Článek

V policii se chystají velké personální změny. Pražský šéf je prý jen začátek

 
Šéf pražské policie Miloš Trojánek, který se zastával vyšetřovatele kauzy Čapí hnízdo Pavla Nevtípila, končí. Podle informací páteční MF Dnes to není jediná změna, která se v policii chystá.
18.05.2018 12:05 |

podobné články

Podobné články

V policii se chystají velké personálmí změny. Pražský šéf je prý jen začátek

 
Šéf pražské policie Miloš Trojánek, který se zastával vyšetřovatele kauzy Čapí hnízdo Pavla Nevtípila, končí. Podle informací páteční MF Dnes to není jediná změna, která se v policii chystá.
18.05.2018 11:05 |

podobné články

Valná hromada Kongresového centra Praha a.s. schválila personální změny v dozorčí radě i v představenstvu

 
Na jednání Valné hromady Kongresového centra Praha a.s. (dále jen KCP) byly schváleny personální změny v dozorčí radě i představenstvu pražského Kongresového centra. Mandát pro zastupování na dnešní valné hromadě a rozšířit jednání o bod personální změny v představenstvu KCP primátorce Adrianě Krnáčové schválila na dnešním mimořádném jednání Rada hl. m. Prahy.
24.02.2015 09:41 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (696 článků)

Kovářová má právo dělat personální změny, připustil Fischer

 
Ministerský předseda Jan Fischer změnil názor na personální změny provedené na ministerstvu spravedlnosti, které původně kritizoval s tím, že jsou mimo mandát ministryně. Šéfku rezortu Danielu Kovářovou v úterý při rozhovoru ujistil, že personální změny jsou zcela v její kompetenci. Na výhradách vůči možnému rušení brněnské a ostravské pobočky Vrchního státního zastupitelství v Olomouci však premiér trvá, oznámila Kovářová.
18.08.2009 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1746 článků) , Daniela Kovářová (199 článků)

Ministerstvo dopravy: Vláda schválila personální změny v Řídícím výboru ČD a správní radě SŽDC

 
Vláda dnes schválila dílčí personální změny v Řídícím výboru Českých drah a Správní radě Správy železniční dopravní cesty (SŽDC). Změny navržené ministrem dopravy Danem Ťokem reagují na nové personální složení v resortech, které mají v těchto orgánech své zástupce.
22.12.2017 22:30 |

podobné články

Nechystám personální zemětřesení, říká nový šéf cizinecké policie

 
Majer nahradil v pozici šéfa cizinecké policie bývalého policejního prezidenta Vladislava Husáka, jenž byl v minulosti přistižen, jak po dálnici ujíždí dvousetkilometrovou rychlostí. Nový šéf ubezpečuje zaměstnance, že nechystá personální bouře, ale to při svém nástupu do funkce tvrdil i ministr vnitra Jan Kubice, který pak nemalé personální změny provedl.
04.07.2011 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubice (680 článků) , Jan Vladislav (14 článků)

Vláda projedná personální změny mezi zmocněnci pro stavby dálnic

 
Vláda dnes projedná personální změny v pětičlenné sestavě vládních zmocněnců pro výstavbu dálnic. Změny navrhlo ministerstvo dopravy, které které chce mimo jiné odvolat jihomoravského zmocněnce Milana Venclíka. Nahradit ho má Petr Duchoň.
09.04.2010 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Duchoň (1 článek)

Vedení krajského úřadu čeká po zatčení Ratha personální zemětřesení

 
Zuzana Moravčíková (ČSSD), která byla ve středu pověřena vedením Středočeského kraje, chystá na úřadu personální změny, které by měly postihnout nejbližší spolupracovníky bývalého hejtmana Davida Ratha stíhaného kvůli převzetí úplatku. Kolika lidí se změny dotknou, bude podle Moravčíkové jasné až podle policejního vyšetřování celého případu. Změny ve vedení kraje chce i středočeská ODS.
17.05.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Nový šéf NKÚ je den ve funkci a už zahájil personální čistku

 
Nový šéf Nejvyššího kontrolního úřadu Miloslav Kala se ještě pořádně nezabydlel a už zahájil personální obměny. „V současné chvíli mohu potvrdit, že připravuji personální opatření v kanceláři prezidenta NKÚ a ve správní sekci,“ potvrdil Aktuálně.cz Kala, který do úřadu nastoupil po Františku Dohnalovi.
21.02.2012 17:10 |

podobné články

Radní Prahy chystají změny v dozorčí radě společnosti Kolektory Praha

 
Pražští radní na úterním zasedání chystají personální změny v dozorčí radě městské firmy Kolektory Praha. Odejít by zřejmě mohli lidé spojení s minulým vedením města.
10.01.2012 09:20 |

podobné články

Nový policejní šéf Červíček oznámí personální změny po jednání s odboráři

 
Nový policejní prezident Martin Červíček právě jedná se zástupci odborových organizací. Po skončení porady by měl oznámit, zda učiní nějaké personální změny. Řekla to jeho mluvčí Andrea Zoulová. Podle serveru Respekt.cz již Červíček jako svého náměstka pro vnější službu, pod kterého spadá například dopravní nebo pořádková policie, pověřil dosavadního šéfa jihomoravské policie Tomáše Kužela. Zoulová to však zatím nepotvrdila.
30.08.2012 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Červíček (306 článků) , Andrea Martin (42 článků)

Ach to pondělí! Jak zvládat začátek pracovního týdne s úsměvem?

 
Achjo, už je zase pondělí! Pro většinu lidí je to nejneoblíbenější den v týdnu, který signalizuje konec víkendu a naopak začátek dalšího pracovního týdne. K pondělku má spousta z nás odpor a jen málokdo se na něho těší. Dobře, možná se na tento den netěší nikdo z nás. Což je vlastně škoda, protože i pondělí se může stát dnem, který si zamilujete! Zdá se vám to nemožné? Nebo snad dokonce bláznivé? Také si ťukáte prstem na čelo při pohledu na člověka, který je i v pondělí ráno plný dobré nálady, srší energií a pozitivismem? On už možná ví, jak tento den zvládat s úsměvem na tváři. A pokud tohle tajemství chcete znát taky, přečtěte si dnešní článek! Jak zvládnout pondělí Vstáváte každé pondělní ráno se špatnou náladou, jste rozmrzelí, protivní sami sobě, do ničeho se vám nechce a pro nic se nemůžete nadchnout? Pak patříte k většině lidí, pro které je tento den největším strašákem z celého týdne. A vlastně je to úplně zbytečné, protože ani pondělek pro vás nemusí být noční můrou. Pojďme si teď společně říci, jak se s tímto dnem poprat a zvládnout jej s radostí a úsměvem od ucha k uchu. Dejte si vydatnou snídani, která vás nastartuje Snídaně je základ dne, o tom nemusí být pochyb. Důležitá je v každém pracovním dni, což je logické. V pondělí ale své první jídlo dne můžete pojmout trochu jinak, řekněme třeba více slavnostněji. Připravte si dobroty, které vám chutnají a udělejte si čas na to, abyste si na nich mohli jak se patří pochutnat. Bude to váš rituál, na který se budete těšit, nastartujete se do nového dne a začátek pracovního týdne tak rázem bude o něco méně strašidelný. Sestavte si plán a cíle na celý týden Pondělí je nejen začátkem nového týdne, ale u začátkem pracovního nasazení.... Čtěte více Příspěvek Ach to pondělí! Jak zvládat začátek pracovního týdne s úsměvem? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.08.2017 19:55 |

podobné články

Podle Němcové měla Rusnokova vláda především provést personální změny

 
Podle předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslavy Němcové je důvodem Rusnokovy vlády snaha o personální změny. Ty proběhly například už na postech náměstků na ministerstvech. Kdyby se měla vrátit do vlády pravicová koalice, vzala by prý své náměstky zpět.
27.07.2013 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1405 článků)

Fischer pokáral Kovářovou za personální změny

 
Premiér Jan Fischer v pátek odeslal ministryni spravedlnosti Daniele Kovářové káravý opis, v němž jí vyčítá personální změny, které na svém úřadu provedla v minulých týdnech.
03.08.2009 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1746 článků) , Daniela Kovářová (199 článků)

Pospíšil plánuje personální změny, Vesecká možná končí

 
Kandidát na ministra spravedlnosti Jiří Pospíšil chce provést personální změny na Nejvyšším státním zastupitelství. Uvedl to v rozhovoru pro Aktuálně.cz.
04.07.2010 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1873 článků) , Jiří Pospíšil (1873 článků)

VV vládu podmíněně podpoří, chtějí dohodu na reformách a personální změny

 
Poslanecký klub Věcí veřejných v úterý označil další podporu kabinetu premiéra Petra Nečase (ODS) za podmíněnou. VV očekávají, že se koaliční strany dohodnou na podobě důchodové reformy a návrhu reformy zdravotnictví. Zároveň VV očekávají další personální změny v kabinetu.
19.04.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9277 článků)

K9 se shodla na ocenění 3. odboje, personální změny se odkládají

 
Účastníci třetího protikomunistického odboje získají jednorázové ocenění 100 tisíc korun a těm s podprůměrnými penzemi bude jejich výše dorovnána na průměrný důchod. Shodly se na tom ve středu v noci špičky vládní koalice ODS, TOP 09 a Věcí veřejných. Strany se také shodly na tom, že personální změny ve vládě se odkládají na červen, až VV budou mít po stranické konferenci.
19.05.2011 03:45 |

podobné články

Testovali moji výkonnost, vysvětlila Hanáková, proč ji poradci potopili

 
Ministryně kultury Alena Hanáková už vyměnila půlku tiskového odboru a personální změny ještě nekončí. „Vzhledem k tomu, že dala vláda všem rezortům za úkol šetřit, a to i tím způsobem, že budeme případně slučovat či rušit některé agendy, je docela možné, že další změny přijdou,“ uvedla Hanáková. K personální výměně ji však vedly spíše osobní důvody.
18.03.2012 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Alena Hanáková (319 článků)

Toman nám slíbil personální změny v Lesích ČR, tvrdí Klasnová

 
Ministr zemědělství Miroslav Toman slíbil Věcem veřejným personální změny v Lesích ČR a dozorčí radě státní firmy. Měl by také řešit údajně předražené zakázky společnosti. ČTK to dnes řekla předsedkyně poslaneckého klubu VV Kateřina Klasnová, která s Tomanem v pondělí jednala. VV se rozhodují, zda ve středu budou hlasovat pro úřednický kabinet, dnes se proto sejdou s premiérem Jiřím Rusnokem.
06.08.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Klasnová (516 článků) , Jiří Rusnok (1852 článků) , Miroslav Toman (98 článků)

Žádné personální změny. Vedení Slavie podrželo Petrouše

 
Fotbalisty pražské Slavie dál povede trenér Michal Petrouš. Vedení klubu ho po pondělním ligovém debaklu 0:7 s Teplicemi neodvolalo, žádné personální změny zatím neudělalo ani v hráčském kádru. Další kroky oznámí klub ve čtvrtek. 
21.08.2013 22:20 |

podobné články