Článek

V tradiční anketě TV Nova o největší sympaťačku Ulice zatím vede Magda

 
Milá, spravedlivá a nápomocná Magda Procházková, kterou v Ulici ztvárňuje stejně příjemná Veronika Čermák Macková, je již nyní na prvním místě v anketě o největší sympaťačku Ulice, která na webu TV Nova probíhá každoročně během léta, ale jedná se teprve o nominační kolo. Dopadnout to může všelijak.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Podobné články

Největší sympaťačku Ulice už známe, teď je na řadě sympaťák. Vyhraje váš favorit?

 
Letní prázdniny pokračují a s nimi tradiční ankety TV Nova o nejsympatičtější postavy seriálu Ulice. Největší sympaťačka devatenácté sezóny už si své prvenství vydobyla, teď je otázkou, který muž stane po jejím boku. V prvním nominačním kole má už nyní slušný náskok policista Jirka Herman.
23.07.2024 07:15 |

podobné články

Zamilovaný profesor z Ulice bude muset skousnout krutá slova. Magda mu bodne další ránu milostným nožem

 
Kdo dokáže Prokopovi z Ulice nejvíc ublížit? Paradoxně je to Magda, kterou přemlouval, aby se nevdávala a žila s ním. Po tom, co si však vyslechne, by byl blázen, kdyby se o něco dalšího takového pokoušel. Jak se Magda ve 4248. dílu vyjádří na účet Prokopa?
12.04.2022 07:00 |

podobné články

Ulice: Magda už nechce jen randit a Prokop svádí boj s větrnými mlýny Landové

 
Ve 4413. díle Ulice se propast mezi Magdou a Prokopem zase o něco prohloubí. Aby také ne, když Prokop absolutně nechápe, co po něm Magda chce. Chápat by to ale měl. Magda je teď v prekérní situaci. Ačkoliv Otíkovi tvrdí, že Prokopa miluje, čím dál tím více si uvědomuje, jak moc se v něm nejspíš spletla.
31.01.2023 07:15 |

podobné články

Ulice 4428: Magda je šťastná jako blecha, že už bydlí u Prokopa a Vanda už hvězdám nevěří

 
4428. díl Ulice se nese ve znamení velkého stěhování. Magda dělá, co může, aby se přestěhovala dřív, než si to Prokop rozmyslí. Moc tomu nechybí. Čím více věcí si Magda k Prokopovi stěhuje, tím více nervóznější Prokop je. A Vanda si zoufalstvím může ukousat nehty, prohrála totiž další peníze.
21.02.2023 07:15 |

podobné články

Ulice: Jako ředitelka se Magda zatím moc nepředvedla. Soňa jí pěkně zatopí

 
Někteří diváci Ulice mají za to, že Magda si jako ředitelka gymnázia vede na jedničku, jiní ji naopak pokládají za nekompetentní, naivní a příliš hodnou. Zatímco nad jejími schopnostmi se houževnatě dohadují, ohledně její nové zástupkyně mezi nimi panuje shoda – je to mrcha, která Magdě zavaří.
06.10.2023 07:15 |

podobné články

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Magda a Blanka z Ulice: Dvě krásné ženy, kterými muži manipulují

 
Mirka seslalo samo nebe. Magda je hýčkaná jako v bavlnce a Otíkovi Mirek shání zakázky na malování obrazů. Jednu takovou dokonce přiveze až z Německa. Magda se však mění před očima a Otík si po jejím naléhání v 4150. dílu neodpustí poznámku, že na ni dříve býval radostnější pohled. Tím Magdin příšerný večer teprve začíná.
10.11.2021 07:00 |

podobné články

Vrátí se Magda ke svému stylu oblékání, až ji opustí Mirek?

 
Učitelka Magda Procházková nastupuje do Ulice jako sympatická mladá žena, která miluje barevný a hravý styl oblékání. V Ulici ale potkává podnikatele Mirka, který ji pomalu ale jistě mění k obrazu svému. Najde Magda cestu zpátky ke svému stylu?
10.01.2022 14:00 |

podobné články

Rozmyslí si Magda svatbu kvůli Prokopovi?

 
Učitelka Magda Procházková z Ulice zažívá pohádku, kterou by si nechala líbit většina žen. Potkala sympatického a dobře situovaného Mirka, který by ji na rukou nosil. Udělá pro ni první poslední a teď ji dokonce požádal o ruku. Rozmyslí si Magda svatbu?
04.03.2022 19:00 |

podobné články

S láskou se nemá experimentovat. O tom se přesvědčí i opuštěná Magda z Ulice

 
Mirek udělal radikální řez ve vztahu s Magdou. Co naplat, Magda mu měla říct pravdu. Tu by totiž Mirek dokázal i pochopit, ale lež jí neodpustí. Magda ve 4258. dílu může jen vzpomínat a utápět se v tom, o co všechno přišla.
26.04.2022 07:00 |

podobné články

Čtvrtek v Ulici: Magda bere ředitelování a záhada dvojčat Dvořákových je na pořadu dne

 
Ve 4469. díle Ulice se potvrdí to, o čem už se dlouho šušká. Už před nějakým časem Irena vyslovila přání, aby jí v době její nepřítomnosti Magda zastoupila. V tomto díle Magda oficiálně na nabídku kývne. Mimo to se v jejím kabinetu začne řešit záhada dvojčat Dvořákových. Vypadá to, že si Matěj a Marek z učitelského sboru dělají dobrý den.
19.04.2023 07:15 |

podobné články

V úterní Ulici: Jak moc se Magda musí změnit, aby vyhověla Prokopovi? A Skyler tak trochu zešílela

 
Že vztahy jsou náročnou disciplínou, o tom se v tomto díle Ulice přesvědčí nejen Magda, nýbrž i opuštěný Franta. Zatímco Magda v obavách čeká, jestli se k ní Prokop vůbec vrátí, Franta oplakává dva rozchody, které následovaly bezprostředně po sobě.
05.06.2023 15:30 |

podobné články

Ulice: Prokopovi se rýsuje šťastná budoucnost v Berlíně. Jen škoda, že mu trochu toho štěstí nezbylo pro Magdu

 
Řada diváků se nejspíš shodne na tom, že je Magda až příliš sebekritická. To, co oni vnímali jako naprostou sobeckost Prokopa, si ona vyložila jako svůj nátlak. Prokop jí vyčetl, že ho Magda zahnala do kouta, že bylo všechno podle ní. Přitom Magda s ním jen chtěla sdílet obyčejný partnerský život. Teď Prokop brečí na Mirkově rameni, tedy na rameni muže, kterému ukradl nevěstu před oltářem.
09.07.2023 07:15 |

podobné články

Ulice: Magda si dovolila potrestat Erika v klidu a bez křiku. Soňa ji proto obviní z touhy po pomstě

 
Magda vzala trest za Erikův průšvih s počmáranými dveřmi do vlastních rukou. Otázkou je, zda neudělala chybu, když chlapci slíbila, že mámě o tom nepoví. Soňa věří, že má jako rodič právo vědět, proč někdo trestá jejího chlapečka. Ireně namluví, že to Magda dělá, aby se mstila.
09.03.2024 15:30 |

podobné články

Prokop se ukázal jako ten největší ignorant. Nelituje teď Magda ztráty Mirka?

 
Otík Puklický se nikdy netajil tím, co si o obnoveném vztahu Magdy a Prokopa myslí. Teď se zdá, že se jeho prognóza naplňuje. Magda a Prokop jsou zase v sobě. Místo toho, aby trávili prázdniny společně, vymýšlí si každý svou dovolenou. Prokop jede do Španělska za svou ex a Magda s Irenou si zbyly.
19.07.2022 07:00 |

podobné články

Ulice: Magda má o Prokopovi jasno. Návrat k bývalce a prodloužení pobytu v Portugalsku

 
Sice jsou ještě prázdniny, ale pro nekonečný seriál Ulice to už neplatí. Příběhy jednoho z nejoblíbenějších pořadů TV Nova se začaly odvíjet již minulý týden, kdy odstartovala již osmnáctá série. I tento týden čekají diváky dějově nabité nové díly, v nichž se například po dvou měsících znovu setkají Magda a Prokop, které hrají herci Ondřej Studénka (36) a Veronika Čermák Macková (28). Podle informací serveru tn.cz budou zastiženi v okamžiku, kdy se u nich bude skloňovat rozchod ve všech pádech.
24.08.2022 18:15 |

podobné články

Zpěvačka Magda Malá: Děsí se porodu!

 
Zpěvačka Magda Malá (41) je vystrašená z blížícího se porodu své druhé dcerky. „Katastrofálně se bojím a nemám ráda nemocniční prostředí,“ přiznala Magda Blesku.
06.05.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Magda Malá (107 článků)

Magda Malá: Kde je ta drobná zpěvačka? Takhle přibrala po druhé dceři!

 
Zpěvačka Magda Malá (43) byla vždy svým vzrůstem i váhou drobnou ženou. To se však dramaticky změnilo po narození její mladší dcery Terezky (1). Magda se teď po delší době objevila na veřejnosti a my se tak mohli nečekaně potěšit pohledem na její plné tvary!
28.07.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Magda Malá (107 článků)

Magda Malá zavrhla otce svého dítěte a spokojeně tloustne

 
Je známo, že zpěvačka a matka dvou dětí Magda Malá (43) nemá zrovna dobré vztahy s otcem své starší dcery Magdalénky (7). Ten ji totiž poslal k vodě hned poté, co se dozvěděl, že s ní čeká dítě. Magda teď dospěla k rozhodnutí, že nejlepší bude biologického otce zcela zavrhnout!
14.09.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Magda Malá (107 článků)