Článek

V Jižní Koreji bylo obviněno z ovlivňování fotbalových zápasů dvanáct lidí

 
Dvanáct lidí bylo obviněno v jihokorejském městě Changwon z ovlivňování fotbalových zápasů v tamějším poháru.
09.06.2011 09:45 |

podobné články

Podobné články

Policie sdělila fotbalové asociaci jména figurující v sázkařské aféře

 
Policie prý poskytla domácí fotbalové asociaci (FAČR) usnesení z vyšetřování kvůli možnému ovlivňování zápasů. Fotbalové vedení by na jeho základě mělo vědět, kteří hráči a kluby v kauze figurují, řekl strakonický okresní státní zástupce Miloslav Kelyman, jenž případ dozoruje. Kvůli možnému ovlivňování zápasů v různých soutěžích bylo před dvěma týdny obviněno dvanáct osob.
24.09.2013 14:10 |

podobné články

Jsou za tím Slováci! Ovlivňování zápasů řídil gang od sousedů

 
Klíčovou roli v aféře spojené s ovlivňováním výsledků fotbalových utkání v České republice měla podle slovenské policie skupina Slováků, která prý manipulovala také zápasy nejvyšší slovenské fotbalové soutěže. Slovenský policejní prezident Tibor Gašpar dnes novinářům řekl, že na Slovensku bylo v případu obviněno sedm lidí.
12.09.2013 15:50 |

podobné články

Tři policisté a dvanáct cizinců obviněno kvůli korupci za víza

 
Tři policisté a dvanáct cizinců bylo nakonec obviněno v korupční aféře z Litoměřic. Příslušníci tamější cizinecké policie vzali úplatek ve více než sto případech. A nešlo o nic malého. Například u jednoho policisty našli vyšetřovatelé miliony korun v hotovosti.
03.11.2010 19:10 |

podobné články

FIFA slibuje ochranu informátorů, kteří odhalí ovlivňování zápasů

 
FIFA slibuje ochranu informátorům, kteří odhalí ovlivňování fotbalových zápasů, podle ní bude rok 2012 klíčovým v boji proti zmanipulovaným utkáním.
10.01.2012 17:55 |

podobné články

Fotbalový skandál: Mistr světa je vyšetřovaný kvůli ovlivňování zápasů

 
Mistr světa z roku 2006 Gennaro Gattuso je podezřelý z podílu na manipulaci zápasů v italském fotbale. Podle agentury ANSA prohledala policie domy Gattusa a dalšího někdejšího hráče AC Milán Cristiana Brocchiho. Oba dvojnásobní vítězové Ligy mistrů prý byli ve spojení se čtyřmi muži, které dnes policie kvůli podezření z ovlivňování zápasů zatkla. 
17.12.2013 16:26 |

podobné články

Osobnosti: Gennaro Gattuso (11 článků)

Protikorupční policie obvinila kvůli úplatkům ve fotbale 12 lidí

 
Kvůli možnému ovlivňování fotbalových zápasů a s tím související sázkařskou činností obvinila protikorupční policie dvanáct současných i bývalých fotbalistů z podplacení a přijetí úplatku. V tiskové zprávě zveřejněné na  webu  o tom dnes informoval mluvčí policejního útvaru Jaroslav Ibehej. Více než dvacet dalších lidí policisté vyzvali k podání vysvětlení.
12.09.2013 09:50 |

podobné články

Dialog nebo ovlivňováni? Co si Praha a Moskva slibují od společného projektu

 
Chystá se Pražský hrad vyšlapat ruským manipulátorům cestičku pro ovlivňování české společnosti? V České republice existují pochyby o Česko-ruském diskuzním fóru, které bylo založeno během ruské návštěvy prezidenta Miloše Zemana.  Chystá se Pražský hrad vyšlapat ruským manipulátorům cestičku pro ovlivňování české společnosti? V České republice existují pochyby o Česko-ruském diskuzním fóru, které bylo založeno během návštěvy Ruska Miloše Zemana.
08.01.2018 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21137 článků)

Oskar Krejčí: Korea a Trump? Tak málo šancí na přežití máme! A co když USA jen chtějí zničit tento projekt Ruska...

 
ROZHOVOR „Je to hra na kuře od samého začátku.“ „Chudáci Korejci! Jsou jen míček pro ping pong, rozhodně nedrží pálky, ani na jihu, ani na severu.“ Profesor Oskar Krejčí analyzuje zápas mezi USA a KLDR jako prestižní, ne vojenský. Pokládá otázku, co se stane, když se situace na Korejském poloostrově zmírní? „Obnoví se spolupráce Severní a Jižní Koreje a otevře se obchodní trasa z Jižní Koreje do Evropy přes Transsibiřskou magistrálu. Obávám se, že to je přesně to, co někomu vadí. Proto potřebuje neklid na Korejském poloostrově.“ Těžko by pak Spojené státy také zdůvodnily svou přítomnost nejen v Jižní Koreji, ale i v Japonsku. „V reálu je to směšný problém, který je spojen s neuvěřitelnou rétorikou, která je v podstatě určena pro domácí publikum jak v Americe, tak v Severní Koreji, a výsledkem je eskalace mezinárodního napětí.“
15.08.2017 06:40 |

podobné články

Pro filmaře pracovalo víc policistů, než kolik bylo obviněno

 
V kauze policistů, kteří si přivydělávali prací pro film, figurovalo víc mužů zákona, než kolik jich bylo obviněno. Dnes o tom informoval server Týden.cz. Pět policistů už bylo propuštěno loni v srpnu, dalších 11 bylo zproštěno služby. Zbývající policisté, kterých mohlo být až několik desítek, se nedopustilo takového skutku, aby byl posuzován jako trestný čin.
08.01.2012 06:55 |

podobné články

Požár v Jižní Koreji zabil 41 lidí: Šlendrián! V nemocnici nebyly žádné hasičáky!

 
Nejhorší požár v Jižní Koreji za více než desetiletí! Nejméně 41 lidí zemřelo a přes 80 bylo zraněno, když plameny zachvátily šestipatrovou nemocnici ve městě Mirjang.
27.01.2018 12:20 |

podobné články

Virus MERS v Jižní Koreji: Zemřelo už devět lidí

 
Počet obětí koronaviru MERS v Jižní Koreji se rozrostl o dva, celkově na něj v této zemi zemřelo už devět lidí. Oznámilo to dnes podle agentury Reuters korejské ministerstvo zdravotnictví. To také sdělilo, že se objevilo 13 nových případů nákazy, a celkový počet infikovaných lidí se tak zvýšil na 108.
10.06.2015 07:10 |

podobné články

Výslechy v plném proudu. Kvůli policejní razii na politiky už bylo obviněno 7 lidí

 
Podle olomouckého vrchního státního zástupce Iva Ištvana bylo dnes k 09:00 v souvislosti s razií na státních úřadech obviněno sedm lidí. "Až všechny výslechy budou dokončeny, dozorový státní zástupce bude zvažovat, u kterých z obviněných shledá důvody vazby," řekl. Z kolika trestných činů budou obviněni, uvede Ištvan na dnešní tiskové konferenci. 
14.06.2013 10:35 |

podobné články

První klonovaní Psi zítřka slouží při proclívání v Jižní Koreji

 
V Jižní Koreji jsou opět o kousek napřed. Tamní celní úřad totiž začal využívat klonované psy na kontroly zavazadel. Šest mladých psů bylo naklonováno z nadaného kanadského labradora. Do služby se přihlásili poprvé po 16 měsíců dlouhém výcvikovém programu. Aby to bylo aspoň trochu zamotané, tak se všichni jmenují stejně - Toppy (TOmorow´s puPPY - Pes zítřka).
20.07.2009 22:05 |

podobné články

Na 300 španělských fotbalistů je podezřelých z ovlivňování zápasů

 
Španělská fotbalová federace sice nezveřejnila jména, ale z ovlivňování zápasů jsou podezřelé kluby Las Palamas a Rayo Vallecano.
03.12.2009 15:00 |

podobné články

Bývalý kapitán Bergama se přiznal k ovlivňování zápasů

 
Bývalý kapitán fotbalové Atalanty Bergamo Cristiano Doni se v pátek přiznal k ovlivňování zápasů v italských soutěžích a to kvůli sázkám.
25.12.2011 09:20 |

podobné články

Tajfun zabil v Jižní Koreji sedm lidí

 
Nejméně sedm lidí zahynulo v Jižní Koreji, když zemi o víkendu zasáhl tajfun Meari. Informuje o tom v pondělí web deníku Bild.
27.06.2011 08:10 |

podobné články

Bradáčová v akci: V nemocniční kauze obviněno 9 lidí a 2 firmy

 
Policie obvinila další čtyři lidi a jednu právnickou osobu v souvislosti s údajnými manipulacemi zakázek v některých pražských nemocnicích. Celkem je tak v případu obviněno devět lidí, pro dva z nich bude státní zástupce požadovat vazbu. ČTK to dnes řekla pražská vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová.
30.06.2018 10:55 |

podobné články

Fenerbahce vyšetřuje policie kvůli možnému ovlivňování fotbalových zápasů

 
Podle televizní stanice CNNTurk polície vyšetřuje několik zápasů turecké ligy z poslední sezony a vyslechla zástupce i hráče některých dalších tureckých klubů.
03.07.2011 14:10 |

podobné články

VIDEO: Po nehodě autobusu v Jižní Koreji 12 mrtvých, děti mezi zraněnými

 
Při nehodě autobusu v Jižní Koreji zemřelo 12 cestujících a dalších 12 lidí utrpělo zranění.
03.07.2010 13:05 |

podobné články