Článek

Válka umělců pokračuje: Pavel Vítek vrací úder Dagmar Peckové. Silná slova za veřejnou urážku

 
V poslední době se zpěvák Pavel Vítek, který patří ke stálicím českých muzikálů, téměř nezastaví. S úspěšným uskupením 4 Tenoři má jeden koncert za druhým, což mu zřejmě někteří kolegové z branže nepřejí. V rozhovoru pro eXtra.cz se vyjádřil ke komentáři operní pěvkyně Dagmar Peckové, která veřejně označila tvorbu čtyř vynikajících hudebníků za kýč. 
12.11.2022 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vítek (130 článků) , Dagmar Pecková (96 článků)
Podobné články

Pavel Vítek slaví padesátiny, půjčil si hodinky za milion

 
Zpěvák Pavel Vítek letos v září oslaví 50. narozeniny. Ke kulatinám si nadělil nejen speciální koncert na Karlštejně, ale také novou sérii fotek. Charizmatický zpěvák na některých z nich připomíná Jamese Bonda. Na snímcích fotografa Petra Kurečky má Vítek mimo jiné i luxusní švýcarské hodinky skoro za milion korun. Další články k tématu: Sidovský a Vítek byli ve Vídni na Tině Turner. S falešnými lístky Vítek a Sidovský: Není se čeho bát, kluci! Registrovaní Vítek a Sidovský hodovali až do rána Vítek a Sidovský: když si muž bere muže Vítek a Sidovský: velký den se blíží! Vítek a Sidovský se vezmou na Karlštejně
23.07.2012 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Tina Turner (144 článků) , Pavel Vítek (130 článků) , James Bond (697 článků)

Pavel Vítek ve víru oslav: recitál k padesátinám a čtvrt století ve vztahu

 
Zpěvák a herec Pavel Vítek prožívá rok plný oslav. Téměř na stejný den připadají jeho padesátiny i pětadvacáté výročí společného soužití s partnerem Janisem Sidovským. Životní jubileum zpěvák oslavil narozeninovým recitálem v Rytířském sále hradu Karlštejn. Další články k tématu: Pavel Vítek slaví padesátiny, půjčil si hodinky za milion VIDEO: Pavel Vítek měl nehodu, na semaforech do něj naboural jiný řidič Pavel Vítek zavádí nový trend: za příplatek osobní pokec po koncertu
23.09.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vítek (130 článků) , Janis Sidovský (88 článků)

VIDEO: Pavel Vítek měl nehodu, na semaforech do něj naboural jiný řidič

 
Zpěvák Pavel Vítek měl v deštivém čtvrtečním odpoledni nehodu na přechodu pro chodce v Karlovarské ulici v Praze. Do jeho černého subaru narazila zezadu stříbrná octavie. Ani jednomu z řidičů se nic nestalo, škoda na vozidlech ale bude zřejmě vysoká. Další články k tématu: Pavel Vítek zavádí nový trend: za příplatek osobní pokec po koncertu Pavel Vítek o koncertu po deseti letech: Měl jsem nahnáno VIDEO: Řidič vezl na předním skle policistu, který mu chtěl dát pokutu
12.04.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vítek (130 článků)

Extravagantní svatební šaty oblékla Dagmar Peckové i dalším nevěstám: Od téhle návrhářky okrajkované princezny nečekejte

 
Módní návrhářka Ivana Follová pracuje v branži už skoro čtyři desítky let. Je mj. dvorní návrhářkou operní pěvkyně Dagmar Peckové, které navrhla i svatební šaty. Oběma jim vyhovuje extravagantní styl, takže si padly do noty.
14.01.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Pecková (96 článků)

Podnikatel Vítek posilnil svůj vliv v představenstvu Orka

 
Podnikatel Radovan Vítek, jenž je největším akcionářem Orka, vytěsnil na dnešní odložené valné hromadě z představenstva firmy zástupce dalších dvou největších akcionářů Kingston a Alchemy. V nově pětičlenném orgánu má Vítek dva zástupce, dva jsou nezávislí a posledním je generální ředitel skupiny Jean-Francois Ott. ČTK to po jednání valné hromady řekl Vítek, který se zahraničními investory vede více než boj o vliv v Orku.
06.01.2014 16:50 |

podobné články

Slavný hudebník Jaroslav Šaroun (†77) zemřel. Byl u rozjezdu divy Peckové, za spartakiádní skladbu ho vyznamenali

 
Významný český klavírista, skladatel a uznávaný korepetitor Jaroslav Šaroun 25. března zemřel. Dlouhá léta působil na Hudební akademii múzických umění i v České filharmonii, byl u rozjezdu kariéry operní pěvkyně Dagmar Peckové a proslavil se i hudbou k choreografii mužů pro spartakiádu v roce 1980. „Vzal nám ho covid. Moc jsme se od něj naučili,“ truchlí obyvatelé Dobřichovic, kde slavný muž žil. Na svůj život vzpomínal Jaroslav Šaroun pro projekt Paměť národa.
31.03.2021 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Pecková (96 článků)

Operní diva Pecková: Po návratu do ČR pořád vídám tmářské závistivce. U voleb je potřeba změna

 
Operní pěvkyni Dagmar Peckové vadí, že ji mnoho lidí nazývá elitářkou, protože staví vysokou kulturu nad běžnou lidovou zábavu. Podle Peckové je ale takové vnímání věcí dáno rozdělením společnosti, které v poslední době stojí na názorech nejvyšších českých politiků. „Mně nepřijde vysoká kultura a umění elitářské, naopak by bylo potřeba dostat ho mezi všechny lidi. Ať si to také poslechnou, třeba Mozarta, ať to okusí a zjistí, jaká je to nádhera,“ říká k tomu Pecková.
01.07.2021 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Pecková (96 článků)

Vyhazov z Národního se nekoná: Divadlo po útoku Peckové přiznalo, jak to je s Kalivodovou

 
Neuvěřitelná smršť urážek přichází ze strany kdysi obdivované operní divy Dagmar Peckové (61), která si za jednu ze svých mnoha obětí vybrala kolegyni Andreu Tögel Kalivodovou (44). O té posměšně prohlásila, že ji vyhodili z Národního divadla. Redakce eXtra.cz oslovila mluvčí Zlaté kapličky a zjistila, jaká je pravda.
24.11.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Pecková (96 článků) , Andrea Kalivodová (235 článků)

Dagmar Pecková: Všechny hřebíky do máminy rakve jsem zatloukla já

 
Nádherná silná ženská plná energie, s magickým hlasem a nekonečným talentem. Bůh nadělil Dagmar Peckové (54) nádhernou kombinaci. Přesto, nebo možná právě proto, skončila v těžkých depresích. Dnes už je z nich venku.
11.05.2015 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Pecková (96 článků)

Pilarová a Vítek pojedou spolu na dovolenou! Uvařte si jejich rekordní menu!

 
Tento týden se ve VIP Prostřenu sešla opravdu silná konkurence. Eva Pilarová i Pavel Vítek za své menu získali maximální počet 30 bodů. Jak ovšem naložit s výhrou v podobě zájezdu pro dvě osoby? Eva a Pavel se dohodli, že si dovolenou užijí společně.
24.08.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vítek (130 článků) , Eva Pilarová (523 článků)

Hašek ostře kritizuje výrok Peckové o seniorech, kteří jsou zvyklí žít v bídě

 
Členové sociální demokracie se na své sobotní konferenci tvrdě kritizovali vládní návrh na změnu valorizace důchodů a ostře se ohradili vůči výroku poslankyně TOP 09 Gabriely Peckové.
05.05.2012 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Pecková (64 článků)

Pohrdáte lidmi! Zrušené lokálky se hejtmance Peckové nepěkně vrátily

 
Ministr dopravy Karel Havlíček z hnutí ANO je rozčarován z toho, co se děje ve Středočeském kraji pod vládou hnutí STAN. Hejtmance Peckové musel poslat dokonce otevřený dopis. Vedení územního celku se totiž rozhodlo významně rušit železniční dopravu na lokálních tratích. Podle ministra se jedná o nekompetentnost a pohrdání lidmi. Vyzval také k racionálnímu vyjednávání.
06.10.2021 15:30 |

podobné články

Manželka Šlégra vrací úder: To budete koukat! Válka Roseových po česku začíná

 
Stále ještě manželka poslance a exhokejisty Jiřího Šlégra Kateřina vrací svému muži úder.  Vytočil ji rozhovor jejího muže v bulvárním deníku, kde se do ní pořádně opřel. "Všechno jsou to lži. Chce válku, má ji mít. Válka Roseových začíná. A věřte, že toho za těch 24 let manželství vím opravdu hodně," řekla exkluzivně Super.cz Kateřina Šlégrová.
15.03.2012 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (464 článků) , Jiří Šlégr (465 článků)

Pavel Vítek zavádí nový trend: za příplatek osobní pokec po koncertu

 
Zpěvák Pavel Vítek zavádí do českého showbyznysu trend, který je v zahraničí zcela běžný. Po koncertě, který připravuje, se separátně setká se svými posluchači, kteří si připlatili za VIP vstupenky. Nikdo z českých umělců se zatím k podobnému kroku neodhodlal.
12.07.2011 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vítek (130 článků)

Dagmar Peckové se dotkla záměna s Evou Urbanovou: Byla snad na plastice a odsáli jí tuk, uráží kolegyni

 
Jak udělat z komára velblouda. To v pravém slova smyslu předvedla operní pěvkyně Dagmar Pecková (61). Ještě přitom stihla urazit svou kolegyni Evu Urbanovou (61). Právě s ní si ji totiž někteří novináři na zádušní mši za Hanu Zagorovou spletli. Zatímco jiní by to nejspíš s grácii přešli, Pecková si nejenže na svém Facebooku změnila profilovou fotku za podobiznu své kolegyně, navíc začala řešit, zda byla Urbanová na plastice nebo odsátí tuku. 
02.09.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Urbanová (66 článků) , Dagmar Pecková (96 článků)

Šokující přiznání Dagmar Peckové: Byla jsem závislá na prášcích!

 
Dagmar Pecková je určitě nejsympatičtější česká operní pěvkyně. Žije a vystupuje převážně v cizině, domů se ale vrací ráda. A nejen koncertovat... Povídaly jsme si naprosto otevřeně, vlastně mě šokovalo, že se nesnažila zamluvit ani svoji závislost
06.04.2012 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Pecková (96 článků)

Odešel z TOP 09 a promluvil. Třeba o gazdíkovcích. Jak hlasovali, co říkali, nebo jak dělali, že dělají, a brali za to peníze

 
ROZHOVOR "Co chci já? Veřejnou hromadnou dopravu konkurenceschopnou a alternativní vůči individuální automobilové dopravě, veřejnou hromadnou dopravu bezbariérovou, veřejnou hromadnou dopravu s předností v běžném provozu, veřejnou hromadnou dopravu s maximálním zapojením železnice do dopravního systému. Dalším předpokladem fungování vyspělé metropole jakou Praha je, by měla být fungující dopravní infrastruktura, sloužící občanům – Pražanům," říká naší redakci Jiří Nouza z hnutí Starostové pro Prahu.
29.08.2018 10:50 |

podobné články

Chalupa (ANO): Jsme ve válce - jiného druhu s jinými efekty - ale je to válka

 
Je to válka s politickým islámem, válka s Islámským státem a jeho zrůdnými představami o řízení společnosti, je to válka s terorismem, válka s hybridním agresí, válka s kybernetickými útočníky a zločinci....
28.02.2018 07:35 |

podobné články

»Chudý« magnát Vítek: Bydlí v luxusní vile

 
5:00 – Jak si žije realitní magnát Radovan Vítek (38), po kterém chce exmanželka Eva (39) v rámci vyrovnání po rozvodu 3,6 miliardy korun? Ačkoliv Vítek tvrdí, že je chudý jak kostelní myš (veškerý majetek před rozvodem přepsal na maminku Miladu Malou), nevypadá to tak. Už jen proto, že i s novou rodinou bydlí v pražském Šáreckém údolí v luxusní vile, jejíž cena se pohybuje kolem 50 milionů korun!
12.10.2009 02:10 |

podobné články