Článek

V drogerii místo šrajtofle vytáhl kuchyňský nůž. „Pusťte mě nebo ho do vás vrazím!“ řval zloděj

 
Pořádné pozdvižení vzbudil svým chováním muž, který v sobotu 17. dubna vyrazil na nákup do drogerie v Praze 2. Ten si do tašky patrně přibral i několik věcí, které opomněl zaplatit. Když ho ostraha vyzvala ke kontrole batohu, dotyčný se neovládl, vytáhl nůž, a začal s ním ohrožovat své okolí.
01.05.2021 09:35 |

podobné články

Podobné články

Žák kladenské školy nosil mezi spolužáky velký kuchyňský nůž

 
Strážníci městské policie objevili u žáka speciální školy v Kladně velký kuchyňský nůž. Odhalili ho při kontrolách, které prováděli kvůli častým potyčkám mezi žáky této školy a studenty sousedního soukromého gymnázia.
08.04.2009 17:59 |

podobné články

Kuchyňský nůž mu trčel z oka, přesto sám došel na pohotovost

 
Na videu je možné vidět Brazilce, kterému při potyčce někdo vrazil velký kuchyňský nůž do oka. Navzdory tomuto děsivému incidentu došel zraněný muž na pohotovost po vlastních.
16.06.2011 13:15 |

podobné články

Dramatické záběry: Muž (45) u pokladny místo „šrajtofle“ vytáhl bombu. Nakonec skončil v poutech

 
Doslova třaskavý zásah mají za sebou policisté, kteří během státního svátku v den 28. října zasahovali v ulici Mirotická v pražské Libuši. Do prodejny potravin tam totiž nakráčel muž, který si s sebou chtěl odnést pár lahví coca-coly. Jenže místo placení na pokladnici vytáhl bombu! Tedy, lépe řečeno, její atrapu. V době vyhlášeného nouzového stavu to nebyl jeden z nejchytřejších nápadů.
29.10.2020 14:05 |

podobné články

Největší nůž v Česku měří téměř tři metry

 
Expozice pelhřimovského Muzea rekordů a kuriozit rozšířil největší kuchyňský nůž v České republice. V roce 1977 si ho nechal vyrobil šéfkuchař ze Slaného Václav Loucký. Nůž je vyrobený ze železa a dřeva v proporcích běžného kuchyňského nože, jen měří 286 centimetrů a váží 50 kilogramů, řekl Miroslav Marek z Agentury Dobrý den, která eviduje české rekordy a provozuje muzeum.
13.05.2021 20:20 |

podobné články

Na revizory v Praze vytáhl černý pasažér nůž, pistoli a pak i lopatu

 
Nůž, plynovou pistoli i lopatu údajně postupně vytáhl na revizory černý pasažér v sobotu v Praze. Chtěl pohrůžkou docílit toho, aby mu revizoři vydali zápis o kontrole. Na policejním webu to dnes oznámil mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Při konfliktu nebyl nikdo zraněn. Pistole selhala a nůž útočníkovi vypadl z ruky.
18.01.2016 17:00 |

podobné články

Češi se vzbouřili proti DM: Klesl drogerii zisk? A o kolik milionů přišli?

 
Po tom, co se Češi dozvěděli, že je drogerie DM okrádá, rozpoutalo se doslova peklo. Vytočení zákazníci to dávají drogerii pěkně sežrat. Spousta z nich už v DM nenakupuje a určitě přibydou ještě další. O kolik klesl drogerii zisk a o kolik milionů přišli?
19.05.2016 14:40 |

podobné články

Útok v nemocnici v Krnově: Nebezpečný zloděj vytáhl na zdravotníky nůž! Přeprali ho

 
Sice staršího, ale zdatného stokilového hromotluka (65) zadrželi před pár dny zdravotníci a uklízečka nemocnice v Krnově. Chytili ho přímo při krádeži. Gauner se ale rozhodně nehodlal vzdát dobrovolně. Pral se, utíkal, a dokonce vytáhl i nůž! Statečné zdravotníky za zadržení „fantoma nemocnic“ ocenili ředitel nemocnice i policie.
15.04.2021 11:55 |

podobné články

Nedopitý rum, vražedný nůž i přetžená nit: Úřad řeší podivnosti propadlé státu

 
Do vlastnictví státu se dostanou nejrůznější předměty, ať už jde o majetek po zemřelých, nebo předměty zabavené při trestné činnosti. Často se ale úředníci setkávají s nejrůznějšími podivnostmi – jde třeba o kuchyňský nůž, kterým útočil důchodce, kufr pro pašování marihuany, arašídy, přetržené nitě nebo 70 kilogramů naporcovaného masa od pytláka. Co se s nimi děje dál?
24.01.2017 05:40 |

podobné články

Jak vybrat ten správný nůž

 
Není nůž jako nůž a jeho nesprávným výběrem bychom si mohli pěkně zavařit. Poradíme, jaký nůž je ideální pro turistiku, rybaření, houbaření nebo třeba pro účel sebeobrany.
29.08.2020 10:00 |

podobné články

Jak vybrat ten správný nůž

 
Není nůž jako nůž a jeho nesprávným výběrem bychom si mohli pěkně zavařit. Poradíme, jaký nůž je ideální pro turistiku, rybaření, houbaření nebo třeba pro účel sebeobrany.
29.08.2020 10:00 |

podobné články

Šílenec na pražském Žižkově: Do břicha si zatloukal nůž! Paličkou na maso...

 
Řádil jako šílenec! Neuvěřitelný »tyátr« předvedl na pražském Žižkově zadlužený muž. Kvůli příchodu exekutorů si začal paličkou na maso zatloukat do břicha kuchyňský nůž.
13.10.2015 05:10 |

podobné články

Eva z Malých lásek vytáhla na manžela nůž: Chtěla jsem mu něco udělat!

 
Celý život ji provází drogy. Bral je jak bývalý manžel, tak i současný partner. Kvůli nim si v manželství Eva (35) z Malých lásek prošla peklem. Dokonce na svého muže vytáhla kuchyňský nůž s tím, že mu ublíží.
21.09.2017 16:15 |

podobné články

Vražda v Mladé Boleslavi: Po hádce vzal recidivista (43) do ruky nůž a soka ubodal

 
Středočeští policisté vyšetřují vraždu v Mladé Boleslavi. Po hádce muž (43) vzal do ruky kuchyňský nůž a druhého muže několikrát bodl! Ten na místě zemřel. Obviněný byl jednou trestaný za pokus vraždy.
24.08.2020 13:00 |

podobné články

Vyrazila ho z bytu, vytáhl nůž. Odsedí si 4 roky!

 
Nezaplatil nájem, tak mu spolubydlící řekla, ať se odstěhuje, Patrik M. (35) ale místo toho na Ditu M. (49) vytáhl nůž! U soudu dostal čtyři roky.
21.04.2017 12:05 |

podobné články

Modelka byla posedlá hladkou pletí: Do obličeje si vpíchla kuchyňský olej!

 
Bývalá jihokorejská modelka Hang Mioku (52) toužila po dokonale hladké pleti. Lékaři jí už ale nechtěli povolit další plastiky, tak si udělala zákrok sama. Vpíchla si do tváří kuchyňský olej. Kvůli své nynější odpudivé vizáži toho nikdy nepřestane litovat.
09.05.2013 12:15 |

podobné články

I takhle dopadá posedlost vzhledem: Bývalá modelka si do obličeje vpíchla kuchyňský olej, teď je z ní nestvůra

 
Korejka Hang Mioku (52) kdysi bývala modelkou. I když měla téměř vše, po čem ženy touží, stále nebyla spokojená se svým vzhledem - toužila po hladké pleti. V osmadvaceti letech podstoupila několik zákroků, díky nimž se pyšnila pletí, kterou by jí mohlo závidět kdejaké dítě. Hang to ale nestačilo a i přes rady lékařů, kteří jí odmítli udělat další zákrok, neváhala a sama si aplikovala do obličeje silikon a kuchyňský olej. Teď svého činu hořce lituje.
09.05.2013 13:55 |

podobné články

Rodinná tragédie ve Strašnicích: Manžel ubodal manželku (†47)

 
Policie spolu s pražskými záchranáři a následně koronerem v pátek dopoledne zasahovali v Praze 10 ve Strašnicích. V rodinném domě v ulici Pod Viktorkou manžel zavraždil svou manželku. Podle informací na ni vytáhl kuchyňský nůž.
12.05.2017 10:20 |

podobné články

Charlie Sheen vytáhl na manželku nůž

 
Sotva se Charlie Sheen a jeho manželka Brooke Muellerová 25. prosince ráno probudili a se společnými syny si rozbalili dárky, začali se hádat. Jenže nebyla to běžná manželská rozepře, ale hollywoodský herec vytáhl na svou choť nůž. Užití zbraně v násilném argumentu potvrdil i mluvčí šerifa z Colorada s tím, že detaily incidentu zveřejňovat nesmí.
28.12.2009 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (476 článků)

Přítel Bočanové vytáhl na večírku nůž!

 
Mahulena Bočanová (43) a její nový milenec Martin Černý se na večírku české MTV postarali o pořádný skandál. Černý, který byl v alkoholovém opojení, vytáhl nůž (tzv. rybičku) na fotografa slovenského Nového Času!
15.02.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (834 článků) , Martin Černý (76 článků)