Článek

V Kaczyńského rakvi jsou i jiná těla, zjistili vyšetřovatelé smolenské nehody

 
Exhumace obětí letecké nehody u ruského města Smolensk přinesla překvapivý objev. V rakvi  polského prezidenta Lecha Kaczyńského nalezli vyšetřovatelé části těl dvou jiných osob. Podobné záměny, nebo chybějící části pohřbených jsou i v dalších rakví obětí. Jestli byl pád letadla atentátem, nebo nešťastnou nehodou zástupce generálního prokurátora Marek Pasionek nepotvrdil. Stále nemá k dispozici znalecké posudky.
01.06.2017 17:35 |

podobné články

Podobné články

Jak zlepšit držení těla

 
Špatné držení těla je problém, který se dotýká stále většího počtu lidí. Může za to především stále se rozmáhající trend sedavého zaměstnání, ale stejně tak i čas, který trávíme u televize nebo počítače. Kdekdo by si možná mohl myslet, že vadné držení těla je problém pouze estetický, ale není to pravda. Máte-li špatné držení těla, pak tím ovlivňujete nejen to, jak vypadáte, ale především si zaděláváte na celou řadu zdravotních obtíží. Zlepšit si držení svého těla přitom není vůbec složité. Nejlepší na tom je, že je to všechno tak jednoduché, ale výsledky jsou fenomenální. V dnešním článku vám poradíme, jak na to. Jak zlepšit držení těla Pokud si nedáte záležet na správném držení těla, zaděláte si na nepříjemné zdravotní problémy. Patří mezi ně především bolesti zad, bolesti hlavy nebo krční páteře. Měli byste se snažit držet tělo ve správné poloze za jakékoli situace, tedy nejen při chůzi, ale i při sezení u stolu, při práci na počítači nebo jízdě v autě. Na následujícím videu se můžete podívat, jak zlepšit držení vašeho těla. Uvidíte, že na tom vůbec nic není. Zpočátku můžete pociťovat mírné nepohodlí, případně tah v oblasti zad. Nebojte se, tyto pocity brzy odezní. Čím rychleji se naučíte držet své tělo ve správné poloze, tím rychleji vám to přijde přirozené a tyhle pocity zmizí. Na videu se dozvíte, jak zlepšit držení svého těla v několika pozicích. Rozhodně nepodceňujte pozici, ve které stojíte nebo sedíte. Příspěvek Jak zlepšit držení těla pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.11.2017 08:55 |

podobné články

Klaus: Bez Kaczyńského zůstanu se spory o suverenitu národů sám

 
Prezident Václav Klaus se v rozhovoru pro polský list Rzeczpospolita vyjádřil k osobě polské hlavy státu Lecha Kaczyńského, který v sobotu spolu s manželkou a dalšími lidmi zahynul při letecké nehodě u ruského Smolensku. Klaus uvedl, že po smrti Kaczyńského bude Evropa zcela jiná a také si posteskl, že zůstane se spory o suverenitu evropských národů v Evropě osamocen.
12.04.2010 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9140 článků)

U Kaczyńského v rakvi našli kusy dalších 2 těl. K arcibiskupovi dali cizí nohy

 
V rakvi polského prezidenta Lecha Kaczyńského, exhumovaného v souvislosti s novým vyšetřováním letecké katastrofy v Rusku u Smolenska, byly části těl dvou dalších osob. Oznámil to dnes zástupce generálního prokurátora Marek Pasionek. Ani nyní ale nezazněla odpověď na otázku, zda poznatky potvrzují, anebo vyvracejí hypotézu, že by pád vládního letadla v dubnu 2010 mohl zavinit atentát. Pasionek vysvětloval, že ještě nemá znalecké posudky ohledně příčiny smrti exhumovaných obětí.
01.06.2017 17:35 |

podobné články

Jan Urbach: Cizí ostatky v rakvi prezidenta Kaczyńského

 
V rakvi s ostatky polského prezidenta Lecha Kaczyńského byly při nedávné exhumaci nalezeny části těl dvou dalších osob. Ve zprávě o tiskové konferenci náměstka generálního prokurátora Marka Pasionka to uvedla zpravodajská televize TVN 24.
03.06.2017 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (346 článků) , Jan Marek (133 článků)

Polská první dáma uvízla po smolenské pietě kvůli porouchanému letadlu v Bělorusku

 
Manželka polského prezidenta Anna Komorowská a členové rodin obětí smolenské letecké katastrofy, která Poláky připravila o prezidenta a desítky dalších významných osobností, museli zůstat v běloruském Vitebsku kvůli porouchanému letadlu. Informoval o tom v pondělí polský portál Gazeta.
11.10.2010 04:45 |

podobné články

Klíčový svědek smolenské tragédie už nepromluví, našli ho oběšeného

 
Muž, který zpochybnil oficiální výsledky vyšetřování smolenské tragédie, při níž před dvěma lety zemřel i polský prezident, je mrtvý. Našli ho oběšeného v jeho domě.
30.10.2012 13:45 |

podobné články

Spory o příčině smrti: Exhumují Kaczyńského?

 
Polsko stojí před citlivým rozhodnutím. Kvůli nekonečným spekulacím o příčině úmrtí polského prezidenta Lecha Kaczyńského (†60) tamní úřady zvažují exhumaci jeho těla.
18.09.2010 19:10 |

podobné články

Jacksona (†50) pohřbí ve zlaté rakvi

 
Michael Jackson (†50), který zemřel minulý čtvrtek na zástavu srdce, bude pohřben ve zlaté rakvi vykládané modrým sametem. Ve stejné rakvi byl pohřben také James Brown.
03.07.2009 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1645 článků) , James Brown (19 článků) , James Brown (10 článků) , Michael Jackson (606 článků) , Michael Jackson (606 článků)

Jiří Bartoška málem usnul v rakvi!

 
Jiří Bartoška (64) přijal svou asi nejpodivnější roli v životě. Představení Moje hra v Divadle Kalich totiž stráví v rakvi. „Člověk se v ní necítí tak strašně, jak si dopředu představuje,“ řekl Bartoška Blesku. Ale hned přiznal, že ho děsí první část hry, kdy je v rakvi zavřený.
14.01.2012 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (616 článků)

Uplakaný Landa na pohřbu Tomana z Divokýho Billa: Jeho poslední přání bylo, aby se naši bratři usmířili, řekl nad rakví

 
Nejméně stovka rockerů, motorkářů, přátel a blízkých se přišla naposledy rozloučit s členem kapely Divokej Bill Lukášem Tomanem (†40). Na rakvi ležel věnec od dcery Karolíny, která po něm zůstala. Kamarád Daniel Landa se na pohřbu rozplakal, posléze nad rakví vyslovil Tomanovo poslední přání.
20.05.2015 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (466 článků) , Lukáš Toman (4 články)

Hlavním tématem jednání Kaczyńského s Fischerem byl ´Lisabon´

 
Situace v Evropské unii po přijetí lisabonské smlouvy, hospodářská krize a česko-polské vztahy byly hlavními tématy pracovní snídaně polského prezidenta Lecha Kaczyńského s premiérem Janem Fischerem.
22.01.2010 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1743 článků)

Klause smrt Kaczyńského šokovala, stejně jako další státníky

 
Českým prezidentem Václavem Klausem zpráva o leteckém neštěstí, při němž zemřely desítky lidí včetně polského prezidenta Lecha Kaczyńského, velmi otřásla a rozesmutnila ho.
10.04.2010 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9140 článků) , Václav Český (442 článků)

Tělo Kaczyńského míří do Varšavy. Rakev vystaví před palácem

 
Tělo zesnulého polského prezidenta Lecha Kaczyńského přemístí letecký speciál ze Smolensku do Varšavy.
11.04.2010 12:10 |

podobné články

Poláci protestují proti pohřbení Kaczyńského na hradě Wawel

 
Polská veřejnost nesouhlasí s tím, aby ostatky prezidenta Kaczyńského a jeho ženy byly uloženy na krakovském hradě Wawel.
15.04.2010 08:05 |

podobné články

Klaus vyrazí na Kaczyńského pohřeb do Krakova, i kdyby měl jet vlakem

 
Prezident Václav Klaus je rozhodnut se zúčastnit nedělního pohřbu Lecha Kaczyńského, který se uskuteční v Krakově. Kdyby stále panovaly nepříznivé podmínky a byl omezen letecký provoz, je hlava státu připravena zamířit do Polska ranním vlakem. Informoval o tom hradní mluvčí Radim Ochvat.
16.04.2010 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9140 článků)

Sopka ohrožuje Obamovu cestu na Kaczyńského pohřeb

 
Přílet amerického prezidenta na pohřeb Kaczyńského je ohrožen. Smuteční obřad se ale přesouvat nebude.
16.04.2010 10:30 |

podobné články

Klaus na pohřeb Kaczyńského pojede, třeba i vlakem

 
Prezident Václav Klaus se v neděli pohřbu polské hlavy státu Lecha Kaczyńského zúčastní, i kdyby mrak sopečného prachu neumožnil jeho přepravu letadlem.
16.04.2010 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9140 článků)

Dmitrij Medvěděv odletěl na pohřeb prezidenta Kaczyńského

 
Ruský prezident Dmitrij Medveděv dnes dopoledne odletěl z Moskvy do Polska, kde se v Krakově zúčastní pohřbu tragicky zesnulého polského prezidenta Lecha Kaczyńského a jeho manželky. Podle ruské agentury Interfax to potvrdila bez dalších podrobností mluvčí Kremlu.
18.04.2010 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Dmitrij Medveděv (328 článků)

Polský biskup jel z pohřbu Kaczyńského, zahynul v autě

 
Polský biskup protestantské církve Mieczysław Cieślar zahynul v noci na pondělí při autonehodě u polského města Lodž, když se vracel z nedělního pohřbu polského prezidenta Lecha Kaczyńského v Krakově.
19.04.2010 16:55 |

podobné články