Článek

V Litvínově hoří odpadová hala, zasahuje devět hasičských jednotek

 
Hasiči od dnešní čtvrté odpoledne zasahují u požáru odpadové haly na skládce Celio v Litvínově na Mostecku. Na místě zasahovalo osm jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů, vyhlášen byl druhý ze čtyř stupňů poplachu. Povolali také vůz k měření škodlivin v ovzduší.
20.05.2020 18:45 |

podobné články

Podobné články

V Litvínově hoří skládka odpadu: Obyvatelům hrozí nebezpečí, varovalo město

 
Hasiči se obávají toho, že se propadne střecha haly Celio v Litvínově, jež od středečních 13:00 hoří. Nemohou proto dovnitř a halu hasí jen zvenku. Na střeše haly, která by se mohla zřítit, jsou navíc fotovoltaické panely. Předběžná škoda se odhaduje na 100 milionů korun. Hala stále hoří v plném rozsahu, na místě zasahuje 110 hasičů a 27 hasičských vozidel ze 17 jednotek, řekl kolem 19:30 ČTK mluvčí hasičů Ústeckého kraje Milan Rudolf. Hasiči vyhlásili nejvyšší, zvláštní stupeň požárního poplachu. Zásah určitě potrvá nejméně do rána.
19.09.2018 14:50 |

podobné články

Výrobní hala za 100 milionů v plamenech. Na Pelhřimovsku zasahuje šest jednotek

 
V Horní Cerekvi na Pelhřimovsku hoří výrobní hala, zasahuje tam šest hasičských jednotek. Nikdo nebyl zraněn, řekla mluvčí krajských hasičů Petra Musilová. Majitel předběžně odhaduje škodu na více než 100 milionů korun, dodala. Podle mluvčí je ohněm způsobená škoda jedna z dosud největších na Vysočině.
06.11.2016 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Musilová (70 článků)

Monstrózní požár v Praze: Hala v Písnici hoří a nejde to zastavit

 
Požár na ploše 50x100 metrů se snaží zlikvidovat hasiči v Písnici, kde hoří hala. Na místo dorazilo devět profesionálních a osm dobrovolných hasičských jednotek. Hasiči se snaží, aby se oheň nešířil dál, ale ukočírovat ho zrovna dvakrát nejde.
04.12.2018 14:45 |

podobné články

V pražských Vysočanech hoří sklad barev, zřítila se už část budovy

 
V Jeřábové ulici v pražských Vysočanech hoří skladová hala barev na tiskoviny. Část budovy se zřítila. Zatím nejsou informace o tom, zda někdo byl v objektu. Požár zřejmě začal již v noci, od rána na místě zasahuje pět hasičských jednotek.
15.11.2011 08:00 |

podobné články

Patnáct hasičských jednotek bojuje s požárem v areálu pekáren La Lorraine u Kladna

 
Patnáct hasičských jednotek zasahuje u požáru dvoupatrové budovy, která od dnešního rána hoří v areálu tuzemské pobočky belgické pekárenské skupiny La Lorraine na okraji Kladna. Zásah potrvá minimálně celou noc až do soboty, řekla ČTK mluvčí středočeských hasičů Lenka Kostková. 
31.01.2014 19:05 |

podobné články

V Heřmanově Huti hoří hala s 60 tunami taveného skla

 
V Heřmanově Huti hoří hala, ve které je uskladněno 60 tun taveného skla. Kvůli rozsáhlému požáru hasiči vyhlásili druhý stupeň pohotovosti, na místě zasahuje osm jednotek.
24.12.2009 22:45 |

podobné články

O víkendu stále někde hoří, tentokrát skládka v Litvínově

 
V Litvínově na Mostecku stále hoří skládka komunálního odpadu společnosti Celio. Na místě přes den zasahovalo devět jednotek.Hasiči prověřili ovzduší v okolních obcích, obsah škodlivin ale zatím nikde nepřekročil limity, a tak nebylo nutné nikoho evakuovat.
10.04.2011 14:00 |

podobné články

V Pohořelicích hoří střecha výrobní haly v průmyslové zóně

 
V Pohořelicích na Brněnsku hoří v průmyslové zóně hala francouzské společnosti S.N.O.P. Na místě zasahuje devět jednotek hasičů. Dosud nebyl nikdo zraněn. Příčina požáru není zatím známa. Řekl to mluvčí jihomoravského hasičského sboru Jaroslav Haid.
22.01.2012 17:30 |

podobné články

V pražských Vysočanech v areálu bývalé ČKD hoří tovární hala

 
V pražských Vysočanech v areálu bývalé ČKD mezi stanicemi metra Kolbenova a Vysočanská hoří sklad textilu v tovární hale. Podle informací záchranky nikdo není zraněn. Vedle mnoha hasičských jednotek pomáhaly vodou z vaků rozsáhlý požár hasit i vrtulníky. Mluvčí pražské policie Andrea Zoulová ČTK řekla, že požár byl nahlášen kolem 19:30. Policie na místě pomáhá odklánět dopravu do doby, než se oheň podaří dostat pod kontrolu.
22.08.2015 20:20 |

podobné články

Ve Žďáru nad Sázavou hoří sklad zábavní pyrotechniky

 
Ve Žďáru nad Sázavou v ulici Bratří Čapků hoří sklad zábavní pyrotechniky. Obyvatele sídliště ani předškoláky z nedaleké mateřské školy s kapacitou téměř 700 dětí podle mluvčí krajských hasičů Petry Musilové nebylo nutné evakuovat. Na místě zasahuje šest hasičských jednotek.
28.05.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Petra Musilová (70 článků)

Ostravská odpadová společnost sveze jednou bioodpad zdarma

 
Odpadová společnost OZO Ostrava již několik let nabízí občanům i firmám pravidelný svoz zeleně jako placenou službu. Letos věnuje svým zákazníkům jeden svoz zdarma navíc a začne se svozem už koncem března. Loni OZO takto obsluhovalo už 3427 nádob na zeleň v celé svozové oblasti. Veškerou svezenou zeleň pak OZO Ostrava zpracovává a vyrábí z ní kvalitní kompost a zeminový substrát. Ty si mohou zájemci zakoupit za velmi příznivé ceny v areálu kompostárny v Ostravě-Hrušově a ve vybraných sběrných dvorech. V případě zájmu zajišťuje OZO Ostrava také jejich přepravu na místo určení zájemce.
20.03.2015 10:06 |

podobné články

Na Strahově hoří bývalá ubytovna, možná jeden mrtvý

 
V Běžecké ulici na pražském Strahově hoří bývalá ubytovna. U hořící patrové budovy zasahuje devět jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů.
15.06.2010 20:00 |

podobné články

Požár depa! Hasiče ohrožují tlakové lahve! HROZÍ VÝBUCH!

 
Hala o ploše zhruba 100 metrů čtverečních vzplála v pondělí odpoledne na nádraží v Děčíně. Milan Rudolf z Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje agenturu Mediafax informoval, že na místě zasahuje šest hasičských jednotek.
11.07.2011 16:55 |

podobné články

Na Šumpersku hoří rozlehlá hala: Zevnitř se ozývají výbuchy

 
Ve Vikýřovicích na Šumpersku hoří velká hala o rozloze 50 krát deset metrů. Podle mluvčího hasičů Jana Ondrucha jsou uvnitř haly auta, ozývají se odtud výbuchy. Vybuchují zřejmě palivové nádrže.
14.03.2017 07:45 |

podobné články

Obří požár! Na Šumpersku hoří sklad dřeva, škody jdou do milionů

 
Po páté hodině ráno začala hořet v Oskavě – Mostkově na Šumpersku hala, ve které se opracovává dřevo. Požár byl velmi rozsáhlý, na místě zasahovalo jedenáct hasičských jednotek.
08.02.2012 08:40 |

podobné články

Seriál Ulice v ohrožení: Hustý dým je vidět až nad ateliéry. V místě požáru došlo k výbuchu

 
Velký požár zachvátil halu v ulici U Továren a na místě zasahuje několik jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů. Policie uzavřela ulici U Továren, byl vypnut přívod el. energie do objektu a hala o rozměrech 20 x 60 m je zasažena v plném rozsahu. Hala je navíc plná pneumatik a tlakových láhví, které vybuchují. Byl vyhlášen III. stupeň požárního poplachu.
08.05.2018 15:35 |

podobné články

K požáru u tržnice Sapa vyjelo šest hasičských jednotek

 
Několik neobydlených unimobuněk poblíž tržnice Sapa v pražské části Libuš zachvátil v neděli večer požár. Přestože nevznikla takřka žádná škoda, vyjelo k požáru vzhledem k rizikové lokalitě celkem šest hasičských jednotek. Agentuře Mediafax to potvrdila mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová.
23.10.2011 22:45 |

podobné články

POŽÁR! Hasiči bojují s ohněm, který pohltil starý pivovar!

 
Několik hasičských jednotek zasahuje ve středu večer v centru Jindřichova Hradce. Jak agentuře Mediafax řekla mluvčí hasičů Vendula Matějů, hoří zde budova starého bývalého pivovaru.
07.09.2011 19:05 |

podobné články

Na Plzeňsku hoří rodinný dům: Jeden člověk byl zraněn

 
V Bdeněvsi na severním Plzeňsku vzplál rodinný dům. Jeden člověk je zraněný a hasiči nyní požár likvidují. Na místě zasahuje podle řídícího důstojníka krajských hasičů dohromady pět hasičských jednotek.
25.10.2015 10:15 |

podobné články