Článek

V páteční Ulici bude Gábina rýt do Jirky kvůli otci, ale neoblomný major neustoupí

 
Jirka se o tátu nezajímal dvacet let a nehodlá s tím začínat jen kvůli svatbě. Gábina si však nedá pokoj a bude ho nadále přemlouvat k urovnání rodinných vztahů. Sama přitom bude muset zahrát zkušenou diplomatku před Milenou a Radkem, kteří se jí začnou plést do příprav svatby i jejího financování.
18.01.2024 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (735 článků)
Podobné články

Žantovský: Mladí budou rýt držkou v zemi a nebude se jim to vůbec líbit

 
„Slovensko po přijetí eura? Katastrofa. Katastrofa!“ Mediální analytik Petr Žantovský se postavil proti prezidentovi Petru Pavlovi, který ve svém novoročním projevu volal po přijetí společné evropské měny. Podle Žantovského je to nesmysl, protože euro je umělý konstrukt, který potlačuje základní funkce jednotlivých národních měn. Podle Žantovského čeká dnešní mladé lidi to, že ještě budou „rýt držkou v zemi“.
04.01.2024 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2770 článků)

Odboráři vyhlásili stávkovou pohotovost, vláda jim neustoupí

 
Odbory se v pondělí rozhodly vstoupit do časově neomezené stávkové pohotovosti kvůli vládním návrhům na snížení platů ve státní správě o deset procent. Premiéra Petra Nečase o tom dnes ráno informoval předseda Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) Jaroslav Zavadil. Nečas po schůzce s ním novinářům řekl, že vláda od svého záměru neustoupí.
12.10.2010 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9421 článků)

Nečas: Vláda odborům neustoupí, platy zaměstnanců se sníží

 
Vláda nebude kvůli tlaku odborů měnit schválený rozpočet a neustoupí od desetiprocentního snížení objemu peněz na mzdy ve státní sféře. Premiér Petr Nečas (ODS) to v pátek řekl novinářům v reakci na požadavky některých policejních odborů.
14.02.2011 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9421 článků)

Španělská vláda neustoupí odborům a bude šetřit podle plánu

 
Španělský premiér José Luis Rodríguez Zapatero uvedl, že vláda neustoupí odborům a nebude měnit plán, který počítá s úsporou 15 miliard eur v letech 2010 a 2011.
23.05.2010 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Luis Rodríguez (2 články) , José José (314 článků)

Sobotka opozici neustoupí, generální ředitelství bude

 
Generální ředitelství státní služby začne podle premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) od ledna fungovat i přes obstrukce opozice při projednávání novely služebního zákona. Vláda si za svou novelou stojí, od generálního ředitelství neustoupí. Novinářům to dnes řekl premiér. Opoziční TOP 09 a Starostové a ODS chtějí schvalování novely blokovat, dokud koalice nepřistoupí na jejich požadavky.
17.07.2014 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9582 článků)

Kalousek doufá, že generální stávka nebude. Ale neustoupí, nemůže

 
Ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) v nedělním diskusním pořadu ČT Otázky Václava Moravce uvedl, že doufá, že generální stávka, kterou hrozili odboráři, se neuskuteční. Současně ale sdělil, že neustoupí od svého plánu snižovat výdaje. Zvláštní bylo, že Kalousek neměl protihráče, což bývá v pořadu vzácné.
26.09.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7837 článků)

Doprava v Česku se opět rozjíždí, vláda ani po stávce odborům neustoupí

 
Doprava v České republice se po čtvrteční stávce odborářů opět vrací k normálu. Odboráři stávkovali proti vládním reformám od čtvrtečních 0:00 do půlnoci. Výpadek ale v zemi kolaps nezpůsobil, i když stály všechny vlaky a městská doprava v řadě měst byla omezena. V Praze poprvé v historii vůbec nevyjelo metro. Odboráři žádali stažení a přepracování reformních zákonů. Premiér Petr Nečas (ODS) řekl, že kabinet od svých reforem neustoupí, je ale připraven jednat o jejich parametrech.
17.06.2011 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9421 článků)

Nečas: Vláda vydírání odborů neustoupí. ČSSD: Stávku podporujeme

 
Vláda neustoupí protestům, které blokují chod státu a berou si občany za rukojmí. Je ale připravena jednat o změně některých parametrů svých reforem. Premiér Petr Nečas (ODS) to řekl v reakci na vyhlášení pondělní stávky v dopravě.
10.06.2011 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9421 článků)

Pokud jde o škrty, Maďarsko MMF a EU neustoupí

 
Maďarská vláda trvá na tom, že neustoupí požadavkům Mezinárodního měnového fondu a Evropské unie na nové výdajové škrty a zrušení plánu bankovní daně.
20.07.2010 13:25 |

podobné články

Odboráři vyhlásili stávkovou pohotovost, Nečas neustoupí

 
Předseda Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) Jaroslav Zavadil v úterý po schůzce s premiérem Petrem Nečasem (ODS) uvedl, že odbory v pondělí vstoupily do časově neomezené stávkové pohotovosti. Nečas konstatoval, že kabinet tlaku odborářů neustoupí. Většina odborů by prý akceptovala snížení objemů na mzdy, nesouhlasí však s postupem vlády.
12.10.2010 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9421 článků)

Vláda od snížení platů ve veřejném sektoru neustoupí, potvrdil Nečas

 
Vláda ani po oznámení odborů státní a veřejné sféry o stávce neustoupí od svého rozhodnutí snížit objem platů ve veřejné sféře o desetinu. Řekl to v pondělí premiér Petr Nečas (ODS).
08.11.2010 18:22 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9421 článků)

Těhotná Gábina Dvořáková poprvé ukázala, jak jí roste pupek. Tohle že je 4. měsíc?

 
Před několika dny se "Václav Noid Bárta":http://www.extra.cz/tema/vaclav-noid-barta (33) svěřil, že jeho přítelkyně "Gábina Dvořáková":http://www.extra.cz/tema/gabina-dvorakova (25) "je těhotná":http://www.extra.cz/pritelkyne-noida-dvorakova-je-tehotna-ale-svalnaty-zpevak-si-to-jeste-nedavno-rozdaval-s-nekym-jinymá. Podle informací, které oba pustili na veřejnost, má být Gábina na začátku čtvrtého měsíce, ale na módní přehlídce to vypadalo, že se "porod":http://www.extra.cz/tema/porod malého Noidčete blíží mnohem rychleji.
22.04.2014 14:00 |

podobné články

Soňa v úterní Ulici zalichotí unavené Ireně a vyprosí si na ní místečko pro syna Erika

 
Sonin syn se prý chytil podezřelé party, proto ho chce starostlivá máma přesunout na školu v Ulici. Nevyspalá Irena se nechá uchlácholit jejími komplimenty a ujištěním, že na něj dohlédne. Před ředitelkou si Soňa hraje na laskavou kamarádku, ale do Magdy bude zase rýt jako necitlivá potvora.
22.01.2024 07:15 |

podobné články

Gábina z Ulice dostala kytaru. Aneta Krejčíková se na ni teď musí naučit hrát

 
V létě bude mít Aneta Krejčíková alias Gábina z Ulice o zábavu postaráno. V seriálu dostala od přítele Jirky Hermana kytaru, na kterou se teprve bude muset naučit hrát. I v reálném životě proto musí patřičně potrénovat. Naštěstí pochází z rodiny talentovaných kytaristů.
09.07.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (326 článků)

Kokto, o tohle jsi přišel: Takhle si Gábina Partyšová se synem užívají slunečné dny na Floridě

 
Moderátorka Gábina Partyšová  (35) vyrazila se synem a rodiči na Floridu. Poprvé však jejich společný pobyt není jen o odpočinku a zábavě. Před časem se totiž Gábina rozhodla prodat svou luxusní haciendu. S prodejem, který v těchto dnech hodlá dotáhnout do konce, souvisí i řada povinností. „Máme spoustu zařizování, běhání po úřadech a taky je práce kolem domu,“ přiznala Super.cz Gábina.
21.10.2013 15:55 |

podobné články

Dnes v Ulici: Karla dostává předvolání od soudu a Martina květinu od Jirky

 
Kryštof Karlu v mnohém překvapil. Zase není až taková měkkota, za kterou ho nejspíš měla. Na rozvodu trvá, o čemž svědčí soudní předvolání na listopad. To Martina řeší opačný problém. Květina od Jirky má veškeré parametry randění a s tím ona nehodlá nic mít.
04.10.2023 00:00 |

podobné články

Dnes v Ulici: Pepina hatí Márův rozvod a vražda zase hází vidle do společného večera Jirky a Gábiny

 
Ne vždy jdou věci podle plánu. Respektive většinou vždy se věci vyvíjí mimo rámec těchto plánů. A zatímco zrušený společný večer Gábiny a Jirky je jen drobným a pro Gábinu i vítaným vychýlením, takový porod je velkou komplikací. Zvlášť, když se Pepina rozhodně jít na svět v den i dobu rozvodu svého strejdy.
09.11.2023 00:00 |

podobné články

Gábina v Ulici září jako modelka na přehlídkovém mole

 
Gábina v Ulici vždy platila za atraktivní ženu. Muže uměla okouzlit už coby studentka. Své o tom ví Hynek, který jejímu kouzlu tehdy neodolal a z jejich vášně pak vzniklo miminko. To už je ale dávno. Po odmlce se Gábina do Ulice vrátila a sluší jí to dvakrát tolik.
24.04.2022 14:50 |

podobné články

Krutý osud maminky hrdiny Jirky, který šije roušky: Nemocný syn, roztroušená skleróza a náročné operace!

 
Neuvěřitelný příběh malého hrdiny Jirky (13), který na Facebooku sdílela jeho maminka Anna, zasáhl desetitisíce lidí: chlapec začal šít roušky, ve škole se ale dočkal posměchu. Status se hned začal ve velkém sdílet, chlapce podpořily známé osobnosti a dostal ocenění od armády i z Hradu. Hrdinkou je ale také jeho maminka, které osud hází pořádné klacky pod nohy. Její mladší syn Vojta (10) trpí vzácnou nemocí a nemocná je i ona sama - má roztroušenou sklerózu a kvůli chronickému zánětu slinné žlázy musela podstoupit řadu náročných operací.
27.10.2020 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Vojta (110 článků) , Jiří Vojta (110 článků)