Článek

V Táboře našli novorozence v igelitové tašce

 
Živého novorozence v igelitové tašce našli v úterý ráno v Táboře náhodní kolemjdoucí, kteří ihned přivolali policii. Agenturu Mediafax o tom informoval mluvčí policie Miroslav Doubek s tím, že za krátko se podařilo najít i matku dítěte.
18.05.2010 10:50 |

podobné články

Podobné články

V případu mrtvého novorozence v igelitové tašce policie zadržela podezřelou matku

 
Pětadvacetiletou ženu ze Šumperska obviněnou z vraždy jejího novorozeného dítěte vzal soud do vazby. Vyhověl tak návrhu státní zástupkyně. Dnes to řekla žalobkyně Michaela Šoková. Novorozence našel v sobotu v igelitové tašce v potoce v Novém Malíně na Šumpersku místní člověk. Podezřelou ženu zadrželi policisté v neděli. 
22.05.2013 16:30 |

podobné články

TO ZŮSTÁVÁ ROZUM STÁT! Našlo se mrtvé novorozeně v igelitové tašce!

 
Ve Frenštátě pod Radhoštěm v sobotu odpoledne našli mrtvého novorozence v igelitové tašce. Agentuře Mediafax to potvrdil policejní mluvčí Petr Gřes.
03.09.2011 17:35 |

podobné články

Hrůzné záběry z nemocnice: Narkoman unáší v igelitové tašce svou dvoudenní dceru!

 
Závislý Američan si do nemocnice přišel pro svou dva dny starou dceru, která mu byla odebrána úřady. Ven ji propašoval v igelitové tašce.
17.03.2015 10:10 |

podobné články

Lidský hyenismus: Nemocného pejska někdo vyhodil v igelitové tašce z auta!

 
Zanedbaného a nemocného pejska někdo v Kolíně vyhodil v igelitové tašce z auta a nechal ho svému osudu. Naštěstí to viděly dvě ženy, které kontaktovaly policii. Strážci zákona pejska donesli do městského útulku, v němž se nebohý pes začal zotavovat.
26.10.2017 17:45 |

podobné články

Novorozenec v igelitce: Matku našli podle krvavých stop

 
V křoví na břehu řeky Lužnice v Táboře našel pejskař živého novorozence v igelitové tašce. Mírně podchlazeného chlapce záchranáři převezli do nemocnice. Jeho matku policisté našli během dvou hodin podle krvavých stop, které vedly až ke vchodu do jejího domu.
18.05.2010 11:25 |

podobné články

HRŮZA! Policie stíhá matku MRTVÉHO NOVOROZENCE za VRAŽDU!

 
Moravskoslezští policisté zahájili stíhání matky novorozence, jehož tělo objevili 3. září na zahradě v igelitové tašce ve Frenštátu pod Radhoštěm. Stíhají ji za zvlášť závažný zločin vraždy, informovala v pondělí krajská policejní mluvčí Soňa Štětínská.
12.09.2011 12:40 |

podobné články

Pražští policisté vyšetřují nález mrtvého novorozence v kontejneru

 
Krátce před šestou hodinou ráno přijali policisté oznámení o nálezu mrtvého dítěte v jednom z kontejnerů v Praze 10 v ulici Průběžná. Na místo okamžitě vyjeli policisté spolu s kriminalisty, kteří skutečně v popelnici nalezli mrtvého novorozence mužského pohlaví starého jen několik málo hodin, který byl zabalený v igelitové tašce.
04.08.2014 18:55 |

podobné články

Policie: Na tašce s mrtvým dítětem je DNA ženy příbuzné s matkou

 
Pražští kriminalisté našli na igelitové tašce, v níž byl loni v Praze 10 nalezen mrtvý novorozenec, stopu DNA ženy příbuzné s matkou. O smrti dítěte, kterou policie vyšetřuje jako vraždu, tak pravděpodobně věděl někdo další, informoval dnes mluvčí policie Jan Daněk. Genetická stopa podle něj patří dceři nebo matce rodičky. Vyšetřovatelé po ženě stále pátrají.
11.02.2015 12:45 |

podobné články

Otřesný nález na Tachovsku: Pejskovi tyran ovázal tlamu lepicí páskou a nechal ho umírat v igelitové tašce!

 
Jaká nelidská zrůda mohla toto udělat? Menšího pejska bezcharakterní tyran strčil do igelitové tašky, před tím mu celou hlavu i tlamičku ovázal lepicí páskou! Tak ho nechal pomalu a krutě umírat! Mrtvolku ve značném stádiu rozkladu našly v zámeckém parku v Boru na Tachovsku tři dívky.
10.07.2018 14:40 |

podobné články

Policisté našli na Šumpersku v korytě potoka mrtvého novorozence

 
Policisté našli v sobotu v korytě potoka v Novém Malíně na Šumpersku mrtvého novorozence. Jeho tělo bylo vloženo do igelitové tašky. Okolnosti případu kriminalisté zjišťují, řekla dnes krajská policejní mluvčí Marie Štrbáková. 
20.05.2013 12:20 |

podobné články

Chodec našel mrtvou novorozenou holčičku, matku hledá policie

 
Mrtvou novorozenou holčičku v igelitové tašce našel v pátek chodec v Perknově u Havlíčkova Brodu. Taška s tělíčkem ležela blízko lesní cesty u rybníka Drátovec. Kriminalisté případ vyšetřují kvůli podezření na spáchání trestného činu. O pomoc při pátrání po matce novorozence žádají veřejnost. ČTK to dnes sdělila krajská policejní mluvčí Dana Čírtková. 
15.04.2013 13:45 |

podobné články

Krkavčí matka porodila synka do záchodu a hodila do potoka. Dostala 17 let

 
Za vraždu novorozence na Šumpersku potrestal olomoucký krajský soud ženu 17 lety vězení. Podle rozsudku dítě před rokem porodila do záchodové mísy ve svém bytě a v igelitové tašce jej hodila do potoka u domu, kde bydlela.
05.05.2014 11:15 |

podobné články

Policie: Novorozence nalezeného v popelnici někdo zavraždil

 
Novorozenec nalezený v pondělí v Praze 10 zemřel podle výsledků pitvy násilnou smrtí, sdělil dnes policejní mluvčí Jan Daněk. Příčinou smrti byly podle patologa údery hlavičkou o zem nebo jinou pevnou překážku. Chlapeček se narodil zdravý, donošený a žil několik desítek minut. Ostatky byly zabaleny v igelitové tašce s označením firmy Dynamite, taška byla v kontejneru na odpadky.
05.08.2014 12:25 |

podobné články

Novorozenec, kterého umlátili hlavou o zem: Stopa vede k příbuzným matky!

 
Loni pražskou kriminálkou otřásl případ brutální vraždy novorozence, kterého někdo zabil údery hlavičkou o zem. Jeho tělíčko pak bylo nalezeno zabalené v igelitové tašce v kontejneru. Vyšetřování ukázalo, že stopy vedou k ženě, která je příbuzná s matkou dítěte. O vraždě tak musel vědět někdo další.
11.02.2015 13:20 |

podobné články

Otřesné. Policisté našli v Pasece na Olomoucku dva mrtvé novorozence

 
Kriminalisté nalezli v pondělí v Pasece na Olomoucku dva mrtvé novorozence. Příčinu jejich smrti zatím neznají. Na případu intenzivně pracují, řekla dnes krajská policejní mluvčí Marie Štrbáková. V Olomouckém kraji je to tento měsíc už druhý případ, nedávno mrtvého novorozence našli na Šumpersku. 
28.05.2013 15:55 |

podobné články

Novorozenec v igelitce: Co je tohle za matku?!

 
V úterý ráno našel pejskař u řeky Lužnice v Táboře novorozeného chlapečka v igelitové tašce. Policisté v zápětí objevili matku dítěte podle krvavých stop, které vedly až ke vchodu do jejího domu. Co je to za matku, která něco takového dokáže?, ptají se čtenáři Blesk.cz.
19.05.2010 05:20 |

podobné články

Novorozeně vyhodila do křoví: Dostala jen 5 let!

 
Rozhodnuto! Na pouhých 5 let do vězení poslal včera Krajský soud v Táboře Ivetu Strnadovou (42), přestože loni 18. května odhodila v igelitové tašce do křoví nedaleko Lužnice zcela zdravé novorozeně!
01.06.2011 12:05 |

podobné články

Zabila novorozence: odsedí si sedmnáct let!

 
Za vraždu novorozence v Novém Malíně na Šumpersku si pětadvacetiletá žena definitivně odpyká 17 let vězení. Rozhodl o tom dnes olomoucký vrchní soud. Proti původnímu rozsudku se odvolaly obě strany. Tělo narozeného chlapce obžalovaná vložila do igelitové tašky a hodila do koryta potoka u domu, kde bydlela. Znalci prokázali, že se dítě narodilo živé. Zemřelo udušením.
10.09.2014 13:40 |

podobné články

Žena ze Štětí pohodila novorozence na poli: Za vraždu dostala 15 let

 
Za vraždu novorozence si jeho matka ze Štětí na Litoměřicku odpyká 15 let vězení. Trest jí dnes potvrdil odvolací Vrchní soud v Praze, jehož rozsudek je pravomocný. Matka dvou dětí porodila životaschopného chlapce doma, uložila ho do igelitové tašky a odnesla ven, kde ho pohodila.
20.06.2017 12:30 |

podobné články