Článek

V plánu byl červnový koncert s americkými hosty: O velkolepou oslavu 60 zřejmě Michal David přijde

 
Zpěvák, hitmaker a hudební producent Michal David  (59) letos slaví jubileum. Oslava jeho 60. narozenin měla proběhnout ve velkém stylu v pražské O2 areně. Nyní ale nikdo neví, jak to s jeho koncerty bude. „Koncerty měly proběhnout 11. a 12. června. Ovšem vzhledem k současným omezením, u kterých nevíme, jak dlouho budou trvat, je nemožné odhadnout, zda se budou moci konat. V USA, odkud by měli přiletět hlavní hosté skupina Village People, je situace mnohem závažnější. Nikdo navíc neví, jak dlouho budou naše i jejich hranice uzavřeny. Nyní je nejdůležitější zdraví nás všech. Pokud koncerty v červnu neproběhnou, určitě budou vyjednány náhradní termíny,” ujišťuje své fanoušky Michal David. Zpěvákovi skončila minulou neděli dvoutýdenní karanténa poté, co se vrátil i se svou rodinou z Kanárských ostrovů, kde má na Tenerife dům . „Tento čas jsme si užili všichni spolu. Vnuka Sebíka zaměstnává on-line vyučování, já jsem zase udělal nějaké opravy na domě, běhám denně na běžeckém páse, vařím, uklízím, hrajeme se Sebíkem pinčes nebo biliár, mastíme karty a hrajeme Macháčka. Víte co je Macháček? Skvělá hra se dvěma kostkami, která opravdu zabaví,” vypočítal. Zpěvák se také rozhodl, že jako spousta ostatních umělců uspořádá živý přenos na sociálních sítích, svůj první on-line recitál. Sledovali ho jeho příznivci z různých koutů světa jako Las Vegas, Chile, New York a dalších míst. „Jsem rád, že recitál měl úspěch, a určitě ho v dohledné době ještě zopakujeme,” slibuje.
07.04.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1583 článků)
Podobné články

Michal David se stará o svého vnuka, matka ho vídá jednou měsíčně

 
Muzikant Michal David si po padesátce znovu zkouší otcovskou roli. S manželkou se starají o svého vnuka Sebastiana, který za pár dní oslaví třetí narozeniny. Chtějí, aby jejich dcera Klára dostudovala. Další články k tématu: Michal David je dědeček, vnuk Sebastian se narodil předčasně Michal David má vlastní kalendář, pózuje s kolegy i synem Michal David si do největší české haly přivede Lucii Vondráčkovou Michal David je romantik, manželce dal k narozeninám prsten a vzal ji do Benátek Party u Michala Davida: slavil jeho vnuk, malý Svoboda i malá Gottová
17.05.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1803 článků) , Michal David (1583 článků)

David Beckham: Bradku jsem měl kvůli Bradu Pittovi

 
Sám je vzorem pro miliony lidí po celém světě, ale i David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je Brad Pitt . Slavný fotbalista teď přiznal, že si zkoušel nechat narůst bradku právě jako hollywoodský idol. Brad ji má jen kvůli nové roli, ale i tak mu sluší. Ovšem David si ve vousech připadal divně.
19.11.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1897 článků) , David Beckham (1105 článků)

Rudolf Mládek: Posedlost junckerovské politiky

 
Evropská unie (EU) prý ochrání evropské firmy, obchodující s Íránem, před americkými sankcemi. Za tímto účelem vydá nové nařízení s platností od 6. srpna letošního roku. V nařízení se pak bude přikazovat (sic!) evropským firmám, aby se americkými sankcemi neřídily a při jejich vymáhání nespolupracovaly s americkými úřady. Krok Komise prý posvětili i šéfové států a vlád na summitu v Sofii minulý týden.
22.05.2018 12:45 |

podobné články

Vozík, další zranění, trombóza. Beru to jako lekci, říká Michal David

 
Zpěvák Michal David dostal koncem loňského roku pořádnou lekci. Poté, co si zlomil kotník a úspěšně zrehabilitoval, přišel další pád. A aby toho nebylo málo, objevila se i trombóza. "Beru to jako varování," řekl na kameru iDNES.cz David. Další články k tématu: Michal David se stará o svého vnuka, matka ho vídá jednou měsíčně Michal David dostane zpět peníze od hocha z Břeclavi, dá je nemocnici
15.01.2014 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1583 článků)

Michal David slavil 60: Gratulace od premiéra Babiše, kancléře Mynáře i zásah záchranky

 
Hitmaker Michal David  (60) uspořádal ve své vile velkolepou narozeninovou oslavu 60. narozenin. Gratulovat mu kromě kolegů z branže přijeli i premiér Andrej Babiš či hradní kancléř Vratislav Mynář s manželkou Alex.
14.07.2020 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1583 článků) , Andrej Babiš (22208 článků) , Vratislav Mynář (1227 článků) , Alex Alex (558 článků) , Alex Alex (112 článků) , Alex Alex (112 článků) , Alex Alex (121 článků)

Michal David slavil narozeniny velkolepě. A afterparty? Mrkněte, co hitmaker dělal den poté

 
Hitmaker Michal David  (60) pojal oslavu šedesátin jako velkolepou zahradní party. Gratulovat mu přijeli přátelé z branže včetně Jiřiny Bohdalové, Františka Janečka nebo Lou Fanánka Hagena, ale také premiér Andrej Babiš nebo hradní kancléř Vratislav Mynář.
17.07.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1583 článků) , Jiřina Bohdalová (1136 článků) , Andrej Babiš (22208 článků) , František Janeček (402 článků) , František Janeček (156 článků) , Vratislav Mynář (1227 článků) , Lou Lou (58 článků) , Lou Lou (56 článků)

VIDEO Šaškovali na louce. Budoucnost je naše. Zeman přednesl před koncertem projev, ze kterého kavárnu trefí

 
Ve Španělském sále na Pražském hradě probíhá slavnostní koncert k příležitosti znovuzvolení Miloše Zemana hlavou státu. Prezident na oslavu pozval zhruba tisíc hostů, mezi nimiž byli jeho přátelé, příznivci a lidé ze společnosti. Ve Španělském sále je pro hosty připraven bohatý hudební program, zazpívají například Helena Vondráčková nebo Michal David. „Koncert je poděkováním pana prezidenta přátelům a podporovatelům,“ uvedl prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček.
14.03.2018 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1583 článků) , Helena Vondráčková (988 článků) , Miloš Zeman (25614 článků)

Šaškovali na louce. Budoucnost je naše. Zeman přednesl před koncertem projev, ze kterého kavárnu trefí

 
Ve Španělském sále na Pražském hradě probíhá slavnostní koncert k příležitosti znovuzvolení Miloše Zemana hlavou státu. Prezident na oslavu pozval zhruba tisíc hostů, mezi nimiž byli jeho přátelé, příznivci a lidé ze společnosti. Ve Španělském sále je pro hosty připraven bohatý hudební program, zazpívají například Helena Vondráčková nebo Michal David. „Koncert je poděkováním pana prezidenta přátelům a podporovatelům,“ uvedl prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček.
14.03.2018 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1583 článků) , Helena Vondráčková (988 článků) , Miloš Zeman (25614 článků)

Michal David vzkazuje Gottovi přes Blesk: Karle, vše nejlepší!

 
Konečně to vypadalo, že Michal David (52), který má dnes také narozeniny, udělá společnou oslavu s Karlem Gottem (73). Ale chyba lávky. Gott si nedávno změnil telefon, a tak David ostrouhal. Při své soukromé oslavě tedy Michal dnes věnuje Karlovi tichou vzpomínku.
14.07.2012 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6315 článků) , Michal David (1583 článků)

Ministr Balvín velkolepě slavil narozeniny! Podívejte se, jak to spolu s kumpány rozjel

 
Ministr kultury v demisi to ve středu večer pořádně rozjel. Na Žofíně uspořádal velkolepou oslavu svých šedesátých narozenin. Na velkolepou párty, kde ministrovi hrála skupina Olympic, dorazila mnoho známých lidí.
15.08.2013 11:35 |

podobné články

Jak jednoduše připravit tu nejlepší narozeninovou oslavu

 
Chcete, ať si oslavu užijete vy i oslavenec? Připravte oslavu, která nadchne všechny! Když se na oslavu nachystáte dopředu, nic vás nezaskočí!
30.03.2021 08:05 |

podobné články

Koncert pro konvoj: Češi pařili s americkými vojáky

 
V divadle La Fabrika začal dnešní druhý koncert na podporu amerického armádního konvoje. Mezi třemi až čtyřmi stovkami diváků je několik desítek amerických vojáků. Koncert zahájila šestičlenná dívčí skupina Totál Vokál. Dále vystoupí například Jiří Suchý, Mydy Rabycad, Markéta Foukalová, Adam Mišík a David Koller Band.
31.03.2015 19:55 |

podobné články

Osobnosti: David Koller (345 článků) , Jiří Suchý (266 článků) , Adam Mišík (254 článků) , David Koller (168 článků)

Spice Girls byly opět spolu! A může za to David Beckham!

 
David Beckham prý utratil za oslavu svých čtyřicátých narozenin více než devět milionů korun. Pozval totiž všechny hosty do Marakéše do luxusního letoviska Amanjena. Mezi hosty byla řada celebrit, nechyběly členky skupiny Spice Girls. Potkaly se tam až na Mel B všechny. Scary Spice se omluvila a na fotce ji pak nahradila herečka Eva Longoria.
05.05.2015 16:05 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1105 článků)

Červnový den přinesl smutná čísla. Na silnicích zemřelo šest lidí

 
První červnový den byl černým dnem na českých silnicích. Zahynuli čtyři lidé a šest bylo vážně zraněno, mezi nimi jedno dítě.
01.06.2014 19:55 |

podobné články

Žhář z Bohumína je stíhán i za červnový incident s pistolí

 
Nejen kvůli sobotnímu žhářskému útoku, při němž zahynulo jedenáct lidí, se bude před justičními orgány zodpovídat čtyřiapadesátiletý Zdeněk K. z Bohumína. Policie muže totiž obvinila nejen z vraždy a obecného ohrožení. Obviněn byl i za červnový incident, při kterém s plynovou pistolí vyhrožoval stejným lidem, které nyní upálil.
15.08.2020 06:50 |

podobné články

Tajná svatba v Praze. Expremiér Fico (56) oženil syna za krásnou Natašu

 
Michal (26) je jediným dítětem bývalého slovenského premiéra Roberta Fica (Smer-SD) a jeho manželky Světlany. Je z něj „ženáč“. Ale kdo by  čekal velkolepou oslavu za přítomností médií, byl by zklamaný. Všechno dopadlo jinak. Michal si vzal svou snoubenku Natašu v utajení v Praze. Konspirace byla tak důkladná, že sňatek média odhalila až v pondělí, ačkoliv „ano“ podle listu PLUS 7 DNÍ zaznělo už loni v červenci.
21.01.2020 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (949 článků)

Klaus kvůli stávce zrušil oslavu sedmdesátin, nechce hosty vystavovat riziku

 
Prezident Václav Klaus zrušil kvůli stávce čtvrteční oslavu 70. narozenin. Hlava státu měla v plánu se setkat na Hradě s představiteli veřejného života a diplomaty. Odboráři, kteří se chystají ve čtvrtek v průvodu dorazit na Hrad, Klausova rozhodnutí litují. Chtěli mu přivést "několik tisíc gratulantů".
15.06.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10454 článků)

Beckham zkusil oslavou za 9 mega zastínit narození princezny. Přijde kvůli tomu o šlechtický titul?

 
David Beckham, jeden z nejslavnějších fotbalistů, o víkendu oslavil 40. narozeniny. Velkolepou oslavu za v přepočtu devět milionů korun mu uspořádala manželka Victoria. Nechyběl na ní nikdo, kdo v posh světě snobky Victorie něco znamená.
05.05.2015 09:11 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1105 článků)

Klaus navrhl, aby červnový summit EU vedl premiér Fischer

 
Prezident Václav Klaus ve středu po setkání s premiérem Janem Fischerem a ministrem zahraničí Janem Kohoutem navrhl, aby červnový summit Evropské unie řídil za české předsednictví právě premiér. Prezident dále oznámil, že na dalších akcích českého předsednictví platí dohody učiněné s předchozí vládou.
13.05.2009 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10454 článků) , Jan Kohout (196 článků) , Jan Fischer (1763 článků)