Článek

V Duchcově se střetli policisté s extremisty, jsou dva zranění

 
V Duchcově na Teplicku došlo k prvním střetům mezi těžkooděnci a příznivci Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS). Vzduchem létaly kameny a lahve, policisté použili pyrotechniku, slzný plyn i vodní dělo. Policie potvrdila dva zraněné, krvavé šrámy ale mají i další. Akce ztratila organizovaný průběh, skupinky lidí jsou asi na půlkilometrovém úseku.
22.06.2013 17:20 |

podobné články

Podobné články

Extremisté z Dělnické strany se střetli s policií. Pět zraněných, dva z toho policisté

 
V Duchcově na Teplicku se několikrát střetli těžkooděnci a příznivci Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS). Vzduchem létaly kameny a lahve, policisté použili pyrotechniku, slzný plyn i vodní dělo. Podle policie zranění utrpělo pět lidí, z toho dva policisté. Jeden z těžkooděnců zůstal na zemi a do bezpečí mu museli pomoci jeho kolegové. Mezi zraněnými je i jeden fotograf, kterého trefili kamenem do hlavy. Ve všech případech jde o tržná poranění. 
22.06.2013 18:45 |

podobné články

Čtyři muži, kteří napadli dva Romy v Duchcově, jsou už ve vězení

 
Čtyři muži, které policie obvinila ze sobotního napadení dvou mužů v Duchcově, jsou ve vězení. Jeden si od pondělka odpykává trest, ostatní tři jsou ode dneška ve vazbě. Rozhodl o tom teplický soud. ČTK to řekl mluvčí teplické policie Daniel Vítek. Čtveřice napadla dva muže po sobotní protiromské akci, která se v Duchcově konala. 
16.07.2013 13:40 |

podobné články

Duchcov je město hrůzy, romský klan tam opět napadl dva muže, lidé se bojí vycházet ven!

 
Květnový útok "napadení manželů v Duchcově":http://www.extra.cz/video-z-rasistickeho-utoku-v-duchcove-skupina-romu-brutalne-zbila-manzelskou-dvojici, kdy skupinka Romů z jedné rodiny brutálně zkopala a zbila mladou ženu a jejího manžela, měl pokračování "v podobě protiromských demonstrací":http://www.extra.cz/po-napadeni-v-duchcove-se-chysta-demonstrace-otec-jedne-romske-utocnice-tvrdi-ze-k-ni-neni-duvod, ale tím se nic nevyřešilo.
16.07.2013 17:15 |

podobné články

Ústecký kraj koordinuje situaci v Duchcově

 
V důsledku neutišené sociální situace v Duchcově způsobené neřešením sociálních problémů a vzájemnou neinformovaností vznikla nutnost svolávání společných schůzek všech participujících institucí v rámci sociální práce v Duchcově.
09.08.2013 10:50 |

podobné články

Grémium ČSSD vyzvalo ke zrušení buňky v Duchcově

 
Grémium ČSSD vyzvalo krajský výkonný výbor ČSSD v Ústeckém kraji, aby zrušil místní organizaci v Duchcově na Teplicku. Novinkám to potvrdil místopředseda strany Milan Chovanec. Sociální demokraté se po komunálních volbách v Duchcově dohodli na koalici s extremistickou Dělnickou stranou sociální spravedlnosti (DSSS).
07.11.2014 09:15 |

podobné články

Sociální demokraté zrušili buňku v Duchcově spolupracující s DSSS

 
Ústřední výkonný výbor ČSSD zrušil stranickou buňku v Duchcově, která uzavřela na radnici koalici s Dělnickou stranou sociální spravedlnosti. Svůj nesouhlas s koalicí vyslovila i KSČM, která své zastupitele v Duchcově vyzve, aby z koalice vystoupili.
13.12.2014 13:26 |

podobné články

ČSSD v Duchcově vytvořila koalici s extrémisty z DSSS! Premiér zuří

 
Extrémisté se dostanou do vedení města v Duchcově na Teplicku. ČSSD se tam totiž dohodla na spolupráci s KSČM a Dělnickou stranou sociální spravedlnosti (DSSS)! Premiér a šéf sociálních demokratů Bohuslav Sobotka zuří a chce místní stranickou buňku zrušit.
06.11.2014 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9536 článků)

Sobotka dosáhl zrušení místní buňky v Duchcově, strana podle něj nesmí spolupracovat s extremisty

 
Ústřední výkonný výbor ČSSD dnes zrušil svou místní buňku v Duchcově, která uzavřela koalici mimo jiné s extremistickou Dělnickou stranou sociální spravedlnosti (DSSS). Navrhoval to nejen premiér a šéf strany Bohuslav Sobotka, ale už dříve i vedení ČSSD. Aktuální zprávu přinesla Česká televize.
13.12.2014 12:41 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9536 článků)

Po bojích v Duchcově skončilo v rukou policistů hned 22 osob

 
Příznivci Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) se v sobotu odpoledne sešli na náměstí Legií na okraji romské čtvrti v Duchcově na Teplicku. Krátce po projevu Tomáše Vandase se hned při začátku pochodu tvrdě střetli s policisty, když se pokusili prorazit policejní kordon. O několik desítek metrů dál totiž pořádalo občanské sdružení Konexe veřejné shromáždění s názvem Čikhatar het / Z bahna ven na podporu duchcovských Romů.
22.06.2013 13:55 |

podobné články

Policisté se střetli se squattery, tři byli zraněni

 
Pražský squat Milada v Praze 8 začala v úterý dopoledne vyklízet najatá bezpečnostní agentura. Squatteři se proti násilnému vystěhování začali bránit a vylezli na střechu, někteří z nich se střetli s policií. Zraněni byli tři policisté, kteří skončili v nedaleké nemocnici na Bulovce, a také dvojice squatterů. V podvečer začali pracovníci agentury squattery ze střechy sundávat, posledního se jim podařilo dolů dostat po osmé hodině.
30.06.2009 10:20 |

podobné články

U mešity v Jeruzalémě se střetli izraelští policisté s Palestinci

 
V areálu mešity Al-Aksá ve východním Jeruzalémě se dnes izraelští policisté střetli s mladými Palestinci, poté, co policisté údajně vstoupili do mešity. Uvedl to web BBC izraelský server Ynet. Potyčky podle očitých svědků pokračovaly i mimo mešitu a policisté mladíky rozehnali slzotvornými a ohlušujícími granáty.
13.09.2015 22:11 |

podobné články

Při sobotní demonstraci v Duchcově byli zraněni dva lidé

 
V Duchcově na Teplicku byli v noci po sobotní protiromské akci napadeni dva lidé. Jeden muž skončil v nemocnici, druhý byl po ošetření oděrek propuštěn.
14.07.2013 11:35 |

podobné články

Dělobuchy, slzný plyn, zranění! Radikálové se v Duchcově probíjeli na romský mítink

 
VIDEO: V jedné části města shromáždění na podporu Romů, ve druhé akce dělnické strany. Kombinace jako Molotovův koktejl, čekající na vybuchnutí, slibovala v Duchcově perné odpoledne především pro členy pořádkových jednotek. A skutečně - proti pochodu radikálů museli policisté zasahovat v momentě, kdy se pravicoví extrémisté zkusili probojovat na romskou akci.
22.06.2013 16:45 |

podobné články

Dvojice přišla na pumpu v Duchcově "tankovat" s pistolí

 
Dva ozbrojení a částečně maskovaní lupiči v noci přepadli benzinovou stanici v Duchcově na Teplicku. Obsluha vyvázla bez zranění, lupiči si odnesli peníze.
20.10.2013 14:55 |

podobné články

Benzínku v Duchcově přepadli lupiči komici: Pistolí máchal 165 cm vysoký zlodějíček

 
Dva ozbrojení a částečně maskovaní lupiči v noci přepadli benzinovou stanici v Duchcově na Teplicku. Obsluha vyvázla bez zranění, lupiči si odnesli peníze. Policie žádá o pomoc při pátrání.
20.10.2013 15:20 |

podobné články

V Duchcově byli v noci po protiromské akci napadeni dva lidé: Policie má čtyři podezřelé!

 
V Duchcově na Teplicku byli v noci po sobotní protiromské akci napadeni dva lidé. Jeden muž skončil v nemocnici, druhý byl po ošetření oděrek propuštěn. Policie zadržela čtyři podezřelé.
14.07.2013 11:25 |

podobné články

Dva Romy odsoudili za útok v Duchcově 3 a 2 roky vězení, další dostali podmínku. Je to dle vás málo?

 
Brutálně zmlátili v Duchcově manželský pár způsobem, ze kterého se zvedá žaludek. Spravedlnosti si však na ně příliš neposvítila. Dva Romové byli odsouzeni pouze na 2 a 3 roky vězení. Zbylí obvinění vyvázli s podmínkou. Obžalovaní se během pauzy před vynesením rozsudku vydali do nákupního střediska, kde si v klidu prohlédli několik obchodů.
19.03.2014 09:50 |

podobné články

V cukrárně v Duchcově PĚSTOVAL Vietnamec MARIHUANU!

 
V prostoru bývalé cukrárny v Duchcově objevili policisté pěstírnu marihuany. Bylo tam 450 rostlin.
27.07.2011 16:35 |

podobné články

Mačeta, meč, nože a železné tyče. Tak se chystali náckové na Romy v Duchcově

 
Nebýt policie, nemusela včerejší demonstrace v Duchcově skončit tak klidně. Svědčí o tom i arzenál zbraní, které policisté zabavili radikálům. Byly mezi nimi železné tyče, nože, mačeta i meč.
30.05.2013 09:20 |

podobné články