Článek

V TV už tento týden: Co nás překvapí v nové Ordinaci!

 
Nebudou věřit svým očím. A to nejen diváci Ordinace v růžové zahradě, ale třeba i Petr Rychlý (53). Po deseti letech se vrací do děje jeho seriálová dcera Naďa. Jenže tentokrát ji bude hrát někdo jiný. Proč musela být vicemiss z roku 2006 Kateřina Pospíšilová (35), kterou si příznivci seriálu oblíbili, přeobsazena? A to zdaleka není jediné překvapení v nových dílech populárního seriálu...
07.01.2019 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (385 článků) , Kateřina Pospíšilová (9 článků)
Podobné články

Tento týden v Ordinaci: Strach z vraždy se naplní! Mariku čeká boj o život

 
Tento týden se budou v Ordinaci v růžové zahradě dít věci. Největší rozruch čeká Mariku, která má strach z pomsty Zálešáka i Adamova otce. Má pocit, že ji někdo sleduje a chce jí ublížit. To ještě neví, že během boje o život znovu potká zesnulého Adama.
29.10.2019 16:30 |

podobné články

Fakta a mýty o čokoládě

 
Jaká jsou fakta a mýty o čokoládě, nejoblíbenější sladké pochoutce, jejíž historie sahá až daleko do naší paměti a které skutečně jen málokdo dokáže odolat? Budete se možná divit, ale ne všechna tvrzení, která o čokoládě kolují z generace na generaci, jsou pravdivá. Stejně tak vás asi překvapí, že některé povídačky, o nichž jste si mysleli, že jsou jen vymyšlené, naopak zastávají pravdu. Jestliže i vy patříte k milovníkům čokolády, pak si náš dnešní článek rozhodně nenechte ujít. Možná pro vás bude nepříjemným probuzením do reality, možná vás naopak mile překvapí! Fakta a mýty o čokoládě – co je pravda a co ne? Asi jako o všem v dnešní době, kolují i o čokoládě pravdivá a nepravdivá tvrzení, o kterých jsme každý z nás určitě slyšel. My jsme se rozhodli přijít pravdě na kloub a s výsledkem se s vámi podělit. I pro nás byla některá zjištění (ne)milým překvapením! Čokoláda zlepšuje náladu! Pravda: Konzumace čokolády skutečně zlepšuje náladu, ale tento stimulační účinek nemá za vinu cukr, jak si většina lidí myslí, nýbrž viníkem pocitu štěstí je kakao. To obsahuje flavonoidy a ty ve vašem těle zvýší pocit spokojenosti. Po čokoládě přiberete! Lež: Hodně lidí si myslí, že konzumace čokolády způsobuje přibírání na váze, což ale není pravda. Čokoláda s obsahem čistého kakaa naopak podporuje hubnutí, což potvrdily i mnohé studie. Čokoláda funguje jako afrodiziakum! Pravda: Věřte tomu nebo ne, ale čokoláda opravdu může mít afrodiziakální účinky a může se tedy hrdě řadit mezi známá afrodiziaka. Ačkoli studie a vědci tvrdí pravý opak, čokoláda vykazuje afrodiziakální účinky psychického rázu. Čokoláda je droga! Lež: Možná se i vy řadíte k lidem, kteří s oblibou říkají, že jsou na této sladkosti doslova závislí. Říkat to sice můžete, ale o závislosti jako takové rozhodně nemůže být řeč. Čokoláda není droga, která by ve vás... Čtěte více Příspěvek Fakta a mýty o čokoládě pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.09.2016 05:40 |

podobné články

Dana Morávková je těhotná! Ale jen v Ordinaci

 
Seriálové dění v Ordinaci bude od čtvrtka pro herečku Danu Morávkovou (40) hodně osobní. Scenáristé nechají postavu Zdeny Suché otěhotnět. A to je přitom taky největší soukromé přání herečky. „Chtěli bychom ještě určitě dítě. Nejraději holčičku,“ svěřila se Morávková před časem. V Ordinaci si těhotenství prožije, ale nebude to vůbec jednoduché.
14.03.2012 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (658 článků)

Smrt Lucie (†32), která vypila v ordinaci jed: Těhotné se bojí vyšetření

 
Pitva těhotné Lucie S (†32) potvrdila, že žena zemřela po požití jedu v ordinaci. Tragédie v Orlové vyděsila zejména další nastávající maminky. Těhotné ženy nyní odmítají vyšetření v ordinaci, kde k chybě došlo.
21.06.2014 05:20 |

podobné články

Zklamání Bočanové kvůli Ordinaci: Děrgela chtěla za milence, ale místo toho…

 
Už v pondělí se Mahulena Bočanová (52) objeví v Ordinaci v růžové zahradě 2. Nebude ale hrát milenku Patrika Děrgela (30), jak doufala, nýbrž si střihne roli jeho maminky. Na nabídku pořádné role v Ordinaci prý čekala dlouhých 15 let!
07.01.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (834 článků)

Konec plných čekáren u praktiků? Pandemie změní chod ordinací, vzkazují lékaři

 
Pokud na sobě cítíte příznaky koronaviru, nechoďte k lékaři, zavolejte mu - věta, která zněla na počátku pandemie všude, a ne každý ji dodržel. Praktičtí lékaři museli upravit chod svých ordinací a ordinovat formou konzultací na dálku, protože zpočátku se potýkali s nedostatkem ochranných prostředků. Do ordinace mohli přijít pacienti jen po předchozí domluvě. Nyní už se někteří praktici vracejí k normálu, i když za přísných pravidel. Podle předsedy praktiků Petra Šonky je ale jasné, že se chod ordinací vlivem pandemie změní.
23.05.2020 05:25 |

podobné články

Anna Slováčková přiznala rakovinu: Šťastné období nečeká ani její postavu v Ordinaci

 
Herečka a zpěvačka Anna Slováčková (24) tento týden přiznala, že bojuje se zhoubným nádorem. Rakovinu jí našli před třemi týdny a už přišla o všechny vlasy. S nemocí se ale dcera Dády Patrasová (63) pere statečně, dokonce ani chvíli neuvažovala, že na nějaký čas odešla z práce. Sestřičku Radku, kterou ztvárňuje v Ordinaci v růžové zahradě, teď rovněž nečeká nejšťastnější období.
31.10.2019 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Dáda Patrasová (1242 článků) , Anna Slováčková (179 článků)

Znásilnění v Ordinaci: Josefína obvinila Martina, jenže ho stále miluje

 
Tento týden nezůstane v Ordinaci v růžové zahradě kámen na kameni. Rozruch bude především kolem Josefíny, kterou hraje Kateřina Marie Fialová (22) ze show Tvoje tvář má známý hlas. Padne obvinění ze znásilnění, jenomže všechno je trochu jinak!
26.11.2019 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Maria Martina (29 článků)

Lechtivá bouračka v Ordinaci: Hejtmana Švarce najdou v autě nahého

 
Co se tento týden stane v Ordinaci v růžové zahradě? Rušno bude především u Švarců, Bobo se dozví, že jeho brácha boural a byl u toho nahý. Čeká je i hádka o to, kdo je lepší bratr. Běla s Eduardem si zase naložili až příliš moc práce a hroutí se z ní.
14.01.2020 20:10 |

podobné články

Hrůza na Karlovarsku: Pacient bodal nožem doktorku v ordinaci!

 
Strach obchází zdravotníky v Nové Roli na Karlovarsku. Otřásl jimi případ, který se odehrál minulý týden v ordinaci místní praktické lékařky. Muž (59) přišel jako jiní pacienti na běžné vyšetření k MUDr. P. Š. Nic nenasvědčovalo tomu, že jde prolévat krev.
03.10.2012 14:35 |

podobné články

Seriál, který nahradí Ordinaci, bude plný hvězd: Doktorky si zahrají Aňa Geislerová i její mladší sestra

 
Na rozdíl od řady svých kolegů si herečka Aňa Geislerová  (44) na nedostatek práce stěžovat nemůže. Natočila titulní roli ve dvou ze čtyř dílů ve filmu o Boženě Němcové pro Českou televizi, za sebou má i natáčení filmu Služka a momentálně točí seriál z lékařského prostředí na Nově. "Točíme se ségrou a maminka má radost, že jsou z nás doktorky," prozradila Super.cz, že se objeví se sestrou Ester Geislerovou v seriálu, který nahradí Ordinaci v růžové zahradě.
16.12.2020 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Ester Geislerová (84 článků) , Božena Němcová (146 článků)

Primě "mazaný" tah se Slunečnou nevyšel: Ulice na Nově ji stejně porazila!

 
Primácký seriál Slunečná patří bezesporu k nejsledovanějším a nejoblíbenějším pořadům současnosti. Týden co týden ostatně drtil svůj novácký protějšek a největšího konkurenta  - Ordinaci v růžové zahradě 2. načež Nova nakonec takticky ustoupila a nemocnici z Kamenice přesunula na čtvrtek. Tento týden se nový pilíř divácké zábavy postavil další stálici nekonečných seriálů, a to přímo věhlasné novácké Ulici. A místo dalšího vítězství přišla hořká pořážka!
20.08.2020 11:00 |

podobné články

Víme, co se tento týden stane v Ordinaci: Strach ze smrti nebo zdrcující zjištění

 
Těsně před Vánoci budou hrdinové z Ordinace v růžové zahradě řešit daleko větší trápení, než je shánění dárků nebo sváteční výzdoba. Tento týden se v Kamenici rozjede rozsáhlé policejní pátrání, do kterého bude tajně zapojen Jonáš Hrzán. Kromě toho, že mu bude hrozit krutá smrt, nás ale čekají i další dramatické momenty!
11.12.2018 14:35 |

podobné články

Odborníci zkoumali, proč je česká Popelka hitem i v Německu nebo Norsku. Důvody vás překvapí

 
Sedm vědců z různých zemí se pokusilo zjistit, proč je česká pohádka „Tři oříšky pro Popelku“ oblíbená nejen u nás, ale i v sousedním Německu a Norsku. Výsledky vás překvapí.
14.09.2016 06:10 |

podobné články

Silvestrovský trumf ČT? Vytáhne Gotta s pivem a hospodskou hymnou!

 
Tak čímpak nás, mámo, letos na Silvestra televize překvapí? Na věčné dilema českých domácností už se rýsují odpovědi! Nejsledovanější bývá Šípova Všechnopárty a v té letos překvapí Karel Gott (77) s tahací harmonikou a hospodským šlágrem!
31.12.2016 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6255 článků)

Herec Čáp alias Strnad: Takhle zemře v Ordinaci! A bude to drastické!

 
Žárlivost zaviní další smrt v Ordinaci! Deník Aha! získal exkluzivní fotografie z dílu, který diváci TV Nova uvidí až příští týden, kdy v Kamenici dojde k nešťastné autonehodě. Zahyne při ní biologický otec malého Toníka a šéf záchranky Pavel Strnad. Z televizní obrazovky tak zmizí herec Filip Čáp (44).
03.04.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Strnad (6 článků) , Filip Čáp (15 článků)

Známí lékaři vyprávějí: Veselé historky z našich ordinací

 
Nějakou humornou historku v ordinaci nebo v čekárně zažil snad každý z nás. Mnohdy se dobře pobaví i samotní lékaři. A vy se teď můžete zasmát s námi.
15.09.2012 05:10 |

podobné články

Otec babyboxu Ludvík Hess si zahraje v Ordinaci

 
Svatební svědek Míši Dolinové (45) a Jana Sváčka (52) Ludvík Hess (61) si zahraje v Ordinaci v růžové zahradě 2. Duchovní otec babyboxů si vystřihne po boku Dany Morávkové – nové ředitelky nemocnice v Kamenici – sám sebe.
18.05.2009 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (658 článků) , Ludvík Hess (177 článků)

ANNO 2009: Triumfovala Ulice a Hana Maciuchová!

 
V sobotu večer vysílala TV Nova přímý přenos z Karlínského divadla, kde se, jako každý rok, předávaly ceny ANNO. Jaký signál vyslali diváci Nově? Za prvé: Máme rádi Ulici! Nekonečný seriál, vysílaný každý všední podvečer převálcoval vlajkovou loď Novy, Ordinaci v růžové zahradě, která se musela spokojit s druhým místem. A to navíc Ordinaci nedávno opustila její producentka Šárka Baborovská, která přešla na konkurenční Primu… Za druhé: Diváci maximálně ocenili paní Maciuchovou, která se stala Ženou roku. Hana Maciuchová ale v roli profesorky Miriam Hejlové, jejíž osudy v posledním roce seriál Ulice „táhnou“, končí. A proslýchá se, že vedení Novy z toho není ani trochu nadšené. Mužem roku je „pro změnu“ její herecký partner, Rudolf Hrušínský…
22.02.2010 02:40 |

podobné články

Osobnosti: Hana Maciuchová (367 článků) , Miriam Hejlová (61 článků)