Článek

Vášáryová v hlubokém žalu! Náhlá smrt Lasici (†81) na divadelních prknech

 
Divadelní a filmový svět opustila další velká hvězda! Milan Lasica měl podle slovenského webu sme.sk zemřít v neděli přímo na prknech, která znamenají svět.
18.07.2021 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Lasica (182 článků)
Podobné články

Magda Vášáryová o sestře: Zbavila se mě, aby mohla být s kamarádkami

 
Sedmdesátiletá slovenská herečka Emília Vášáryová byla v mládí pěkné kvítko. Když měla pečovat o svoji o šest let mladší Magdu, častokrát ji odložila, jen aby měla klid. Prozradila to právě mladší ze sester Vášáryových v dokumentu České televize, kde ukázaly také fotografie ze soukromého archivu. Další články k tématu: Vášáryová: Z natáčení Markety Lazarové se mi vybavuje hlavně zima Herečka Magda Vášáryová bude babičkou, dcera se ale vdávat nebude Je to stále těžší, říká herečka Emília Vášáryová. V Brně se stala doktorkou Magda Vášáryová: Vrátit se k herectví? Už nikdy! Vášáryová odmítá zkrášlující operace Emília Vášáryová okouzluje diváky už 40 let
24.08.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Magda Vášáryová (139 článků) , Emília Vášáryová (56 článků)

Magda Vášáryová promluvila: První slova po smrti Lasici a krásný vzkaz

 
Herečka Magda Vášáryová (72), která se nyní musí potýkat se smrtí svého muže, herce Milana Lasici (†81), vydala poprvé od jeho úmrtí prohlášení. Co v něm uvedla?
23.07.2021 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Magda Vášáryová (139 článků)

Šokující smrt Milana Lasici: Patolog prozradil pravou příčinu jeho úmrtí

 
Náhlá smrt Milana Lasici (†81) zasáhla nejen jeho kolegy a známé, ale i všechny jeho fanoušky. V souvislosti s jeho odchodem se okamžitě začaly rojit i konspirační teorie. Tomu se rodina rozhodla udělat přítrž.
20.07.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (220 článků)

Smrt Milana Lasici (†81): Vdova poprvé promluvila!

 
Poprvé po smrti svého muže Milana Lasici (†81) promluvila. Bývalá herečka a diplomatka Magda Vášáryová (72) ve veřejném prohlášení poděkovala za kondolence a omluvila se za fakt, že byla nakonec pro pohřeb v úzkém kruhu rodinném a přátelském.
24.07.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Magda Vášáryová (139 článků)

Herci o smrti Vladimíra Čecha: Je to pro nás těžká a náhlá rána

 
Herec a moderátor Vladimír Čech ztvárnil za svůj život na divadelních prknech řadu nezapomenutelných rolí. "Znali jsme se strašně let. Je to pro mě těžká a náhlá rána," svěřila se TV Nova herečka Dana Batulková. Koho dalšího jeho smrt zasáhla?
22.03.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Dana Batulková (310 článků) , Vladimír Čech (158 článků) , Vladimír Čech st. (77 článků) , Vladimír Čech (159 článků) , Daniel Čech (88 článků)

Poslední hodiny Milana Lasici (†81): Večírek až do druhého dne a bolavé bránice od smíchu

 
Náhlý skon slovenského herce, glosátora a zpěváka Milana Lasici (†81) všemi otřásl. Oblíbený umělec zemřel na prknech divadla Studio L+S v neděli po druhé děkovačce. Jen několik hodin před osudným koncertem večeřel s přáteli. Jeho kamarádka, spisovatelka Oľga Feldeková (78), popsala, jak párty probíhala.
21.07.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Oľga Feldeková (1 článek)

Magda Vášáryová poprvé po smrti Milana Lasici promluvila: Tohle lidem vzkázala

 
Magda Vášáryová, vdova po herci Milanu Lasicovi, který zemřel v neděli 18. července ve věku 81 let , poděkovala veřejnosti za projevy soustrasti.
23.07.2021 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Magda Vášáryová (139 článků) , Milan Lasica (182 článků)

Vášáryová poděkovala, že lidé pochopili rozloučení s Lasicou v kruhu rodiny

 
Herečka a bývalá diplomatka Magda Vášáryová (72) vydala poprvé od smrti manžela Milana Lasici († 81) veřejné prohlášení. Ve jménu rodiny poděkovala za kondolence.
23.07.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Magda Vášáryová (139 článků) , Milan Lasica (182 článků)

Vdova Magda Vášáryová: Velké překvapení po smrti Lasici (†81)

 
Vypadá to, že vdova po oblíbeném herci Milanu Lasicovi zahání smutek prací. Je to jen pár dnů, co Magda Vášáryová (72) uspořádala manželovi tajný pohřeb, ale teď už se soustředí na jiné věci a nové projekty.
29.07.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Milan Lasica (182 článků)

Legendární člen Rolling Stones a jeho život prošpikovaný drogami na divadelních prknech

 
Divadelní hra Brian pojednává o životě jednoho z členů legendárních Rolling Stones. Je na prknech Dejvického divadla reprízovaná již druhým rokem. Její režisér Miroslav Krobot obdržel za text k inscenaci cenu Alfréda Radoka za poprvé uvedenou českou hru. Dále byl také nominován za režii na Cenu Divadelních novin v sezoně 2012/2013.
03.03.2014 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Krobot (117 článků) , Alfréd Radok (31 článků)

Šmrncovní zrzečka z Cest domů není jen hvězdou seriálu: Takhle exceluje na divadelních prknech po boku českého Bruce Willise

 
Oblíbenou herečku Janu Janěkovou můžeme momentálně vidět v primáckém seriálu Cesty domů, ale na divadelních prknech se už téměř neobjevuje. Až na jednu jedinou výjimku - představení Činoherního studia Bouře Cena za něžnost.
22.10.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Willis (353 článků) , Jana Janěková (22 článků)

Poprvé před televizní kamerou: Marian Vojtko vyměnil divadelní prkna za roli v seriálu

 
Zpěváka Mariana Vojtka  (46) vídáme především na divadelních prknech, kde ztvárňuje nejrůznější muzikálové role od krvelačného Draculy, přes kulhavého Peyraca až po d´Artagnana v muzikálu Muž se železnou maskou. Tentokrát se však představí jinak než na divadelních prknech.
29.02.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Marian Vojtko (284 článků)

Týden před odchodem své milované ženy stál Ladislav Frej ještě na divadelních prknech a zkoušel novou hru

 
Ještě týden předtím, než ho v neděli navždy opustila jeho milovaná partnerka Gábina, která podlehla rakovině, jsme se s Ladislavem Frejem  (78) setkali na divadelních prknech, kde pilně nacvičuje novou hru Na zlatém jezeře.
17.08.2020 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Frej (228 článků)

Magda Vášáryová pro PL: Rusko, atomová velmoc a přitom ekonomický „trpajzlík“, je hrozbou pro svět. Putin využívá pitomce. Lidé, kteří schvalovali ploty s elektřinou, teď asi nebudou vítat uprchlíky

 
ROZHOVOR. Ruská politika je hrozbou pro celý svět, říká někdejší uznávaná a oblíbená herečka, bývalá diplomatka a současná politička Magda Vašáryová. „Je to přece atomová velmoc a ekonomický „trpajzlík“, pekelná kombinace. Již gesto Obamy, tzv. reset s Ruskem, mi nahánělo hrůzu. Problémem je, že nevidím pro pana Putina dnes jiné východisko než vojenské. Udržovat napětí doma i venku, oprášit kulturu strašení, tak účinnou po desetiletí, a mezitím využívat pitomce pro svoje cíle,“ prohlásila v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Magda Vašáryová.
11.06.2015 09:11 |

podobné články

Osobnosti: Magda Vášáryová (139 článků)

Nešťastná Vášáryová: Kdybych mohla, emigruju. Minulost se vrací v takových vlnách, že nevěřím vlastním očím

 
Končící slovenská poslankyně, exdiplomatka a herečka Magda Vášáryová se již několikrát velmi kriticky vyjádřila k postoji Čechů a Slováků vůči uprchlíkům. Před několika dny znovu zabrnkala na tuto pro mnohé citlivou strunu, když v rozhovoru pro slovenský Nový čas pohovořila o propagandě a jednodušších lidech. Její sestra Emília Vášáryová dokonce ze znechucení nad současnou situací přemítá o emigraci.
14.03.2016 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Magda Vášáryová (139 článků) , Emília Vášáryová (56 článků)

Vašáryová o sebevraždě, vraždě a závislosti na alkoholu!

 
Stejně tak jako její slavná sestra je i Emília Vašáryová (73) ženou velkých rolí. Některými z nich byly i role žen, kterým se stala osudnou závislost na alkoholu. O té ví Vašáryová své i ze svého soukromí…
09.04.2016 12:15 |

podobné články

Vášáryová: Z Čech mi píšou, abych kandidovala na prezidentku. Dokonce i vrcholní politici

 
„Z Čech mi píšou e-maily, abych tam kandidovala na prezidentku,“ prozradila v rozhovoru pro Týždeň.sk slovenská politička Magda Vášáryová. Usilovat o post české hlavy státu, ale nemá Vášáryová v plánu. „Zeman by si mě namazal na chleba,“ vtipkovala.
07.10.2016 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Magda Vášáryová (139 článků)

Nádherná Magda Vášáryová v Postřižinách: Proč ji lidé začali po 37 letech nenávidět?

 
Od natočení oblíbené poetické komedie Postřižiny uplynulo už dlouhých 37 let. Ve snímku na motivy knihy Bohumila Hrabala zazářila především Slovenka Magda Vášáryová (69). Pro svou krásu i herecký talent byla lidmi obdivována. Dnes jí přitom velká část Čechů ale i Slováků nemůže přijít na jméno. Kdy a proč se Vášáryová ocitla mezi nenáviděnými?
28.11.2017 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Bohumil Hrabal (108 článků) , Magda Vášáryová (139 článků)

Vášáryová se rozjela u Drtinové: Fico. Mafie. Slovensko by mělo být na pozoru i před Českem. Odmítli jste radar v Brdech, to mě šoklo

 
Někdejší politička, diplomatka a herečka Magda Vášáryová se v rozhovoru s Danielou Drtinovou vyjádřila k vraždě slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky. Rozesmálo ji, když premiér Fico vyskládal na stůl milion eur jako odměnu za informace vedoucí k dopadení vrahů. Takhle nějak by si podle Vášáryové počínala spíš mafie než politici. Ukazuje se prý, že Fico nemá zemi pod kontrolou. Možná je někým vydírán. Poměrně kritická byla Vášáryová i k české politické situaci.
02.03.2018 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Magda Vášáryová (139 článků) , Daniela Drtinová (364 článků)