Článek

Vaňhová vyhrála. Lidi dobře vědí, že se starala o kraj, zaznívá z ČSSD

 
Ústecká hejtmanka Jana Vaňhová ve svém kraji získala nejvyšší počet preferenčních hlasů, přesto musí čelit mnoha útokům. Její straničtí kolegové však upozorňují, že za hejtmankou stojí obrovský kus práce a těžce „odmakaná“ předvolební kampaň, kterou lidé navíc ocenili.
17.10.2012 10:11 |

podobné články

Podobné články

Vdova po Romanu Houskovi pozastavila členství v ČSSD. Vaňhová se cítí nevinná

 
Bývalá hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová dnes pozastavila členství v ČSSD. ČTK to řekl místopředseda chomutovské ČSSD Miloň Houda. Vaňhová, která čelí s dalšími 23 lidmi obvinění v aktuální kauze machinací v Regionálním operačním programu (ROP) Severozápad, byla předsedkyní stranické buňky v Chomutově.
22.12.2016 19:35 |

podobné články

Obviněná exhejtmanka Vaňhová pozastavila členství v ČSSD

 
Bývalá hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová dnes pozastavila členství v ČSSD. ČTK to řekl místopředseda chomutovské ČSSD Miloň Houda. Vaňhová, která čelí s dalšími 23 lidmi obvinění v aktuální kauze machinací v Regionálním operačním programu (ROP) Severozápad, byla předsedkyní stranické buňky v Chomutově.
22.12.2016 19:35 |

podobné články

Kraj mého srdce 2015 - polovina hlavních cen pro Jihomoravský kraj

 
Polovina z osmi hlavních cen každoročně vyhlašované ankety Kraj mého srdce za rok 2015 putovala do Jihomoravského kraje. Na letošním 25. veletrhu cestovního ruchu Holiday World v Praze ceny převzala ředitelka Centrály cestovního ruchu – Jižní Morava Zuzana Vojtová. Po jednom prvenství pak získal Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj a Praha. Jihomoravský kraj získal ocenění ve všech kategoriích kromě kategorie Zimní dovolená. Anketu Kraj mého srdce vyhlašuje každoročně vydavatelství KAM po Česku a veletržní společnost Incheba Expo Praha. Pro svůj oblíbený turistický kraj letos v osmi kategoriích hlasovalo celkem 10 745 osob.
22.02.2016 16:55 |

podobné články

Vaňhová (ČSSD): Kraj se zavázal ke spolupráci s hospodářskou komorou

 
Rámcovou smlouvu o spolupráci mezi Ústeckým krajem a Krajskou hospodářskou komorou dnes podepsala hejtmanka Jana Vaňhová (ČSSD) a předseda František Jochman. Smlouva včetně prováděcích dodatků navazuje na předchozí smluvní vztah z roku 2001, který bylo třeba aktualizovat. Nová smlouva definuje konkrétní oblasti, ve kterých bude kraj s komorou spolupracovat, např. projekty, doprava či školství a vzdělávání. Cílem je zvýšit prosperitu kraje a zlepši jeho image.
10.04.2012 17:15 |

podobné články

Byla obviněna. Přesto exhejtmanka Vaňhová zůstává členkou ČSSD

 
Bývalá hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová, která je mezi 24 obviněnými v nové kauze Regionálního operačního programu (ROP) Severozápad, zůstává členkou ČSSD. Podle krajského předsedy strany Miroslava Andrta členství zatím nezrušila ani nepozastavila. Naopak ČSSD už definitivně opustil bývalý náměstek Vaňhové Arno Fišera. Předseda sociálních demokratů Bohuslav Sobotka přitom dnes v Teplicích ČTK zopakoval, že obvinění lidé by neměli zastávat veřejné ani stranické funkce v ČSSD. V souvislosti s podvody v ROP Severozápad je aktuálně obviněno několik sociálních demokratů.
17.12.2016 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9546 článků)

ODS chce lidi vyhodit na dlažbu, varuje hejtmanka Vaňhová

 
Krajské volby se neúprosně blíží, což se projevuje ve stupňujícím se napětí mezi politickými stranami. Premiér Petr Nečas (ODS) v pondělí představil lídr kandidátek občanských demokratů v jednotlivých regionech a tento počin nezůstal bez ostré odezvy ČSSD. Ústecká hejtmanka Jana Vaňhová (ČSSD)v této souvislosti poukazuje na ro, že v jejím kraji posílá vláda lidi na dlažbu.
29.05.2012 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9320 článků)

Vaňhová (ČSSD): Kraj a hospodářská komora budou postupovat společně

 
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová se setkala s představiteli Krajské hospodářské komory (KHK) Ústeckého kraje Rudolfem Jungem a Františkem Jochmanem. Pokračuje tak vzájemná spolupráce a pravidelná setkávání, jak bylo dohodnuto letos v květnu.
15.07.2011 15:55 |

podobné články

Výstraha od meteorologů: Česko čeká příval sněhu! Kdy mráz povolí?

 
Minulý týden zasypal sníh Moravu a Slezsko, po víkendu se situace týká celé země. S prvním adventním obdobím přišel sníh a v pondělí ráno se s ním potýkali všichni. Český hydrometeorologický ústav vydal varování před tvorbou sněhových jazyků. To se týká hlavně řidičů v těchto oblastech: Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj.
04.12.2017 08:30 |

podobné články

Není cesty zpátky, zaznívá z ČSSD kvůli Babišovi. Přiští týden má být hodně horký

 
Vicepremiér a ministr financí Andrej Babiš (ANO) má odejít z vlády. Míní to alespoň jeho koaliční partner ČSSD. Premiér Sobotka se sice hodlá rozhodnout do středy, z jeho okolí však zaznívá, že jiné řešení není. Píše o tom MF Dnes.
29.04.2017 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18431 článků)

Pravicoví politici na Šluknovsko kašlou, upozorňuje Vaňhová

 
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová kritizuje současnou vládu za její nezájem k problémům občanů Šluknovska. Podle ní Ústecký kraj připravil návrhy zákonů, politici jí však nechtějí před volbami přihrávat body, a proto se o ně nestarají.
27.07.2012 19:40 |

podobné články

Ústecký kraj hospodaří dobře, říká hejtmanka. Pravicové vládě navzdory

 
Jana Vaňhová (ČSSD) by ráda zůstala ve funkci hejtmanky Ústeckého kraje. Třeba proto, aby mohla dál prosazovat přijetí tzv. Ústeckého balíčku, který podle jejího názoru nesmyslně blokují pravicoví poslanci. Stejní pravicoví poslanci posílají stále méně peněz krajům. Ústecký kraj ale podle Vaňhové hospodaří dobře, pravici navzdory.
02.10.2012 16:00 |

podobné články

Prosím všechny o shovívavost, napsala po vraždě partnera Vaňhová

 
Náměstkyně hejtmana Ústeckého kraje a bývalá hejtmanka Jana Vaňhová (ČSSD) v úterý požádala o shovívavost v souvislosti s vraždou jejího partnera, chomutovského podnikatele a vlivného člena místní ČSSD Romana Housky. Ten byl zavražděn v pondělí v podvečer v chomutovské vile, kde pár bydlel.
19.11.2013 12:11 |

podobné články

Vaňhová (ČSSD): Obhájí ministr Bárta svůj postup k dálnici D8 před občany?

 
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová svolala na čtvrtek 17. února 2011 již druhé setkání s občany ve Velemíně.
14.02.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bárta (158 článků)

Němcová versus Vaňhová: Přestřelka kvůli nepřizpůsobivým

 
Sociální nepokoje na severu Čech se z náměstí přesouvá do politického ringu. Do střetu se tentokrát pustily předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová (ODS) a hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová (ČSSD). Starostům obcí ze severu Čech tak nezbývá nic jiného, než nasadit vlastní síly bez ohledu na politické půtky. Že je to efektivní cesta řešení problému ukazuje i příklad další ženy, a to starostky Obrnic Drahomíry Miklošové (ODS).
22.10.2011 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1489 článků) , Jan Čech (234 článků) , Jana Němcová (98 článků)

Vaňhová (ČSSD):Vyzývám ministry k vyřešení situace okolo dokončeného úseku D8

 
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová dnes vyzvala dopisem ministra dopravy Pavla Dobeše a ministra vnitra Jana Kubiceho ke společné schůzce, na které by se měl domluvit postup pro co nejrychlejší zprovoznění nově dokončeného úseku dálnice D8 mezi Lovosicemi a Bílinkou.
17.12.2011 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (513 článků) , Jan Kubice (680 článků)

ČSSD na Ústecku povede do voleb Vaňhová

 
Lídrem sociálních demokratů v Ústeckém kraji bude hejtmanka Jana Vaňhová. Rozhodla o tom jejich dnešní konference v Chomutově. Na kandidátce budou hned za ní i její současní náměstci Pavel Kouda a Arno Fišera. Podle Fišery je cílem výhra, pokud možno takovým způsobem, aby nebylo potřeba skládat nesourodou koalici.
12.03.2012 06:10 |

podobné články

Proč vláda nevytváří pracovní místa? ptá se Vaňhová

 
Hejtmanka Jana Vaňhová připomíná, že ČSSD v Ústeckém kraji vytváří pracovní místa. Nechápe, proč totéž nedělá vláda, které jde hlavně o šetření. Právě to by se díky zaměstnanosti podle Vaňhové dařilo.
08.05.2012 13:00 |

podobné články

Vaňhová se Špidlou společně proti Kalouskovým výrokům

 
Čerstvou kauzu bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha využil ministr financí Miroslav Kalousek ve svých posledních vyjádřeních, jimiž vyvolal dojem, že celkové čerpání evropských peněz je ohroženo nedostatky regionálních operačních programů. To zcela odmítá jak mluvčí stinové vlády ČSSD pro evropské záležitosti Vladimír Špidla, tak ústecká hejtmanka Jana Vaňhová.
16.05.2012 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Špidla (306 článků) , David Rath (4556 článků) , Miroslav Kalousek (6968 článků)

Vláda devastuje policii, hrozí zrod domobrany, varuje hejtmanka Vaňhová

 
Šéfka Ústeckého kraje Jana Vaňhová (ČSSD) má za to, že politika vládních škrtů může na policejní sbor dopadnout tak silně, že ochránci zákona nebudou schopni zajistit bezpečnost občanů na severu Čech. Celý proces by mohl vyvrcholit i zakládáním domobrany složené z vystrašených občanů.
03.06.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (234 článků)