07.2011 09:15 |

podobné články

Dodávka na D8 v plné rychlosti narazila do kamionu: Řidič neměl šanci přežít

 
Dálnici D8 ve směru na Prahu v noci z úterý na středu uzavřela vážná nehoda dodávky a kamionu. Řidič odtahovky v plné rychlosti zezadu narazil do odstaveného kamionu. Na místě zemřel. Povolaný vrtulník se vracel prázdný.
22.12.2021 09:25 |

podobné články

Vážná nehoda na D1 směrem do Prahy: Automobil smetl motorkáře, zasahoval vrtulník

 
K velice těžké nehodě na druhém kilometru dálnice D1 vyjížděli před devátou hodinou pražští záchranáři. Řidič automobilu tu smetl motorkáře (43) a spolujezdkyni, která skončila s vážnými zraněními. Na místo dokonce musel vyrazit i vrtulník, který poté ženu (40) transportoval do nemocnice. Muž skončil v nemocnici s lehčími poraněními. Průjezd je v místě stále omezený.
20.09.2017 10:10 |

podobné články

Nehoda tří aut zablokovala hlavní tah z Prahy na Benešov! Zasahovat musel vrtulník!

 
Hlavní tah z Prahy na Benešov, silnici číslo 3, zablokovala v úterý odpoledne u Senohrab vážná nehoda tří vozidel. Kvůli vážnému zranění jednoho z účastníků musel na místě přistát vrtulník.
27.08.2013 17:25 |

podobné články

Provoz na D1 zastavila vážná nehoda kamionů a osobního auta

 
Vážná dopravní nehoda dvou kamionů a osobního auta zastavila ve čtvrtek odpoledne provoz na prvním kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu. Informovali o tom pracovníci Ředitelství silnic a dálnic.
24.03.2011 16:10 |

podobné články

ČTYŘI ZRANĚNÍ při srážce DVOU AUT! Na pomoc jim letěl VRTULNÍK!

 
Čtyři zraněné si v úterý odpoledne vyžádala srážka dvou osobních automobilů v Chocni. Pro zraněné musel letět záchranářský vrtulník.
23.08.2011 14:45 |

podobné články