V Římě se chystá velké finále. O titul si to rozdají Nadal s Djokovičem

Ve finále tenisového turnaje v Římě se střetnou Španěl Rafael Nadal, který porazil svého krajana Davida Ferrera 7:6 a 6:0, a Srb Novak Djokovič. Ten zdolal Švýcara Rogera Federera po setech 6:2 a 7:6.
20.05.2012 00:00 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , Rafael Nadal (551 článků) , Novak Djokovič (540 článků) , David Ferrer (103 článků)

Nadal ve finále v Římě porazil Federera a obhájil titul

Španělský tenista Rafael Nadal porazil v souboji bývalých světových jedniček ve finále v Římě Švýcara Rogera Federera 6:1 a 6:3. Šestadvacetiletý antukový fenomén obhájil titul a v sezoně si připsal už šestý turnajový triumf.
19.05.2013 21:20 |

Osobnosti: Roger Federer (477 článků) , Rafael Nadal (551 článků)

Finále v Římě si zahrají Nadal s Djokovičem

Semifinálové duely turnaje v Římě ovládla světová jednička a trojka. Rafael Nadal porazil Fernanda Gonzalese, Novak Djokovič si poradil s Rogerem Federerem.
02.05.2009 18:15 |

To bude bitva! Djokoviče vyzve ve finále US Open Nadal

Světovou jedničku Srba Novaka Djokoviče vyzve ve finále US Open Španěl Rafael Nadal. Druhý hráč žebříčku ATP v semifinále zdolal Francouze Richarda Gasqueta 6:4, 7:6 a 6:2. Do finále v New Yorku se Nadal probojoval potřetí a stejně jako v letech 2010 a 2011 se v něm utká s Djokovičem.
08.09.2013 08:50 |

Osobnosti: Rafael Nadal (551 článků) , Richard Gasquet (35 článků) , Novak Djokovič (540 článků)

Nadal si podmanil tenisový Řím. Ve finále porazil Djokoviče

Španěl Rafael Nadal se stal vítězem tenisového turnaje v Římě. Nadal porazil po více než dvou hodinách světovou jedničku Novaka Djokoviče 7:5 a 6:3. Díky triumfu v italské metropoli se Nadal posunul v žebříčku ATP před Rogera Federera na druhé místo.
21.05.2012 15:25 |

Muzeum voskových figurín Madame Tussaud v Londýně odhalilo ve středu svůj nový klenot v podobě španělského tenisty Rafaela Nadala v životní velikosti. Slavný tenista pózuje s raketou na kurtech tenisového klubu poblíž Regent's Parku. Další články k tématu: Tenista Nadal vyhrál pošesté turnaj v Římě, ve finále zdolal Djokoviče Nadal zdrtil Djokoviče a je poosmé tenisovým králem Monte Carla Satiru, jak Nadal močí do nádrže na benzin, řeší i španělská vláda
24.05.2012 14:40 |

Osobnosti: Rafael Nadal (551 článků)

Musím hrát svůj nejlepší tenis, řekl Nadal před finále proti Federerovi

Velké finále tenisového French Open je tu. V souboji titánů si to o titul na dvorcích Rolanda Garrose rozdají staří známí Španěl Rafael Nadal a ve skvělé formě hrající Švýcar Roger Federer. Kdo vyhraje?
05.06.2011 08:55 |

Nadal překvapení nepřipustil. Berdych v Římě skončil v semifinále

Český tenista Tomáš Berdych si na turnaji v Římě o titul nezahraje. Šestý hráč světa v dnešním semifinále nenavázal na čtvrtfinálovou výhru nad světovou jedničkou Srbem Novakem Djokovičem a prohrál s obhájcem titulu Rafaelem Nadalem ze Španělska 2:6 a 4:6.
18.05.2013 19:40 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1405 článků) , Rafael Nadal (551 článků) , Novak Djokovič (540 článků)

Nadal po tuhém boji postoupil v Římě do finále

Rafael Nadal přehrál v semifinále v Římě ve třech setech překvapení turnaje Lotyše Gulbise, o titul si zahraje s krajanem Ferrerem.
01.05.2010 19:45 |

Nadal porazil Gasqueta a zahraje si v Římě o šestý titul

Španělský tenista Rafael Nadal útočí na šesté vítězství v turnaji série Masters v Římě. První hráč světa v sobotním semifinále porazil Francouze Richarda Gasqueta 7:5 a 6:1 a při sedmém startu v italské metropoli se pošesté představí ve finále.
14.05.2011 18:05 |

Osobnosti: Rafael Nadal (551 článků) , Richard Gasquet (35 článků)

Nadal je krok od sedmého titulu na Roland Garros

Španělský tenista Rafael Nadal je krok od zisku rekordního sedmého titulu na Roland Garros. Druhý hráč světa v dnešním semifinále antukového grandslamu deklasoval krajana Davida Ferrera 6:2, 6:2 a 6:1. V nedělním finále se Nadal utká se světovou jedničkou Novakem Djokovičem ze Srbska, nebo vítězem pařížského turnaje z roku 2009 Švýcarem Rogerem Federerem.
08.06.2012 18:00 |

V Římě si to o titul rozdají ruské tenistky

Ve finále tenisového turnaje v Říme se střetnou Rusky Dinara Safinová a Světlana Kuzněcovová, které spolu bojovaly o titul už minulý týden ve Stuttgartu.
08.05.2009 21:10 |

Osobnosti: Světlana Kuzněcovová (36 článků)

NADAL Open? Fenomén Nadal ovládl pařížský grandslam podeváté za posledních 10 let

Tenista Rafael Nadal získal rekordní devátý titul na Roland Garros a pořadatelé by měli zvážit, zda turnaj nepřejmenovat na NADAL Open. Španěl tento podnik ovládl podeváté za posledních 10 let.
08.06.2014 19:00 |

Nadal porazil Tsongu a bude hrát o devátý titul v Monte Carlu

Španělský tenista Rafael Nadal bude hrát v neděli o devátý titul na turnaji v Monte Carlu za sebou. Antukový suverén porazil v semifinále 6:3, 7:6 Francouze Jo-Wilfrieda Tsongu a stejně jako loni se utká se Srbem Novakem Djokovičem.
20.04.2013 15:40 |

Osobnosti: Rafael Nadal (551 článků) , Novak Djokovič (540 článků) , Jo-Wilfried Tsonga (57 článků)

To je ďábel! Nadal si v Monte Carlu zahraje o devátý titul za sebou!

20.04.2013 17:05 |

Brilantní comeback! Nadal má rekordní 22. titul z Masters

Španěl Rafael Nadal vyhrál tenisový turnaj v Indian Wells a má třetí letošní titul. Bývalý první hráč světa porazil ve finále Juana Martína del Potra z Argentiny 6:4, 3:6, 6:4. Masters v Indian Wells ovládl Nadal už potřetí po letech 2007 a 2009.
18.03.2013 08:15 |

Osobnosti: Rafael Nadal (551 článků) , Rafael Martín (5 článků)

Nadal zametl s Djokovičem a poosmé v řadě vyhrál turnaj v Monte Carlu

Španělský tenista Rafael Nadal se stal vítězem antukového turnaje v Monte Carlu, když ve finálovém souboji zdolal Novaka Djokoviče hladce 6:3 6:1. Nadal navázal tak na svůj loňský triumf a vyhrál poosmé v řadě.
22.04.2012 16:00 |

Osobnosti: Rafael Nadal (551 článků) , Novak Djokovič (540 článků)

Nadal a Djokovič si po týdnu znovu zahrají o titul

Dva nejlepší tenisté současnosti Rafael Nadal a Novak Djokovič se po týdnu znovu postaví proti sobě ve finále turnaje ATP. Stejně jako v Madridu se utkají o titul také na antuce v Římě.
14.05.2011 16:55 |

Nadal ve finále zničil Raoniče a má 25. titul z turnajů kategorie Masters

Španělský tenista Rafael Nadal při svém prvním turnajovém startu po nečekaném vyřazení v prvním kole Wimbledonu získal titul v Montrealu. V dnešním finále porazil 6:2, 6:2 domácího Milose Raonice a připsal si 25. titul z turnajů kategorie Masters a celkem 58. v kariéře.
12.08.2013 08:50 |

Nadal v Římě triumfoval počtvrté v řadě, Djokovič přišel o třetí místo v žebříčku

Španělský tenista Rafael Nadal porazil v nedělním finále na tenisovém turnaji série Masters v Římě Srba Novaka Djokoviče ve dvou setech.
03.05.2009 20:05 |