Článek

V Ulici číšnice Šárka vytasila na Martina nejtěžší zbraň: Její výstřih je vražedný a účinnost zaručena

 
Martin a Šárka v posledních týdnech zažívají ve svém vztahu pořádnou krizi. Martin se Šárce neustále snaží vysvětlit, že pozornost ke své bývalé Veronice upírá jen proto, že je nemocná a zůstala na skoro všechno doma sama. Jenomže Šárka si myslí, že péče je přehnaná a všechno by mělo mít své meze. Jak to nakonec dopadne?
20.03.2020 18:16 |

podobné články

Podobné články

Číšnice dostala čtvrtmiliónové spropitné

 
Číšnice z minnesotského Moorheadu si může ponechat fantastické zpropitné 12 tisíc dolarů (226 tisíc Kč), které jí nechala jedna zákaznice. Sumu ale poté zablokovala policie, proti čemuž se číšnice nakonec ohradila u soudu.
07.04.2012 19:55 |

podobné články

Nad mileneckým vztahem Martina a Šárky se stahují mračna: Problémy narůstají

 
Kolem vztahu Martina Maléře a číšnice Šárky se začínají stahovat mračna. Jejich vášnivý románek se změnil v opravdový vztah, ve kterém musí řešit řadu věcí, které obzvlášť Šárce nejsou příjemné. Tématem číslo jedna je rozvod a děti. Šárka nechce mít neustále na talíři Martinovu ženu Veroniku a jeho děti v pubertě. Martin na druhou stranu ví, že i když se svojí rodinou nežije, musí se o ni starat a zajímat. Budou mít problémy dopad na jejich vztah? S čím Šárka vůbec nepočítala a nyní se bude muset s tím vyrovnat?
29.01.2020 17:36 |

podobné články

Vánoční díl Ulice bude hodně drsný: Sukničkář Bedřich si sáhne na dno a co číšnice Šárka?

 
Poslední letošní díl seriálu Ulice uvidíte v pátek 21. prosince a pokračování příběhu přinesou na televizní obrazovku až první týdny nového roku. Jak stráví Štědrý den slavné seriálové postavy, mělo opět zůstat tajemstvím, diváci si ale Vánoce v Ulici přáli vidět, a tak už po odvysílání posledního letošního dílu na internetu najdou speciál Vánoce v Ulici. Jak letošní Vánoce prožije Bedřich, který po odchodu Jindry zůstal sám? Jaké Vánoce bude mít Šárka, nešťastně zamilovaná do ženatého Maléře? A jak to bude na Štědrý den vypadat doma u Knoblochových? Nejenom o tom bude vánoční díl Ulice.
19.12.2018 18:05 |

podobné články

Lucie Bílá vytasila vražedný dekolt: Do jeho hlubin zabloudil i její exmanžel Noid Bárta

 
Ta se toho nebojí. Lucie Bílá (51) na sportovním dni herců z muzikálu Sestra v akci vytasila své ženské zbraně. Do obrovského výstřihu se jí zahleděl i její bývalý manžel Václav Noid Bárta.
19.08.2017 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2444 článků) , Václav Bárta (1213 článků)

Sexy Kerestešová: Umývala obrazovky, teď je z ní číšnice!

 
Herečka Andrea Kerestešová se vrhla na dráhu číšnice!
15.04.2010 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (360 článků)

Číšnice dostala vyhazov za to, že se vyspala s Orlandem Bloomem

 
Číšnice Viviana Ross ví, jak skvělý milenec je Orlando Bloom. Vyspal se s ní. A ona si nenechala zážitek pro sebe. Bohužel fakt, že ji našlo vedení hotelu, v němž je zaměstnaná, v posteli slavného herce, ji stál místo. Šéf Chiltern Firehouse ji vyrazil. A britský idol? Vivianě zavolala a omluvil se, že ji jejich vášnivá noc vyšla tak draho.
29.05.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (315 článků) , Ross Vivian (3 články)

„Ty kokos!“ Číšnice z Prievidze v SuperStar okouzlila nejen Paľa Haberu

 
V každé řadě pěveckých soutěží se najde aspoň jeden velký talent. V letošní SuperStar by jím mohla být Natália Kollárová. Jen co třiadvacetiletá číšnice ze slovenské Prievidze začala zpívat, jako by se ve studiu zastavil čas. Vybrala si píseň Sober od Demi Lovato.
20.03.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Demi Lovato (83 článků)

A zase ta Verešová! Krásná modelka opět vytasila svůj vražedný dekolt

 
Už je to tady zase. Sexy modelka Andrea Verešová opět vytasila své dvě smrtící zbraně. Zvlášť pro muže. Na přehlídce Natali Ruden vystřídala několik krásných sexy rób, ale jediná z nich přiváděla přítomné muže do varu a způsobila, že do očí se jí rozhodně nedívali.
23.10.2015 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1260 článků)

8 důvodů, proč mlsná číšnice Šárka jasně vítězí nad chudinkou, podváděnou Veronikou z Ulice

 
V současné době seriálem Ulice otřásá rozrůstající se nevěra a všímavý divák už jistě ví, že to u jednoho francouzáka neskončí. Martin Maléř má evidentně krizi středního věku, a protože má doma tichou, milou a uťápnutou Veroniku Maléřovou, tak se mu zachtělo rajcovního tělíčka servírky Šárky, které se před ním už nějakou dobu natřásá. Zatím si dali pár letmých pusinek a jednoho francouzáka, ale u toho to nezůstane. Proč hanbářka Šárka vítězí nad Veronikou?
21.11.2018 18:40 |

podobné články

Šárka z Ulice rozhodně není copatá fňukna: Tahle dokonalá ňadra dostanou Maléře

 
Seriálem Ulice lomcuje další nevěra. To by v tomhle seriálu nebylo nic nového, ale tentokrát půjde o velkou věc. Většina lidí stojí na straně podváděné Veroniky, která chudinka o ničem zatím neví. Je ale jen otázkou času, kdy nevěra praskne. Vzhled a chování číšnice Šárky v lidech vzbuzují opovržení. Šárka má ale dvě tváře a moc dobře ví, jak na nebohého Maléře. Dostane ho nakonec?
22.11.2018 18:00 |

podobné články

Ulice plná nevěry: Číšnice Šárka je na pokraji zhroucení a Tereza dostane nečekanou kudlu do zad

 
V seriálu Ulice se v poslední době dějí až neuvěřitelné věci. Gradující nevěra mezi Martinem Maléřem a číšnicí Šárkou nebude mít dobrý konec. Martin totiž začíná házet zpátečku a Šárka se klidně může zachovat jako typická zhrzená ženská. Do popředí vstupuje nová postava Magda, která svojí upřímností Tereze Jordánové vyrazí dech. O co přesně jde?
07.12.2018 21:12 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Jordánová (73 článků)

Vražedné napětí v Ulici: Podváděná Veronika boduje u Martina a Šárka je na pokraji sil

 
Šárka už pár dní jen září, přesně od druhé večeře s Honzou a Jindrou, kterou pro ni tajně uspořádal a přichystal Martin. Jako by ten nahoře mávl nějakým kouzelným proutkem. Šárka má zase pocit, že je pro Martina nejdůležitější ženou jeho života. Jenomže to se znovu změní...
03.03.2020 18:36 |

podobné články

Osobnosti: Jan Jindra (7 článků)

Zaručená mzda? O tom jsem neslyšela, odpovídají lidé. Dostáváte peníze, na něž máte nárok?

 
Kvůli vlastní nevědomosti přicházejí tisíce lidí o stovky korun měsíčně! Existuje totiž tzv. zaručená mzda, která je výrazně vyšší, než ta minimální. Jak ale ukázala anketa, o její existenci nemá spousta lidí ani tušení. Víte, co to je, a dostáváte opravdu tolik peněz, na kolik máte nárok?
11.04.2014 05:30 |

podobné články

Petice proti ovlivňování voleb pomocí výzkumů veřejného mínění

 
Proto, že v dnešní době, není zaručena nezávislost médií na politických stranách a zároveň není zaručena důvěryhodnost agentur, zajišťujících výzkumy veřejného mínění, žádám o zákaz zveřejňování průzkumů veřejného mínění ohledně pravděpodobného volebního výsledku politických stran.
07.06.2017 21:10 |

podobné články

Linda Finková: Účes pudlice a vražedný výstřih!

 
Přestože si nechala udělat účes à la pudlík, na vlasy se Lindě Finkové (46) nikdo z pánů nedíval. Zpěvačka vytasila ženské zbraně a všechny ohromila proklatě naditým výstřihem.
03.04.2015 05:10 |

podobné články

Linda Finková: Účes pudlice a vražedný výstřih!

 
Přestože si nechala udělat účes à la pudlík, na vlasy se Lindě Finkové (46) nikdo z pánů nedíval. Zpěvačka vytasila ženské zbraně a všechny ohromila proklatě naditým výstřihem.
03.04.2015 10:40 |

podobné články

Vražedný květ násilí. Miroslava Němcová promlouvá a varuje před Zemanem

 
ROZHOVOR Vystupování ministrů spravedlnosti a obrany Roberta Pelikána a Martina Stropnického v kauze pěti unesených Čechů vyměněných za Libanonce Alího Fajáda je podle bývalé předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslavy Němcová absolutní tragédie, která je okamžitou jízdenkou směrem z vlády. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také odsoudila násilné útoky extremistických sil, k nimž přispívají spory mezi prezidentem a premiérem. „Z jejich soupeření vzniká vražedný květ násilí, který představují některé extremistické politické síly na české politické scéně,“ uvedla poslankyně za ODS, ale větší díl viny vidí na straně prezidenta.
09.02.2016 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1743 článků) , Miroslava Němcová (1479 článků)

10 důvodů, proč si nadrženec Martin z Ulice nezařádí na nebohé servírce Šárce

 
GLOSA:V nekonečném seriálu Ulice začíná jít do tuhého. Proutník Martin Maléř se začíná čím dál tím více zamotávat do spletité sítě, které spřádá nestoudná číšnice Šárka. Mlsná blondýnka má už delší dobou na Martina políčeno. Snaží se ho uhnat na svůj nevinný obličej a sexy nožky.
20.11.2018 20:55 |

podobné články

Šárka Vaňková dala vale snoubenci a našla si většího pracháče

 
Šárka Vaňková (25) s přítelem Petrem Jelínkem (48) randila dlouhé tři roky a i přes 23letý věkový rozdíl se zdálo, že všechno běželo jako na drátkách. Šárka se pochlubila snubním prstýnkem a svatba byla jen otázkou času. Dnes je všechno jinak. Šárka dala bohatému podnikateli vale a našla útěchu v náručí jiného, ještě většího pracháče.
20.08.2013 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (220 článků) , Petr Jelínek (57 článků)