Článek

Válka rodin z Výměny pokračuje: Tomáš krmil své děti nedopečeným kuřetem, říká Marianna a odhalila další detaily

 
Když se česká rodina z prvního dílu nové série Výměny manželek vyjádřila k celé situaci, co se mezi domácnostmi stalo, redakce eXtra.cz dostala exkluzivní výrok i slovenské rodiny. Marianna s Igorem se rozhodli otevřeně promluvit o věcech, které se děly za kamerou. Obvinění, že je Marianna alkoholička, už jasně jednou sama vyvrátila, nyní přišla s vyjádřením o dětech. Jak se náhradní tatínek Tomáš choval ke svým dětem, je podle ní naprosto otřesné. 
18.01.2023 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (315 článků)
Podobné články

Nezapomněl na mě Bůh? ptá se těžce nemocná Marianna, jež bývala urostlým chlapem

 
Býval to vytáhlý chlap Wojtek, táta od dvou dětí. Postupně se začal měnit v Mariannu. Po několika operacích se dočkal, konečně ženská duše sídlila v ženském těle. Pohledná Marianna chtěla ještě uspíšit svou proměnu a brala více hormonů, než měla předepsáno. Sklátila ji mrtvice a upoutala na invalidní vozík. Její zfilmovaný příběh Říkejte mi Marianna sbírá úspěchy na festivalech filmových dokumentů, objevil se i v Praze na přehlídce Jeden svět. Marianna mezi tím spadla na úplné dno. Přidaly se problémy s ledvinami a z atraktivní ženy, jež bývala pohledným mužem, je nyní troska.
10.04.2016 17:40 |

podobné články

Nenávist ve Výměně manželek nekončí: Šíří o mně odporné lži, říká Marianna a promluvila o svém vztahu k alkoholu

 
Příběh z Výměny manželek, kdy si prohodily domácnosti část české rodiny z Kladna a slovenské ze vsi Poniky, má pokračování. Nejprve se k reality show vyjádřila Petra Jindrová s manželem Tomášem, teď přišli se svou verzí i Marianna s Igorem, kteří si rozhodně nenechají líbit obvinění, jež podle nich vůbec nejsou pravdivá. Celé jejich vyjádření získala exkluzivně redakce eXtra.cz. 
18.01.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jindra (15 článků) , Petra Jindrová (4 články) , Igor Igor (315 článků)

Blogerka z Mariupolu terčem nechutných útoků: Hrozili, že mě zabijí a mé dítě rozsekají na kusy!

 
Ukrajinka Marianna Višemirská (29) byla jednou z těhotných žen, které vyfotily, jak utíkají z vybombardované mariupolské nemocnice do bezpečí. Fotografie, na níž je Mariana zabalena do peřiny a potříštěna krví obletěla doslova celý svět! Její snímek následně použilo Rusko ve své dezinformační kampani a Marianna začala po zveřejněnní dostávat výhružky smrtí, jak prozradila v rozhovoru pro BBC.
26.05.2022 07:50 |

podobné články

11 nejbizarnějších rodin z Výměny manželek. Pamatujete si tyto exoty?

 
Už několik let máme možnost na televizních obrazovkách sledovat reality show Výměna manželek. V průběhu vysílání jsme mohli pozorovat ty nejrůznější typy rodin a to, jak žijí. Některé z rodin jsou ovšem nezapomenutelné a diváci si je budou pamatovat ještě pěkně dlouho. Za zmínku například stojí Jana a její legendární hláška "mačkáš mi hada, debile". Kdo další si vysloužil místo v naší TOP 11 z Výměny manželek?
29.03.2020 09:46 |

podobné články

Překrásná slovenská exmanželka Boučka je těhotná: Podívejte se, jak jí to sluší v šestém měsíci

 
Slovenská moderátorka Marianna Ďurianová, exmanželka Libora Boučka, už za tři měsíce porodí svého prvního potomka, kterého čeká se snoubencem, podnikatelem Milanem Doležajem. Marianna v těhotenství vypadá dokonale. Těhotenství na ní stále není prakticky znát a má skvělou figuru.
04.06.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (566 článků) , Marianna Ďurianová (12 článků)

Je z ní krásná maminka: Exmanželka Libora Boučka Marianna Ďurianová porodila chlapečka

 
Bývalá manželka moderátora Libora Boučka  (31) Marianna Ďurianová se stala poprvé maminkou. V neděli se jí v petržalské nemocnici Antolská narodil po císařském řezu chlapeček Roman.
13.08.2012 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (566 článků) , Marianna Ďurianová (12 článků)

Německé KFC šlo s reklamou za hranu: Zpestřete si křišťálovou noc křupavým kuřetem, napsali

 
Americký řetězec restaurací s rychlým občerstvením KFC tentokrát šlápl se svou reklamou vedle. Vyzval totiž německé zákazníky, aby uctili památku tzv. křišťálové noci, která se považuje za začátek holocaustu, křupavým kuřetem a sýrem, jak píše web BBC.
11.11.2022 11:40 |

podobné články

Zvrácený praporčík krmil vojáky masem pro psy, vyvázl s pokutou

 
VIDEO. S pokutou 90.000 rublů (53.000 korun) odešel dnes od soudu v ruském Vladivostoku praporčík Vjačeslav Gercog, který v armádním proviantním skladu vydával masové konzervy určené pro psy za hovězí a krmil jím příslušníky své jednotky.
12.09.2011 15:25 |

podobné články

Dealer (21) krmil pervitinem i tři nezletilce!

 
Dva roky prodával drogy! A mezi třinácti odběrateli omamných látek byli i tři nezletilci, které krmil pervitinem.
01.01.2010 12:30 |

podobné články

Průvodce se mazlil s aligátory jako se psy, krmil je z pusy

 
Turisté v americké Louisianě natočili v tamních bažinách průvodce, který plaval ve vodě s aligátory a beze strachu se jich dotýkal. Také je krmil, a aby toho nebylo málo, dával jim kromě kuřete i marshmallow, které si aligátoři nabírali do tlam přímo z jeho úst.
17.06.2014 15:40 |

podobné články

Hrůzný případ: Maďarský patolog krmil prasata lidskými těly, na zločin upozornili zloději

 
Hrozivý případ vyšetřují policisté v maďarské obci Páty. Tamní šedesátiletý patolog si nosil potají lidské ostatky domů, aby jimi krmil prasata. Muži hrozí obvinění z trestného činu nedovoleného nakládání s lidskými ostatky.
20.06.2020 15:26 |

podobné články

V každé páté domácnosti žijí děti jen s jedním rodičem

 
V Česku roste počet dětí, které žijí v neúplných rodinách. Z celkového počtu 1 406 000 rodin s tzv. závislými dětmi do 26 let představují neúplné rodiny téměř pětinu (18,2 procenta), tedy kolem 250 tisíc rodin. V porovnání s rokem 1995 se počet těchto rodin zvýšil o polovinu. Od roku 1995 se současně snížil počet úplných rodin s alespoň jedním závislým dítětem do 26 let, a to o sto tisíc.
07.02.2013 12:35 |

podobné články

Pandemie dostala tisíce rodin na dno: Adam (14) nemá notebook. Spolek poslal jídlo a hledá dárce

 
Koronavirová krize se citelně dotkla tisíců rodin v ČR. Podle posledních průzkumů přichází Češi i o 30 procent příjmů a může být hůř. Úspory totiž zmizely už během jarní vlny a konec epidemie je v nedohlednu. Řada rodin má sotva na základní potraviny, o pomůckách pro online výuku dětí nemluvě. S příběhy těchto rodin přichází například organizace Patron dětí a prosí o pomoc. Rodinám totiž zasílají speciální potravinové balíčky, protože zdroje dochází i potravinovým bankám.
10.11.2020 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)

Chalupa (ANO): Jsme ve válce - jiného druhu s jinými efekty - ale je to válka

 
Je to válka s politickým islámem, válka s Islámským státem a jeho zrůdnými představami o řízení společnosti, je to válka s terorismem, válka s hybridním agresí, válka s kybernetickými útočníky a zločinci....
28.02.2018 07:35 |

podobné články

Petra z Výměny odhalila, co se dělo po ní: Očerňování a zákaz mluvit!

 
Účastníci Výměny manželek si tento týden odpustili velká dramata. K házení po sobě talíři nedošlo a společné desetidenní soužití dokonce ustáli i bez vzájemného častování se sprostými slovy. Žádný šťastný konec se ale ani tak, zdá se, neuskuteční. I když to na něj mohlo záhy po skončení Výměny vypadat.
23.01.2020 13:10 |

podobné články

TOP nejbizarnějších rodin z Výměny manželek: Pamatujete si na ně?

 
Na Nově startuje nová řada populární reality show Výměna manželek. Ženy ze dvou rodin se na deset dní vymění, to vše pod dohledem kamer. Na konci pořadu se všichni zúčastnění setkají a zrekapitulují, k čemu během natáčení došlo. Pojďme si připomenout TOP 12 nejbizarnějších rodin, které se show zúčastnily. Za zmínku například stojí Jana a její legendární hláška "mačkáš mi hada, debile" či "špindíra" Lucie a její těžce zanedbaná domácnost.
01.12.2021 18:55 |

podobné články

Smutný osud rodiny z Výměny manželek, která měla stále prázdnou lednici: Co se mezi manželi stalo?

 
"Včerejší díl Výměny manželek":http://www.extra.cz/i-takhle-lidi-musi-zit-chuda-rodina-z-vymeny-manzelek-nema-penize-neuverite-z-ceho-vari-obed-pro-ctyrclennou-rodinu přinesl pohled do rodiny Mikových, která se potýkala s nedostatkem peněz. Manželé a rodiče dvou dětí se často hádali právě kvůli penězům a jejich vztah tak utrpěl velké trhliny. Jak se vyvíjel jejich osud po natáčení? Začal se Tomáš víc zajímat o rodinu?
19.10.2013 10:20 |

podobné články

Třetina rodin s dětmi má problémy s penězi: Maso na jídelníčku mají jen 2x do týdne

 
Zhruba třetina domácností s dětmi v Česku vychází obtížně se svými příjmy. Mezi rodinami se třemi a více potomky je to zhruba 45 procent, a u neúplných rodin dokonce 55 procent. Chudoba kvůli nízkému příjmu hrozí více než pětině rodin se třemi a více dětmi a téměř třetině členů neúplných rodin. Vyplývá to z výsledků šetření, které dnes představil Český statistický úřad. Podle něj příjmy domácností v roce 2013 ale rostly, a to i reálně.
28.05.2015 14:25 |

podobné články

Třetina českých domácností s dětmi má problém s příjmy, tvrdí výzkum

 
Asi třetina českých domácností s dětmi nemůže vyjít se svými příjmy. Tento problém se týká 55 procent neúplných rodin a 45 procent rodin s třemi a více potomky. Na hranici chudoby se přitom pohybuje pětina rodin s třemi a více dětmi a třetina členů neúplných rodin. Alarmující data ve čtvrtek zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ) 
28.05.2015 14:36 |

podobné články