Článek

Valenta (KSČM): V jiném kraji, jiný mrav

 
S velkým očekáváním jsem si chtěl, a to nejen jako místopředseda sněmovního Výboru pro evropské záležitosti, ale i jako člověk, kterému stále ještě pojímá rozdělení Československa na dva samostatné státy za skutečnou vlastizradu, vyslechnout projev slovenského prezidenta Andreje Kisky.
14.06.2018 04:35 |

podobné články

Podobné články

Lídrem KSČM do voleb v Plzeňském kraji bude poslanec Valenta

 
Jednapadesátiletý poslanec Jiří Valenta bude v letošních podzimních parlamentních volbách lídrem KSČM v Plzeňském kraji. Dlouholetý poslanec Karel Šidlo, který vedl kandidátky strany v kraji v předchozích volbách v letech 2010 a 2013, bude na druhém místě kandidátní listiny. Na třetím místě bude Valentova asistentka Hana Hemzáčková. Rozhodla o tom v pondělí v Plzni jedna z posledních krajských nominačních konferencí KSČM, řekl dnes ČTK mluvčí krajského výboru strany Jan Beneš.
14.03.2017 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Beneš (30 článků) , Jiří Valenta (133 článků) , Jan Beneš (14 článků)

Senátor Valenta zdvihl "vhozenou rukavici". Bude kandidovat na hejtmana

 
Majitel loterijní společnosti Synot a senátor Ivo Valenta zvolený za Soukromníky bude lídrem kandidátky Strany soukromníků a Strany svobodných občanů pro podzimní krajské volby ve Zlínském kraji. Dnes to řekla mluvčí skupiny Synot Magda Pekařová. Valenta svou možnou kandidaturu oznámil již dříve, nebylo však jasné, zda stihne změnit trvalé bydliště a přesídlí z Monaka do Zlínského kraje. Dvojkou na kandidátce je krajský šéf Svobodných Tomáš Pajonk, který by se stal lídrem, pokud by Valenta změnu bydliště nestihl.
30.06.2016 19:50 |

podobné články

Mapa ohrožení: Evropa se bojí terorismu - kde hrozí nebezpečí?

 
Jiný kraj, jiný mrav… nebo spíš jiný strach. Na úterní bruselské krveprolití reagovaly vlády evropských států různě. Některé cítí vysoké ohrožení, jiné asi doufají, že se teroristé jejich zemi vyhnou. Český kabinet vyhlásil první stupeň ohrožení ze čtyř.
24.03.2016 05:15 |

podobné články

Expert na geopolitiku Valenta varuje: Sex v Bílém domě, do prezidentování Donalda Trumpa začínají zasahovat sexuální aféry. A kauza Skripal, možnosti jaderného střetnutí nad Baltem?

 
ROZHOVOR Je na čase, aby západní státníci přestali Vladimira Putina rozmazlovat a přistupovat k němu v rukavičkách, říká v exkluzivním rozhovoru pro ParlamentníListy.cz odborník na geopolitiku a a strategické rozhodování velmocí Dr. Ing. Jiří Valenta. Kauza Skripal nese podle Valenty jasné známky ruské stopy. Ozbrojený střet Ruska a států NATO je podle akademika vysoce nepravděpodobný. Valenta nicméně nabádá k opatrnosti. „NATO v rámci své strategie předpokládá, že jakékoliv střetnutí konvenčních zbraní s Ruskem nad baltickým prostorem nevyhnutelně končí jaderným konfliktem,“ dodává bývalý akademik. K dobru přidává i popis toho, co aktuálně hýbe americkými médii v souvislosti se sexuálními avantýrami prezidenta Donalda Trumpa. „Sexuální aféry začínají pomalu zasahovat do vykonávání prezidentského mandátu Donalda Trumpa,“ říká Valenta.
30.03.2018 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3203 článků) , Donald Trump (4182 článků) , Jiří Valenta (133 článků)

Jiný kraj, jiný mrav - a také jiná snídaně

 
Skladba snídaní se liší po celém světě, stát od státu. Co vás může potkat při vašem cestování?
22.01.2010 20:55 |

podobné články

Princ William: Polibme si nos!

 
Jiný kraj, jiný mrav. Tak o tom se přesvědčil princ William. Nosem na nos, tradičním maorským pozdravem hongi, ho přivítali představitelé Nového Zélandu, kam princ vyjel na oficiální návštěvu.
24.01.2010 15:50 |

podobné články

Turisté pozor! 10 nejdivnějších zákonů ve světě

 
Jiný kraj, jiný mrav. Když cestujete do zahraničí, je dobré si nastudovat místní zákony. Nad některými ale zůstává rozum stát.
15.03.2010 16:05 |

podobné články

Nejšílenější rituály: teče při nich krev proudem

 
Jiný kraj, jiný mrav. Některé kultury i národy však mají takové zvyky, ze kterým mnohým z nás tuhne krev v žilách...
17.08.2010 16:15 |

podobné články

Orální sex není nevěra. Alespoň v Japonsku...

 
Jiný kraj, jiný mrav...
05.11.2010 11:10 |

podobné články

VIDEA: Velká prsa, krátká sukně. Takhle se prodávají ojetá auta!

 
Jiný kraj, jiný mrav. Někde se prodávají auta podle toho, jakou mají spotřebu, jinde, zase podle toho, jak dlouhé nohy se zrovna válí na kapotě.
17.12.2010 06:00 |

podobné články

Maďaři musí souložit ve tmě, Rusové mají zákaz líbání

 
Jiný kraj, jiný mrav, říká známé přísloví. Zdá se, že pro sexuální hrátky to platí obzvlášť. Až pojedete do Ruska, nelíbejte se proto na ulici, do Irska si s sebou vezměte zásobu kondomů a v Číně se raději nekoukejte holkám po nohách, pokud se nechcete dostat do rozporu se zákonem. Jeho neznalost totiž neomlouvá!
19.12.2010 13:45 |

podobné články

Vyzkoušejte skateboard v orientálním stylu!

 
Jiný kraj, jiný mrav. A jiné estetické cítění. Indičtí řezbáři se proto rozhodli vyrobit „prkno“ po svém. A tady je výsledek...
08.04.2011 11:05 |

podobné články

Italky se mažou olejem, Američanky si píchají botox

 
Jiný kraj, jiný mrav. To platí i pro péči o tělo. Jak to, že Asiatky mají tak čistou, hladkou pleť, Brazilky sexy pevná stehna a Indky zdravé, husté vlasy? Blesk.cz shromáždil zkrášlující tipy z celého světa.
30.05.2011 07:35 |

podobné články

Víme, které léky vás cestou do Chorvatska dostanou do problémů! PODÍVEJTE SE

 
Jiný kraj, jiný mrav. Toto příslový si mnoho českých turistů neuvědomuje při cestě do Chorvatska. Tam je totiž zakázáno mít u sebe jakoukoli drogu a to i v případě, že je pouze pro vlastní potřebu.
28.06.2011 19:35 |

podobné články

Spropitné – někde potěší, jinde urazí

 
Někde je výrazem díků, jinde je prostě nutností a na druhém konci světa může dokonce urazit. Mluvíme o spropitném. Jiný kraj, jiný mrav. Je proto dobré si prostudovat pár zvyklostí země, do které se chystáte. A jednou z nich je právě výše odměny obsluhujícímu.
04.08.2011 07:20 |

podobné články

5× tabu v některých zemích

 
Jiný kraj, jiný mrav! To, co je v u nás běžné, je v některých zemích světa nemyslitelné. O co jde?
28.10.2011 11:05 |

podobné články

Velký zadek symbolem krásy: Kvůli oblému pozadí riskují zdraví

 
Jiný kraj, jiný mrav! "Jaká hudba...", slýchává za sebou často přírodou bohatě obdařená Christelle (36). Lidé, především muži, takto chválí její bujné pozadí. V Kongu po tomto svůdném znaku touží mnoho žen do té míry, že jsou ochotné konzumovat nevhodné nebo i škodlivé látky.
12.03.2012 10:50 |

podobné články

Famadihana: Tanec s mrtvým

 
Říká se jiný kraj, jiný mrav. To platí i na Madagaskaru, kde nebožtíci tancují
16.04.2012 00:35 |

podobné články

Za co výherci loterií utratili získané miliardy? Podrobný přehled!

 
Jiný kraj, jiný mrav. A tak zatímco v česku loterijní společnosti úzkostlivě tají identitu šťastlivců, v Británie se jména a osudy novopečených milionářů vesele zveřejňují. Kupříkladu v sázkové hře Lotto za posledních 18 let »vyzoblo« jackpot už 3000 lidí, kteří si dohromady odnesli 260 miliard korun.
24.10.2012 05:15 |

podobné články