Článek

Vaněk (ODS): Bylo by to k smíchu, kdyby to nebylo k pláči

 
Když čtu současné nářky automobilového průmyslu, jeho žádosti o podporu a dotace, nemohu se zbavit pocitu, že si EU vzala příklad ze slov R. Reagana… on to ovšem myslel jako varování, nikoliv jako návod.
14.09.2020 16:55 |

podobné články

Podobné články

Hospodaření po česku. Nový úřad za desítky milionů a úředníci se nevejdou

 
Bylo by to k smíchu, kdyby to nebylo k pláči. Jinak nelze charakterizovat neustálé české absurdity na něž dnes a denně narážíme. Jak konkrétně vypadá snaha o zefektivnění státní správy dokazuje případ karlovarského úřadu práce. Zde byla nedávno nově otevřena budova krajské pobočky za desítky milionů korun, ale potřební úředníci se do ní nevejdou.
06.05.2012 17:35 |

podobné články

Primář Brančík k USA: Chytli virus blbosti. Chtějí rušit policii? No, ať to vyzkouší, dívejme se...

 
ROZHOVOR „Kdybych byl příznivcem konspiračních teorií, tak bych řekl, že horší než virus korona je virus zblbnutí. Že zmutoval do formy, kdy narůstá lidská blbost. Jinak to nazvat nejde. Také už jsem četl, že zastupitelstvo Minneapolisu chce zrušit policisty. Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu. Však uvidíme, jak se jim bude dařit. Jak budou prosazovat a vymáhat právo,“ je zvědavý primář psychologického oddělení VN Brno Jiří Brančík. Ke zprávám o ničení soch či stahování seriálů říká: „Toto prosazují lidé, kteří si nejsou vědomi svého postavení ve vývoji lidské společnosti. Zkrátka nemají nějaké zakořenění. Někdo jim řekne, že Churchill byl špatnej, tak jdou počůrat jeho pamětní desku. Horší je, že se takto zasahuje do historie i na školách, a to možná už i u nás v některých případech.“
13.06.2020 16:00 |

podobné články

Rázl (ČSSD): Zahraniční politiku Západu dělá Laurel a Hardy

 
PSÁNO PRO PL.cz. To, co předvádí Západ kolem Sýrie, je groteska, v které neustále zakopáváme sami o sebe. Celá naše politika v Arábii je blamáž. Jankovitě zakládáme požáry v domnění, že jeden udusí svými plameny druhý. Když to nepomáhá, lijeme do plamenů benzín a zdrháme. U toho blábolíme o lidských právech a opile se motáme po světové šachovnici. Miliony lidí prchají všemi směry, v Kremlu se nám smějí a pro Araby jsme tragici s velkou hubou. Kdyby to nebylo k smíchu, byli bychom k pláči.
15.10.2015 11:21 |

podobné články

Karlos Vémola o synovi: Hlavně nebuď teplej, nebo to z tebe vymlátím

 
Ve známé show 7 pádů Honzy Dědka se objevil i MMA zápasník Karlos Vémola (34). A to, co z něj padalo, nebylo ani tak k smíchu, jako spíš k pláči. Sliboval totiž, že ze svého syna vymlátí to, kdyby byl homosexuál. A také stihl během několika minut urazit i jeho matku...
23.06.2020 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (166 článků)

Úřední zákaz: v noci bez smíchu a štěkotu psů

 
Už bylo dost smíchu, dost hlasité zábavy. Piešťanští radní budou schvalovat zákaz smíchu a psího štěkotu. Chtějí tím prý ochránit návštěvníky města před veřejností. Po schválení nařízení budou Piešťany nejsmutnějším městem na světě.
17.05.2011 22:35 |

podobné články

Smích léčí, záchvat smíchu ale může vážně ublížit

 
Zatímco smích je lék na všechny lidské neduhy fyzické i psychické, záchvat smíchu může být nebezpečný. Podle vědců z Oxfordské univerzity totiž při záchvatu smíchu dochází k přílišnému napětí a u oslabených částí těla to může vyvolat závažné problémy. V nejhorším případě se vytvářejí praskliny na srdci, dochází k záchvatu astmatu či inkontinenci, zvláště u žen vyššího věku.
23.12.2013 09:42 |

podobné články

Herečka Dana Morávková pár dní po smrti maminky: Salvy smíchu s Heřmánkem!

 
Přestože jí není do smíchu, Dana Morávková (43) plní povinnosti, při kterých se musí smát. Krátce po smrti milované maminky dokonce hrála v divadelní komedii, která na plakátech slibuje nezadržitelný proud hlášek a salvy smíchu!
11.11.2014 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (620 článků)

Novoměstský hrnec smíchu již zná vítěze

 
O uplynulém víkendu v Novém Městě nad Metují vyvrcholil 37. ročník festivalu české filmové a televizní komedie Novoměstský hrnec smíchu. Po celý týden probíhaly projekce těch nejlepších děl komediálního žánru, které se natočily v uplynulém roce. V průběhu soutěžních projekcí i letos probíhalo měření času, po který se diváci smějí. Cenu diváků – Novoměstský hrnec smíchu - podle kterého dostal festival své jméno, získala tento rok komedie „Hodinový manžel“ režiséra Tomáše Svobody.
14.06.2015 20:26 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Svoboda (145 článků) , Tomáš Svoboda (191 článků) , Tomáš Svoboda (58 článků)

První dáma ODS v ráži: Babiš je legrační, Pavel Bém byl vizionář

 
Hostem pondělního Interview ČT24 byla první místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija. Popsala, jaký vztah má dnešní ODS k Václavu Klausovi. Pár slov padlo také o TOP 09, která je pro ODS přirozeným partnerem, kdyby nebylo té EU. Nit suchou nenechala na šéfovi ANO Andreji Babišovi, jehož věty jsou k smíchu. S ČSSD prý sice nesouhlasí, ale aspoň má s čím nesouhlasit.
18.01.2016 19:41 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9988 článků) , Pavel Bém (838 článků)

Barták ke kauze Tatra: Kdyby to nebylo k pláči, tak bych se tomu zasmál

 
Podezřelé armádní nákupy a problémové zakázky Martina Bartáka na ministerstvu obrany. To bylo téma pondělního pravidelného profilového podvečerního rozhovoru s osobností v ČT. A jak již první slova napověděla, tentokrát s Martinem Bartákem, exministrem obrany. Jeho kauza totiž hýbe již dlouhodobě událostmi v Česku. Nyní o to více, protože byl v minulém týdnu obviněn policií kvůli údajnému podílu při kontroverzních kontraktech kolem dodávek automobilů Tatra pro českou armádu.
12.12.2011 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Barták (339 článků)

Tahle Rathova věta rozesmála ministra Bártu k pláči

 
Krátce před vyslovením důvěry kabinetu Petra Nečase se ujal slova stínový ministr zdravotnictví David Rath, aby poslancům přednesl svou kritiku vlády. Jeho následný projev v unaveném sále vyvolal salvy smíchu.
11.08.2010 08:40 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4576 článků) , Petr Nečas (9345 článků)

Slovenští démoni Mečiar a Dzurinda: Provokují k smíchu a pláči zároveň

 
Františka hodnotí: Kdy politici pochopí, že se bez stylistů neobejdou? Kdy jim konečně dojde, že důvěryhodná image nekončí formálním pracovním mundúrem, jakým je oblek, ale pokračuje i v soukromí? Právě tam se pozná distingovanost - nakolik komu čouhá pomyslná sláma z bot.
30.12.2010 12:05 |

podobné články

K smíchu i pláči. České NEJ události roku 2011

 
Pamatujete? Krteček letěl do vesmíru, Váňa zase vyhrál Velkou pardubickou, lékaři odcházeli, ale zůstali, všichni jsme se sečetli, prezident ukradl pero a Prahou protančili homosexuálové. Připomeňte si s námi tyhle i jiné domácí události roku 2011...
31.12.2011 13:15 |

podobné články

VIDEO: K smíchu nebo k pláči? Basketbalista trapně simuloval

 
Basketbalista Mick Pennisi předvedl v utkání filipínské ligy kousek, který si rozhodně za rámeček nedá. Pennisi se pod košem šťouchal s protihráčem, který mu zlostí mrštil míč do hlavy. 210 centimetrů vysoký a 110 kilogramů vážící obr nejprve nereagoval, ale poté, když si uvědomil, že by z toho něco mohlo kápnout pro jeho tým, padl legračně k zemi jako podťatý.
23.03.2012 19:05 |

podobné články

Brazilec si napustil svaly olejem: Směje se mu celý internet

 
Takhle to vypadá, když někdo často bere ta-ble-ty! Bane, tabletami to není, mladý Brazilec si svaly nechal napustit olejem a vystavuje je před celým internetem. Spíš než k obdivu je to k smíchu, potažmo až k pláči. Nejvtipnější na všem je, že to myslí opravdu vážně... No, posuďte sami
20.02.2013 17:45 |

podobné články

Není slza jako slza! Slza bolesti, smíchu a po cibuli je vždy jiná, tvrdí vědci

 
Pro všechny, kteří pláčí dojetím u filmu nebo naopak při krájení cibule, máme novinku - roníte pokaždé jiné slzy! Jak je to možné? A je zdravé si občas poplakat?
23.07.2013 15:45 |

podobné články

TOP výroky politiků za rok 2013: Hitem je Rusnokova hláška „Ty vole, teď zase umřel Mandela…“

 
Ani politici nešetřili naše bránice v uplynulém roce. Otázkou zůstává, zda jsou jejich „přešlapy“ k smíchu nebo pláči. To už ponecháme laskavému čtenáři.
31.12.2013 17:50 |

podobné články

RECENZE: Arménský De Niro a ruská modelka

 
Ruská režisérka Angelina Nikonovová zúročila zkušenosti z New Yorku ve filmu Welkome Home o emigrantech z bývalého SSSR, jejichž osudy jsou chvíli k pláči a chvíli k smíchu.
11.07.2014 14:15 |

podobné články

Proč se hysterická Ruska Darja v Prostřenu chová jako krá*a? Z receptu udělala nechutnou šlichtu

 
Ještě větší ekl, než jsme doufali... Šíleně uchechtaná ruská soutěžící Darja (19) vaří v Prostřenu až poslední den – v pátek. Zařadit ji v úterý, Prostřeno kvůli nevolnosti soutěžících nepokračuje. Zatímco v přípravě receptu národ pobavila svými výbuchy smíchu, její vaření je k pláči. Japonský dezert z vařených vajec zkazí, udělá z něj šlichtu a nakonec zalije čokoládou. Může tohle někdo přežít?
07.11.2014 17:10 |

podobné články