Článek

V řece Ostravici utonula žena: Záchranáři se ji marně snažili oživit

 
Šestašedesátiletá žena utonula v sobotu dopoledne v řece Ostravici v Ostravě. I přes pomoc záchranářů se ji nepodařilo oživit. Jak přesně žena zemřela policisté stále zjišťují, není vyloučeno, že její smrt ovlivnil rozvodněný tok.
17.10.2020 13:00 |

podobné články

Podobné články

Čech (†47) zemřel při túře v Malé Fatře. Marně se ho snažili oživit kamarádi i záchranáři

 
Tragicky skončil výšlap tří kamarádů v Malé Fatře. Jeden z turistů (†47), který pocházel z Česka,  zkolaboval, a přestože se ho snažili oživit jeho přátelé a na místo okamžitě vyrazila horská služba, nepodařilo se ho už zachránit.
27.09.2018 20:45 |

podobné články

Povodí Odry: Rekonstrukce Staroměstského stupně na řece Ostravici ve Frýdku-Místku je ukončená

 
Rekonstrukce Staroměstského stupně na řece Ostravici, známého jako „Staroměstský jez“ umístěný v blízkosti restaurace U splavu („U Žida“) trvala zhruba 1,5 roku a ve středu byla slavnostně předána do užívání.
02.07.2018 22:45 |

podobné články

Železniční přejezdy na trati Frýdlant nad Ostravicí – Ostravice jsou díky modernizaci bezpečnější

 
Správa železniční dopravní cesty dnes slavnostně ukončila modernizaci železničních přejezdů na trati mezi Frýdlantem nad Ostravicí a Ostravicí. Hlavním přínosem projektu je především zvýšení bezpečnosti drážní dopravy v tomto úseku a zajištění vyššího komfortu pro cestující.
12.05.2015 17:34 |

podobné články

Komentované prohlídky připomenou významnou průmyslovou historii Frýdku-Místku a Frýdlantu nad Ostravicí

 
Beskydské informační centrum Frýdek-Místek na začátku měsíce června připomene významnou průmyslovou historii Frýdku-Místku a Frýdlantu nad Ostravicí. Návštěvníci tak budou mít možnost poznat nejen Frýdek-Místek jako město s bohatou historií textilního průmyslu, ale také Frýdlant nad Ostravicí, kde byly železárny založeny už před polovinou 17. století.
29.05.2017 21:50 |

podobné články

Frýdlant nad Ostravicí se tuto sobotu představí nejen jako centrum uměleckého smaltu

 
Beskydské informační centrum Frýdek-Místek již tuto sobotu připomene významnou průmyslovou historii Frýdlantu nad Ostravicí. Návštěvníci tak budou mít možnost poznat Frýdlant nad Ostravicí jako město se železárenskou historií, kde byly železárny založeny už před polovinou 17. století.
09.06.2017 18:40 |

podobné články

U Kolína se zabil motorkář! Záchranáři se ho marně pokoušeli oživit

 
Na silnici č. 12 poblíž Kolína to v pondělí odpoledne napálil motorkář do osobního auta. Záchranáři se ho pokoušeli několik desítek minut oživit, marně. Muž na místě zemřel.
12.05.2014 18:05 |

podobné články

Dvouleté dítě se topilo v bazénu, záchranáři ho oživovali marně

 
Dvouletý chlapec se v úterý utopil v bazénu na zahradě rodinného domu v Lešanech na Mělnicku. Záchranáři se ho snažili hodinu oživit, ale marně. Informovala o tom mluvčí středočeských záchranářů Tereza Janečková.
08.06.2011 13:10 |

podobné články

Záchranáři marně oživovali u Pardubic mladíka (†29). Nezvládl potápění

 
Ve Starých Ždánicích na Pardubicku se v sobotu odpoledne potápěl se svým kamarádem devětadvacetiletý muž z Prahy. Začal se však topit, záchranáři se jej snažili oživit, ale marně, řekla agentuře Mediafax policejní mluvčí Eva Maturová.
21.07.2012 17:40 |

podobné články

Žena (†24) utonula: Podle ústavu prý zkolabovala

 
Policie vyšetřuje podivnou smrt žena (24) v ústavu sociální péče v Rychnově nad Kněžnou. Z pitvy vyplynulo, že žena utonula. Podle její rodiny se tak stalo v důsledku hrubého zanedbání péče.
19.12.2009 21:55 |

podobné články

V řece Moravě zmizel člověk. Záchranáři nevědí, zda je to dítě, žena nebo muž

 
V řece Moravě se zřejmě utopil člověk. Záchranáři po něm marně pátrají, ale zatím nevědí, zda je to dítě, žena nebo muž.
16.06.2012 17:20 |

podobné články

Osm obětí lijáků v Česku: Holčička (†8) na raftu, podnikatel s foťákem i tři vodáci

 
Víkendová velká voda si v Česku vyžádala osm lidských životů. Po převrhnutí raftu na rozvodněné řece Morávce na Frýdecko-Místecku zemřela osmiletá holčička. V sobotu v rozvodněné řeče na Bruntálsku zemřel muž, spolu s ním zřejmě utonula i žena. V rozvodněném potoce Hrubár v Lopeníku na Uherskohradišťsku utonul podnikatel a chalupář (†63), podle Slováckého deníku šlo o majitele stavební firmy a fotil si rozvodněný potok. A zemřela také starší žena v Zubří na Vsetínsku, pravděpodobně skokem do vody spáchala sebevraždu. Při sjíždění Vsetínské Bečvy se u jezu v Hovězí převrhla kanoe s dvěma muži. Oba zemřeli. A nepřežil ani vodák, který v se v pátek topil ve Velké nad Veličkou na Hodonínsku. Deště a povodně jsme na Blesk.cz sledovali online.
20.06.2020 08:55 |

podobné články

Čech (†52) zemřel ve slovenských horách: Záchranáři o jeho život bojovali desítky minut

 
V sobotu večer se stala tragédie ve slovenském městě Buly, které se nachází poblíž Starých hor. Dvaapadesátiletý Čech si měl odpoledne stěžovat na bolesti na hrudi a náhle zkolaboval. Záchranáři se ho snažili hodinu oživit. Bohužel marně.  O tragédii informovala Horská záchranná služba na svých stránkách.
16.02.2020 17:05 |

podobné články

Tragédie na Svitavsku: Záchranáři více než hodinu oživovali malé dítě, bohužel marně

 
V pondělí v odpoledních hodinách se v obci Ostrý Kámen na Svitavsku odehrála tragická událost, při které se záchranáři více než hodinu snažili oživit malé dítě. Bohužel jejich snaha byla marná a dítě se zachránit nepodařilo. Podle dostupných informací mělo spadnout do jímky.
01.06.2020 21:01 |

podobné články

Neštěstí v Přerově: V řece se utopil muž (†36), patrně spadl z mostku v rekonstrukci

 
V Přerově v řece Bečvě utonul šestatřicetiletý muž. Neštěstí se stalo v neděli, bezvládného těla u mostu Míru si všimla hlídka strážníků. Policisté poté muže vytáhli z vody. Na místě se jej snažili ještě oživit, bezúspěšně. Případ policie nadále vyšetřuje.
12.10.2020 12:50 |

podobné články

Utonula v nádrži v Sedlčanech. Šla si večer zaplavat

 
V Sedlčanech na Příbramsku v pondělí večer utonula žena. Informace o neštěstí poskytla v úterý mluvčí středočeské záchranky Tereza Janečková.
29.06.2010 12:30 |

podobné články

Mladou dívku (20) lékaři prohlásili za mrtvou: V pohřebním ústavu pak začala dýchat!

 
Mladá žena, která byla nalezena bez známek života ve svém domě, byla prohlášena za mrtvou poté, co se ji záchranáři marně snažili oživit. O několik hodin později k ní spěchali znova – tentokrát do pohřebního ústavu, kde nečekaně „ožila“!
25.08.2020 12:55 |

podobné články

Policie pátrá po mladíkovi v řece. Topil se pod splavem

 
Po šestnáctiletém chlapci, který se v neděli v podvečer topil v řece Ostravici v Ostravě-Hrabové v Mostní ulici, stále pátrají ostravští policisté.
02.08.2010 10:20 |

podobné články

Kráska z populárního seriálu Glee je nezvěstná! Zřejmě utonula

 
Hvězda muzikálového seriálu Glee Naya Riveraová (33) se pohřešuje. Spolu se čtyřletým synem se vydala na plavbu na kalifornské jezero Piru. Po několika hodinách však na palubě našli pouze vyděšeného chlapce. Herečka zřejmě utonula.
09.07.2020 10:30 |

podobné články

V Beskydech se zřítila paraglidistka! Záchranářům se ji nepodařilo oživit!

 
Letečtí záchranáři bojovali v Beskydech, společně s horskou službou, o život paraglidistky, která se zřítila do lesa. Lékaře musel vrtulník na místo spustit po laně, ženu se pokoušeli záchranáři oživit dlouhé desítky minut.
02.05.2014 11:50 |

podobné články