Článek

V Chabrech rozkopou ulici Do Rybníčků. Řidiči se tudy neprojedou zhruba měsíc

 
Jsou dopravní uzavírky, které pálí Pražany napříč celým městem, obzvláště ty v centru či na rušných komunikacích. A pak jsou i ty drobnějšího rázu, které znesnadní dopravní situaci obyvatelům konkrétní lokality. Tak jako tomu bude od 15. září v Dolních Chabrech, kde se částečně zneprůjezdní ulice Do Rybníčků.
09.09.2020 10:40 |

podobné články

Podobné články

Rozkopaná Vysočanská! Řidiči ulicí měsíce neprojedou, kudy vede objížďka?

 
Pražští řidiči od 20. dubna do 15. srpna neprojedou Vysočanskou v úseku mezi ulicemi Nad Krocínkou a Prosecká. Důvodem uzavírky je kompletní oprava vozovky. Úsek bude průjezdný pouze pro MHD. Informovala o tom Technická správa komunikací (TSK). Zhruba ve stejnou dobu začne také několikaměsíční oprava Novovysočanské.
07.04.2020 14:40 |

podobné články

V Chabrech mají raritu. Odvodňovací kanál, který v dešti neodvodňuje

 
Řidiči, kteří projíždějí ulicí Jirkovská v Dolních Chabrech, mohou být překvapeni, když spodkem svého auta škrtnou o vozovku. V místech, kde je přejezd přes potok, se nachází odvodňovací kanál, který v době prudkých dešťů neplní svoji funkci.
01.03.2016 09:50 |

podobné články

V Chabrech odhalili ulice zesnulých hokejistů: Místní o tom nevěděli!

 
Konečně! Tragicky zesnulí hokejisté Jan Marek (†31), Karel Rachůnek (†30) a Josef Vašíček (†32) mají své ulice. Památku na hokejové bohatýry odkryl v Dolních Chabrech pražský primátor Bohuslav Svoboda (68).
10.11.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (409 článků) , Jan Marek (167 článků) , Josef Vašíček (166 článků) , Karel Rachůnek (187 článků) , Bohuslav Svoboda (734 článků) , Karel Svoboda (614 článků) , Josef Svoboda (168 článků)

Rizikovou křižovatku v Chabrech nahradí kruhový objezd. Vyjde na pět milionů

 
Pět a půl milionu korun má stát nový kruhový objezd v Dolních Chabrech. Rada hlavního města odsouhlasila dodavatele veřejné zakázky. Kruhový objezd by měl nahradit současnou křižovatku ulic Spořická a K Ďáblicům, která je v současné době nevyhovující.
26.02.2016 16:20 |

podobné články

Referendum v Dolních Chabrech: Lidé se obávají důsledků novostaveb, radnice mlčí

 
V pražských Dolních Chabrech budou obyvatelé již o víkendu v referendu rozhodovat o své budoucnosti. Místním se totiž nelíbí vývoj událostí kolem developerského projektu Nové Chabry, který postupně roste v sousedství ulice Kobyliská. Vadí jim zejména přístup místního úřadu, který podle nich nedostatečně řeší záležitosti kolem dopravní obslužnosti nebo kapacity škol a školek. Chaberská radnice se redakci Blesk.cz k problematice nevyjádřila.
25.11.2016 06:50 |

podobné články

Nová školka v Dolních Chabrech je hotová. Děti se do ní podívají v září

 
První z kroků, jak zajistit lepší občanskou vybavenost v pražských Dolních Chabrech, je téměř u konce. Investor totiž předal městské části hotový objekt mateřské školy, který je součástí areálu developerského projektu Nové Chabry. Místní obyvatelé se po zahájení rozšiřování obytné zástavby zlepšení kvality bydlení ve svém okolí dožadovali. Školka otevře své brány dětem v září, ve druhé polovině roku se má navíc zprovoznit sousední centrum, kde budou restaurace a obchody.
29.06.2017 15:15 |

podobné články

Vitamíny v Dolních Chabrech. Ve formě ovoce a zeleniny je na náměstí nabídne farma

 
Zdraví je třeba podpořit vitamíny. Obzvláště v těchto dnech, kdy celou republiku svírá nový typ koronaviru covid-19. Ačkoliv se po městě čím dál více začínají zprovozňovat farmářské trhy, v Dolních Chabrech radnice zařídila dva víkendy, kdy bude čerstvé farmářské zboží k mání.
02.05.2020 08:40 |

podobné články

Řidiči obrňte se trpělivostí: Lipskou rozkopou, u letiště čekejte kolony

 
Až do 12. května by se měli řidiči raději vyhnout cestování autem z letiště do centra Prahy přes dálnici D7. Ulici Lipskou totiž čeká částečná uzavírka podobná té, která na podzim 2016 vytvářela kilometrové kolony směrem na letiště. Na posledních 14 dní prací bude navíc uzavírka platit pro oba pruhy ve směru do metropole.
16.03.2017 18:00 |

podobné články

Pražskou dopravní tepnu v létě opraví: Silničáři ve Wilsonově ulici nechají průjezdný vždy jeden pruh

 
Prahu silničáři rozkopou na dalším místě. Tentokrát opraví silnici ve vytížené Wilsonově ulici. Strojům neunikne ani další frekventově využívaná silnice v Kamýcké ulici. Pokračovat budou již započaté opravy v Libušské či Husitské ulici. Vyplývá to z dokumentu, který schválili pražští radní. Dopravu v Praze pak do konce roku zkomplikují další významné opravy.
27.05.2018 11:30 |

podobné články

Kvůli záplavám v Praze řidiči neprojedou 27 silnicemi

 
Kvůli rozvodněným tokům a stavbě protipovodňových zábran vzrostl v podvečer v Praze počet uzavřených silnic na 27. Dalších pět ulic je k uzavření připraveno. Kolem 15:30 neprojeli řidiči 19 pražskými ulicemi. ČTK to zjistila z webu Technické správy komunikací. Řidiči nemohou ani do Těšnovského tunelu, podle informací policie byl kolem 20:00 uzavřen kvůli hrozbě zatopení. 
02.06.2013 21:25 |

podobné články

Ulici Na Slupi čeká komplexní oprava: Auta tu neprojedou směrem do centra až do konce srpna

 
Řidiči v Praze se budou muset připravit na další omezení dopravy. V pondělí 19. března začne Technická správa komunikací opravovat ulici Na Slupi v Praze 2. Ulice bude průjezdná pouze ve směru z centra. Provoz tramvají zůstane zachován. Omezení provozu potrvá do letošního srpna. TSK nyní opravuje také ulici Husitskou v Praze 3, kde práce způsobily dopravní kolaps.
15.03.2018 19:30 |

podobné články

U Převýšova vykolejil nákladní vlak: Škoda 3,5 milionu!

 
Nákladní vlak v neděli večer vykolejil u Převýšova na Královéhradecku. Mimo koleje je 15 vagonů, dva se převrátily na bok a vysypalo se z nich uhlí. Nikdo se nezranil. Škoda je zatím odhadnuta na 3,5 milionu korun. Nehoda uzavřela trať mezi Chlumcem nad Cidlinou a Velkým Osekem, vlaky tudy podle prvního odhadu neprojedou zhruba týden.
15.09.2014 08:25 |

podobné články

Páchnoucí kaluž na silnici v Libni dál brání autům projet: Inspekce řeší, jestli voda v ní je kontaminovaná

 
Letitá obří louže v Pivovarnické ulici v Libni stále obtěžuje své okolí, i když oproti začátku jara očividně zmenšila svůj objem. Na místě totiž došlo k terénním úpravám, díky kterým tu voda může částečně odtékat, auta tudy ale stejně neprojedou. Radnice Prahy 8 za tímto zásahem oficiálně nestojí. Do problematiky se vložila i Česká inspekce životního prostředí (ČIŽP).
13.06.2018 18:35 |

podobné články

Řepy čeká rekonstrukce části ulice U Boroviček: Měsíc a půl tu řidiči neprojedou

 
Obyvatele Prahy 17 čeká komplikace na křižovatce U Boroviček a Selských baterií. Hlavní spojovací silnice mezi Karlovarskou a Slánskou bude omezena na měsíc a půl. Rekonstrukce začne 9. října, zahajovací práce začnou ale už ve čtvrtek 5. října. Skončit by měla na konci listopadu. Kromě nové vozovky se lidé mohou těšit na nový chodník nebo osvětlení.
04.10.2017 19:00 |

podobné články

„Vyhněte se Radotínu!“ varuje radnice řidiče. Hlavní tepnu uzavřou, změny čekají i autobusy

 
Řidiči neprojedou od pondělí 9. března podjezdem pod železniční tratí v Karlické ulici v pražském Radotíně. Důvodem je oprava železničního mostu. Omezení potrvá do letošního 9. prosince, uvedla mluvčí Prahy 16 Jana Hejrová. Řidiči budou jezdit po objízdných trasách a změny čekají rovněž autobusy MHD.
06.03.2020 13:20 |

podobné články

Řidiči v Plzni pozor: Most Magora Jirouse se v pátek zavře, o víkendu neprojedete

 
Oprava povrchu vozovky čeká most Ivana Magora Jirouse v plzeňské Koperníkově ulici. Od pátku 31. července do pondělí 3. srpna po něm řidiči neprojedou, musí zvolit jinou trasu. Přilehlé lávky pro pěší se uzavírka nedotkne.
30.07.2020 15:35 |

podobné články

Řidič zajel v Braníku autem do rybníčku: Přemohl ho mikrospánek

 
V Údolní ulici v pražském Braníku ve středu došlo k neobvyklé dopravní nehodě. Řidič i s autem tam skončil v tamním rybníčku. Policie pracuje s verzí, že ho přemohl mikrospánek.
09.08.2017 22:00 |

podobné články

Komplikace na Žižkově: Vytíženou ulici Jana Želivského rozkopou, část bude několik dní zavřená

 
Řidiči by si měli od soboty 15. srpna dát pozor, neboť od rána začne uzavírka úseku ulice Jana Želivského mezi Basilejským náměstím a Koněvovou v Praze 3. Práce potrvají do konce měsíce, do 19. srpna pak bude úsek ve směru na Ohradu pro auta zcela uzavřen. Objížďka bude ulicemi Ambrožova, Jeseninova a Na Vápence, tramvaje a autobusy MHD úsekem jezdit budou. Ve směru z Ohrady nebude provoz omezen. Na Žižkově se rekonstruuje také Koněvova ulice.
12.08.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Želivský (19 článků)

Spojení Zličína a Řep bude přes léto uzavřené: Auta i autobusy pojedou oklikou

 
Hlavní spojovací ulici mezi Zličínem a Řepy – Strojírenskou – budou muset během celého léta řidiči objíždět. Neprojedou tu ani autobusy, a proto bude změněn jízdní řád MHD. Objízdná trasa povede přes ulici Na Radosti, kudy pojedou i autobusy 164 a 180.
21.06.2017 07:05 |

podobné články