Článek

Varoval před očkováním a nechodil k soudu. Zítka nechala hledat policie, byl zadržen na Slovensku

 
Slovenská policie zadržela Pavla Zítka. V Česku byl hledaný, protože se nedostavil k soudu. Souzen je za šíření poplašné zprávy.
24.06.2024 18:45 |

podobné články

Podobné články

Dezinformátora Zítka chytili policisté na dálnici. Nechtěl spolupracovat, museli mu rozbít okénko a vyvlekli ho z auta

 
Pavla Zítka, neúspěšného kandidáta na prezidenta a jednoho z přívrženců konspirační teorie, která tvrdí, že Česko je pouze firma, zadrželi policisté poté, co se s nimi Zítko začal handrkovat při dopravní kontrole. Odmítl s nimi jakkoli spolupracovat, zamkl se uvnitř vozu a muži zákona museli rozbít okénko jeho BMW, protože chtěli Zítka předvést na služebnu. Známý dezinformátor je totiž podezřelý ze spáchání trestného činu zpronevěry. O incidentu informovali jak Zítkovi příznivci, tak policisté.
11.10.2023 15:50 |

podobné články

Zítka se po roce vrací. Konec kariéry? V žádném případě

 
Daniel Zítka se po zranění vrátil do branky
27.11.2009 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Zítka (11 článků)

Zítka může opustit Anderlecht. Rozhodnutí je jen na něm

 
Fotbalový brankář Daniel Zítka se již zotavil z vleklého zranění, jenže v klubu stejně nechytá. Propadl se až na pozici třetího gólmana.
16.02.2010 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Zítka (11 článků)

Zítka v Anderlechtu skončil, v pondělí nastoupí ve Spartě

 
Fotbalový brankář Daniel Zítka se ve čtvrtek dohodl na předčasném ukončení smlouvy v Anderlechtu Brusel, kde měl ještě roční kontrakt.
03.06.2010 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Zítka (11 článků)

Zítka se upsal Spartě na dva roky, Kadlec prodloužil do 2014

 
Fotbalový brankář Daniel Zítka podepsal na Spartě kontrakt. Letenští si pojistili i mladíka Kadlece. Klub opouští Matúš Kozáčik.
07.06.2010 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Zítka (11 článků) , Matúš Kozáčik (11 článků)

Sparta zahájila přípravu, s mistry už trénoval i gólman Zítka

 
Fotbalisté pražské Sparty zahájili letní přípravu. S úřadujícími ligovými šampiony už trénoval i brankář Daniel Zítka, který na Letnou přichází z Anderlechtu Brusel a dnes podepsal dvouletou smlouvu s roční opcí.
08.06.2010 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Zítka (11 článků)

Zítka: Nevyčítám si góly, ale ztrátu bodů

 
Brankář Sparty Daniel Zítka doufal, že Sparta ubere část ze čtyřbodové ztráty na vedoucí Plzeň.
03.05.2011 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Zítka (11 článků)

Brankář Zítka ve Spartě: Náhradník náhradníka za 5 milionů!

 
Kdysi za komunistů existovala absurdní policejní funkce pomocník pomocníka pomocné stráže. Našli se tací, kteří po ní bažili. Těžko lze ovšem věřit tomu, že si bývalý gólman reprezentace a nedávná modla Anderlechtu Daniel Zítka (35) lebedí na postu náhradníka náhradníka ve fotbalové Spartě.
24.08.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Zítka (11 článků)

Předseda Evropského soudu pro lidská práva Guido Raimondi navštívil Ústavní soud

 
Předseda Evropského soudu pro lidská práva (dále jen ESLP) Guido Raimondi přijel na pozvání Ústavního soudu do České republiky a dnes v jeho prostorách jednal se soudci Ústavního soudu. Spolu s ním přijeli také Aleš Pejchal, soudce Evropského soudu pro lidská práva zvolený za Českou republiku a Françoise Elens-Passos, vrchní tajemnice Evropského soudu pro lidská práva, jednání byl přítomen také Vít A. Schorm, vládní zmocněnec pro zastupování před Evropským soudem pro lidská práva. Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský po přivítání hostů krátce pohovořil o současné situaci na Ústavním soudě a některých aktuálních otázkách, které při své rozhodovací činnosti řeší. Soudkyně Ústavního soudu Kateřina Šimáčková následně přednesla příspěvek na téma aplikace judikatury ESLP v rozhodovací praxi Ústavního soudu. Diskutovalo se také o vztahu judikatury ESLP a institutu obnovy řízení před Ústavním soudem a pan Guido Raimondi otevřel i téma aktuální situace ohledně Dodatkového protokolu č. 16 k Evropské úmluvě o ochraně lidských práv a základních svobod. Cílem tohoto protokolu je rozšíření poradní pravomoci ESLP na otázky práv a svobod chráněných Úmluvou a umožnění vnitrostátním „nejvyšším soudům“, aby si v konkrétním soudním sporu vyžádaly posudek ESLP k otázkám výkladu a použití Úmluvy. Ve hře je však zároveň otázka, které „nejvyšší soudy“ by mohly posudek žádat a odpověď na ni by měl nalézt každý smluvní stát. V České republice by tuto pravomoc mohl mít buď pouze Ústavní soud, nebo i Nejvyšší soud a Nejvyšší správní soud, předseda Ústavního soudu však nechtěl předjímat, jaké řešení by bylo pro Českou republiku nejvhodnější, to bude předmětem dalších jednání.
22.06.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Rychetský (229 článků)

Manželka mi zakázala koukat na Moravce, prozradil neúspěšný prezidentský kandidát Fischer

 
Luboš Xaver Veselý přivítal v sobotním Pressklubu na Frekvenci 1 neúspěšného prezidentského kandidáta Pavla Fischera.Ten ocenil, že se politická kampaň před prvním kolem prezidentské volby nesla ve slušném duchu. Stávajícímu prezidentovi Miloši Zemanovi vyčinil, že nechodil do debat. Prý do nich možná nechodil proto, aby si voliči neřekli: Zeman dost!
20.01.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Fischer (330 článků) , Luboš Veselý (717 článků)

Dramatický pokles porodnosti. Souvislost s covidovým očkováním? Imunoložka má i další varující data

 
101 tisíc dětí za rok 2022, 22 tisíc za první čtvrtletí letošního roku. Počet narozených dětí klesá. Imunoložka Zuzana Krátká se ptá proč a proč takový problém nikoho moc nezajímá. A hlavně, proč se nezkoumá, zda to náhodou nemá souvislost s očkováním proti covidu-19. Upozorňuje, že studie, která měla zkoumat účinek očkování na těhotné ženy, stále nemá výsledky. V rozhovoru na Inovaci republiky také upozornila na další tragické příběhy spojené s očkováním, kterých si novináři nevšímají.
11.12.2023 19:50 |

podobné články

Patnáctiletý chlapec z České Lípy zřejmě nikdy nechodil do školy

 
Za absolutního vítěze mezi záškoláky by se dal označit patnáctiletý chlapec z České Lípy, který zřejmě nikdy nechodil do školy. Navíc si jeho rodiče, místo aby ho do školy posílali, stěžovali na pedagogy u školní inspekce.
01.03.2011 05:35 |

podobné články

Patnáctiletý chlapec z Č. Lípy asi nikdy nechodil do školy

 
Patnáctiletý chlapec z České Lípy zřejmě nikdy nechodil do školy. Jeho rodiče, kteří jej do školy neposílali, si navíc na pedagogy stěžovali u školní inspekce. Chlapce údajně vzdělávali doma, což je ale možné jen od první do páté třídy.
01.03.2011 08:50 |

podobné články

Smrt herce Kubáta (†30): Proč nechodil na kontroly? Rodině tvrdil, že je nevynechává...

 
Vedle šoku a smutku nad nečekanou smrtí mladého herce Aleše Kubáta (†30), který si zahrál i v seriálech Ordinace v růžové zahradě a Cesty domů, se mnoho lidí ptá, proč nechodil na pravidelné kontroly, když už v minulosti s nemocí jednou bojoval. Odpověď je šokující...
31.12.2018 05:05 |

podobné články

Herec Ordinace Kubát (†30) podlehl rakovině: K lékařům nechodil, rodině tvrdil opak!

 
Vedle šoku a smutku nad nečekanou smrtí mladého herce Aleše Kubáta (†30), který si zahrál i v seriálech Ordinace v růžové zahradě a Cesty domů, se mnoho lidí ptá, proč nechodil na pravidelné kontroly, když už v minulosti s nemocí jednou bojoval. Odpověď je šokující…
31.12.2018 05:05 |

podobné články

Hořejší: 6 milionů Čechů chráněno proti covidu. Očkováním, promořením. Ve školách se testovat nemusí

 
Imunologové Václav Hořejší a Jiří Šinkora se shodli, že je nyní již mnoho lidí v Česku proti covidu-19 chráněno a hrozbou tak nebude ani návrat dětí do škol. Míní též, že by podání třetí dávky vakcíny mělo být individuální pouze lidem s nízkými protilátkami. Mladí by se podle Hořejšího měli nechat očkovat i přes nízkou míru rizika. „Je to pro ně onemocnění srovnatelné s chřipkou – a chřipka není žádné lehké onemocnění,“ uvedl s poukazem na rizika. Ve vysílání zpráv CNN Prima News též Šinkora varoval před očkováním lidí po prodělaném covidu-19.
26.08.2021 14:40 |

podobné články

Příznivci dezinformátora Zítka tvrdě narazili. Obléhali sídlo policie a vysmívali se jejím pravomocem, ta je vyvedla z omylu

 
Incident, při kterém se několik lidí snažilo probít k soudu s dezinformátorkou Janou Peterkovou, má dohru. Na výslech byl předvolán i bývalý prezidentský kandidát a příznivce všech možných konspiračních teorií Pavel Zítko. Toho včera na policejní služebnu doprovodilo několik desítek příznivců a jejich počínání si vyžádalo i zásah těžkooděnců. Zítkovi fanoušci se domáhali toho, aby byl výslech veřejný, avšak netušili, že podle českých zákonů to možné není. Záběry z konfliktu se objevily na sociálních sítích.
08.11.2023 16:40 |

podobné články

Policejní exprezident Tibor Gašpar byl zadržen a obviněn z korupce: V minulosti rezignoval kvůli kauze Kuciaka

 
Bývalý policejní prezident Tibor Gašpar (61), spolu s dalším někdejším policistou Romanem Stahlem, byl zadržen elitní jednotkou slovenských kriminalistů a následně obviněn. Web Aktuality.sk informoval, že důvodem je korupce. Policie zadržení dvou osob pro podezření z korupce potvrdila, detaily k případu však neuvedla. Gašpar je momentálně v první desítce kandidátní listiny sociálních demokratů pro zářijové předčasné volby na Slovensku.
11.08.2023 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Tibor Gašpar (2 články)

Slávka Popelku prý zadržela policie. Před Nečasovým úřadem

 
Ve středu dopoledne byl policií zadržen lídr Holešovské výzvy Slávek Popelka. Ačkoli se zatím informace, které ParlamentníListy.cz zjišťují, značně rozcházejí, Policie ČR zadržení aktivisty, který odpovídá i jeho stáří, potvrdila. Zadržen byl pouze Popelka, nikdo jiný, v tuto chvíli je na policejní stanici, kde je s ním sepisován protokol. To, zda bude umístěn do cely předběžného zadržení, či z jakého trestného činu mu hrozí obvinění, zatím policie sdělit nechce.
10.04.2013 11:40 |

podobné články