Článek

Vášeň se mu stala osudnou: Otec dvou dětí zemřel po útoku žraloka, vykrvácel na místě

 
Na pobřeží Austrálie tragicky zahynul šestatřicetiletý muž. Během potápění u nedalekého ostrova jej napadl žralok. Silnému zranění a velké ztrátě krve nakonec na místě podlehl.
06.07.2020 18:20 |

podobné články

Podobné články

Unikátní záběry, které ještě nikdo nenatočil! Kosatky si vychutnávají nejbrutálnějšího žraloka ze všech!

 
Žralok tygří je "obávaný dravec mořských vod":http://www.extra.cz/silenec-v-neoprenu-potapec-se-rozhodl-nakrmit-nejnebezpecnejsiho-zraloka-na-svete. Váží obvykle klidně i půl tuny a je nejagresivnějším druhem žraloků proti člověku. Podle statistik stojí tento druh "za 12 procenty všech útoků žraloků na člověka":http://www.extra.cz/na-mladou-divku-zautocil-zralok-a-smrtelne-ji-zranil-vse-je-v-hruznem-videu a stojí také za více fatálními útoky na člověka než kterýkoli jiný druh, včetně žraloka bílého. Jinými slovy - jde o potvoru, které bychom se měli bát.
28.09.2014 14:20 |

podobné články

Hon na žraloka: „Kousl a vypařil se.“ Starosta žasne nad útokem, predátora hledá rychločlun

 
Od tragického útoku žraloka na Petra D. (†42) v egyptském letovisku Marsá Alam uplynuly dva týdny. Tamní starosta Atef Wagdy už zná první závěry z expertní zprávy vědců z Káhiry, kteří místo zkoumali. Blesku potvrdil dřívější spekulace, že šlo o žraloka tygřího. Podle něj měl nejméně dva a půl metrů a po napadení zmizel. Zatím po něm marně pátrá posádka rychlého člunu.
18.08.2018 06:25 |

podobné články

Floridský rybář chytil rekordní úlovek, ale moc douho mu nevydržel: Žraloka mako totiž zabil a ugriloval

 
Joey Polk z Miltonu se před několika dny dočkal úlovku, po kterém touží snad každý vášnivý rybář na světě – podařilo se mu chytit "žraloka mako":http://www.extra.cz/rybari-ulovili-gigantickeho-zraloka-podivejte-se-na-obrovskeho-zabijaka-ktereho-z-vody-tahali-dve-hodiny vážícího 365 kg. A to nikoliv z lodi, ale ze země. Podle dostupných informací se jedná o nový světový rekord.
27.04.2014 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Joey Joey (121 článků)

Nechutný, ale krásný moment: Muž zachránil z mrtvého žraloka živá mláďata!

 
Když se členové americké rodiny na dovolené procházeli podél pobřeží v Kapském Městě, rozhodně nečekali, "že narazí na mrtvého žraloka":http://www.extra.cz/dokonale-snimky-pekne-vztekleho-velkeho-bileho-zraloka-kteremu-se-nepovedlo-ulovit-tulene. Co s ním ale udělali, vám vyrazí dech.
06.12.2014 10:07 |

podobné články

U japonského pobřeží chytili extrémně vzácného žraloka

 
Exemplář velmi vzácného žraloka velkoústého našli ve svých sítích rybáři, kteří lovili několik kilometrů od japonského přístavu Owase. Od objevení druhu v roce 1976 je zaznamenáno jen něco přes 60 pozorování tohoto žraloka.
20.04.2016 17:50 |

podobné články

Mladý otec (†28) vykrvácel, lezl domů rozbitým oknem

 
Muž si doma zabouchl klíče a snažil se dostat domů malým kuchyňským oknem, které předtím rozbil. V polovině cesty se v něm ale zasekl, napíchl se na střepy a vykrvácel.
18.06.2012 15:55 |

podobné články

Českého Elvise zabila jeho vášeň: Karel Zich, kterého zradilo moře, by slavil 71

 
Zpěvák Karel Zich (†55), který by dnes oslavil jednasedmdesáté narozeniny, zemřel v době, kdy se mu ve všech oblastech dařilo a prožíval nejlepší roky svého života. Jeho smrt přišla jako blesk z čistého nebe a nebyl v naší republice nikdo, koho by jeho náhlý odchod v roce 2004 nešokoval. Osudnou se "českému Elvisovi" stala jeho velká vášeň - potápění.
10.06.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Zich (8 článků)

Další oběť žraloka: Otce dvou dětí zmasakroval při potápění

 
U pobřeží Austrálie přišel o život po útoku žraloka šestatřicetiletý muž. Rodina po něm nyní truchlí na sociálních sítích. Na světě po sobě nechal manželku i děti.
06.07.2020 16:20 |

podobné články

Silničář čekal na záchranu celou noc: Málem vykrvácel, řidiči mu nepomohli

 
Ignorace ze strany kolemjedoucích řidičů stála silničáře z Kolínska málem život. Se sypačem havaroval už po jedné hodině v noci, záchrana přišla až kolem sedmé ráno. Kolemjedoucí řidiči vůz, který zcela očividně boural, jen objížděli. Řidič, který nebyl schopen si sám zavolat pomoc, málem po zranění vykrvácel.
01.02.2017 13:40 |

podobné články

Po nehodě na motorce málem vykrvácel: Tomáš přežil díky vychytávce záchranářů

 
Jedna chyba Tomáše Matouška málem stála život. Před dvěma lety havaroval na motorce a málem vykrvácel. Život mu zachránili hradečtí záchranáři a jejich unikátní „vychytávka".
08.07.2020 05:40 |

podobné články

Chlapce napadl žralok jen kousek od pláže: Otec se vrhl do boje o život svého dítěte

 
Útok žraloka jako zázrakem přežil Nick Arthur pocházející z amerického sátu Severní Karolína. Šestnáctiletý chlapec si v klidu plaval v oceánu jen sedm metrů od pláže, když ho něco chytlo za nohu a voda se zbarvila krví. Chlapec začal o svůj život bojovat a na pomoc mu přiběhl i jeho otec Tim, který se do žraloka pustil holýma rukama.
23.06.2020 11:25 |

podobné články

Jana (20) zemřela po útoku ŽRALOKA! Ztratila příliš krve

 
V nemocnici v havajském Honolulu ve středu zemřela turistka, kterou minulý týden při potápění u ostrova Maui pokousal žralok. Dvacetiletá Jana Lutteroppová přišla o pravou ruku při útoku žraloka asi sto metrů od pobřežní pláže Palauea.
22.08.2013 07:55 |

podobné články

Dojemný příběh: Surfařka, která přišla po útoku žraloka o ruku, oznámila prostřednictvím Facebooku velkou novinu

 
Příběh Bethany Hamilton proběhl před lety ve všech světových médiích. Surfařka, která přišla po útoku pětimetrového žraloka o celou levou paži, je v zahraničí neuvěřitelně populární a oznámila se svým přítelem přes sociální síť Twitter velkou novinu. Je těhotná!
11.02.2015 21:51 |

podobné články

Osobnosti: Bethany Hamilton (10 článků)

Chlapec (13) je po útoku třímetrové žraloka v kritickém stavu. V moři lovil humry

 
13letý chlapec v jižní Kalifornii se stal obětí útoku přes 3 metry dlouhého žraloka, který plavci protrhl hruď u klíční kosti. Chlapec je v kritickém stavu v nemocnici. Na pláž ho dostal svědek Chad Hammel. Ten chlapce, který v oceánu chytal humry, vytáhl z vody na kajaku.
30.09.2018 16:25 |

podobné články

Kde hrozí největší nebezpečí útoku žraloka? V Egyptě už Čecha zabil!

 
Léto je v plném proudu, lidé od nás jezdí nejen po vlasti, ale vydávají se i do zahraničí k moři. Na cestách pak číhají různé nástrahy, od zapomenutého opalováku na pokoji po smrtelný útok žraloka. Kde hrozí největší nebezpečí útoku mořského predátora?
12.07.2020 05:40 |

podobné články

Policista Daniel (†24) zemřel o vánočních svátcích: Osudnou se mu stala bouračka

 
Letošní Vánoce byly jeho posledními. Policejní důstojník Daniel Clayton-Drabble (†24) zemřel o o druhém svátku vánočním. Osudnou se mu stala bouračka, kterou podle všeho poblíž anglického města Towcester sám způsobil.
27.12.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Dan Clayton (1 článek)

Příběh, který rozplakal celý svět: Chlapce (9) připravil o život jeho milovaný sport!

 
Na očích brejličky, ve tváři rozpustilé pihy, v srdci vášeň pro baseball. Takovou vášeň, že každý den po škole popadl batůžek a pelášil na hřiště amatérského klubu v malém městě Liberal v Kansasu, kde dělal tzv. batboye – kluka starajícího se o pálky hráčů. A tahle vášeň nakonec stála malého Kaisera Carlila (†9) život…
16.08.2015 12:15 |

podobné články

Dara Rolins: Muž, kterého srazila, vykrvácel ze střev

 
Blesk.cz se podařilo zjistit, co bylo příčinou smrti Jindřicha R. (†63), který se v sobotu střetl s vozem zpěvačky Dary Rolins. „Panu Jiřímu R. se po nárazu protrhl úpon střeva a vykrvácel do břišní dutiny,“ prozradil Blesku zdroj z pražské vojenské nemocnice, kam muže po nehodě odvezli.
15.07.2010 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2679 článků)

Hádka o oblečení: Málem vykrvácel!

 
Banální hádka kvůli oblečení málem skončila smrtí. Hana P. (38) se ohnala nožem na ryby a řízla přítele Miroslava (53) do krku tak přesně, že téměř vykrvácel. Hrozí jí až 18 let vězení.
20.01.2015 05:06 |

podobné články