Článek

V dresu hokejisty Zubova sebral platební kartu: "Rozfofroval" z ní 12 korun!

 
Možná ji našel, možná někomu vzal, určitě ale platební karta nebyla starého muže, který s ní zaplatil v jednom z obchodů v Ostravě. A že uměl žít! Utratil z ní celých 12 korun! Hledá ho policie.
12.08.2021 09:50 |

podobné články

Podobné články

Muž ukradl MATCE PLATEBNÍ KARTU bytového družstva, rozfofroval 150 TISÍC!

 
Škodu za více než 150 tisíc korun napáchal mladý muž ze Sokolova, který ukradl platební kartu společenství vlastníků bytů své matce. Policejní mluvčí Kateřina Böhmová pro agenturu v úterý uvedla, že pachatel provedl v 72 případech bankovní transakce.
25.10.2011 12:15 |

podobné články

Zubová dostane od svého mecenáše na kampaň devět miliónů

 
Olga Zubová, předsedkyně Demokratické strany zelených (DSZ), dostane od mecenáše a majitele mediální agentury Jaromíra Soukupa na volební kampaň 9,14 miliónu korun. Zubová kandiduje do Sněmovny za ČSSD. Na kandidátce pražské ČSSD je na volitelném místě.
04.08.2009 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Olga Zubová (45 článků)

Zubová: Soukupovi by role ministra slušela

 
Olga Zubová bude do říjnových voleb v kandidovat za ČSSD, ačkoliv je předsedkyně Demokratické strany zelených. Zubová na jaře pomáhala ČSSD svrhnout vládu Mirka Topolánka.
07.07.2009 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2370 článků) , Olga Zubová (45 článků)

„Spadla vám bankovka.“ Na Proseku ukradli ženě platební kartu sehranou lstí

 
Pražští policisté pátrají po celkem třech mužích, kteří by měli mít souvislost s krádeží platební karty a následným neoprávněným výběrem peněz. Ženu okradli lstí během výběru, kdy jí jeden z hledaných řekl, že jí spadla bankovka, druhý mezitím kartu sebral. Posléze z účtu poškozené zmizelo 9 tisíc korun.
09.12.2017 13:30 |

podobné články

Harley-Davidson ve spolupráci s Mastercard a ČSOB připravili pro návštěvníky oslav limitovanou edici platebních karet s logem Harley-Davidson

 
Organizátoři 115. výročí založení značky Harley-Davidson ve spolupráci s Mastercard a ČSOB připravili pro návštěvníky oslav limitovanou edici platebních karet s logem Harley-Davidson. Všechny transakce se budou v areálu provádět bezhotovostně. „K platbě jakéhokoliv zboží či služby lze využít buď vlastní platební karty nebo si nabít naši H-D kartu. Ta funguje jako předplacená platební karta bez bankovního účtu,“ přibližuje platební proces Jaroslav Vavřina, hlavní organizátor oslav. Předplacenou kartu H-D lze po registraci opakovaně dobíjet. Maximální zůstatek na kartě je šest tisíc korun (240 euro).
07.06.2018 12:25 |

podobné články

Muži zneužili platební kartu: Našli ji na ulici, zaplatili s ní za cigarety a energetické nápoje

 
Místo toho, aby platební kartu, kterou 27. srpna našli na zemi zřejmě v Jablonecké ulici na Proseku v Praze 9, odevzdali na policii, tak ji „vybílili“. Dva muži kartou zaplatili v několika obchodech, za 2000 Kč si nakoupili několik krabiček cigaret a také energetické drinky. Majitel karty si však brzy uvědomil, že kartu nemá, tak ji nechal zablokovat. Policie po nenechavcích pátrá.
04.10.2016 15:45 |

podobné články

Muž našel cizí peněženku a nakoupil si: »Rozfofroval« z ní asi osm tisíc korun

 
Mladému muži nedošlo, že tohle mu neprojde. 6. ledna zřejmě našel cizí peněženku a zacházel s ní a jejím obsahem, jako by byla jeho vlastní. Vytáhl platební kartu a vesele s ní uhradil několik nákupů. Díky tomu se podařilo pražským policistům zjistit, kde všude s odcizenou kartou platil, a poté pomocí záběrů bezpečnostních kamer obchodu zjistili i to, jak vlastně vypadá.
25.01.2018 10:30 |

podobné články

Rozfofroval jsem statisíce, zbylo mi jen auto, přiznává Marian Vojtko

 
Veřejnost ho může vnímat jako slušného umělce, který po splnění pracovních povinností odjíždí domů. Opak býval pravdou. Zpěvák Marian Vojtko (41) otevřeně přiznal, že rozfofroval statisíce. "Holky, večírky... Pořád jsem byl někde," říká v rozhovoru pro iDNES.cz.
04.10.2014 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Marian Vojtko (290 článků)

Nepoznáváte ho? Sebral z bankomatu cizí peníze a nechal tam falešnou kartu

 
Brněnští policisté pátrají po muži, který si podle záběrů bezpečnostních kamer odnesl z bankomatu 13 tisíc korun. Ty mu nepatřily. Nechal tam přitom platební kartu, která by neměla vůbec existovat!
09.08.2017 09:50 |

podobné články

Ztratili jste platební kartu? Poradíme, jak to řešit s chladnou hlavou

 
Když jste platební kartu ztratili před několika lety, nebyl to ještě takový problém. Víc peněz než na účtu jste totiž často měli po kapsách. Lístek s napsaným PIN kódem, kdybyste ho náhodou zapomněli, jste jistě nosili zvlášť od karty. Dnes je ale ztráta kreditní nebo debetní karty kvůli bezkontaktním platebním metodám o něco větší adrenalin. Zloděj může platit veškeré položky do 500 korun bez toho, že by znal váš PIN. Jak tomu předejít?
22.06.2017 06:35 |

podobné články

Ach, ta roztržitost: Muž zapomněl na platební kartu, chmaták vybral z jeho účtu tisíce korun

 
Očividná roztržitost u bankomatu vyšla draho klienta (49) jedné z bank. Po výběru na ulici Netroufalky v brněnské části Bohunice si sice pečlivě přepočítal peníze, jenže platební kartu odložil na stolek a na průšvih bylo zaděláno.
08.06.2020 10:20 |

podobné články

VIDEO: Oknem vlezl do cizího domu a sebral ze stolu peněženku. Kartou pak zaplatil, lotra hledá policie

 
Vkradl se do domu v pražských Vokovicích přes otevřené okno, sebral tam peněženku i s doklady a kartou a v klidu zase odešel! Cizí platební kartu pak použil celkem na pět plateb, čtyřikrát se mu to povedlo. Zločince teď hledají policisté.
05.02.2020 15:20 |

podobné články

Blesk peněženka, seznamte se! Konec nebezpečného nakupování na internetu

 
Už není nutné mít otevřený účet v bance, aby šlo platit kartou! Na trh přišla BLESK peněženka. Jde o platební kartu, která je jiná než všechny ostatní, samozřejmě při zachování všech základních funkcí klasické platební karty. BLESK peněženka je totiž první dobíjecí platební karta, kterou lze od 16. října koupit v trafice, dobít si ji hotovostí a platit s ní v obchodech i na internetu. Bezpečně a anonymně!
15.10.2014 11:20 |

podobné články

10 rad, jak s platební kartou na dovolenou!

 
Chystáte se na dovolenou a nevíte, jestli si s sebou vzít platební kartu, nebo hotovost? Ideální je kombinace obojího. Ale zatímco na peníze si dáváme pozor většinou automaticky, s kartou už tak opatrní nejsme. Aha! nabízí rady, jak s platební kartou zvládnout dovolenou bez problémů.
04.08.2015 05:20 |

podobné články

Olga Zubová: Na svou kampaň dostala 10 milionů!

 
Předsedkyně Demokratické strany zelených Olga Zubová dostane od mecenáše Jaromíra Soukupa na volební kampaň 9,14 milionu korun. Její hlavní zbraní mají být billboardy.
02.08.2009 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Olga Zubová (45 článků)

Vozíčkáře okradl o kartu a nakupoval

 
Neštítí se ničeho! Drzý zloděj okradl studenta vysoké školy, který je na vozíčku. Sebral mu platební kartu, se kterou pak pořídil nákupy za desetitisíce.
17.02.2018 17:45 |

podobné články

Muž (33) měl znásilnit přítelkyni: Pak jí prý sebral kartu a vybral účet

 
Muž (33) měl na Sušicku znásilnit svou přítelkyni. Ta skončila u lékaře. Ještě před tím měl podle policie vzít její služební vůz a vybrat peníze z bankomatu na její platební kartu.
17.06.2021 15:00 |

podobné články

Speciální kód »zamkne« platební kartu před zloději!

 
Využíváte internetové slevové servery? Díky nákupu v e-shopu ušetříte nejen peníze, ale i čas. Spoustu lidí má ale k platbě zboží přes internet stále nedůvěru. To se snaží změnit ČSOB a Poštovní spořitelna, která nabízí nový bezpečnostní systém 3D Secure: kód přes »smsku«. Ten ochrání platební kartu před zneužitím.
02.11.2011 14:55 |

podobné články

96 procent Čechů ve věku do 60 let má platební kartu

 
Na 92 procent Čechů ve věku do 60 let má běžný účet a 96 procent vlastní alespoň jednu platební kartu, byť ne každá je aktivně používána. Zhruba tři čtvrtiny lidí také využívají služeb internetového bankovnictví. Vyplývá to z průzkumu Sdružení českých spotřebitelů a výzkumné agentury Perfect Crowd mezi více než 600 respondenty. 
02.02.2014 11:45 |

podobné články