Článek

Vatikán zadržuje členku Femen, která zaútočila na jesličky

 
Vatikán zadržuje členku mezinárodního feministického hnutí Femen, která se ve čtvrtek s obnaženými ňadry zmocnila jesličkách na Svatopetrském náměstí sošky Ježíška. Jak oznámily vatikánské úřady, žena by mohla být souzena pro obscénnost a pokus o krádež.
27.12.2014 10:56 |

podobné články

Podobné články

Nahá demonstrantka ukradla ve Vatikánu Ježíška: Na těle měla, že je Bůh žena!

 
Vatikán zadržuje členku mezinárodního feministického hnutí Femen, která se s obnaženými ňadry vrhla na jesličky na Svatopetrském náměstí a sebrala z nich sošku Ježíška.
27.12.2014 13:25 |

podobné články

Hulinský (ČSSD): Vatikán ani není členem EU

 
Ano, největším konsolidovaným vlastníkem nemovitého majetku v ČR se stane cizí stát, tento cizí stát Vatikán. Vatikán, s nímž nemá ČR sjednánu žádnou smlouvu o vzájemných vztazích. Vatikán, který je od 1. ledna letošního roku zařazen USA na seznam států, kde hrozí praní špinavých peněz. Nezapomínejme na vatikánskou banku IOR, v níž mohou skončit veškeré výnosy z případného prodeje majetku Vatikánu v ČR, (která) se zmítá ve skandálech spojených s praním špinavých peněz.
14.07.2012 05:20 |

podobné články

Útočník zadržuje letadlo s posádkou. Cestující propustil

 
Na jamajském letišti zadržuje zatím neznámý muž letadlo. Cestující už propustil, posádku pořád zadržuje.
20.04.2009 10:53 |

podobné články

Nezištné aktivistky FEMEN? Ale kdeže. Za „akci“ prý inkasují desítky tisíc

 
FEMEN je ukrajinská organizace, která se profiluje jako feministické hnutí bojující proti „patriarchátu“. Boj s „nadvládou mužů“ svádí pomocí obnažených prsou, ale nyní vyšlo najevo, že za „politický striptýz“ FEMEN velmi dobře platí. Ukrajinkám za „akci“ dává „až tisíc dolarů“, a to je na Ukrajině královská odměna.
14.11.2015 08:00 |

podobné články

Vůdčí členka hnutí Femen uprchla z Ukrajiny do Paříže

 
Inna Ševčenková, jedna z vůdčích osobností ukrajinské skandální skupiny Femen, uprchla z Ukrajiny před zatčením a přes Varšavu míří do Paříže. Sama organizace Femen, známá protesty svých členek s odhaleným poprsím, to dnes oznámila na svých webových stránkách. Ševčenková se chce vyhnout zatčení za to, že nedávno v Kyjevě podřezala dřevěný kříž na protest proti věznění ruských rockerek z Pussy Riot.
05.09.2012 14:25 |

podobné články

Konec obnažených prsou a skandálů: Aktivistky z Femen ukončily svoji činnost

 
Hnutí Femen, které proslulo skandálními akcemi polonahých aktivistek na Ukrajině, v Rusku i na západě Evropy, se už v roce 2015 fakticky rozpadlo. Od té doby jsou všechny akce už jen vlastními iniciativami jednotlivých demonstrantek, i když se konají pod značkou Femen. Uvedla to jedna ze zakladatelek hnutí Jana Ždanovová.
23.01.2017 17:00 |

podobné články

Zakladatelka (†31) nahých aktivistek Femen spáchala sebevraždu: „Všichni jste falešní“

 
Spoluzakladatelka a bývalá členka feministické skupiny Femen Oksana Šačková spáchala v Paříži sebevraždu, bylo jí 31 let. S odvoláním na vůdkyni skupiny Innu Ševčenkovou to dnes uvedla agentura AFP. Sama organizace označila Šačkovou za nejméně bojácnou a současně nejzranitelnější ze svých aktivistek. Aktivistky Femen v minulosti zaútočily na českého prezidenta Miloše Zemana, italského expremiéra Silvia Berlusconiho, vtrhly pak na hrací plochu i během finále fotbalového MS v Rusku.
24.07.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21490 článků)

První odhalila prsa, natočili o ní film. Femen truchlí nad smrtí Oksany

 
Spoluzakladatelka a bývalá členka feministické skupiny Femen Oksana Šačková spáchala v úterý v Paříži sebevraždu, bylo jí 31 let. Organizace ji označila jako nejméně bojácnou a současně nejzranitelnější ze svých aktivistek. Zároveň patřila k těm, co byly nejvíce vidět, vznikl o ní i film „Je suis Femen“.
25.07.2018 06:25 |

podobné články

VIDEO: Nádherná patička a jesličky na tréninku Chelsea

 
Fotbalisté Chelsea se na tréninku parádně bavili při oblíbeném "báčku". A David Luiz nasadil patičkou povedené jesličky Edenu Hazardovi.
02.08.2012 10:50 |

podobné články

Michael Rada: Jesličky pro novou dobu

 
Jestliže se v adventním ročním čase vzpomíná na narození spasitele, nezapomene se vždy připomenout i místo jeho zrození. Není tím míněno ani tak město, či stát, ale chlév, resp. jesličky. Zamyslíte-li se, pak zjistíte, že se neřeší ani náboženská příslušnost jednotlivých aktérů.
01.01.2017 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1245 článků)

Krýzovy jesličky prochází rekonstrukcí: Betlém rozeberou do šroubku!

 
Největší lidový pohyblivý betlém na světě, Krýzovy jesličky, projdou generálkou. Po 50 letech byl odkryt jejich unikátní mechanismus, který Tomáš Krýza (†80) sestavil doma na koleně.
05.11.2017 12:05 |

podobné články

VELKÁ VÁNOČNÍ HRA: Podlepte si originální jesličky Petra Urbana i s Ježíškem a vyluštěte kvíz…

 
Ke Štědrému dni patří i v moderní době neodmyslitelně betlém a v něm jesličky s Ježíškem. Mrňous se tam povaluje ve slámě, rodiče jen tak stojí a nic moc nedělají, vzadu přežvykují kravky a oslíci a celé Svaté rodině snášejí dary králové i obyčejní pocestní. To je konzervativní představa. Nic moc se tam neděje! Kreslíř, malíř a humorista Petr Urban (57) pro nás ale žánr odlehčil a namaloval poutníky svérázně, zkrátka podle svého.
24.12.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Urban (47 článků)

Vatikán už propustil Janu! Nahá aktivistka ukradla Ježíška z jesliček

 
Vatikánská prokuratura propustila ukrajinskou členku mezinárodního feministického hnutí Femen, která se ve čtvrtek s obnaženými ňadry zmocnila v jesličkách na Svatopetrském náměstí sošky Ježíška. Informovala o tom agentura AP. Ženě původně hrozilo stíhání za obscénnost a pokus o krádež.
28.12.2014 06:45 |

podobné články

Mezi Vatikánem a USA padla dohoda o výměně informací

 
Vatikán podepsal dohodu s americkým ministerstvem financí o výměně finančních informací. Je to již čtvrtá dohoda, kterou Vatikán podepsal ve snaze zlepšit svoji pověst a pověst vatikánské banky ve finančních kruzích a ukázat, že Vatikán nepodporuje praní špinavých peněz a financování terorismu.
08.05.2013 10:50 |

podobné články

Kontroverzní fotografie líbajících se homosexuálů v kostele pobouřily Vatikán i celou katolickou církev

 
Katolický "fotograf":http://www.extra.cz/tema/fotograf Gonzalo Orquin se rozhodl, že svým kontroverzním uměleckým gestem podpoří homosexuální páry po celém světě. Jeho série úchvatných snímků líbajících se gayů a lesbiček na ortodoxní půdě historických kostelů ale pobouřila "Vatikán":http://www.extra.cz/tema/vatikan a následně bylo zakázáno je vystavovat.
03.04.2014 13:15 |

podobné články

Byzantský katolický patriarchát: Vatikán nese zodpovědnost za nejtěžší zločiny proti lidstvu

 
Vatikán má usilovat o spásu věřících skrze pokání a o obrácení nevěřících skrze misie. Vatikán má bojovat za pravověrné učení proti herezím „pekelných bran“ (Mt 16,18). Pokud se ještě dnes odvolává na autoritu apoštola Petra, je povinen ho následovat v pokání!
08.06.2017 09:40 |

podobné články

Írán, který rok zadržuje turisty USA, udělá gesto. Jednoho propustí

 
Írán v sobotu propustí jednoho z trojice Američanů, které zadržuje od konce loňského července za nedovolené překročení hranice. Ve čtvrtek to oznámilo íránské ministerstvo kultury.
09.09.2010 19:10 |

podobné články

Šílenec (65) zadržuje chlapce (6) už skoro týden. Nechal mu donést sušenky a omalovánky

 
V alabamském Midland City pokračuje drama s malým chlapcem, kterého od minulého úterý zadržuje Jimmy Lee Dykes (65) Podle novým informací se jedná o vyznamenaného válečného veterána z Vietnamu, který se začal vyhýbat lidem a odcizil se i svým příbuzným.
04.02.2013 21:50 |

podobné články

Rusko zadržuje na lodi 30 aktivistů Greenpeace - protestovali, kde neměli

 
Ruská pohraniční stráž zadržuje na lodi 30 aktivistů hnutí Greenpeace. Plavidlo, které patří hnutí, je v Barentsově moři a pohraničníci je obsadili ve čtvrtek večer. Mezi třicítkou aktivistů je i šest Britů. Důvodem zásahu byl plánovaný protest členů Greenpeace proti těžbě ropy v severních mořích. Členové Greenpeace dnes uspořádali u ruského velvyslanectví v Praze proti postupu Ruska protest a podobné akce se pořádají i v dalších 17 evropských státech.
20.09.2013 12:55 |

podobné články