Článek

V pondělní Ulici: Kristýna už možná ví, čím bude, a Karla pokouší Márovu trpělivost

 
Ve 4446. díle Ulice možná Kristýna už konečně přijde na to, čemu se v životě bude věnovat. Zdá se, že setkání s Jůlií pro ni bylo osudové. Osudové bude pro Karlu i vyřešení dlouho trvajícího případu, který musí s kolegy samozřejmě zapít. Jaksi si ale neuvědomí, že tím dráždí hada bosou nohou.
19.03.2023 07:15 |

podobné články

Podobné články

Pátek v Ulici: Karla zase kazí rodinnou idylku a Kristýna si říká mámě o peníze

 
Ve 4445. díle Ulice Karla hodí vidle do plánovaných hor s rodinou tak, jako to udělala v poslední době už tolikrát. Pro Máru je to zatěžkávací zkouška. Zvládne víkendové odloučení, nebo mu bude v hlavě šrotovat to, s kým Karla je a co tam dělá? A co Kristýna? Nevyhazuje až příliš mnoho peněz za hledání sama sebe?
16.03.2023 07:15 |

podobné články

Kristýna Leichtová na chatu: Role Ivy z Comebacku mi chybí

 
Herečka Kristýna Leichtová (26) se zviditelnila v roce 2006 rolí obnažené Denisy ve filmu Účasníci zájezdu. Nyní účinkuje v oblíbeném českém sitcomu Comeback, kde ztvárňuje postavu Ivy, která ji nejvíce proslavila. Kristýna prožila dvouletý vztah s hercem Štěpánem Benonim (26), známého ze seriálu Ulice. Začátkem roku 2011 začala chodit se spolužákem z DAMU Filipem Kaňkovským (23), který jako by vypadl z oka kreslené postavičce Tintinovi. Podívejte se, na jaké otázky Kristýna odpověděla.
05.11.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Leichtová (321 článků)

Týden v Ulici plný nečekaných zvratů: Kristýna pomalu propadá drogám a nekončící intriky

 
Jaké hodnoty jsou pro nás v životě důležité? Kde hledat oporu, když nás zklamou naši nejbližší? Citlivá Kristýna nese čím dál hůř přetvářku a pokrytectví, ve kterém nyní žije kvůli rodičům. Už si je neidealizuje, naopak hodně kriticky vnímá, jací skutečně jsou. Jedinou oporou jí je nyní Denis, do kterého je zamilovaná čím dál víc. Bohužel přes své růžové brýle nevidí to, co ostatní. A díky tomu se řítí do čím dál většího maléru. Co vyvede tentokrát? Proč Denis dostane tento týden od Luďka pěstí? A jaké to má následky?
31.03.2020 21:26 |

podobné články

Osobnosti: Denis Denis (43 článků)

Štěpánek pokouší Karlu, podlehne mu?

 
Čím dál tím častěji se v Ulici objevuje Karla po boku spisovatele Jakuba Štěpánka. Tomu pomáhá se scénářem pro nový kriminální seriál. Už dávno ale nejde jen o profesionální spolupráci. Štěpánek Karlu pokouší, podlehne mu?
01.03.2022 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štěpánek (96 článků) , Karel Štěpánek (58 článků) , Tomu Tomu (343 článků)

Věčně zhulená Kristýna přesáhla v Ulici všechny meze: Skončila v rukou policistů a jde to s ní z kopce

 
Kristýna jde v poslední době z průšvihu do průšvihu. A bohužel bude ještě hůř. Nestačí, že chodí domů zkouřená a k mámě se chová tak, že je občas na facku. Kristýna si prochází složitou pubertou a velmi ji poznamenal nešťastný vztah s Filipem. Po rozchodu se začala chovat jako utržená ze řetězu a je k nezastavení. Blanka si se svojí dcerou neví rady, ale to netuší, že bude ještě hůř.
07.02.2020 09:36 |

podobné články

John: Kočí se pokouší o vnitrostranický puč

 
Šéfka poslanců VV Kristýna Kočí se podle předsedy strany Radka Johna pokouší o vnitrostranický puč, který je "zřejmě řízen zvenčí". John to řekl redaktorovi deníku Právo v reakci na informace o tom, že Kočí se ráno setkala s premiérem a předsedou ODS Petrem Nečasem.
07.04.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2480 článků) , Petr Nečas (9405 článků) , Kristýna Kočí (705 článků)

Mrkněte: Půvabná Kristýna Janáčková chce být módní ikonou jako její slavná švagrová Aňa Geislerová

 
Herečka Kristýna Janáčková se vyloupla jako labuť z káčátka. Dříve nenápadná brunetka, které by si na ulici nikdo nevšiml, se pomalu, ale jistě stává propagátorkou nových trendů. "Móda mě začala bavit," řekla Super.cz Kristýna, která je novou posilou seriálu Cesty domů. Na seriálovém večírku zaujala i svojí módní kreací.
09.09.2012 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Janáčková (85 článků)

Zakryjte si oči, v Ulici to dělají děti bez lásky: Má mě jen na to jedno, hroutí se Kristýna

 
Vztah Kristýny a Filipa je v poslední době poněkud nejasný a plný otazníků. Zatímco Kristýna je do Filipa až po uši zamilovaná a nejraději by s ním trávila každou volnou minutu, tak Filip má sice Kristýnu rád, ale pořád má na prvním místě partu kamarádů. A to se samozřejmě Kristýně nelíbí. Tenhle zamotaný vztah dojde do bodu, kdy Kristýna konečně prozře a pochopí, že Filip si s ní sice rád užívá, ale na chození po kinech a vodění se za ručičky to patrně nebude.
22.11.2019 17:15 |

podobné články

Kristýna Leichtová se s dcerkou fotila jako porodní bába. Dvojnásobná maminka si vyzkoušela roli modelky

 
S mladší dcerkou Rozárkou, která za pár týdnů oslaví rok, si herečka Kristýna Leichtová  (35) vyzkoušela roli modelky v ojedinělém projektu Lilie Khousnoutdinové Jsem žena, jsem kněžka. Toužila po tom už delší čas, letos se konečně dohodly. A Kristýna má o to větší radost, že v projektu knihy a možná i kalendáře ztvárňuje středověkou porodní bábu.
09.06.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Leichtová (321 článků)

Pokochejte se: Sedmnáctka Pumprlová se svlékla do bikin a vytasila své mocné zbraně

 
Modelka Kristýna Pumprlová se v těchto dnech pokouší uspět na finále mezinárodní soutěže Miss Fashion TV 2012, která se koná v hotelu Rocks na ostrově Kypr. Kdo by si ale myslel, že si tam finalistky užívají pohodičku na pláži, pořádně by se spletl. Jak se Kristýna svěřila, je to drsný dril.
10.06.2012 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Pumprlová (19 článků)

Kristýna Hrušínská je těhotná: Miminko v sobě měla už během focení pro Playboy

 
Kristýna Hrušínská (37) oznámila na Instagramu opravdu radostnou novinku. Klan Hrušínských se rozroste o dalšího člena! Kristýna je těhotná, s manželem Matějem Balcarem (31) už mají syna Vojtu, brzy tak budou čtyři. Jestli se bude jednat o holčičku, anebo chlapečka, to však zatím rodiče nevědí. 
05.08.2022 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Hrušínská (28 článků) , Matěj Balcar (7 článků)

Kristýna Janáčková se nerada svléká

 
5:00 - V nováckém televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě hraje nešikovnou a neschopnou sestřičku nevalného charakteru Kristýnu Tichou, ve skutečnosti je prý jejím pravý opakem. Herečka Kristýna Janáčková (28) přišla do Prahy z Ostravy před třemi roky a prostředí kolem natáčení si nemůže vynachválit. Má ráda nezdravá jídla, domácí slivovici a od dětství chtěla být herečkou. Jediné, co ji na vytouženém povolání děsí, jsou svlékací scény. „Je to pro mě peklo, stydím se i ve spodním prádle,“ říká půvabná Kristýna.
27.09.2009 02:20 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Janáčková (85 článků) , Kristýna Tichá (10 článků)

Dcera Freje z Kriminálky Anděl Kristýna: Takhle ji změnily drogy!

 
Herečka Kristýna Frejová (38) si ve svém životě prošla mnoha úskalími. Její maminka, slavná herečka Věra Galatíková (+69) před dvěma lety podlehla rakovině, otec Ladislav Frej (68) přišel kvůli dlouhodobému léčení po infarktu o roli v úspěšné Kriminálce Anděl a sama Kristýna přiznala, že ve svém životě experimentovala s návykovými látkami.
06.05.2010 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Věra Galatíková (75 článků) , Kristýna Frejová (60 článků) , Ladislav Frej (253 článků)

Kristýna Kočí: Utratím i deset tisíc denně!

 
Pětadvacetiletá Kristýna Kočí je vedle Radka Johna nejznámější mediální tváří Věcí veřejných. Někdo o ní spekuluje jako o nastrčené loutce, výkonné jednotce Radka Johna, nebo robotovi, jenž do bezvědomí opakuje naučené fráze bez jakéhokoli konkrétního obsahu. Jiný tvrdí, že tahle sebevědomá blondýna moc dobře ví, co chce a někam to dotáhne. Jaká vlastně je Kristýna jako žena ?
19.06.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2480 článků) , Kristýna Kočí (705 článků)

Kristýna Leichtová z Comebacku ukázala kalhotky a rozsáhlou celulitidu!

 
„Odvážná školačka“ Kristýna Leichtová (24) se objevila na party, která měla představit nový český kontroverzní film Bastardi. Tam Kristýna dostala choulostivou roli znásilněné dívky. Mnohem víc než podstata party ale návštěvníky upoutalo to, co mladá herečka beze studu všem přítomným odhalila!
27.07.2010 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Leichtová (321 článků)

Kristýna Leichtová: Rozchod po sedmi letech!

 
Herečka Kristýna Leichtová opustila přítele. Po sedmiletém vztahu se rozešla s hvězdou novácké Ulice Štěpánem Benonim. „Kristýna dlouhodobě nebyla spokojená. Štěpán jí nedával to, co by si ona přála,“ prozradila Kristýny kolegyně z branže.
21.02.2011 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Leichtová (321 článků)

Kristýna Kočí a já na tenise? Zlé hrátky bulváru, brání se Drobil

 
Setkali se v Ostravě. Kristýna Kočí (VV) a Pavel Drobil (ODS), exministr životního prostředí, který po skandálu na Státním fondu životního prostředí rezignoval. A i když právě Kristýna Kočí byla jednou z nejaktivnějších političek, které horovaly za Drobilův odchod, na víkendovém tenisovém utkání mezi Českem a Kazachstánem si podle deníku Blesk s exministrem náramně rozuměla.
07.03.2011 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (387 článků) , Kristýna Kočí (705 článků)

Kristýna Leichtová: Z praštěné puberťačky se náhle vyklubala zralá žena

 
Herečka Kristýna Leichtová (25) se kvůli roli v novém seriálu neváhala proměnit ve zralou ženu – a ještě k tomu v policejní poručici! Kristýna totiž přijala roli v primáckém seriálu Cesty domů jako policajtka Tereza Sluková. Jak vypadá dřívější comebacková „puberťačka“ po stylizaci do této „vážnější“ role?
29.03.2011 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Leichtová (321 článků) , Tereza Sluková (5 článků)

Nádherná herečka Kristýna Leichtová po výměně milence hubne: Koukněte, jak jí to sluší

 
Herečka Kristýna Leichtová si ještě před pár měsíci Super.cz postěžovala, že není spokojená se svojí postavou a musí zhubnout. Za pár faldíků, které měla navíc, mohl s největší pravděpodobností bývalý přítel Štěpán Benoni. "On mi hrozně vyvařoval," svěřila Kristýna. Novému partnerovi, také herci Filipovi Kaňkovskému, naopak vaří sama a to zdravá jídla.
13.10.2011 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Leichtová (321 článků)