Článek

Vacek: Vysoutěžená cena nového fotbalového stadionu je přibližně dvakrát vyšší než je cena obvyklá

 
Poslední předprázdninové jednání zastupitelstva bylo nervózní a emočně vypjaté. Protáhlo se až do nočních hodin. Přináším shrnutí těch nejdůležitějších bodů.
10.07.2020 10:50 |

podobné články

Podobné články

Středočeskou KDU-ČSL povede do krajských voleb Josef Vacek

 
Středočeskou KDU-ČSL povede do letošních krajských voleb bývalý příbramský starosta a někdejší hejtmanův náměstek Josef Vacek. Na dnešní krajské konferenci lidovců v Praze dostal více hlasů než protikandidát, starosta Bezna na Mladoboleslavsku Zdeněk Volf. Stal se tak lídrem společné kandidátky KDU-ČSL, SNK-ED a zelených. Vacek to sdělil ČTK. Nominační konference vybrala lídra a má také stanovit pořadí lidí na kandidátce.
12.03.2016 16:35 |

podobné články

Vacek je od pondělí tátou, prozradil jeho kolega Nový

 
Herec Petr Vacek dostal v pondělí ráno další náplast na těžký rozvod, který prožil před třemi lety, kdy ho manželka opustila a s oběma dětmi se odstěhovala do Bruselu. Jeho nová partnerka mu porodila dalšího potomka. Je to syn Benjamin. "Maminka i Ben jsou zdrávi," napsal Vacek iDNES.cz v SMS zprávě.
07.09.2009 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vacek (65 článků)

Proč herec Vacek chrání kůrovce?

 
Herec ze seriálu Ulice Petr Vacek (46) je zapálený ekoaktivista. Nyní bojuje proti těžení stromů na Šumavě. Místní lidé mu ale vyčítají, že tak chrání nebezpečného kůrovce. Proč se tak zachoval? Petr Vacek odpovídal na vaše dotazy na chatu v redakci Blesk.cz.
05.08.2011 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vacek (65 článků)

Zemřel Miloš Vacek (†83), autor písní z Krále Šumavy i Krtečka

 
V Praze ve věku 83 let zemřel hudební skladatel, dirigent, varhaník a sbormistr Miloš Vacek. Vacek napsal řadu děl v oboru vážné hudby, jeho melodie ale doprovodily i desítky filmů a kreslených seriálů, mimo jiné snímky Král Šumavy, Procesí k panence a Atentát a dětské seriály o Krtečkovi, O kocouru Mikešovi a O chytré kmotře lišce.
01.03.2012 10:20 |

podobné články

Nebohý ekonacista Petr Vacek čelí strašnému obvinění! Renomovaná agentura jej označila za sexuchtivé zvíře! Co ještě vyjde na povrch?

 
Nadšený seriálový herec, hvězda novácké Ulice a zapálený ekologický superaktivista "Petr Vacek":http://www.extra.cz/tema/petr-vacek (48) je zajímavý člověk, který se neváhá připojit k blokádě v šumavském Národním parku, ovšem pouze podpisem, a s oblibou donekonečna vypravuje o svých chvályhodných charitativních aktivitách, dostal za své dobro, které neúnavně šíří, pořádnou ránu do vazu.
11.12.2013 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vacek (65 článků)

Milouš Jakeš od plic o Andreji Babišovi, Miloši Zemanovi a Donaldu Trumpovi. Generál Vacek o NATO. Skrumáž odpůrců KSČM se soudruhy... A soudruh Antonín Novotný. Zde to je

 
„Česká republika nesmí být zemí jednoho vůdce a jednoho oligarchy,“ zaznělo mimo jiné na prvního maje mezi komunisty. Ti, stejně jako jiné roky, totiž přišli na pražské Výstaviště oslavit Svátek práce. Kromě jiného zde podepisovali petici za vystoupení z NATO. Někdejší ministr národní obrany ČSSR a ČSFR Miroslav Vacek ale tuto věc za tak jednoznačnou nemá. „Účast v paktu je za určitých podmínek žádoucí. Ať tam zůstaneme, ale ať tam děláme takovou politiku, kdy nebudeme přívěškem, který bude chodit válčit tisíce kilometrů daleko,“ řekl k tomu ParlamentnímListům.cz Vacek. Někdejší generální tajemník ÚV KSČ Miloš Jakeš zase zavzpomínal na to, kolik let vlastně už na prvomájové oslavy chodí.
01.05.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Novotný (26 článků) , Antonín Novotný (26 článků) , Donald Trump (5685 článků) , Miloš Jakeš (138 článků) , Miroslav Novotný (66 článků) , Miroslav Jakeš (26 článků) , Miroslav Novotný (43 článků)

Zemřel výtvarník Hynek Vacek (†39): Našli ho v ateliéru, umělci truchlí. Smrt za nevyjasněných okolností

 
Mladý výtvarník Hynek Vacek za nevyjasněných okolností zemřel ve svém ateliéru v Borovanech. Umělecký svět truchlí za zesnulého výtvarníka. S kondolencemi přišel například designér Maxim Velčovský nebo Jiří David, autor československého pavilonu na bienále v Benátkách z roku 2015, kterému s projektem pomáhal právě i Hynek Vacek.
09.11.2020 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří David (124 článků)

Moderátor Petr Vacek o Tajemství těla: Při čínském mučení jsem překvapil sám sebe

 
Hvězda Ulice Petr Vacek v otevřeném rozhovoru o strachu z výšek a hysterickém nadávání ze stresu. Moderátor pořadu Tajemství těla Petr Vacek se také rozpovídal o báječné spolupráci s kolegou a kamarádem Martinem Dejdarem, se kterým hraje v divadle už 31 let.
13.02.2021 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (508 článků) , Petr Vacek (65 článků)

Akce Kulový blesk: Brno ustupuje podnikateli, za pozemky u fotbalového stadionu nabízí lukrativní stavby

 
Směna majetku hodná legendárního filmu se chystá v Brně. To chce pět budov v exkluzivním centru města, mezi kterými jsou například nová krytá tržnice či Dům pánů z Kunštátu, nechat ocenit. Následně je plánuje směnit s podnikatelem Liborem Procházkou za garáže a tenisovou halu! Brno tak chce zajistit potřebné pozemky pro vybudování nového fotbalového stadionu.
09.01.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Libor Procházka (13 článků)

Vedlich (TOP 09): Soutěž na stavbu fotbalového stadionu se bude schvalovat v červenci

 
Zadávací dokumentaci, výběrovou komisi i cenové rozpětí nabídek na stavbu první etapy nového fotbalového stadionu v Hradci Králové budou městští zastupitelé schvalovat na svém zasedání v červenci.
25.06.2018 11:25 |

podobné články

Vacek možná ODEJDE ZE SPARTY. Touží po něm italské Chievo

 
Čtyřiadvacetiletý záložník Sparty Praha Kamil Vacek se ocitl v hledáčku italského fotbalového klubu Chievo Verona, jedenáctého týmu minulé sezony Serie A.
26.07.2011 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Kamil Vacek (19 článků)

Bude Česko další netolerantní zemí ke kouření?

 
Pokud chce český politik obhájit na veřejnosti svá rozhodnutí, skoro vždy si vypomáhá takzvanými zkušenostmi z Evropy, která jsou obvyklá v sousedních státech. Na začátek školního roku čekající nesmrtelný protikuřácký zákon si svou nekompromisností bere za příklad spíše řešení, která jsou obvyklá ve státech od nás daleko na východ.
15.08.2016 12:35 |

podobné články

Výročí fotbalového stadionu oslaví Praha přejmenováním zastávky

 
Radnice Prahy 10 se rozhodla o pojmenování tramvajové zastávky Oblouková po fotbalovém stadionu domácího klubu Bohemians 1905. Chce tak učinit na oslavu 80. výročí od založení stadionu a navíc název stanice bude prý pro Pražany výstižnější.
05.04.2012 19:15 |

podobné články

MSp: Správa Justičního areálu Na Míčánkách bude téměř o polovinu levnější

 
Ministerstvo spravedlnosti zrealizovalo veřejnou zakázku na správu pražského Justičního areálu Na Míčánkách. Vysoutěžená cena uspoří z veřejných prostředků v následujících šesti letech téměř 75 milionů korun.
07.10.2011 21:55 |

podobné články

Ve věznici Kuřim využívají Norské fondy. Vznikne nadstavba pro efektivnější zacházení s mladistvými relikventy

 
V prosinci byla podepsána smlouva se zhotovitelem firmou Izolservis, spol. s r.o. na akci „Věznice Kuřim – nadstavba přízemní budovy B4“ realizovanou v rámci projektu „Zvýšení efektivity v zacházení s mladými dospělými ve věku 18-26 let ve Věznici Kuřim“. Cena díla byla vysoutěžena částkou 16.604.292,-Kč včetně DPH.
29.12.2015 14:10 |

podobné články

Kuka se stal ředitelem vlastníka fotbalového stadionu v Edenu

 
Bývalý reprezentační útočník Pavel Kuka se v pátek stal novým ředitelem společnosti E Side Property Limited, která je vlastníkem fotbalového stadionu v Edenu.
05.03.2011 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kuka (13 článků)

Plzeň rozdává sedačky z fotbalového stadionu

 
Plzeňský magistrát rozdává plastové sedačky, které odmontovává při celkové rekonstrukci městského prvoligového fotbalového stadionu ve Štruncových sadech. O stovky sedaček žádají okolní i vzdálenější obce pro svoje sportoviště i základní školy. Radní zatím rozhodli o prvních šesti stovkách sedaček, jejich přidělení ještě musí potvrdit zastupitelstvo, řekla dnes mluvčí magistrátu Zdeňka Kubalová.
08.09.2011 18:10 |

podobné články

Výbuch u fotbalového stadionu v Istanbulu. Minimálně dvacet zraněných

 
U fotbalového stadionu v Istanbulu explodovala nálož, nejméně 20 lidí je zraněno. Informují o tom turecká média. Podle ministra vnitra zatím není jasné, zda při útoku někdo zemřel. Útok byl patrně namířen proti policistům, kteří také tvoří větší část zraněných.
10.12.2016 22:10 |

podobné články

Výbuch u fotbalového stadionu v Istanbulu. Minimálně třináct mrtvých

 
U fotbalového stadionu v Istanbulu explodovala nálož. Podle agentury Reuters, která cituje zdroje z turecké policie, při útoku zemřelo třináct lidí. Útok byl patrně namířen proti policistům, kteří také tvoří větší část zraněných.
10.12.2016 23:00 |

podobné články