Článek

Vandě se dnes daří, na co sáhne. Zato Karle se manželství hroutí pod rukama

 
Vanda si užívá velkého světa. S milovaným snoubencem navštíví kasino a hned se jí podaří vyhrát celkem slušnou částku. Nemluvě o povýšení v práci, které jí Luděk slíbí. Karla naproti tomu nemá dobrý den. Kryštofovo neustálé obviňování a vyslýchání ji přiměje uvažovat o rozvodu.
26.01.2023 00:00 |

podobné články

Podobné články

7 nejstabilnějších párů českého showbyznysu: Hrozí jim rozchod jako Sašovi a Vandě?

 
Každá nevěsta s ženichem věří, že právě jejich manželství bude to, které vydrží navěky. Slibují si věrnost a lásku až za hrob a doufají, že spolu zestárnou. Jenže jak roky utíkají, postupně se mezi manželi vytrácí pověstná jiskra. Jejich vztah pak většinou končí rozvodem. To se také stalo manželskému páru Vandě Hybnerové a Sašovi Rašilovi, kteří se rozvádějí po 20 letech soužití. I když to byla fuška, Blesk.cz našel ještě dalších sedm stabilních párů českého showbyznysu...
27.02.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (226 článků) , Saša Rašilov (263 článků)

Martinovi z Ulice se hroutí vztah s číšnicí Šárkou a vybuchne: Napadne Veroniku

 
Ulice se vrátila po delší pauze ve vysílání s novými příběhy, jež začínají přesně v momentu, kdy byly na jaře přerušeny. Netradičně proto nová sezona seriálu odstartovala Velikonočním pondělím, aby fanoušci Ulice nepřišli o děj, který je plný velkých zvratů, lásky, emocí, zásadních rozhodnutí, nečekaných událostí i vášnivých chvilek. Velmi vyhrocené vztahy budou opět panovat u Maléřových. Martin přestává zvládat, že se mu hroutí vztah s číšnicí Šárkou a sáhne po láhvi, což v závěru odnese jeho manželka Veronika Maléřová.
18.08.2020 12:50 |

podobné články

Ministr obrany předal jmenovací dekret profesorce Vandě Boštíkové

 
Ministr obrany Lubomír Metnar dnes předal jmenovací dekret Vandě Boštíkové, nové profesorce, která svou disertační práci na téma molekulárně genetických charakteristik varicella - zoster viru a posléze habilitaci absolvovala na katedře epidemiologie, fakultě vojenského zdravotnictví Univerzitě obrany v Hradci Králové. Zde také v současnosti působí. Aktuálně na všech třech fakultách Univerzity obrany přednáší čtyři desítky profesorů.
25.09.2018 20:40 |

podobné články

Covid ve Vandě Hybnerové vyvolal pocit lenosti: Je to jako komando, které v těle zanechá oraniště

 
Nemoc covid-19 se nevyhnula ani Vandě Hybnerové  (52) . Herečka bohužel prošla těžším průběhem. „Je to zvláštní nemoc. Komando, které projede tělem a zanechává v něm oraniště. Já jsem celé tři týdny nebyla schopná ničeho,“ vrátila se k nepříjemnému zážitku Vanda na tiskovce připravované hry Richard III.
24.05.2021 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (226 článků)

V Ulici Vandě rupnou nervy a konečně kápne božskou, Jolanu to zasáhne

 
Lež má krátké nohy a toho, kdo se jí poddá, pravda nakonec stejně dožene. Než se to stane, dokáže se lhář do svých výmyslů tak zamotat, že později neví kudy kam a jednoho dne ztratí hlavu úplně a ozve se jeho svědomí, které už nemůže dál. A přesně to se stane Vandě.
27.12.2021 07:00 |

podobné články

V Ulici se stane nevídané. Luděk pozve Vandu na víno a Šimon vymění Aničku za mladší model

 
Blanka má špatné svědomí a snaží se Vandě vše vysvětlit. Vanda ji však poslouchat nechce a vyčte jí, že se jí s Evženem smáli a že je jí z ní zle. Nese velmi špatně situaci, která nastala, ale kterou si sama způsobila. Vinit ostatní však jde Vandě o mnoho lépe. Vandin trapas se ve 4238. dílu dostane i k Peškům.
29.03.2022 07:00 |

podobné články

Zásnuby Luďka a Vandy aneb když se manipulátor chytne do pasti ještě většího manipulátora

 
Kam nemůžou hvězdy, tam nastrčte Vandu. Doteď se Vandě v životě příliš nedařilo, ale teď to vypadá na pravý opak. Do cesty se Vandě připletl Luděk, který si díky ní vyléčil své odmítnuté ego. Nikdo by vztahu Vandy a Luďka nedával ani pár týdnů a heleďme se, svatba je na spadnutí.
20.01.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (589 článků)

Klukovi z plakátu Jiřímu Dienstbierovi se prý úřad hroutí pod rukama. Není to zase takové překvapení, shrnují v novinách jeho kariéru

 
Hospodářské noviny popisují jednotlivé úspěchy i současné neúspěchy ministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera. Prý se mu začíná vše „rozpadat“ pod rukama. Po odvolání šéfa Agentury pro sociální začleňování se Dienstbier potýká s nepříjemnostmi, jak vyřešit stávku pracovníků této agentury. V zákulisí se prý začíná uvnitř ČSSD řešit, zda není dobré ministra odvolat. Podle HN ho ale zachraňují okolnosti.
22.05.2015 10:06 |

podobné články

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Jakub je psychopat, který se Karle pokouší rozmluvit její vlastní děti

 
Těm divákům, kterým Jakub Štěpánek připadal od počátku slizký, se jejich úvahy potvrdily. Jakub je zkrátka trošku vyšinutý psychopat, který Karlu sice miluje, ale s jejími dětmi nepočítá. Dokonce si myslí, že má šanci jí je rozmluvit. To Karle otevřelo oči, může být ráda, že si tak zásadní otázku stihla s Jakubem vyjasnit dřív, než rozbila manželství s Márou.
28.07.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štěpánek (96 článků) , Karel Štěpánek (58 článků)

Selena Gomez dosáhla svého! Justinovi se hroutí manželství, zdá se, že přijde o milionový majetek

 
Že by rychlý konec manželství mezi Justinem Bieberem (24) a jeho manželkou Hailey Baldwin (21)? Poté, co Selenu během dvou týdnů dvakrát hospitalizovali se Justin hroutí a bez své expartnerky to jednoduše nedává! Selena zůstává na psychiatrii a zdá se, že dosáhla svého, Justinova manželka odmítá žít v jejím stínu. Přijde rozvod?
16.10.2018 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (465 článků) , Justin Bieber (1591 článků) , Hailey Baldwin (65 článků)

Vandě se hroutí svatební plány, Prokop rezignuje a Mirek má něco na srdci

 
Nový rok teprve začal, ale už teď by někteří hrdinové Ulice vítali další prázdniny a trochu klidu. Zejména Prokop špatně snáší, že mu Irena odmítá dát více prostoru. Navíc ho pořádně rozhodí Mirkův návrat. Rozhozená je i Vanda, která si pod stromeček přála prstýnek, ale utřela nos.
03.01.2023 00:00 |

podobné články

Karle, můj milovaný Karle! Gott v obležení ruských fanynek

 
To bylo přivítání! Česká hvězda číslo jedna dnes vystupuje na slavnostním koncertě ruských Alexandrovců, kteří ho pozvali na oslavu 85. narozenin legendárního souboru v Kremlu. Hned na letišti, a potom i před hotelem, musel Mistr čelit davům fanynek z celého Ruska.
04.10.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6764 článků)

Co vás čeká dnes večer v Ulici? Štěpánek vyzná Karle lásku

 
Zatímco Blanka bude truchlit nad svou nešťastnou situací a konečně se se vším svěří matce, Štěpánek během konzultace poděkuje Karle za spolupráci a oznámí jí, že se do ní zamiloval. Také Sára bude mít zřejmě nového nápadníka – toho ale Dan zažene neotřelým způsobem.
25.02.2022 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Štěpánek (58 článků) , Dan Blank (5 článků) , Dan Dan (92 článků) , Dan Dan (92 článků)

Karel Gott skrývá nemoc! Trápí ho infekce hlasivek

 
Skrývá onemocnění! A přesto dál koncertuje jako o život. Nepříjemné problémy musí v poslední době řešit mnohonásobný český slavík Karel Gott (72) - připravit ho o jeho zlato v hrdle se snaží zákeřná nemoc. Přesto svá vystoupení neruší, objeví se i během silvestrovského programu TV Prima, vysílaného přímo z aquaparku. V pořádku však oblíbený zpěvák rozhodně není, v plavkách proto nedorazí... Karle, Karle, jen aby ses ale nakonec neztrhal.
30.12.2011 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6764 článků)

Sexy Štěpánka s vtípkem

 
Přijde chlap do manželské poradny a říká: "Mám problém. Manželka pořád křičí ze spaní: Karle NE! Karle NE!" "A jak se jmenujete vy?" "Já jsem Pepa."
28.10.2013 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Štěpánek (58 článků)

Rajcovní Vanda s vtipem!

 
Žena volá svého muže do kuchyně: "Karle, Karle, pojď sem, musíme mít okamžitě sex."Muž se nenechá dlouho přemlouvat a hned na manželku skočí.
13.08.2017 05:10 |

podobné články

Nemravná Jana s vtípkem!

 
Moje žena je hrozná. Při orgasmu vzdychá: "Karle,., och, Karle!"
05.11.2017 05:15 |

podobné články

Sexy vtípek s Lenkou!

 
Moje žena je hrozná. Při orgasmu vzdychá: "Karle,., och, Karle!"A to vám vadí?
28.05.2018 05:20 |

podobné články