Článek

Vaneska (†7) vypadla z nemocničního okna v Popradu: Zdrcený otec volá do boje právníky

 
Ve čtvrtek došlo k velké tragédii v nemocnici na Slovensku, kdy Vaneska (†7) nešťastnou náhodou vypadla z okna v osmém patře. Za zdrcenou rodinu promluvil její tatínek Štefan (46), který se z incidentu nemůže vzpamatovat. Na nemocnici se chystá podat žalobu.
11.09.2020 15:20 |

podobné články

Podobné články

Vaneska (†7) vypadla z okna v 8. patře nemocnice: Zdrcený otec promluvil

 
Stačilo jen několik málo okamžiků a došlo k tragédii, ze které se nejspíš rodina nikdy nevzpamatuje. Malá Vaneska (†7) vypadla nejspíš nešťastnou náhodou z okna 8. patra popradské nemocnice. Pád neměla šanci přežít. O těžké ztrátě promluvil její tatínek Štefan (46).
11.09.2020 11:35 |

podobné články

Tragická událost na Slovensku: Sedmiletá dívka vypadla z okna nemocnice, bohužel nepřežila

 
Celým Slovenskem nyní otřásá strašlivá tragédie, kdy teprve sedmiletá dívka vypadla z okna nemocnice v Popradu. Pád z osmého patra dítě bohužel nepřežilo. Případem se zabývá policie.
10.09.2020 21:55 |

podobné články

Holčička (3) přežila šest hodin na dně studny

 
Tříletá Vaneska spadla do velmi úzké 23 metrů hluboké studny na předměstí argentinské metropole Buenos Aires. Záchranná operace musela být provedena velice rychle, protože holčičce  hrozilo podchlazení. Původně se počítalo s variantou proražení paralelního tunelu souběžného s šachtou, do které malá Vaneska spadla, ale nakonec se jí podařilo jednoduše vytáhnout.
18.11.2010 20:35 |

podobné články

V Karviné se ztratila roční Vaneska. Pomozte ji najít

 
V Karviné se ztratila rok a půl stará Vaneska Gažiová. Podle policie může být dívka v ohrožení. Po dívce pátrají rodiče, policisté i dobrovolníci.
09.03.2012 15:05 |

podobné články

Vaneska (†3) spadla do kanálu a utopila se

 
Tříletá holčička šla na procházku se svým strýčkem. Bohužel si nevšimli kanálu bez poklopu, Vaneska do něj spadla a zmizela v jeho útrobách.
11.05.2012 09:25 |

podobné články

Vítězka fotosoutěže Vaneska si převzala cenu!

 
Vítězka velké soutěže o nejkrásnější dítě Česka si v prodejně Pompo na pražském Zličíně převzala svou výhru. Vaneska si pro šek v hodnotě 20 000 Kč přijela z Olomouce za doprovodu obou rodičů.
10.12.2014 17:20 |

podobné články

Vaneska (†3) zemřela po pádu do odkrytého kanálu: Vodaři za to nemůžou, rozhodl soud

 
Malá Vaneska (†3) spadla do provizorně zakrytého kanálu a utopila se. Před soudem stanuli dva zaměstnanci vodárny, kteří podle obžaloby na smrti dítěte nesou vinu. Jenže soudce se s názorem policie a státního zástupce neztotožnil a vydal šokující rozsudek!
20.01.2017 10:45 |

podobné články

Řidič dostal smyk a smetl 12 školáků: Vaneska (†12) už se domů nevrátí

 
Celkem 12 školáků skončilo v nemocnici po hrůzné nehodě, k níž došlo koncem února u slovenské obce Spišské Bystré. V těchto dnech se děti konečně vrací domů k rodičům, malá Vaneska (†12) se ale bohužel s rodinou už nikdy nesetká.
19.03.2018 22:35 |

podobné články

Těhotnou Romanu měl podle sousedů vyhodit z okna přítel: Nemá čisté svědomí, říká její otec!

 
Je naprosto zdrcený a jen těžko se mu hledala slova. Přesto otec Romany (24) z Karviné, kterou podle sousedů vyhodil z okna její přítel Martin, promluvil o tom, co se s jeho dcerou stalo. Podle něj nemá její přítel vůbec čisté svědomí. Jeho dcera by se nikdy nezabila, protože byla těhotná, řekl TV Prima.
09.02.2015 20:40 |

podobné články

Žena na Chrudimsku vypadla z ruského kola. Její dcera se chytla zábradlí

 
Žena vypadla z ruského kola a s těžkým zraněním hlavy ji do nemocnice převezl vrtulník. Pro její dceru, která z gondoly v desetimetrové výšce podle svědků také téměř vypadla, přijela sanitka. Dívka se naštěstí udržela na zábradlí. I když atrakci budou nyní prověřovat policisté, technická závada na vině pravděpodobně není. Žena se svou přítelkyní, která měla na atrakci také své dítě, totiž rozhoupaly gondolu tak, až z ní jedna jednoduše vypadla.
24.08.2014 20:25 |

podobné články

Petře, proč jsi mi umřel? Zdrcený otec Ladislav Muk dojednával pohřeb!

 
Přípravy na pohřeb zpěváka Petra Muka (†45), který proběhne v úzkém rodinném kruhu, vrcholí! Jeho zdrcený otec Ladislav (74) už navštívil pohřební službu, aby tu dohodl okolnosti posledního rozloučení, které se uskuteční na místním hřbitově. Jeho smutkem zastřené oči jako by říkaly: „Petře, proč jsi mi umřel? Proč jsi musel odejít?“...
02.06.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Muk (403 článků)

Na její fotku se nemůžu podívat, říká zdrcený otec ubodané Sáry

 
"Nemohu se podívat ani na fotku dcery," říká zdrcený otec čtyřiadvacetileté Sáry, která byla na konci června zavražděna v Chicagu.
13.07.2013 18:25 |

podobné články

Smrt matky s dcerou v sauně na Jičínsku: Obřad nechystáme, je to těžké, řekl zdrcený otec a manžel žen

 
V sobotu večer se stala na Jičínsku obrovská tragédie. Matka s dcerou ve věku 45 a 65 let zlomily kliku od sauny a nemohly se dostat ven. Snažily se rozbít okénko, ale bez úspěchu. Sauna se tak pro ně stala smrtelnou pastí, kde umíraly hodinu a půl. Podle odborníků velmi trpěly. Když je našla sousedka, které sauna patřila, už byly obě ženy mrtvé. Nyní promluvil zdrcený otec a manžel žen, který v jednu chvíli přišel o dvě nejbližší osoby.
20.04.2017 07:10 |

podobné články

Zdrcený otec Lenky (†36), která zemřela po útoku v Egyptě: Jela podruhé k moři, teď čekáme na její tělo

 
Byla to bohužel jen otázka času… Srdce Lenky (†36), která ležela po útoku Egypťana v nemocnici v Káhiře ve stavu klinické smrti, se zastavilo. Zemřela v noci ze středy na čtvrtek. „Jsme z toho v šoku,“ říká zdrcený otec Lenky. Rodině teď nezbývá než čekat na přepravu těla.
28.07.2017 05:05 |

podobné články

Nedokázal jsem jí pomoct, pláče zdrcený otec malé Ivanky (†4): Rozdrtil ji starý televizor

 
Stačila chvilka nepozornosti a stalo se obrovské neštěstí. Rodinná tragédie se odehrála v neděli vpodvečer v bytovce ve slovenské Revúci. Malá Ivanka (†4) si hrála se sourozenci, když na sebe nešťastnou náhodou strhla velký starý televizor. O smutné události promluvil zdrcený otec.
18.12.2018 19:20 |

podobné články

Holčička (†4) zemřela při úderu tornáda: Zdrcený otec ji marně chránil ve vlastním náručí!

 
Matt Collins ztratil svou malou dcerku Hattie začátkem března při masivním úderu tornáda v americkém Tennessee. Zdrcený otec popsal, jak držel svou malou holčičku v náručí, aby ji ochránil. Ovšem marně. Během bouře došlo ke zřícení jejich domu a trosky rodinu zavalily. Jeho blonďatý andílek neštěstí nepřežil.
11.03.2020 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Matt Collins (1 článek)

Marešovi teče do bot: Žena, kterou měl zmlátit, nehodlá mlčet! A povolala právníky

 
Ke smůle moderátora Leoše Mareše (38) to nevypadá, že žena, kterou si měl podat na záchodcích pražského baru, nechá vše plavat. Ta totiž nehodlá dál mlčet, povolává právníky a volá po záznamech z kamerových systémů!
27.05.2014 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3191 článků)

Studentka vypadla z okna kolejí, pád nepřežila

 
V Olomouci ve středu večer zemřela mladá žena po pádu z budovy vysokoškolských kolejí Bedřicha Václavka. Za jakých okolností studentka Univerzity Palackého z okna vypadla, nyní vyšetřuje policie.
27.05.2010 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Bedřich Václavek (2 články)

Dívka v Kutné Hoře vypadla z okna v pátém patře, zasahoval vrtulník

 
Z okna bytu v pátém patře vypadla ve čtvrtek ráno v Kutné Hoře nezletilá dívka, vážně zraněnou ji převezl vrtulník do nemocnice do Prahy.
26.08.2010 12:25 |

podobné články