Článek

V novém seriálu od autorů Faudy se vdovec mstí. Čekají ho lži, zrady a vraždy

 
Na Netflixu je seriál Zmizet beze stopy od autorů izraelského hitu. Strhující spád první epizody bohužel nemá dlouhého trvání.
16.08.2021 17:00 |

podobné články

Podobné články

Nová hymna ČSSD: Zrady ráj, to na pohled! Dějiny zrady jedné strany

 
Místo růže by si socialisté měli dát do znaku Jidáše. Tradiční symbol zrady by mnohem víc odpovídal realitě strany, jejíž předsedové odchází po vzoru římských císařů zrazeni svým nejbližším okolím. Jen s trochou nadsázky se dá říct, že dějiny ČSSD jsou dějinami zrady a slova její hymny by měla znít „Zrady ráj, to na pohled.“
29.10.2013 05:30 |

podobné články

Děti se mstí učitelům, na internetu je vulgárně hodnotí

 
Žáci se svým učitelům dnes často mstí šikanou na internetu. Donedávna poznámka v žákovské knížce mohla také odstartovat válku mezi žákem a učitelem, ale ta se maximálně zvrtla třeba v připínáček položený na židli kantora. V době Facebooku se však děti mstí učitelům rafinovaněji – kyberšikanou. Urážlivé stránky zaměřené proti kantorům mají na sociálních sítích už i na sto tisíc fanoušků.
15.02.2010 04:15 |

podobné články

Protiteroristická jednotka míří do světa. Trailer představuje pokračování Faudy

 
Čtvrtá řada možná nejpopulárnějšího izraelského seriálu všech dob bude mít na Netflixu premiéru příští rok.
29.12.2021 15:20 |

podobné články

8 prokouknutých lží Petra Kramného. Obviněný z dvojnásobné vraždy je podle psycholožky lhář

 
Hlavní líčení v případu Petra Kramného bylo v pátek odročeno na září. Po devíti dnech to ale s Kramným, podezřelým z vraždy dcery a manželky v Egyptě, začíná vypadat bledě. Důležitým bodem celého soudu jsou – a určitě ještě budou – Kramného lži. Psycholožka PhDr. Helena Khulová, která vypovídala u soudu ve čtvrtek, o Petrovi K. prohlásila, že má vyšší sklon lhát než průměrný jedinec. Jenže mnoho z jeho lží by prokouklo i malé dítě – jako by si Kramný ani neuvědomil, že jeho verzi může vyvrátit každý drobný detail, který opomněl.
13.07.2015 18:40 |

podobné články

George Clooney, režisér i herec ve Dnech zrady

 
Už na první pohled působí spojení slov čest, morálka a politika podezřele. Kdo by dnes ještě takové hodnoty na politické šachovnici vůbec očekával? Režisér a herec George Clooney nicméně právě na toto téma rozehrává ve filmu Den zrady neobyčejně důmyslnou a napínavou partii.
08.02.2012 11:00 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (819 článků)

Filmové premiéry - Den zrady, Mupeti, Muž na hraně, Jack and Jill, Star Wars: Skrytá hrozba 3D

 
Nebývale obsazený týden přináší pestrou žánrovou nabídku. Sérii sedmi premiérových filmů vévodí oscarový kandidát George Clooney a jeho další režijní počin Den zrady ze zákulisí amerických prezidentských primárek. Mupeti jsou z opačného spektra – loutkový film, v němž Mupeti zachraňují své divadlo. Muž na hraně je příběh bývalého policajta, který se rozhodl skočit z mrakodrapu, Speciální jednotka zase zasahuje v Afghánistánu, aby osvobodila unesenou novinářku. Jack a Jill, to je komediální dvojrole Adama Sandlera. Star Wars Epizoda 1: Skrytá hrozba přichází ve 3D hávu. Rozchod Nadera a Simin vyhrál loni v Berlíně a rozhodně stojí za vidění.
09.02.2012 08:05 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (819 článků) , Adam Sandler (77 článků)

Podnikatel Jančura reprezentuje kulturu zrady a hnusu, píše komentátor

 
Firemní magnáti jako Andrej Babiš nebo Radim Jančura se již nějakou dobu vymezují vůči české vládě. Že se vůči moci vymezují intelektuálové, je do jisté míry pochopitelně, ale podnikatelské elity bývají svým věrné. Zmínění pánové tak ale nečiní a prokurista Value Added Karel Kříž má za to, že se tito muži pustili na dráhu zrady a hnusu.
23.04.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Radim Jančura (249 článků) , Andrej Babiš (24022 článků)

Zemanova oslava vítězství bude pojata jako připomínka "zrady" poslanců ČSSD

 
Připomínkou "zrady" části poslanců ČSSD v roce 2003 a oslavou nástupu na Hrad po deseti letech od prvního neúspěšného pokusu stát se českým prezidentem má být pondělní soukromá párty Miloše Zemana, kterou pořádá zakladatel Jazzové sekce Karel Srp. Pořadatel to dnes řekl médiím. Zeman podle něj pozvánku na oslavu přijal. 
22.02.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26962 článků)

Zemanova oslava bude připomínkou zrady a oslavou vítězství, říká Srp

 
Připomínkou "zrady" části poslanců ČSSD v roce 2003 a oslavou nástupu na Hrad po deseti letech od prvního neúspěšného pokusu stát se českým prezidentem má být pondělní soukromá párty Miloše Zemana, kterou pořádá zakladatel Jazzové sekce Karel Srp. Pořadatel to dnes řekl ČTK. Zeman podle něj pozvánku na oslavu přijal.
22.02.2013 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26962 článků)

Přemysl Votava: Čechoslováci v bitvě u Sokolova

 
Umírají poslední pamětníci mnichovské zrady i následné německé okupace v březnu 1939, umírají poslední váleční hrdinové. Od konce 2.světové války uplynulo více než 70 let. Často zapomínáme, že po dnech zrady a ponížení, přišly dny obětí, statečnosti a poté i následného vítězství. Po slzách smutku, beznaděje, přišly slzy radosti i vděku. Dnes na mnohé oběti a hrdiny druhé světové války často zapomínáme. Zcela neprávem….
06.03.2017 09:50 |

podobné články

Exministra zatkli, ochranku zastřelili. Somálského politika podezírají ze zrady

 
Somálské bezpečnostní síly zatkly v noci na dnešek bývalého ministra a prezidentského kandidáta Abdirahmana Abdishakura. Zabily přitom pět jeho osobních strážců. Kritik vlády Abdishakur je podezřelý ze zrady, řekl podle agentury Reuters mluvčí ministerstva vnitra.
18.12.2017 16:05 |

podobné články

František Roček: O primitivní nadřazenosti ve stínu mnichovské zrady

 
Téma Mnichovské dohody (zrady) evropských mocností letos nabralo nečekané souvislosti. Řada politicky činných osob využila výročí k předstírání, že patří do limitovaného klubu neomylných.
25.10.2018 09:51 |

podobné články

Kampaň je nechutná, ale Babiš sklízí ovoce vlastní zrady, vzkazuje poslanec SPD. Vykrádá naší rétoriku a zatím podporuje EUbolševiky a genocidní dokumenty

 
ROZHOVOR „Rodina pana premiéra není soupeřem ani cílem politiky SPD,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz poslanec Lubomír Volný. V pátek se ale ve Sněmovně na premiéra obrátí s upozorněním: „Neposlouchal ty, kteří mu věštili, že pokud ustoupí, bude další na řadě. A proto se tak i stalo a pan premiér sklízí v této nechutné mediální kampani i ovoce vlastní zrady.“ V tom, jak budou koncem týdne hlasovat, mají v SPD jasno, ale co další postup v případě pádu současného kabinetu? „Míč je na straně pana premiéra….“
21.11.2018 17:10 |

podobné články

Den zrady. Poslanci žádají, abychom si připomínali německou okupaci

 
Poslanci Leo Luzar (KSČM), Helena Válková (ANO) a Jiří Mihola (KDU-ČSL) mají za to, že by si čeští občané měli připomínat Den zrady, den, kdy bylo definitivně zničeno Masarykovo Československo.
09.03.2020 16:51 |

podobné články

Osobnosti: Helena Válková (439 článků) , Leo Leo (81 článků) , Leo Leo (81 článků)

Tomáš Krystlík: V českém parlamentu sedí hlupáci

 
Televizní veřejnoprávní kanál ČT24 zpravil veřejnost, že skupina poslanců napříč stranami chce uzákonit jako významný den 15. březen s názvem Den zrady, zániku státnosti Československa (https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3060170-v-kalendarich-se-mohl-objevit-den-zrady-poslanci-chteji-vzpominat-vznik-protektoratu), coby začátek okupace zbytku českých zemí nacistickým Německem v roce 1939.
10.03.2020 14:36 |

podobné články

Producent Anatomie zrady a syn slavného otce Vítězslav Jandák přiznal: Z kamery mám strach

 
Nosí jméno po svém otci, který v pohádce Tři oříšky pro Popelku hrál princova pobočníka Kamila. Vítězslav Jandák mladší (36) se ale dal k filmu jinou cestou. Je producentem, nyní aktuálně filmu Anatomie zrady, který se na obrazovce ČT objeví 26. dubna.
26.04.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (422 článků)

Anatomie zrady: Jednu z hlavních rolí mohla získat tragicky zesnulá herečka

 
Svou premiéru bude mít v neděli večer v České televizi první díl minisérie Anatomie zrady. Do jedné z hlavních rolí byla obsazena mladá slovenská kráska Dana Droppová. O tom, zda se postavy Jolany Emmerové skutečně ujme ona, se režisér nějakou dobu rozhodoval. Šanci měla i tragicky zesnulá herečka Monika Potokárová (†27), která spáchala sebevraždu v listopadu loňského roku.
26.04.2020 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Monika Potokárová (35 článků) , Dana Droppová (2 články)

Přemysl Votava: Mnichov je symbolem zrady

 
Mnichov 1938 se stal symbolem zrady. Nezapomínejme na něj ani dnes. Dnešní středoškoláci v tom tápou, historici se radši otáčí zády. Není zájem tyto události příliš připomínat. Jsme přece součástí EU, NATO a vzpomínané Německo, to je dnes náš největší obchodní partner.
23.09.2020 16:30 |

podobné články

Příběh lásky a zrady: Voják z Kuřimi ušel z ruského zajetí 4000 km! Doma ho udal soused

 
Na neuvěřitelný příběh odvahy, vytrvalosti, lásky k rodině a zároveň odporné sousedské zrady narazila historička Sylvia Laurincová. Při práci na knížce o legionářích objevila neznámý a pohnutý osud statečného a vojáka Emanuela Kučery z Kuřimi.
12.06.2021 05:15 |

podobné články