Článek

Václav Hošek: Už zase nejsou lidi

 
„Nejsou lidi!“ Vy, starší, pamatujete. Vždycky když se něco nepovedlo, když neschopnost převládla nad schopností, tak se problém spláchnul konstatováním, že nejsou lidi. Na to jsem si vzpomněl, když jsem si početl o akci pana Landy vůči hygienikům.
18.11.2021 07:40 |

podobné články

Podobné články

Problém na Seznamu: Zástupce šéfredaktora vyhodili za rozesílání fotek penisu, vyhledal pomoc

 
Zástupce šéfredaktora a vedoucí zahraniční rubriky Jiří Hošek z portálu Seznam Zprávy dostal výpověď pro hrubé porušení pracovní kázně. Potvrdila to mluvčí Seznamu Aneta Kapuciánová. Jak uvedl portál iDnes.cz, Hošek sexuálně obtěžoval svoje kolegyně. Jedna vypověděla, že jim posílal fotografie svého přirození, a ačkoliv šlo podle ní v redakci o „věc veřejnou“, nikdo s tím nic nedělal. Hošek se v úterý na twitteru za své chování omluvil, označil ho jako nepřípustné. A dodal, že se rozhodl vyhledat odbornou pomoc.
18.10.2021 14:15 |

podobné články

Inženýr Veleba a jeho prasata. Rozhlasový zpravodaj našel Zemanovcům ideální kádr pro "jejich" televizi

 
Zpravodaj ČRo ve Velké Británii Jiří Hošek píše v Hospodářských novinách o aktuálním problému ohledně propuštění moderátora britského pořadu Top Gear Jeremy Clarksona. Dle Hoška za to může Clarkson tím, že si nebral servítky a urážel tak spoustu lidí, firem, menšin a států a to vše za peníze koncesionářů. Vytvářel tak “veřejnoprávní dekadenci, “ inspiroval se Hošek, jak on sám píše, u “výraziva senátora Jana Veleby.“
13.03.2015 11:06 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Clarkson (105 článků) , Jan Hošek (8 článků)

David Hošek (37) zachránil 4 životy: Muž visel z okna, dívka byla zaklíněná pod autem!

 
Odvahu a duchapřítomnost prokázal otec dvou dětí, údržbář David Hošek (37) ze Starých Křečan, který při vážné autonehodě pomohl zachránit životy čtyř lidí. Včera za to v Děčíně převzal titul Gentleman silnic.
25.05.2017 12:10 |

podobné články

Roman Hošek nastupuje do společnosti PROFI CREDIT jako nový Global Chief IT Officer

 
Novým členem TOP managementu společnosti PROFI CREDIT je Roman Hošek (40), nově bude mít na starosti IT oddělení v Česku, na Slovensku, v Polsku, v Bulharsku a v Rusku.
18.04.2014 12:00 |

podobné články

Punk's not Dead: Petr Hošek z Plexisu ukázal DRSNÉ FOTO po smrtelné nehodě!

 
Frontman punkové kapely Plexis Petr Hošek (50) ukázal první foto po tragické nehodě. K té došlo na Štědrý den cestou z koncertu v Třebíči. Většina členů skončila v nemocnici.
03.01.2018 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hošek (13 článků)

Petr Hošek z Plexis: Budu hrát, dokud nepadnu

 
Pražská kapela Plexis vznikla v roce 1984 a je jednou z nejstarších punkrockových na české scéně. Již 31. října odehraje výroční koncert v pražském Lucerna Music Baru. Jejím spoluzakladatelem je zpěvák Petr Hošek, který je v sestavě dodnes.
24.10.2019 10:34 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hošek (13 článků)

A ti Rusové se na olympiádě klidně předvádějí ve svých barvách! Chybí už jen Kaťuša, zuří Šídlův parťák

 
O skryté výpravě Ruského olympijského výboru, figurující na olympijských hrách pod ROC - a tedy o „trestu" pro Ruskou federaci - se rozepsal komentátor Seznam Zpráv Jiří Hošek. Ten je mimo jiné také parťákem Jindřichem Šídla, kde na serveru Seznam spoluvytvářejí pořady se sportovně edukativní tematikou. Mimo jiné v pořadu Jiná liga Hošek představoval cizí hráče v české lize, věnoval se i rasismu.
29.07.2021 15:40 |

podobné články

Hájil MeToo, rozesílal foto údu. Šídlův parťák: Víc o něm

 
Jiří Hošek, známý parťák Jindřicha Šídla a šéf zahraničního zpravodajství, na hodinu skončil v redakci Seznam Zpráv. Důvodem mělo být opakované obtěžování kolegyň oplzlostmi. Hošek si přitom leštil pověst galantního a tolerantního gentlemana a byl jedním z nejviditelnějších obhájců liberálních zvyklostí anglosaského světa.
18.10.2021 14:25 |

podobné články

Václav Hošek: Dávám Účtenkovce měsíc, maximálně dva. Nebudu dělat šíbrům vola

 
Většinou si člověk řekne: „Nebuď smutný, to se stává, pokaždé se nevyhrává.“ Jenže tuhle jsem se dočetl, že nejlepší hráč nasbírá měsíčně přes 11 tisíc účtenek a tři nejlepší poberou většinu cen. Každý člověk, používající selský rozum, v tu chvíli zbystří.
26.11.2019 17:50 |

podobné články

Václav Hošek: Omlouvám se za svatého Václava. Jeho voli umořili Němce metanem

 
Je tomu již velmi dlouho, co jsem naposledy někoho odprošoval. Dnes jsou ovšem vyznání vin za hříchy prapraotců na denním pořádku a stávají se takříkajíc modlou nového věku. Není tedy od věci, abych i já tak učinil.
15.07.2020 12:55 |

podobné články

Václav Hošek: Aktivisti mu zapálili auto a pomyjemi zmazali dům. Nic nového pod sluncem

 
„Mister Kocvara, co si myslíte o vývoji ve světě?“ S typickou kočvarovskou přímostí odvětil: „Pánové, já myslím, že záleží na každém jedinci, kam se naše společnost posune.“ A profesor letěl jak namydlený blesk.
17.07.2020 21:00 |

podobné články

Václav Hošek: Ameriku hrůza jímá, za námi je rudá Čína. Budeme muset slavit BLM a LGBT?

 
Tak jako kdysi na Prvního máje nebo na výročí VŘSR zaznamenávali vybraní spolehliví pracovníci povinnou účast zaměstnanců, budou novodobí kádrováci sledovat, jestli jste dorazili na pochod pravdoláskařů a sluníčkářů.
15.09.2020 15:00 |

podobné články

Václav Hošek: Na obzoru vlajka černá. Piráti! Z jaké filozofie asi vycházejí ti dnešní?

 
V každé společnosti se najdou tací, jimž práce k obživě nevoní. Ke cti dřívějších pirátů však nutno dodat, že jejich chlebíček nebyl lehký a většina z nich časem skončila jako potrava pro žraloky, anebo zůstali rozvěšeni po ráhnech za hrdlo.
19.09.2020 17:21 |

podobné články

Václav Hošek: Ještě že to víme přesně

 
Pan ministr Blatný to má těžké. Každý mu do toho kecá, všichni tomu rozumějí a zároveň nikdo nemá o ničem páru. Tři týdny lockdownu utekly a kde nic, tu nic. A kdo za to může?
19.03.2021 14:40 |

podobné články

Václav Hošek: Taky máte ten dojem?

 
Tak jsem se chvilku díval v televizi na pana ministra Blatného a jeho slova mě hned zvedla ze židle. Pan ministr vidí, že všechna opatření fungují. Patrně má dobré brýle nebo spíš dalekohled. A protože opatření fungují, tak si je znova zopakujeme.
29.03.2021 12:55 |

podobné články

Václav Hošek: Válečná sekera zakopána

 
Překvapivá zpráva k nám dorazila ze Skotské vysočiny.
02.04.2021 09:10 |

podobné články

Václav Hošek: Hrdě vpřed s Tvrdíkem

 
Pana Tvrdíka většina z nás dobře zná. Nejprve jako ministr obrany veřejně odstřelil naše letouny L 159. Kdyby totéž udělal ve Francii letounům Mirage, odstřelili by ho Francouzi. Češi jsou mírnější, a tak ho nechali naživu.
16.04.2021 22:15 |

podobné články

Václav Hošek: Bylo nebylo

 
Muž v černém taláru s přísným výrazem ve tváři s opovržením pohlédl na zhroucenou postavičku ledva stojící na nohou mezi dřevěnými plaňkami.
19.04.2021 13:45 |

podobné články