Článek

V poslední předprázdninové epizodě Ulice nás čeká svatba Gábiny a na ní účast Terezy Kučerové

 
Fanoušci Terezy Jordánové, provdané Kučerové, se mohou těšit na její návrat v poslední epizodě Ulice před obvyklou letní pauzou ve vysílání. Tereza se přijede podívat na svatbu své nejlepší kamarádky Gábiny. Přitom nechybělo moc, aby se žádná veselka nekonala.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kučerová (17 článků) , Tereza Jordánová (114 článků) , Tereza Kučerová (17 článků)
Podobné články

Reakce na návrat Terezy do Ulice jsou různé. Někteří ho oceňují, jiní chtějí Matěje

 
V poslední epizodě Ulice před prázdninovou pauzou se koná svatba Gábiny a Jirky, na níž nesmí chybět ani Tereza Jordánová, nyní Kučerová. Její návrat leckomu vnesl úsměv do tváří, jiní se ale spíše mračí nebo zklamaně komentují Matějovu absenci.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Jordánová (114 článků) , Tereza Kučerová (17 článků) , Tereza Kučerová (17 článků) , Jiří Kučera (19 článků)

Páteční Ulice bude poslední, s Terezou se ale nevidíme naposledy

 
Páteční epizoda Ulice přinese pořádně nabitý závěr sezóny, v němž nebude chybět romantická svatba, příjezd svědkyně na poslední chvíli, ba ani napínavá policejní razie. Kromě toho se už diváci jistě těší na návrat oblíbené Terezy Jordánové, nyní Kučerové, která bude v seriálu i po prázdninách.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Jordánová (114 článků) , Tereza Kučerová (17 článků) , Tereza Kučerová (17 článků)

Eliška Bučková poprvé promluvila: Víme, co si myslí o těhotenství Gábiny Dvořákové, která čeká dítě s jejím ex Noidem

 
Modelka Eliška Bučková  (24) poprvé promluvila o těhotenství Gábiny Dvořákové, přítelkyně jejího expartnera Vaška Noida Bárty. Mrzelo ji, že se o tom dozvěděla až z novin. "Trošku mě mrzelo, že mi to neřekl. Třeba jeho bývalka Lucka Bílá to věděla. Hlavně ale, aby bylo miminko zdravé. Vaškovi jsem psala esemesku a gratulovala," řekla Super.cz Eliška, která nyní zase žije s expřítelem Gábiny Jakubem Malinou.
04.06.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2720 článků) , Eliška Bučková (1175 článků) , Václav Bárta (1349 článků)

Obyvatele Ulice čekají tento týden perné chvilky!

 
Předprázdninové díly nejoblíbenějšího denního nekonečného seriálu Ulice, které TV Nova odvysílá tento týden, budou událostmi, novinkami a dějovými zvraty doslova nabité. Diváci se rozhodně mají na co těšit!
22.06.2010 12:00 |

podobné články

Připomeňte si příběh Gábiny a Hynka v Ulici. Zamilování se do studenta vztah ukončilo

 
Mezi nejdéle trvající dějové linky patřila určitě i ta Gábiny a Hynka. I přesto, že aktuálně už v Ulici pokračuje jen Gábina a Šimon a Hynek je jako Šimonův táta zmiňován jen okrajově, dalo by se říct, že děj této rozpadlé rodinky i nadále trvá. Připomeňte si příběh Gábiny a Hynka v Ulici i s videem a oživte si to, co jste možná už zapomněli.
15.08.2022 11:00 |

podobné články

Poslední díly ULICE před prázdninami: Porod Lenky, svatba a útěk Peška od oltáře!

 
Televize Nova tento týden odvysílá poslední pětici dílů deváté sezony denního seriálu Ulice. A na jaké finále se mohou diváci těšit? Konec dobrý, všechno dobré, a tak i poslední týden bude plný překvapení a emocí. Čeká nás porod Lenky Hejlové, svatba Vlastimila Peška a Amálie Seidlové a přijde i nová postava.
23.06.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Pešek (60 článků) , Vlastimil Peška (36 článků)

Poslední díly ULICE: Porod Lenky, svatba a útěk Peška od oltáře!

 
Televize Nova tento týden odvysílá poslední pětici dílů deváté sezony denního seriálu Ulice. A na jaké finále se mohou diváci těšit? Konec dobrý, všechno dobré, a tak i poslední týden bude plný překvapení a emocí. Čeká nás porod Lenky Hejlové, svatba Vlastimila Peška a Amálie Seidlové a přijde i nová postava.
23.06.2014 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Pešek (60 článků) , Vlastimil Peška (36 článků)

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Máme fotky z utajené veselky Vaška Noida Bárty a Gábiny Dvořákové: Šťastní novomanželé se neubránili slzám dojetí

 
Včerejší svatba hudebníka Václava Noida Bárty  (33) a modelky Gábiny Dvořákové  (25) sice proběhla ve stínu karlovarského filmového festivalu, ale o to přesně zamilovanému párečku, který čeká svého prvního potomka, šlo.
08.07.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1349 článků)

Zdeněk Julina z Ulice slaví dnes narozeniny

 
V roce 2018 vstoupil do Ulice herec Zdeněk Julina, aby v ní ztvárnil roli otce Davida Kučery. Vystupoval po boku své seriálové ženy Vlaďky Kučerové, která ho zvládla v ledasčem usměrnit. Víte, že herec, který je doma především na zlínských divadelních prknech, oslaví 28. července své 57. narozeniny?
28.07.2022 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Julina (1 článek) , Zdeněk David (14 článků) , David David (1930 článků)

20. sezónu Ulice ovládnou Jordánovi: Vrací se další člen rodiny

 
K Tereze Kučerové a Báře Krausové přibude po prázdninové pauze další posila z minulosti, Tomáš Jordán. Jeho představitel Petr Vacek to nepokládá za velké překvapení, výročí Ulice podle něj přímo vybízí k návratu postav ze samých počátků seriálu.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vacek (94 článků) , Tereza Kučerová (17 článků) , Tomáš Jordán (19 článků) , Tereza Kučerová (17 článků)

ULICE: Do života Terezy se vrací bývalá láska Štěpán!

 
V pátek 22. října 2010 zavítá mezi tváře nejoblíbenějšího denního nekonečného seriálu TV Nova Ulice již známá a oblíbená postava, bývalá láska Terezy - Štěpán Stránský. Jaké bude jejich setkání po tak dlouhé době? S jakými novinkami se do Ulice vrátí?
21.10.2010 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Stránský (7 článků)

Do Ulice a života Terezy se vrací bývalá láska Štěpán!

 
V pátek 22. října 2010 zavítá mezi tváře denního nekonečného seriálu TV Nova Ulice již známá a oblíbená postava, bývalá láska Terezy - Štěpán Stránský. Jaké bude jejich setkání po tak dlouhé době? S jakými novinkami se do Ulice vrátí?
21.10.2010 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Stránský (7 článků)

Štěpán Benoni dotočil Piko a vrací se do Ulice

 
Do života Terezy Jordánové se vrátila bývalá láska Štěpán! V pátek 22. října zavítala mezi tváře nejoblíbenějšího denního nekonečného seriálu TV Nova Ulice již známá a oblíbená postava, bývalá láska Terezy, Štěpán Stránský. Jaké bylo jejich setkání po tak dlouhé době? S jakými novinkami se do Ulice vrátil? A co je vůbec zač, jeho představitel Štěpán Benoni, jeden z největších sympaťáků mezi „mlaďochy“ v Ulici?
05.11.2010 07:07 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Jordánová (114 článků) , Štěpán Stránský (7 článků)

Volby na Ukrajině: Účast je chabá, ale Kličko a Porošenko už hlasovali

 
Účast Ukrajinců v dnešních parlamentních volbách překročila hranici čtyřiceti procent. Oznámila to v Kyjevě ústřední volební komise. Nejnižší účast je v Luhanské a Doněcké oblasti, kde zatím přišlo volit 23 respektive 28 procent oprávněných voličů, nízká účast je i v Oděse a v Zakarpatské oblasti na západě země. Největší volební účast je ve Lvově, kde už odvolila polovina lidí. Prezident Petro Porošenko a kyjevský starosta Vitalij Kličko již své hlasy do urny vhodili.
26.10.2014 18:30 |

podobné články

Miss Kučerová se málem topila na Kampě!

 
Oslavy 130. výročí přístaviště na pražské Kampě málem skončily nedobrovolnou koupelí finalistky České Miss 2010 Terezy Kučerové (24, na snímku)!
25.06.2010 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kučerová (17 článků) , Tereza Kučerová (17 článků)

Drsné změny v seriálu Ulice: Zničená svatba ze msty a drama u Terezy Jordánové

 
Tento týden bude v seriálu Ulice opravdu hodně dramatický. Vendula a Pavel se rozhodli, že se podruhé vezmou. Už teď jsou z celé svatby nervózní, protože jak už všichni diváci vědí, tak jim to jednou nevyšlo. Bohužel ani napodruhé je nečeká romantická svatba. Co se pokazí? A proč je Tereza Jordánová totálně vyřízená?
14.01.2019 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Jordánová (114 článků)

Dnes v Ulici: Přípravy na svatbu Gábiny vrcholí večerem na statku

 
Svatba Gábiny je vrcholem 19. sezóny. Gábina je krásná, leč smutná nevěsta a Jiří pomalu začíná propadat panice. Jak moc by si přál, aby se všechno vydařilo. Vidle do toho hází Tereza Kučerová, které je zatěžko přijet na svatbu své nejlepší kamarádky včas.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kučerová (17 článků) , Tereza Kučerová (17 článků) , Jiří Kučera (19 článků)

Zdeněk Zbořil: Rozklad Ukrajiny, vždyť to věděl každý. Česká levice kulhá, nečekám od ní změnu. Copak se to děje se Schwarzenbergem

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA V hádkách mezi členskými zeměmi Evropské unie nejde podle Zdeňka Zbořila ani tak o samotné zadlužené Řecko, ale spíš o to, kdo jeho malér zavinil a kdo tedy ponese důsledky. Na domácí scéně politologa udivilo poslední předprázdninové jednání Poslanecké sněmovny, které považuje nejen za urážlivé vůči občanům, při němž už chybělo, aby padla facka, ale divákům šlo při jeho sledování o duševní zdraví.
13.07.2015 08:22 |

podobné články