Článek

V Roztokách vyskočil opilý muž (29) z jedoucího vlaku: Skončil na chirurgii

 
V Roztokách u Křivoklátu na Rakovnicku v neděli večer vyskočil devětadvacetiletý muž z okna rozjíždějícího se vlaku a utrpěl zranění. Byl pod vlivem alkoholu, skončil v péči záchranné služby, řekla ČTK policejní mluvčí Lucie Nováková. Kvůli nehodě byl mezi Berounem a Rakovníkem přerušen provoz.
09.02.2020 22:15 |

podobné články

Podobné články

Muž (†35) vyskočil za jízdy z rychlíku! Ve vlaku měl okrádat cestující

 
Mladý muž (†35) cestoval rychlíkem mířícím z Luhačovic do Prahy. Podle informací TV Nova ho však cestující přistihli při krádeži a chtěli kontaktovat policii. Muž vyskočil z jedoucího vlaku! Pád nepřežil.
14.12.2018 21:45 |

podobné články

Mladík vyskočil za jízdy z vlaku, dopad byl tvrdý

 
Policie v australském Melbourne vyšetřuje středeční incident, při němž ...náctiletý mladík vyskočil na jedné ze stanic ve městě z vlaku jedoucího rychlostí asi 40 km/h. Dopad na nástupiště se mu nepovedl a pořádně si při něm ublížil. Vše natočili jeho kamarádi na video, uvedla australská média.
13.03.2014 11:00 |

podobné články

ČT přesvědčuje přesvědčený a nasírá nasraný. Páni poslanci z ANO, proč jste nás odsoudili k dalšímu vyplácení Moravců a Wollnerů? Ivan Vyskočil se mimořádně rozčílil

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Schválení výročních zpráv ČT se rozhodl v dnešním Nedělním ránu okomentovat známý herec Ivan Vyskočil. „Všichni vy opatrní z ANO, co jste zvedli ruku pro, jste nás odsoudili k opětovnému placení obolusů pánům Moravcům a Wollnerům a přispívání k nehorázným odměnám a nadstandardní životní úrovni pana generálního ředitele,“ vzkazuje zákonodárcům Ivan Vyskočil. Nevynechal ani Milion chvilek. Reagoval také na kritika Jana Rejžka, který si ho vzal na paškál v souvislosti s jeho slovy ohledně kebabu v Třeboni v minulém Nedělním ránu a při té příležitosti zmínil i některé hercovy dřívější role. „Blbej jako ty báby...“ nebere si servítky Ivan Vyskočil.
03.11.2019 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (222 článků) , Ivan Vyskočil (221 článků) , Jan Rejžek (74 článků)

Výbušnina v Roztokách u Prahy?! Muž strážníkům na služebnu přinesl podezřelý balíček, zkoumají ho odborníci

 
Velké drama, které zburcovalo kriminalisty, hasiče, pyrotechniky i strážníky, se odehrálo na služebně městské policie v Roztokách u Prahy v pondělí odpoledne. Neznámý muž tam přinesl podezřelý balíček, který prý našel na ulici. Půlkilová „zásilka“ připomínala plastelínu a čněly z ní dráty. Podle pyrotechniků se jednalo o možnou součást nástražného výbušného systému.
06.03.2018 15:45 |

podobné články

Muž vyskočil ve Chvaleticích z vlaku. Je na tom špatně

 
Ve Chvaleticích v pátek večer vyskočil muž z vlaku. Je v kritickém stavu, uvedla pro agenturu Mediafax policejní mluvčí Eva Maturová.
15.10.2010 22:10 |

podobné články

Slepý Angličan přežil náraz vlaku jedoucího 160kilometrovou rychlostí

 
Náraz vlaku jedoucího rychlostí 160 kilometrů za hodinu se dá přežít. Tato těžko uvěřitelná příhoda se stala Angličanu Noahu Hodgkissovi (56), který je skoro slepý a špatně slyší. Podle informací deníku The Sun se mu to stalo, když šel hledat ztracený telefon na vlakové trati. Porazil jej rychlík jedoucí po trase Birmingham-Cardiff.
03.07.2009 11:10 |

podobné články

Vystrašená Jiřina Bohdalová: Při natáčení vypadla z jedoucího vlaku

 
Herečka Jiřina Bohdalová  (80) , která letos oslavila osmdesátiny, zažila nejhrůzostrašnější natáčení svého života. Ve svém úctyhodném věku totiž musela během natáčení filmu Saxána a Lexikon kouzel zaujmout roli kaskadérky. A rozhodně to nebyl úkol lehký. Bohdalová, která ztvárnila postavu tety Irmy, musela skočit z jedoucího vlaku.
24.08.2011 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (941 článků)

Do jedoucího vlaku uhodil blesk

 
Jednomu obyvateli Tokia se v pondělí večer podařilo zachytit moment, kdy do jedoucího osobního vlaku uhodil blesk. Zásah vyřadil vlak z provozu, po několika minutách se ovšem opět rozjel, napsal britský list The Daily Telegraph.
14.08.2013 11:15 |

podobné články

Předvánoční veselí se změnilo v tragédii: Žena (†28) vystrčila hlavu z jedoucího vlaku

 
Předvánoční veselí vystřídalo tragédii. Mladá žena (†28) zemřela poté, co se vracela s partou kamarádů z vánočních nákupů. Posilněná alkoholem vystrčila hlavu z jedoucího vlaku a narazila do stromu, což se jí stalo osudným. Žena měla v krvi značné množství alkoholu, což zřejmě zapříčinilo, že ji tento nezodpovědný čin vůbec napadl.
11.12.2019 07:05 |

podobné články

Přestřelka v Roztokách: Ozbrojený lupič utíkal, policisté ho zastřelili!

 
Při policejním zásahu byl dnes ráno v Roztokách u Prahy postřelen podezřelý muž, který poté zemřel. Policisté chtěli zadržet nebezpečného lupiče, on byl ale ozbrojený pistolí a utíkal. Případ nyní vyšetřuje policejní inspekce.
21.01.2014 20:35 |

podobné články

Inspekce dál vyšetřuje střelbu při policejním zásahu v Roztokách

 
Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) dál vyšetřuje policejní zásah na ubytovně v Roztokách u Prahy, při němž byl postřelen podezřelý muž, který později v nemocnici zemřel. Inspekce musí počkat na výsledky znaleckých posudků, řekla dnes ČTK její mluvčí Radka Sandorová. 
22.01.2014 12:30 |

podobné články

Muž se pokusil vyhodit přítelkyni z jedoucího vlaku! Hrozí mu 18 let

 
K hrůznému činu se letos v březnu odhodlal sedmatřicetiletý muž. Rozhodl se zavraždit svou stejně starou bývalou přítelkyni tím, že ji za jízdy vystrčí z jedoucího rychlíku.
11.09.2012 08:05 |

podobné články

VIDEO: Vězeň vyskočil za jízdy z auta!

 
Vezeň Nicolas Duffy (20) vyskočil z jedoucího policejního auta, když ho policisté převáželi do vazby v americkém Salt Lake District. Na ruce měl ale pouta a policisté ho rychle dopadli. Muž, který je podezřelý z několika loupeží, si při husarském kousku poranil pravou ruku a záda.
29.01.2011 14:55 |

podobné články

Muž se oběsil! Všiml si ho strojvedoucí vlaku!

 
Tělo oběšeného muže zahlédlo v úterý ráno několik svědků z jedoucího vlaku kolem dálničního mostu ve výstavbě v pražských Satalicích. Policii informoval strojvedoucí vlaku i cestující, na místo jede výjezd, potvrdila informace Mediafaxu policejní mluvčí Eva Kropáčová.
19.04.2011 08:15 |

podobné články

V Roztokách u Prahy nejezdí vlaky. Kvůli poruše zabezpečení

 
Porucha zabezpečovacího zařízení odpoledne přerušila železniční dopravu v Roztokách u Prahy. Uvedla to mluvčí Českých drah Kateřina Šubová. Přerušena byla regionální i dálková doprava, některé rychlíkové spoje byly odkloněny.
29.07.2010 16:40 |

podobné články

Požár nádraží v Roztokách u Prahy výrazně omezil vlakový provoz

 
Čtvrteční požár v budově nádraží v Roztokách u Prahy značně zkomplikoval vlakový provoz na trati Libčice-Roztoky-Praha Bubeneč. Informace v pátek potvrdil mluvčí Správy železniční dopravní cesty (SŽDC) Tomáš Drvota.
30.07.2010 16:45 |

podobné články

Eaton zahájil výstavbu nového špičkového inovačního centra v Roztokách u Prahy

 
Společnost Eaton, diverzifikovaný průmyslový výrobce, dnes slavnostně zahájila výstavbu svého nového špičkového inovačního centra v Roztokách u Prahy. Slavnostní ceremonie se zúčastnilo regionální vedení společnosti, akademičtí hodnostáři Českého vysokého učení technického (ČVUT), starosta města Roztoky u Prahy, vysocí představitelé agentury CzechInvest i zástupci developera, jímž je společnost Trigema.
22.07.2013 14:15 |

podobné články

Štefek (KSČM): V Roztokách u Prahy byl otevřen zrekonstruovaný zámek

 
Ve čtvrtek 19. června byl otevřen zrekonstruovaný zámek v Roztokách u Prahy. Objekt zdevastovala povodeň v roce 2002, Středočeskému kraji se na rekonstrukci v hodnotě 80 milionů korun podařilo získat dotaci z Regionálního operačního programu.
21.06.2014 13:45 |

podobné články

Smrt při domácím porodu! Policie zkoumá, co se stalo v Roztokách

 
Kriminalisté vyšetřují úmrtí miminka v Roztokách u Prahy. Dítě zemřelo zřejmě během úterý.
09.07.2014 10:30 |

podobné články