Článek

V garáži v Praze vybuchla pyrotechnika, dva lidé se zranili

 
Dva lidé byli dnes zraněni při sérii výbuchů zábavní pyrotechniky v pražských Hlubočepích. Výbušniny explodovaly v garáži u rodinného domu, příčina neštěstí ani výše škod zatím nejsou známy. ČTK to řekli mluvčí policie a hasičů. Exploze poškodila okna okolních domů a způsobila požár. V garáži bylo také asi 12 tlakových lahví. Vyšetřovatelé proto budou moci objekt prohledat zřejmě až ve čtvrtek.
09.07.2014 20:35 |

podobné články

Podobné články

V garáži na Teplicku hořelo, vybuchla tlaková lahev od autogenu

 
Pět hasičských jednotek dnes po půlnoci likvidovalo požár garáže v Oldřichově na Teplicku. V hořící garáži byla autogenová souprava, během požáru vybuchla jedna tlaková lahev.
27.09.2010 11:30 |

podobné články

Muži měla v garáži vybuchnout pyrotechnika, při výbuchu se popálil

 
Zábavná pyrotechnika paří mezi nebezpečný materiál, který může způsobit i velice závažná zranění. Při manipulaci s ním může i malá chyba přivodit velikou katastrofu. O jeho nebezpečí se bohužel přesvědčil i 25letý muž.
23.07.2014 22:30 |

podobné články

Chlapci (10) z Českých Budějovic vybuchla petarda v ruce: Přišel o články prstů!

 
Na porušení pravidla, že zábavní pyrotechnika dětem do rukou nepatří, doplatil školák (10) z Českých Budějovic. V ruce mu vybuchla petarda a vážně ho poranila. Přišel o články prstů. K neštěstí došlo ve čtvrtek odpoledne.
30.12.2016 11:55 |

podobné články

Náctiletému chlapci v Brandýse vybuchla v ruce pyrotechnika: Přišel o několik prstů

 
Mladík se v Brandýse nad Labem před půl čtvrtou odpoledne pravděpodobně pokoušel pyrotechniku po domácku vylepšovat. Ta mu ale vybuchla v ruce.
03.03.2017 21:50 |

podobné články

Na Vysočině vybouchla v garáži pyrotechnika! Škoda je 800 tisíc

 
Výbuch otřásl v neděli ráno vesnicí Lípa na Havlíčkobrodsku. Způsobil jej požár v jedné z místních garáží, kde měl majitel kromě svého auta i zábavní pyrotechniku. Naštěstí se nikdo nezranil.
02.09.2012 15:00 |

podobné články

V Praze hořela v garáži dvě auta, oheň zapálil i dům

 
Dvě auta hořela v garáži v Zenklově ulici v Praze. Oheň se rozšířil a začal hořet i dům nad garáží.
04.07.2012 07:55 |

podobné články

Razie u zadrženého dodavatele: V garáži měl 500 litrů pančovaného chlastu

 
Jednoho z dodavatelů pančovaného alkoholu zadrželi včera policisté na Zlínsku. Po výslechu udělali razii v jeho garáži, kde našli 500 litrů neokolkovaného alkoholu. Muž měl v garáži sklad, stáčírnu i míchárnu.
13.09.2012 11:30 |

podobné články

Čech, který shodil v garáži padesát kilo: Zhubnu stejně vašeho šéfredaktora Novotného! A ten souhlasí, to bude maso!

 
Článek o jednadvacetiletém kuchaři Pavlovi, který "v garáži svého amerického domku shodil cvičením padesát kilo":http://www.extra.cz/neskutecna-promena-tenhle-cech-z-varu-se-jednoho-dne-nastval-a-v-garazi-shodil-padesat-kilo, vás mimořádně zaujal. A k tomu nás na základě diskuze pod ním zkontaktoval sám hlavní aktér.
15.04.2013 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (528 článků)

Dramatický zásah hasičů: V garáži hořelo auto, vedle něj stála svářecí souprava a plynové lahve!

 
Dramatický zásah mají za sebou plzeňští hasiči. V jedné z řadových garáží v městské části Bory začalo hořet zaparkované auto. Vedle něj byla uskladněná svářecí souprava a dvě tlakové lahve! Navíc hrozilo, že se oheň rozšíří i do okolních garáží.
24.04.2017 13:55 |

podobné články

V Božím Daru popálila pyrotechnika slavícího muže a ženu

 
Krátce po půlnoci popálila zábavní pyrotechnika muže a ženu slavící příchod nového roku. Dívce ve věku kolem 22 let bouchla na chatě v ruce petarda a lehce ji popálila.
01.01.2010 08:00 |

podobné články

Pyrotechnika zaměstnal nález dělostřeleckého granátu ve sběrně železa

 
Ve čtvrtek krátce před osmou hodinou ráno přišla z České Třebové zpráva o nálezu předmětu, který nápadně připomíná munici. Předmět objevili pracovníci sběrny druhotných surovin. Na místo vyrazila nejbližší policejní hlídka, aby ověřila, zda se informace zakládá na pravdě. Oznamovatel se nemýlil. Přítomnost pyrotechnika byla nezbytná, a proto na místo dorazil tým, tentokráte z brněnské expozitury.
11.10.2014 16:00 |

podobné články

KRNAP: Pyrotechnika do národního parku nepatří

 
Asi není třeba nikoho příliš přesvědčovat, že zábavní pyrotechnika ruší domácí i divoká zvířata a obtěžuje i mnohé lidi, zvlášť když si chtějí odpočinout od hluku města v tichu přírody.
10.12.2017 13:20 |

podobné články

Lávka v pražské Troji se zřítila do Vltavy! Lidé popadali do vody, dva z nich se těžce zranili

 
Pěší lávka u Trojského zámku se v sobotu v poledních hodinách zřítila do Vltavy, část z ní spadla přímo na cyklostezku. Lidé, kteří se po lávce právě procházeli, popadali přímo do Vltavy. Čtyři lidé se zranili, dva z nich těžce. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Příčina zřícení je zatím v šetření, statik zjistil, že zbytky mostu mohou kdykoliv spadnout. Primátorka na sobotní večer svolala krizový štáb, policie místo hlídá.
02.12.2017 14:05 |

podobné články

Dva lidé se zranili při výbuchu plynu

 
Dva lidé se dnes dopoledne zranili při výbuchu v Karviné-Ráji. Zemní plyn vybuchl v jednom z bytů domu ve Školské ulici. Poškodil další dva sousední byty, které rovněž nejsou obyvatelné. Policie evakuovala 14 lidí z okolních bytů v daném vchodu.
02.10.2010 19:10 |

podobné články

DĚSIVÁ nehoda pražské AUTOŠKOLY! Dva lidé se zranili!

 
Děsivě vypadající nehoda se stala ve čtvrtek ráno v Novodvorské ulici v Praze. Automobil jedné z pražských autoškol se tam střetl s vozem BMW. Při nehodě se zranili dva lidé.
03.04.2014 13:05 |

podobné články

Při srážce traktoru a osobního auta se na Benešovsku zranili dva lidé

 
Osobní auto se v pondělí střetlo s traktorem u Trhového Štěpánova na Benešovsku, sdělil mluvčí středočeské záchranky Petr Mach s tím, že dva lidé se při nehodě zranili.
27.09.2010 11:00 |

podobné články

Dva lidé se zranili při výbuchu plynu v Karviné-Ráji

 
Dva lidé se dnes dopoledne zranili při výbuchu v Karviné-Ráji. Podle policie zřejmě vybuchl plyn v jednom z bytů domu ve Školské ulici. Policie evakuuje asi osm rodin z okolních bytů. ČTK to řekla mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková.
02.10.2010 13:00 |

podobné články

Sanitka se u Mělníku srazila s kamionem, dva lidé se zranili

 
Nehoda vozu záchranné služby a kamionu uzavřela v pátek po 6. hodině silnici I/16 u Malého Újezdu na výjezdu z Mělníku. Při nehodě se zranili dva lidé z posádky sanitky, sdělil mluvčí mělnické policie Václav Tichý.
26.11.2010 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Malý (72 článků)

NEBEZPEČNÝ KONÍČEK! Při pádu ultralightu se zranili dva lidé

 
Dva lidé se v sobotu dopoledne zranili při pádu ultralightu u Nové Pece na Prachaticku. Agenturu Mediafax o tom informovala mluvčí policie Lenka Holická.
16.07.2011 12:00 |

podobné články