Článek

V Praze vystoupí avantgardní kytarista Paolo Angeli a duo cellistek Tara Fuki

 
Dvakrát se na přelomu týdne představí v Praze vynikají italský avantgardní kytarista Paolo Angeli. V neděli povede dílnu v pražském klubu Punctum a v pondělí zahraje v pražském Paláci Akropolis na koncertě, kde vystoupí i duo Tara Fuki.
16.01.2020 14:00 |

podobné články

Podobné články

Indie novinky: romská balada s Kelarovou, Tara Fuki, Dva

 
Zajímá-li vás, co se děje mimo "velký" hudební průmysl, je tu pro vás pár tipů. Ida Kelarová s Desiderius Dužda nově zpracovali romské balady a své novinky vypouštějí i lovci zvuků Dva a kritikou oceňovaní alternativci Tara Fuki.
12.10.2010 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Ida Kelarová (14 článků)

VIDEO Violoncellistky z Tara Fuki sní v Dopise o lesní hudbě

 
Nový videoklip dua Tara Fuki k singlu Dopis z alba Winna zavede posluchače do lesního snění. Podívejte se.
07.11.2014 12:45 |

podobné články

Novinky mají Traband, Tara Fuki i Budweiserová

 
Ve světě nezávislých vydavatelů se před Vánocemi urodila mimo jiné alba kapel Traband či Tara Fuki. Deskou spirituálů přispěla i Irena Budweiserová.
05.12.2014 16:22 |

podobné články

Osobnosti: Irena Budweiserová (4 články)

RECENZE: Souznění dua Tara Fuki nenarušila ani dálka

 
Páté album Tara Fuki, nazvané Winna se obešlo bez hostujících muzikantů i elektroniky. V akustické čistotě dvou violoncell a hlasů vyznívá křehce a přitom soudržně.
02.01.2015 16:32 |

podobné články

SOUTĚŽ Tara Fuki pokřtí album s Anetou. Vyhrajte lístky!

 
Vyhrajte dvojici lístků na křest alba Winna od dua Tara Fuki. Mimořádným hostem bude Aneta Langerová.
13.01.2015 15:32 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (511 článků)

Tara Reid pózuje pro Playboy

 
Herečka Tara Reid (34) potěšila všechny své fanoušky. Nafotila totiž odvážné fotky pro lednové a únorové dvojčíslo magazínu Playboy. Třiceti čtyř letá herečka ukáže své přednosti v lednovém a únorovém čísle pánského magazínu Playboy. Tara Reid prohlásila, že má pocit, že právě zažívá nejlepší léta svého života a cítí se psychicky i fyzicky výborně. A právě [...]
10.01.2010 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Tara Reid (67 článků)

Tara z prciček už je z Big Brothera venku: Zpět v náručí manžela

 
Tara Reid si už opět užívá dny se svým čerstvým manželem, kterého opustila, hned po svatbě, když nastoupila do domu  Big Brother. Michael Lillelund se ale nepřišel podívat, když byla Tara vystěhována.
07.09.2011 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Tara Reid (67 článků)

Pořád je jako tyčka: Kostnatá Tara Reid v šortkách ukázala vlasatého přítele

 
Herečka známá z teenagerovské komedie Prci, prci, prcičky Tara Reid (37) je kost a kůže už několik let. Z holky krev a mlíko se tak s přibývajícími léty stala nezdravě hubená žena, na níž jsou zaoblená pouze umělá ňadra. Tara to navíc přehání s opalováním. Své hubené tyčky v šortkách ukázala světu nedávno, když opouštěla kavárnu Med v Los Angeles ruku v ruce se svým přítelem.
08.08.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Tara Reid (67 článků)

Kost a kůže: Hvězda filmu Prci, prci, prcičky Tara Reid předvedla své vyzáblé tělo v bikinách

 
Americká herečka Tara Reid (37), kterou si můžete pamatovat například z komediálního filmu Prci, prci, prcičky, se kromě svých rolí proslavila také svou neskutečně vyzáblou postavou, které docílila neustálými dietami. I když se jeden čas zdálo, že bude Tara vypadat konečně k světu, kostnatých křivek se nakonec nezbavila.
27.08.2013 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Tara Reid (67 článků)

Takhle sexy byla hvězda Prciček Tara Reid, než se z ní stala chodící kostra!

 
"Taru Reid":http://www.extra.cz/tema/tara-reid (38) si zkrátka každý pamatuje z kultovní komedie Prci, prci, prcičky, která ji katapultovala ve filmovém průmyslu mezi známé herečky. Tara se pak objevila i v pokračování Prci, prci, prcičky 2 a taky v mnoha dalších filmech, v nichž už se jí ale zazářit nepodařilo.
25.07.2014 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Tara Reid (67 článků)

Anorektické hvězdě Prciček pomluvili na internetu kostnaté nohy. Tohle je fakt ještě horší než Bučková!

 
Herečka, kterou proslavila komedie Prci, prci, prcičky, "Tara Reid":http://www.extra.cz/tema/tara-reid patří už pár let mezi "idoly anorektiček":http://www.extra.cz/takhle-sexy-byla-hvezda-prcicek-tara-reid-nez-se-z-ni-stala-chodici-kostra a vyznavaček plastických zákroků. Před tím, než šla na oslavu Halloweenu, dala na Instagram fotografii svých vyzáblých nohou a to neměla dělat.
03.11.2014 14:11 |

podobné články

Tara Reid opět vypadala jako smrtka: Nedala si říct. Toto už nerozdýcháte

 
Herečka Tara Reid opět vyděsila fanoušky svou extrémně hubenou postavou. Tara je navzdory své váze v pohodě a s úsměvem se nechala z baru odvézt luxusním Lamborghini. Fanoušci byli ale zděšeni při pohledu na její kostnaté tělo. Opět se začalo spekulovat o tom, zda oblíbená herečka netrpí anorexií.
24.11.2017 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Tara Reid (67 článků)

Ze ženy, po které všichni toužili, zbyl žalostný stín: Tara Reid (44) propila talent i krásu

 
Americká herečka Tara Reid dnes oslaví své čtyřiačtyřicáté narozeniny. Tara zazářila ve filmu Prci, prci, prcičky a všichni byli nadšeni jejím roztomilým kukučem a blonďatými vlasy. Většina režisérů a scenáristů byla přesvědčena o tom, že Taru čeká zářná budoucnost. To by si ovšem herečka nesměla libovat v plastických operacích všeho druhu a velkém množství alkoholu.
08.11.2019 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Tara Reid (67 článků)

České hudebnice pronikly do ruských novin. Zrušily vystoupení na festivalu kvůli Putinovi

 
Hudební duet dvou dívek z Prahy, Tara Fuki, se odmítl zúčastnit etnofestivalu KAMWA, který se bude konat v září v ruském Permu. Organizátorům akce svoje rozhodnutí zdůvodnili nesouhlasem s politickou situací, která v Ruské federaci panuje. Informovala o tom agentura Interfax.
03.08.2014 19:25 |

podobné články

SOUTĚŽ Vyhrajte nová alba Tara Fuki, Kieslowski i Trabandu

 
Třem výhercům nabízíme balík čtyř alb, která patří k tomu nejlepšímu, co letos vzniklo na české alternativní scéně.
10.12.2014 16:20 |

podobné články

Avantgardní návrh na Eisenhowerův památník rozladil jeho rodinu

 
Netradiční památník někdejšího amerického prezidenta Dwighta D. Eisenhowera, který navrhl architekt Frank Gehry, rozladil Eisenhowerovu rodinu. Ta namítá, že projekt je příliš avantgardní a neuctivý. Komise, která stavbu památníku ve Washingtonu připravuje, ale přesto doufá, že úřady jeho realizaci ještě letos odsouhlasí.
13.01.2012 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Dwight Eisenhower (4 články)

V Praze vystoupí kytarista Toma Waitse Marc Ribot

 
Americký kytarista Marc Ribot vystoupí ve čtvrtek v pražském Paláci Akropolis. Přední představitel newyorské scény, jehož záběr sahá od soulu a rhythm´n´blues až k avantgardě a volné improvizaci, vystoupí se sólovým programem.
16.03.2015 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Tom Waits (4 články) , Marc Ribot (2 články)

Snakefarm nabídnou temné balady

 
Duo Snakefarm, které tvoří americká zpěvačka Anna Domino a belgický kytarista Michel Delory, hraje temné americké balady a morytáty plné vražd i neúprosnosti osudu a nevyhnutelnosti trestu. Duo, které se dalo dohromady už v roce 1999, vystoupí ve středu 27. března v pražském Café v lese.
21.03.2013 08:55 |

podobné články

V Praze vystoupí Bruce Springsteen

 
V Praze vystoupí 11. 7. americký folkový zpěvák a kytarista Bruce Springsteen. O svém hudebním životě poskytl Právu rozhovor jeho kytarista Nils Lofgren.
10.07.2012 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Springsteen (54 článků) , Nils Lofgren (1 článek)