Článek

Valentýnské překvapení Meghan Markle a prince Harryho? Šušká se, že chtějí oznámit radostnou novinu

 
Propíraný britský pár Harry a Meghan zřejmě chystá další bombu. Oba touží po třetím miminku a podle zdrojů webu The News vévodkyně ze Sussexu doufá, že by další potomek mohl napravit špatné vztahy v královské rodině. 
13.02.2023 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (872 článků) , Harry Harry (1731 článků)
Podobné články

Horké tipy na valentýnské dárky

 
Svátek zamilovaných je za dveřmi a ti, kterým dochází inspiraci, hledají tipy na valentýnské dárky, kterými by svého milého potěšili. Možná i vy letošní rok bojujete s nedostatkem nápadů. Den sv. Valentýna se nezastavitelně blíží a vaše polovička vám naznačila, že pro vás něho chystá. Je logické, že nechcete zůstat pozadu! Do dnešního článku jsme pro vás ukryli tipy na valentýnské dárky, na které můžete letošní rok vsadit svou horkou kartu. Najdete mezi nimi nejen starou dobrou klasiku, ale možná i něco, co překvapí vás i partnera. Užijte si svátek zamilovaných se vší parádou! Tipy na valentýnské dárky Slavíte sv. Valentýna? Víte, že si pro vás manžel, přítel nebo partner něco přichystal, zatímco vy stále ještě nemáte v záloze vůbec nic? Nezoufejte! Do zaškrtnutého dni v kalendáři ještě dva dny zbývají, tak se pojďte honem inspirovat, ať to nezmeškáte! Klasický: kosmetika Kdo nechce riskovat nebo zacházet do experimentů, ten může sáhnout po klasice ověřené léty. Žádný muž neodolá voňavému kosmetickému balíčku. Nemusíte se nutně spoléhat na již vytvořené balíčky, které jsou dostupné v obchodech. Klidně zapojte fantazii a vyrobte mu balíček po svém – sama ho přeci nejlépe znáte, tak určitě víte, co má rád. Každopádně i když to možná zní nudně, s tímto dárkem nemůžete nic zkazit. Příjemný: pobyt pro dva Není nic příjemnějšího, nežli nechat všechny starosti a povinnosti doma a odjet si užívat. Kam? To záleží jen a jen na vás! Vylentýnské pobyty pro dva jsou velice populární a hotely, wellness centra nebo penziony mají v tomto období doslova pré! Letošní rok svátek vychází na úterý, tak si se svým milým udělejte volno a o dva dny si prodlužte víkend. Společně si můžete vyjet za odpočinkem, masážemi, relaxací nebo klidně aktivním pobytem! Originální: voucher na zážitek Pokud je vaše drahá polovička do něčeho zapálená – ať už... Čtěte více Příspěvek Horké tipy na valentýnské dárky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
15.02.2017 21:35 |

podobné články

10 faktů, které jste nevěděli o snoubence prince Harryho Meghan Markle

 
Sepsali jsme deset zajímavých faktů o snoubence britského prince Harryho, Meghan Markle (36), která vyrůstala v USA. Její život byl plný překvapení a zvratů až se dostala do náruče jednoho z nejžádanějších mužů, Prince Harryho z Walesu.
29.11.2017 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (872 článků)

Palác ukázal oficiální zásnubní portréty prince Harryho a Meghan Markle

 
Královský palác zveřejnil tři nové portréty snoubenců prince Harryho (33) a herečky Meghan Markle (36). O víkendu je pořídil uznávaný módní fotograf Alexi Lubomirski ve Windsoru. Na černobílém snímku se snoubenci usmívají a Meghan Harryho hladí po tváři.
21.12.2017 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (872 článků)

Víme, jaká hvězda bude hrát na afterparty svatby Meghan Markle a prince Harryho!

 
Už zítra se koná velkolepá a očekávaná svatba Meghan Markle (36) a prince Harryho. Celý svět jen s napětím čeká, jak to všechno dopadne. Titulní stránky médií po celém světě plní skandály nevěstiny rodiny. Nejdříve to byl podivný nevlastní bratr, poté infarkt Meghanina otce a nakonec nevlastní sestra, která údajně nedostala pozvánku. Jedno je ale jisté. Svatba prince Harryho (33) bude nezapomenutelná a navíc mu na afterparty zahraje pořádná hvězda.
18.05.2018 23:45 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (872 článků)

Meghan Markle se svěřila s děsivou historkou: Můj syn Archie málem uhořel!

 
Manželka britského prince Harryho (37) Meghan Markle (41) spustila svůj dlouho očekávaný podcast s názvem Archetypes (Archetypy). Ten je dostupný v podcastových aplikacích, jako je třeba Spotify. Prvním hostem Markle byla tenisová šampionka Serena Williams (40), která je dobrou kamarádkou Meghan. Mnohem víc než pokec o ženách a jejich ambicích, což bylo téma tohoto dílu, však zaujala historka Meghan o tom, jak vypukl v pokoji jejího syna Archieho požár. I přes tuto zkušenost musel královský pár pokračovat ve svém programu.
24.08.2022 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (872 článků) , Serena Williams (312 článků) , Harry Harry (1731 článků)

Meghan, nebo Kate? Důkazy hovoří o tom, která z nich brzy oznámí radostnou novinu

 
Už delší dobu se spekuluje o těhotenství obou vévodkyň Kate (37) a Meghan (38). Podle královských expertů je víc než pravděpodobné, že Meghan s Harrym anebo Kate s Williamem oznámí začátkem nového roku radostnou novinu. Ke komu se ale veřejnost přiklání více? Tady jsou jasné důkazy.
24.12.2019 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (812 článků)

Přátelé prince Harryho zuří: Meghan ho ovládá jako loutku, lidé chtějí, aby se vzdali titulů

 
Svět je šokován prohlášením Meghan Markle (38) a prince Harryho (35), kteří oznámili, že se vzdávají královských povinností. Prý si chtějí vydělávat sami na sebe a svůj čas rozdělit mezi Anglii a Severní Ameriku. Podle Harryho přátel, kteří promluvili pro britská média, by vévoda ze Sussexu sám takové rozhodnutí nikdy neučinil. Meghan ho prý má omotaného kolem prstu, manipuluje jím jako loutkou a nabádá ho ke krokům, kterými se zprotiví občanům své rodné země. Veřejnost po jejich oznámení volá po tom, aby se současně s královskými povinnostmi vzdali i svých titulů.
10.01.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (872 článků) , Harry Harry (1731 článků)

Princ Harry musí mít nervy ze železa: Tihle muži prošli postelí Meghan Markle a bylo to hodně divoké!

 
Budoucí manželka prince Harryho (33) Meghan Markle (36) není úplný svatoušek. Než potkala prince Harryho, měla pár osudových lásek, z nichž jednu si dokonce vzala. Žádný z jejích předchozích vztahů ale nevydržel příliš dlouho. Tak snad tentokrát Meghan kápla na toho pravého, se kterým zůstane do konce svého života. Pojďme se podívat na tři muže, se kterými dováděla před princem Harrym.
19.05.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (872 článků)

Svatba Harryho a Meghan ONLINE: Clooney dostal na večírku košem! K tanci vyzval nevěstu i Kate

 
Následovník britského trůnu, mladší syn prince Charlese (69) a zesnulé princezny Diany (†36) Harry (33) si v sobotu hodinu po poledni našeho času vzal v kapli sv. Jiří hradu Windsor za ženu o tři roky starší americkou herečku Meghan Markle (36). Oslavy pokračovaly na party, na kterou bylo pozváno už jen 200 vybraných hostů. Svatbu a oslavy prince Harryho a krásné Meghan Markle sledujeme ONLINE.
16.05.2018 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (872 článků) , Král Karel III. (235 článků)

Královská svatba v ohrožení: Otec Meghan Markle dostal infarkt!

 
Královská svatba prince Harryho (33) a Meghan Markle (36) je v ohrožení. Otec nevěsty Thomas Markle (73) dostal infarkt. Nešťastná událost se stala jen pár dní před dlouho plánovanou a očekávanou svatbou. Tatínek Meghan tak nebude moct doprovodit svou dceru k oltáři.
14.05.2018 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (872 článků)

Výbušná zpověd Harryho a Meghan: Co na ně prozrazuje řeč těla? No, není to nic hezkého...

 
Hojně sledované a komentované interview prince Harryho a Meghan Markle s Oprah Winfrey se konečně dostane na české obrazovky. Milují se Harry a Meghan? Co si Meghan myslí o královně Alžbětě? A jak je to s Harryho mužností? To vše a mnohem víc vyčetla z řeči jejich těl expertka Patti Wood.
01.04.2021 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (199 článků) , Meghan Markle (872 článků) , Harry Wood (1 článek) , Harry Harry (1731 článků)

Memoáry prince Harryho: Knihu ve skutečnosti psala Meghan, tvrdí královský expert

 
Připravované memoáry prince Harryho mají kolem sebe spoustu otazníků. Kniha, která má vyjít v lednu 2023 a která ukáže vzestupy a pády prince a britské královské rodiny, v sobě bude skrývat plno šokujících informací. Nyní prozradil pro The Sun královský expert Tom Bower, že hlavním mozkem a hnacím motorem monografie je Harryho žena Meghan Markle. 
02.11.2022 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Tom Bower (8 článků) , Meghan Markle (872 článků) , Tom Bower (6 článků) , Harry Harry (1731 článků)

Oblékejte se jako Meghan: Finančně dostupné modely Meghan Markle

 
Britská královská rodina a Meghan Markle nejdou úplně dohromady. Co ale tvoří skvělou dvojici, je Meghan a luxusní oblečení. Tedy ne vždy. Manželka prince Harryho již několikrát dokázala, že i levnější varianty šatů či doplňků mohou vytvořit dokonalý outfit.
31.12.2022 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (872 článků) , Harry Harry (1731 článků)

Meghan Markle je vtělená velkorysost: Kvůli princi Philipovi se nabídla zakopat válečnou sekeru

 
Anglií stále cloumá skandální výpověď prince Harryho a jeho ženy Meghan Markle. Ostře sledovaný pár svými tvrzeními v rozhovoru s Oprah Winfrey namíchl nejen královskou rodinu, ale i britskou veřejnost. Vše se navíc v posledních dnech vyhrotilo tím, že se Meghan ani nezúčastní pohřbu prince Philipa. Nyní se ale zdá, že by emoce mohly utichnout. Americká herečka totiž údajně chce zakopat válečnou sekeru.
14.04.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (199 článků) , Meghan Markle (872 článků) , Harry Harry (1731 článků)

Útok na Meghan Markle: Přestaň se vytahovat, že sis vzala prince, vzkazuje jí známá novinářka

 
Americká herečka a novinářka Megyn Kelly se pustila do Meghan Markle, vévodkyně ze Sussexu. Vadí jí, že herečka se podle ní snaží stále strhávat pozornost na to, že si vzala prince Harryho, a dělá to pouze pro to, aby se jí dostalo ještě více pozornosti. Novinářka na vévodkyni zaútočila na YouTube poté, co Meghan uveřejnila nový díl svého podcastu.
07.11.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (872 článků) , Harry Harry (1731 článků)

Meghan Markle po potratu hlásí radostnou novinu: S princem Harrym čeká další dítě

 
Baby boom pokračuje! Vévoda a vévodkyně ze Sussexu čekají druhé dítě. Informaci podle serveru The Guardian potvrdil mluvčí páru. Roční Archie se tak může těšit na bratříčka nebo sestřičku. Meghan Markle a princ Harry pořídili pro oznámení těhotenství nádherný snímek.
14.02.2021 21:16 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1731 článků)

Příběh lásky prince Harryho a Meghan Markle

 
Ten, kdo by se před lety vsadil, že si anglický princ Harry jednou vezme evropskou šlechtičnu, by prohrál. Jeho srdce si získala americká herečka Meghan Markle. Jejich vztah do jisté míry šokoval celý svět. Jak se vůbec potkali? Jakým nástrahám museli čelit a proč se od královského dvora svým způsobem distancovali? Toto je příběh lásky Meghan a Harryho.
09.01.2023 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (872 článků) , Harry Harry (1731 článků)

Královský palác oznámil termín svatby prince Harryho a Meghan Markle

 
Fanoušci britské královské rodiny se dočkali. Kensingtonský palác oznámil, že svatba prince Harryho (30) a americké herečky Meghan Markle (36) bude 19. května 2018. Obřad se uskuteční na hradě Windsor.
15.12.2017 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (872 článků)

Svatba prince Harryho a Meghan Markle: Odtajněn přesný datum sňatku!

 
Celý svět v čele s Velkou Británií už se těší na veselku prince Harryho (33) s jeho vyvolenou, herečkou Meghan Markle (36). Již dříve královská rodina oznámila, že sňatek bude na jaře. Teď už ale rovnou prozradila i oficiální datum!
15.12.2017 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (872 článků)