Článek

Válka Krampola a Bubílkové pokračuje. Slova o hysterii, buzeraci, urážkách a lhaní

 
Herec Jiří Krampol (83) už je po nedávném boji o holý život nejspíš z nejhoršího venku, a tak se sám mohl vyjádřit k tomu, co o něm řekla jeho dosavadní spolupracovnice Zuzana Bubílková (69). A pro eXtra.cz vyřkl slova, která si moderátorka za rámeček nedá. „Už za Šimka se snažila přisvojovat zásluhy za jeho práci. S ní už nikdy na pódium nevlezu,“ řekl nám.
17.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (231 článků) , Jiří Krampol (1007 článků) , Jiří Šimek (28 článků)
Podobné články

Bubílková trnem v oku Krampola? TO MÁ BÝT KONEC!

 
Nad spoluprací Zuzany Bubílkové (69) a Jiřího Krampola (83) se stahují mračna. Krampol je údajně vytočen  do běla a padají slova o nevyhnutelném konci spolupráce obou bavičů.
06.12.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (231 článků) , Jiří Krampol (1007 článků)

Bubílkové došla slova. Šéf bezpečnostních agentur jí začal otevřeně popisovat, jak se v jeho oboru perou peníze

 
Prezident Asociace bezpečnostních agentur Jiří Kameník ve středeční Kauze dne na Rádiu Impuls usedl proti moderátorce Zuzaně Bubílkové a popsal, jak to u nás vypadá s ochranou tzv. měkkých cílů. Došlo i na praní černých peněz. Moderátorka místy jen koukala.
19.04.2017 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (231 článků)

Dáda s Třeštíkovou vracejí úder Bubílkové: Je trapná! A drsná slova o mrtvém otci

 
Outfit Radky Třeštíkové (41) na červeném koberci v Karlových Varech nepřestává vyvolávat emoce. Z kritizovaného oblečení, které se podle mnohých nehodilo na tak seriózní událost, si vystřelila komička Zuzana Bubílková (70). Na fotografii, kterou umístila na Instagram, pózuje v Karlových Varech v imitaci oblečení Třeštíkové. Spisovatelka si však další vtípek na svůj účet už nenechala líbit a Bubílkové to v komentářích pořádně vytmavila. A co víc, přidala se i Dáda Patrasová!
08.07.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (231 článků) , Dáda Patrasová (1448 článků)

A o čem bude prezident lhát příští týden? Bývalý předseda ODA vyzývá národ k činu

 
Týden lhaní o letadle vystřídal týden lhaní o státních vyznamenáních a můžeme se těšit na další týden lhaní o exekuci. A bůhví kde to skončí. V tomto duchu se na adresu Miloše Zemana vyjádřil filozof, vysokoškolský pedagog a v devadesátých letech předseda ODA Daniel Kroupa. Nestačí však jen nadávat...
25.10.2016 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27376 článků)

Lhaní, lhaní, lhaní, úplně k ničemu, rozohnil se Ringo Čech. ČT nás úplně zničila. Soukupa obdivuju, je vtipnej a šarmantní

 
František Ringo Čech znovu promluvil. Vychválil prezidenta Zemana, toho by prý lidé měli obdivovat. Prozradil, co všechno se mu hnusí na dnešní politice. Zkritizoval ČSSD, věštil zlý konec Pirátům a lobboval za zavedení většinového volebního systému. Do nebes vynesl generálního ředitele TV Barrandov Jaromíra Soukupa. Čech v něm vidí dobrého moderátora, který má stále co říci veřejnosti. Zato na ČT nenechal nit suchou.
02.11.2018 10:25 |

podobné články

Osobnosti: František Soukup (73 článků)

Státní maturity jsou jen buzerací studentů, řekl Nečas

 
Místopředseda a volební lídr ODS Petr Nečas potvrdil, že není zastáncem nynější podoby státních maturit. Místo nich by zavedl srovnávací testy pro různé typy škol, které by se staly vstupenkou na vysoké školy. Nečas je tak dalším z politiků, kteří dávají od projektu ruce pryč. Jde prý o "buzeraci studentů a zatěžování učitelů". KDU-ČSL prosazuje systém dopracovat a ne vymýšlet zcela nový.
06.04.2010 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9391 článků)

Televize Barrandov pod novým vedením ukončí Politickou střelnici Zuzany Bubílkové

 
Z vysílání televize Barrandov má zmizet jeden z nemnoha původních pořadů stanice. Přestanou se točit premiérové díly Politické střelnice, satirického glosáře Zuzany Bubílkové, který je v programu vždy v neděli kolem tři čtvrtě na deset večer – poslední novinkové vydání se má vysílat 28. října, následně 4. listopadu je už v programových plánech uveden střihový díl.
14.10.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (231 článků)

Stát má něco vyřešit, ale raději nás žene k soudu, stěžovala si Bubílkové končící zastupitelka

 
Náměstkyně ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (ANO) v pondělní Kauze dne na Rádiu Impuls Zuzaně Bubílkové vysvětlovala, proč se vzdala funkce pozice opoziční zastupitelky v Královéhradeckém kraji. Postěžovala si na stát, který prý nechtěl řešit složitou situaci, tak to „hodil na krk“ dvěma dámám – Dostálové a zastupitelce Středočeského kraje Daně Drábové za hnutí STAN.
24.04.2017 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (231 článků) , Dana Drábová (156 článků) , Zuzana Dostálová (3 články)

Podivná anomálie v rodině Zuzany Bubílkové: Má to také?!

 
Neměla žádné podezření, ani lékaři dlouho nic netušili. Až když bylo mamince Zuzany Bubílkové (68) sedmdesát, zjistili, že má tři ledviny! Týká se to i její dcery?
22.07.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (231 článků)

Ivo Valenta: Velmi silně odsuzuji ruskou agresi, ale i hysterii vedoucí k omezování svobody slova

 
VELMI SILNĚ ODSUZUJI RUSKOU AGRESI, ALE TAKÉ HYSTERII VEDOUCÍ K OMEZOVÁNÍ SVOBODY SLOVA. Často se mne ptáte na můj vztah k Rusku i Ukrajině. Jak jsem již uvedl, na Ukrajině podnikáme již přes 30 let, mám zde tedy své kolegy a přátele. O to větší rozměr pro mne celý konflikt má. Také proto jsme kolegům okamžitě nabídli pomoc. Naproti tomu do Ruska mé obchodní aktivity nikdy nemířily. Nemám s Ruskem nic společného jako člověk ani jako podnikatel.
08.03.2022 16:10 |

podobné články

Chalupa (ANO): Jsme ve válce - jiného druhu s jinými efekty - ale je to válka

 
Je to válka s politickým islámem, válka s Islámským státem a jeho zrůdnými představami o řízení společnosti, je to válka s terorismem, válka s hybridním agresí, válka s kybernetickými útočníky a zločinci....
28.02.2018 07:35 |

podobné články

Lidé musí opatřením věřit. Lhaní občanům je to nejstrašnější. Lékař- imunolog se snaží napravit, co se ministrům nedaří

 
ROZHOVOR Lhaní lidem oficiálními místy a panující nejistota občanů je pro stát to nejstrašnější. Tato slova profesora Vojtěcha Cepla, jednoho z autorů současné Ústavy České republiky, si vybavuje imunolog Jaroslav Svoboda vždy, když přijde řeč na opatření a omezení, která na jaře i nyní zcela ochromila život v naší společnosti. Ve druhé části rozhovoru pro ParlamentníListy.cz hovoří o závěrech, na nichž se spolu s ním shoduje většina kolegů z Lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Patří mezi ně mimo jiné zacílení ochrany na občany ve věkové kategorii nad 65 let, ale i zvážení otevření škol.
04.11.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Svoboda (137 článků) , Vojtěch Svoboda (18 článků)

Jiří Krampol a Zuzana Bubílková: Trpký konec spolupráce?

 
Pracovní vztah Jiřího Krampola (83) a Zuzany Bubílkové (69) spěje zdá se ke konci. Bavič, herec a moderátor se zlobí a podle informací eXtra.cz nechce pokračovat ve spolupráci. Kvůli čemu nemocný herec cítí naštvání?
06.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (231 článků) , Jiří Krampol (1007 článků)

Ruská zloba: Postup Prahy je na objednávku, řekla mluvčí. A slova o české „hysterii“

 
Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Marija Zacharovová dnes prohlásila, že Praha v diplomatickém konfliktu s Moskvou postupuje na objednávku a její počínání nemá nic společného s diplomacií. První bezprostřední reakce z Ruska po uplynutí ultimáta od Česka vzešla od Dmitrije Peskova, prezidentského mluvčího, který uvedl, že Kreml je vůči „celé té hysterii“ vyhoštění Rusů z České republiky extrémně negativní.
22.04.2021 10:10 |

podobné články

Drsná válka v rodině Krampola: Hana Krampolová posílá Jirkově exmanželce brutální smsky!

 
Bývalá manželka herce Jiřího Krampola  (73) Marta šokuje. Současná žena populárního herce Hana Krampolová  (50) jí prý posílala šílené esemesky. Paní Marta poprvé promluvila.
05.12.2011 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (1007 článků)

Manželka Jiřího Krampola Hanka: Konečně ji propustili z psychiatrické léčebny

 
Manželku Jiřího Krampola (78) Hanku (56) už propustili z Psychiatrické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze na Karlově náměstí, kam byla převezena poté, co vypila koktejl z prášků a alkoholu. Jaká byla její první slova?
04.07.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (1007 článků)

Zemřel něžný rošťák Jean-Paul Belmondo: Dojemná slova českého dabéra Jiřího Krampola

 
V pondělí 6. září 2021 svět obletěla smutná zpráva o skonu francouzské herecké legendy Jeana-Paula Belmonda (†88). S tím je v Česku nejvíc spjatý hlas Jiřího Krampola (83). Jak dojemně o něm pro eXtra.cz promluvil?
06.09.2021 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (1007 článků) , Jean Paul (115 článků) , Jean Paul (69 článků)

Lukašenko obvinil Moskvu ze lhaní během plynové krize

 
Běloruský prezident Alexandr Lukašenko obvinil Rusko ze lhaní v kauze omezení dodávek ruského plynu.
03.07.2010 19:45 |

podobné články

Umělec Jan Kraus se vysmál pátrání po amnestii: Mistrovství republiky ve lhaní

 
Z autorství amnestie se v posledních dnech stala velká kauza. Moderátoru Janu Krausovi samotné pátrání po autorovi přišlo od začátku nesmyslné. Odpovědný je jedině Václav Klaus. Z pátrání se ale nakonec stalo „malé mistrovství republiky ve lhaní“.
08.05.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10776 článků) , Jan Kraus (1206 článků)