Článek

V seriálu ZOO je David Gránský nenáviděným Albertem, v soukromí se rozplývá nad synem

 
Málokdo dnes ví, že David toužil být původně zpěvákem. A možná k tomu měl i předpoklady. Jenže nakonec bylo všechno jinak. Věřil, že účast v talentové soutěži X-Faktor mu s kariérou zpěváka pomůže, ale slávy si moc neužil a brzy se na něj zapomnělo, přestože se probojoval až do finále.
20.01.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (308 článků)
Podobné články

Česká Miss na chatu: Přítele nemám, s Albertem jsme kamarádi

 
Česká Miss Jitka Nováčková (19) byla hosten na chatu v redakci Blesk.cz. Nejčastější dotazy padaly na Jitčino soukromí. Jak to má nyní s randěním a přítelem a jestli opravdu chodí se zpěvákem Albertem Černým. Miss nakonec prozradila, že s Albertem jsou pouze kamarádi. Dále jste se zajímali, jak je na tom nyní Jitka pracovně a jak se jí daří v modelingu. Podívejte se na její odpovědi.
19.10.2011 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Albert Černý (83 článků) , Jitka Nováčková (436 článků)

Drsné natáčení ZOO: David Gránský jako fackovací panák. Rány jsou mnohdy opravdové, přiznává

 
Albert Polák ze seriálu ZOO si nejde pro facku daleko a ve většině případů si ji právem zaslouží. Jeho představitel David Gránský tak prožil několik intenzivních dní, kdy se na place stal otloukánkem. Nakonec ale vždy odcházel domů s úsměvem a vtipnými historkami. V tiskové zprávě, která byla poskytnuta redakci eXtra.cz, prozradil, jak si fackování "užil".
24.11.2022 19:20 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (308 článků)

David Gránský ohlásil úžasnou novinu: Hráč číslo 3 vstoupil do hry

 
Herec a moderátor David Gránský se na Instagramu pochlubil svým fanouškům čerstvou novinkou. Se svou manželkou Nikolou totiž čeká miminko. To přišlo po dvanácti letech vztahu a dvou letech od svatby. "Hráč číslo 3 vstoupil do hry," okomentoval šťastnou zprávu Gránský.
28.01.2022 21:30 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (308 článků)

7 krasavců seriálu ZOO: Sukničkář Gránský, hrdina Urban nebo sympaťák Benoni

 
O tom, že nový rodinný seriál ZOO přinese nejednu zápletku a romantické chvíle, není pochyb. A ve větší míře se o to postará těchto sedm fešáků. Z obrazovky budou svým charismatem na diváky útočit Robert Urban, David Gránský, Šimon Bilina, Štěpán Benoni, Jan Kopečný, Vojtěch Vovesný nebo Goran Maiello.
10.02.2022 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kopečný (70 článků) , David Gránský (308 článků) , Štěpán Benoni (41 článků) , Robert Urban (35 článků) , Vojtěch Vovesný (4 články) , Šimon Bilina (10 článků)

Od kolegů dostává Gránský „sodu“

 
Český herec a zpěvák David Gránský (25) je talent od přírody. Od účasti v show Tvoje tvář má známý hlas je o Gránském slyšet čím dál více. Jelikož Gránský není v showbyznysu žádný nováček, je si vědom, že kromě slávy si také čas od času vyslechne nějakou tu kritiku.
30.03.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (308 článků)

Gránský v Podcastu: Ztvárnit Jacksona v Tváři si nepřál. Konec Modrého kódu herec oslzel

 
Oblíbený moderátor, zpěvák a herec David Gránský zažívá turbulentní rok 2021. Tři měsíce účinkoval v soutěži televize Nova - Tvoje tvář má známý hlas. Produkce show mu na finále přidělila roli Michaela Jacksona, kterého Gránský za žádnou cenu nechtěl, přesto zazářil a společně s Hanou Holišovou zvítězili. Z jaké jeho transformace fanoušci nejvíce šíleli, prozradil sympaťák v Blesk Podcastu.
13.07.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1757 článků) , Hana Holišová (170 článků) , David Gránský (308 článků) , Michael Jackson (90 článků)

Bára a Lucka: David Gránský si dvojčata nesplete

 
Jedna je vyšší, mají odlišné hlasy a také nosánky! David Gránský to všechno jasně vidí, ostatně se s dvojčaty Bárou a Luckou zná už celé roky. Zato Albert Polák, jeho postava v seriálu ZOO, je vůči zjevným rozdílům naprosto slepý, a tak půjde klidně na rande s oběma, aniž by si všiml jediného rozdílu.
04.12.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (308 článků)

David Gránský jako Michal David: Hitmaker se v něm poznal!

 
Přestože je s rodinou na Kanárech, nedělní show Tvoje tvář má známý hlas 2 si Michal David (56) nemohl nechat ujít. V televizi ji sice neviděl, ale okamžitě žhavil internet. Aby ne! David Gránský (24) se do něho převtělil a zpíval jeho nesmrtelný hit Nonstop.
13.09.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1628 článků) , David Gránský (308 článků)

Hvězda Ohnivýho kuřete a Tváře David Gránský: Čeká ho peklo!

 
Strach a obrovský adrenalin. To teď prožívá hvězda seriálu Ohnivý kuře David Gránský (24). Kvůli účasti v druhé řadě projektuTvoje tvář má známý hlas neví, kam dřív skočit. Čas měří na vteřiny a do toho ho vyděsil účastník první řady David Kraus (36), který si v rámci soutěže prošel očistcem.
22.08.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David Kraus (341 článků) , David Gránský (308 článků)

O líbací scény nemají tihle dva nouzi: Jak David Gránský zvládá s kolegyní něžnosti před kamerou?

 
Již více než přes půl roku se potkávají téměř denně před televizními kamerami. Jsou to nejen herečtí kolegové, ale také kamarádi. David Gránský  (27) a Vanda Chaloupková jsou šťastně zadaní, David již ženatý, Vandu teprve cinkot svatebních zvonů čeká. Nyní jim scenáristé seriálu Modrý kód předepsali milostnou dějovou linku. My jsme je na natáčení navštívili a vyzpovídali je, jak se jim scény tohoto typu natáčí.
11.11.2019 08:35 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (308 článků) , Vanda Chaloupková (29 článků) , Vanda Chaloupková (22 článků)

David Gránský nebude mít v Sestřičkách nouzi o další milostné pletky. Po Pagáčové možná zamíchá kartami sexy zrzka

 
David Gránský  (28) je vděčný, že díky natáčení seriálu nepřišel o veškerou práci, jako jeho mnozí kolegové. V plánu má i další projekty, které se ale budou odvíjet od situace spojené s covidem. Patří mezi ně i show Česko Slovensko má talent, kterou David posledních pár let moderoval.
11.11.2020 13:10 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (308 článků)

To je paní Gránská: Hvězda Sestřiček David Gránský má doma pořádně žhavou kočičku

 
Oblíbený herec, zpěvák a občasný moderátor David Gránský (28) patří mezi umělce, kteří nemají v době světové pandemie díky natáčení seriálu Modrý kód o práci nouzi. David patří mezi nejvíce obsazované umělce a je divákům stále na očích. Není divu, že si vybudoval statisícovou základnu fanoušků, mezi kterými má i mnoho nápadnic. Pro jejich smůlu ale Davidovo srdce patří jiné, a to půvabné Nikole, kterou si již stihl okroužkovat.
29.01.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (308 článků)

VIDEO: David Gránský končí v oblíbeném seriálu a chystá se na životní krok se svojí přítelkyní!

 
Herec David Gránský má spoustu novinek, jen nedávno byla premiéra úspěšného českého filmu Špindl a teď se objeví v pohádkovém muzikálu Královna Kapeska. Prozradil ale, že se rozhodl odejít z oblíbeného seriálu a s přítelkyní má po 8 letech vztahu velké plány.
12.01.2018 23:00 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (308 článků)

Zavzpomínejme společně na Leoška Juniora (David Gránský) ze seriálu Ohnivý kuře

 
David Gránský se stal za poslední roky miláčkem velkého množství divaček. Na svůj věk odehrál opravdu velké množství rolí. Pojďme si společně připomenout jednu z nich, a to Leoška Trébla Juniora ze seriálu Ohnivý Kuře.
26.06.2022 07:30 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (308 článků) , Junior Junior (42 článků) , Junior Junior (42 článků)

Muzikálový fešák David Gránský překvapil: Jaké filmy si pouští místo akčňáků?

 
Herec a zpěvák David Gránský (27), jenž září nejenom na televizních obrazovkách, ale i na plátnech kin a divadelních prknech, překvapil prohlášením, které by u něj jen málokdo čekal. Přiznal totiž, jakému žánru dává ve svém soukromí přednost on. Kdo by ale čekal nějaké drasťárny nebo kriminálky, ten se bude divit!
26.11.2019 15:40 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (308 článků)

Boučkova manželka Gábina: Odhalila nejintimnější chvíle s malým Albertem! Vyslechla za to i kritiku

 
Ukázat se při tak vysoce intimní chvíli, to neudělá každá máma. Manželka jednoho z našich nejvytíženějších moderátorů Gabriela Boučková (29), se ale rozhodla, že nechá nahlédnout do společného lože, které už měsíc sdílí nejen s manželem Liborem Boučkem (40), ale i s jejich vytouženým synem Albertem.
19.03.2021 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (566 článků)

David Beckham: Bradku jsem měl kvůli Bradu Pittovi

 
Sám je vzorem pro miliony lidí po celém světě, ale i David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je Brad Pitt . Slavný fotbalista teď přiznal, že si zkoušel nechat narůst bradku právě jako hollywoodský idol. Brad ji má jen kvůli nové roli, ale i tak mu sluší. Ovšem David si ve vousech připadal divně.
19.11.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1953 článků) , David Beckham (1135 článků)

David Gránský (26) z Modrého kódu: Neuvěříte, kde schovával snubní prsten!

 
Sympatického doktora s jizvou točí David Gránský (26) v seriálu Modrý kód téměř dva roky a měsíčně mu zabere osm až deset natáčecích dnů. Kromě toho moderuje Top Star magazín a v pátek se z něj stane princ v show Tři oříšky pro Popelku. Práce má nad hlavu, ale řeší i jiné věci – v létě se na dovolené v Americe zasnoubil a plánuje svatbu...
09.12.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (308 článků)

Hvězda Tváře David Gránský na dovolené: Pochlubil se tetováním, jeho holka super zadkem!

 
Moderátor Top Star magazínu David Gránský (25) vyrazil se svou půvabnou přítelkyní Nikolou na dovolenou na Mallorcu. Fotky v plavkách odhalily hned dvě věci – David má skutečné tetování, v Tváři mu ho museli malovat, a Nikola má super zadek!
27.07.2017 20:50 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (308 článků)