Článek

Václav Kovalčík: Malicherné udávání v internetových diskusích i na sociálních sítích je

 
Internetové diskuse a sociální sítě by měly sdružovat lidi společných zájmů a koníčků, jenže se dějí křivárny v našem státě, Evropské unii i západním světě, který se pod rouškou demokracie stává ještě větší totalitou!
14.05.2020 09:35 |

podobné články

Podobné články

Václav Kovalčík: Malicherné udávání v internetových diskusích i na sociálních sítích je nechutné

 
Internetové diskuse a sociální sítě by měly sdružovat lidi společných zájmů a koníčků, jenže se dějí křivárny v našem státě, Evropské unii i západním světě, který se pod rouškou demokracie stává ještě větší totalitou!
14.05.2020 10:00 |

podobné články

Radomil Bábek: Udávání? Ne, jen takové hlášeníčko

 
Mluvme zcela otevřeně: Anonymní hlášení je prostě udávání. A normální společnost udávání odsuzuje.
29.12.2016 18:20 |

podobné články

Zemanovy výhrady ke kandidátům jsou malicherné, zní z ČSSD

 
Prezident Miloš Zeman v pátek oznámí své připomínky ke kandidátům do vlády, které mu navrhl budoucí premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Ty jsou však podle sociálních demokratů malicherné. Sobotka proto čeká od Zemana vyjádření o nezbytných ústavních krocích, kterými jsou jmenování premiéra a celé vlády.
10.01.2014 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9546 článků) , Miloš Zeman (23849 článků)

Václav Kovalčík: Jak vyřešit hospodářskou koronavirovou krizi?

 
Vážení občané, již třicet let se od Sametu dějí zvěrstva na adresu lidí, upadá tedy morálka, na internetových diskusích nenávistné komentáře dokonce pod uměleckými příspěvky na téma příroda a životní prostředí atd.
21.04.2020 07:41 |

podobné články

Ukrajina staví internetovou armádu. Chce bojovat proti ruské propagandě

 
Boje s Ruskem se v Ukrajině neodehrávají jen na východě země, ale i na internetu. Ukrajinská vláda proto nabírá dobrovolníky, kteří budou na internetových diskusích bojovat proti ruským "trollům", kteří se snaží v diskusích na západních fórech šířit ruskou propagandu a vylepšit obraz separatistů, uvádí CNN.
25.02.2015 19:56 |

podobné články

Udávání a fízlování? Ctnosti této doby, kritizuje Knížák

 
Podle Milana Knížáka se z udávání a „fízlování“ staly nové ctnosti současnosti. Správné hodnoty se vytrácejí a všude pokřikuje nejhloupější část společnosti. Podle Knížáka to není fungující demokracie.
10.04.2012 15:50 |

podobné články

Komentář: Jako v časech StB. Starosta z TOP 09 vyzývá k udávání sousedů

 
Politici z TOP 09 by konečně měli dostat nějaké noty, podle kterých by zpívali v základních tezích. Třeba v otázce udavačství to mají jako na houpačce. Jednou předseda Kalousek burácí, že udávání ostatních je jeden z největších problémů politického systému, a pak „jeho“ starosta veřejně vyzývá obyvatele Prahy, aby práskali své sousedy.
14.11.2017 12:00 |

podobné články

Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR informuje o Týdnu sociálních služeb

 
V pondělí 5. 10. 2015 byl zahájen Týden sociálních služeb pořádaný Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR, jenž se koná letos již po sedmé. Týden sociálních služeb je obdobím prezentací, setkávání se a odborných diskuzí, hlavní cíl však zůstává stejný: akcentování a zviditelnění sociálních služeb jako přirozené a nutné součásti každé moderní společnosti. K Týdnu sociálních služeb, během kterého proběhnou konference, kongresy, workshopy, veletrhy sociálních služeb, výstavy, setkání, ale i celostátní den otevřených dveří poskytovatelů sociálních služeb, se přihlásily stovky zařízení poskytujících sociální služby po celé ČR.
06.10.2015 15:31 |

podobné články

Nová móda: Volit komunisty. Nebo to alespoň říkat

 
Jsou stále hlasitější a objevují se všude. V internetových diskusích, na sociálních sítích, ale i v běžných médiích. Nesouhlasí se současnou vládou a nutí ji k rezignaci. Hlasy nespokojenců vyzývající ostatní občany k volbě komunistů. Samotní komunisté příliv nových členů nezaznamenávají. Podle svého předsedy Vojtěcha Filipa ale roste počet těch, kteří navštěvují jejich poslance a vyptávají se, jak dál.
23.05.2011 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1322 článků)

8 typických věcí, které děláte na sociálních sítích a vaši přátelé se pak za vás musí stydět!

 
Jedinou nevýhodou všech sociálních sítí je to, že na ně může mít přístup úplně každý. Existují lidé, u kterých by bylo nejlepší, kdyby internet vůbec neměli. Určitě i vy znáte a máte na sociálních sítích pár lidí, za které se jednoduše stydíte, ale nemáte to srdce je vymazat, protože jsou to třeba vaši bývalí spolužáci, nebo snad kolegové z práce. A tak prostě jejich stupiditu trpíte a sem tam se stane, že po zhlédnutí jejich příspěvku vám je za ně neskutečně trapně. A tohle je přesně 8 typických věcí na sociálních sítích, které tito lidé dělají a vy se za ně pak bezmezně stydíte.
25.07.2017 22:25 |

podobné články

Hejtman Řihák dostává v diskusích na frak. Rád ho nemá téměř nikdo

 
Ačkoli se v cyklu Sobotní povídání s Josefem Řihákem hejtman Středočeského kraje téměř čtvrt hodiny vypovídával o svých úspěších, v diskusích mu místní nemohou přijít na jméno.
05.03.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Řihák (132 článků)

Mladým Američanům vadí vulgarity na síti, sami je ale používají

 
Americká mládež negativně vnímá rasistické a sexistické urážky, které se hojně objevují v diskusích na internetu, těžkou hlavu si z nich ale nedělá. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnila agentura AP a televize MTV. Nejčastějším terčem posměchu a nactiutrhání jsou na amerických internetových sítích otylí lidé, homosexuálové, černoši a ženy. 
20.11.2013 21:57 |

podobné články

Forbes: 10 nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích: Kromě Kurkové lidé milují třeba "debilní kecy"

 
Magazín Forbes sestavil ve spolupráci se společností Socialbakers žebříček 77 nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích. Sledoval čtyři největší kanály – Facebook, YouTube, Instagram a Twitter. Na první příčku se dostala topmodelka Karolína Kurková. U uživatelů Socialbakers zohledňovali např. počet příspěvků na sociálních sítích, aktivitu fanoušků i rychlost růstu příznivců.
11.09.2015 10:01 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Kurková (395 článků)

Generace vymytých mozků a falešný život na sociálních sítích

 
Během pouhých několika let se jí podařilo vybudovat internetové impérium, které jí vydělávalo víc než slušné peníze. Vykonstruovaný, falešný obraz sebe sama a života, který prezentovala na sociálních sítích, jí ale jednoho dne vyděsil natolik, že se rozhodla to všechno zahodit. A prozradit světu, jak se vydělává na sociálních sítích. 
03.11.2015 13:00 |

podobné články

Proces s bestií vzbuzuje silné emoce na sociálních sítích

 
Proces s norským atentátníkem Andersem Behringem Breivikem, který dnes pokračuje třetím dnem, vyvolává emoce na internetových sociálních sítích. Na facebooku se vyjadřuje nejen množství odpůrců tohoto pravicového extremisty, ale také stovky jeho stoupenců.
18.04.2012 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (295 článků)

Na sociálních sítích jsou prý v ČR závislé tisíce lidí

 
Na sociálních sítích jsou prý závislé tisíce Češek a Čechů. Na jediné české klinice adiktologie se zatím nikdo s touto závislostí neléčil. Problém s nadměrným sledováním internetu a sociálních sítí se ale stále víc objevuje u lidí, kteří se léčí s jinou závislostí, třeba na alkoholu. I když u sociálních sítí nejde o závislost v pravém smyslu, pro některé lidi je to reálný a vážný problém, potvrzují odborníci. Facebook bude fungovat 4. února právě deset let.
02.02.2014 17:35 |

podobné články

Facebook i profily na seznamkách: Ruští úředníci musí hlásit aktivitu na webech

 
Předkládat zaměstnavateli seznam internetových stránek, na nichž o sobě v uplynulém roce zveřejnili osobní informace, budou muset ruští úředníci. Odpovídající nařízení schválila podle deníku Izvěstija ruská vláda. Státní zaměstnanci tak budou povinně hlásit své účty na sociálních sítích, blogy i profily na internetových seznamkách. V případě neuposlechnutí jim hrozí vyhazov.
05.03.2017 12:30 |

podobné články

Všechno jedna pakáž, zní na internetu o politicích

 
Měla by přijít další defenestrace! Výrok, který se poslední dobou stále častěji objevuje v diskusích na zpravodajských serverech a sociálních sítích. Jak moc jsou Češi na internetu naštvaní na svou politickou reprezentaci?
19.04.2011 19:15 |

podobné články

Všechno jedna pakáž, zní na internetu o politicích

 
Měla by přijít další defenestrace! Výrok, který se poslední dobou stále častěji objevuje v diskusích na zpravodajských serverech a sociálních sítích. Jak moc jsou Češi na internetu rozzlobení na svou politickou reprezentaci?
19.04.2011 19:30 |

podobné články