Článek

V Česku se údajně tajně setkali šéf Hamasu a lidé z Mossadu

 
Podle palestinského tisku se v České republice údajně tajně setkali šéf palestinské radikální skupiny Hamas a zástupci izraelské tajné služby Mossad. Spekuluje se i tom, zda nejde o hru hnutí Fatah Mahmúda Abbáse, která má znevěrohodnit Hamas před Palestinci.
20.01.2011 14:20 |

podobné články

Podobné články

"Zavřete hranice!" V Rakousku vystoupil bývalý agent Mossadu. Jsou toho plné noviny. A zemětřesení kolem Merkelové... Promlouvá obeznámený Marian Kechlibar

 
ROZHOVOR Před prezidentskými volbami v Rakousku ještě posílil migrační faktor, protože během posledního půl roku vyšlo najevo, že migrační krize bude jednak velmi drahá, jednak že kvůli ní výrazně vzrůstá kriminalita. Bývalý agent Mossadu, Izraelec Rafi Eitan, který v roce 1960 unesl Eichmanna z Argentiny, doporučil Rakušanům zavřít hranice, jinak že musejí počítat s vlnou teroru. Marian Kechlibar, který se na svém blogu dlouhodobě na situaci v Německu a v Rakousko zaměřuje, také upozorňuje na možné velké politické zemětřesení v Německu.
09.11.2016 04:40 |

podobné články

Weinstein chtěl skandál ututlat. Pomáhala mu i bývalá agentka Mossadu

 
Producent Harvey Weinstein (65) vynaložil obrovské prostředky, aby zabránil odhalení, že sexuálně zneužíval ženy. Podle týdeníku The New Yorker využíval kromě právníků i spoustu soukromých detektivů, včetně bývalých agentů tajných služeb, a to i z izraelského Mossadu. Pomáhali mu i bulvární novináři.
08.11.2017 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Harvey Weinstein (120 článků)

V Polsku zadrželi agenta Mosadu, který se prý podílel na vraždě teroristy Hamasu

 
Polská policie zadržela na letišti ve Varšavě údajného agenta izraelské tajné služby Mosad, který je podezřelý z účasti na lednovém atentátu na velitele palestinského Hamasu Mahmúda Mabhúha.
12.06.2010 18:55 |

podobné články

Bažíme po smrti a odmítáme příměří, prohlásil šéf Hamásu: V Gaze dalších 43 mrtvých

 
Za pouhé tři týdny již téměř 1300 obětí, 1240 z toho jsou Palestinci. Za poslední noc při izraelských útocích to bylo nejméně 43 Palestinců. Izraelská strana veřejně přiznala cílené útky na radikální islámské enklávy. Ty nejsou připraveny přijmout porážku. Podle slov šéfa Hamásu budou dál bojovat.
30.07.2014 10:45 |

podobné články

Izrael se prý spojil s Abbásem proti Hamásu

 
WikiLeaks: Abbás se během občanské války v Gaze spojil s Izraelci proti Hamasu.
20.12.2010 23:20 |

podobné články

Izraelská armáda se pochlubila videem, na kterém likviduje ozbrojence Hamasu

 
Izraelská armáda zveřejnila video zachycující likvidaci ozbrojenců Hamasu, kteří se pokusili vniknout na území Izraele. Namířeno měli prý buď na izraelskou námořní základnu nebo do kibucu Zikim. V každém případě po nich nezbylo ani mokré místo. 
09.07.2014 16:05 |

podobné články

Islámský stát vyhrožuje Palestincům: Svrhneme „tyrany“ z Hamasu!

 
Islámský stát zveřejnil video, ve kterém vyhrožuje svým spoluvěrcům z Hamasu, kteří kontrolují pásmo Gaza. Na mušku si kromě Palestinců vzali i Izrael!
01.07.2015 17:10 |

podobné články

Bojovníci Hamásu se vydávali za „lepé děvy“. Lákali z poblázněných Izraelců informace

 
Izraelské obranné síly obvinily členy palestinského Hamásu, že se na sociálních sítích vydávali za atraktivní mladé dívky a ženy, aby se posléze přes vojáky dostali k citlivým armádním informacím. O celé kauze informoval server Timesofisrael.com.
11.01.2017 22:00 |

podobné články

Zástupci Mosadu a Hamasu prý tajně jednali v Česku

 
Vůdce radikálního palestinského hnutí Hamas Salí Arúrí se v České republice setkal se zástupci izraelské tajné služby Mosad. Tvrdí to frankofonní izraelský portál JSSNews, který se odvolává na palestinskou agenturu PalPress.
20.01.2011 12:35 |

podobné články

Odtajněný archiv StB: Unesli českého vicepremiéra Laušmana! Jako později esesáka Eichmanna

 
Myslel si: Jsem v Rakousku, jsem v bezpečí. To se ale bývalý šéf sociální demokracie a náměstek předsedy vlády Bohumil Laušman (†59) osudově spletl! Estébáci ho unesli i z rakouského exilu. Jejich postupem se později inspirovali agenti Mossadu při únosu esesáka Adolfa Eichmanna (†56) z Argentiny.
23.04.2016 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohumil Laušman (1 článek) , Adolf Eichmann (6 článků)

Hrozba rozšíření klubu zemí s jadernou zbraní. Andor Šándor dává na stůl vše, co se může spustit vypovězením jaderné smlouvy s Íránem

 
ROZHOVOR Kroku, kterým zřejmě hodlá americký prezident Donald Trump ukončit jadernou smlouvu s Íránem, se bezpečnostní expert generál Andor Šándor obává. „Myslím si, že je lepší mít aspoň nějakou, i když ne ideální smlouvu, a dohlížet na to, aby byla dodržována. Nevím, jaké jsou kontrolní mechanismy, ale obávám se, že když se smlouva s Íránem vypoví, bude těžké dosáhnout smlouvy nové,“ zamýšlí se nad důsledky Trumpovy politiky nejen pro oblast Blízkého východu. Ale v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bývalý šéf zpravodajské služby uznává, že akce izraelského Mossadu, pokud jsou slova izraelského premiéra pravdivá, byla nepochybně majstrštyk.
03.05.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4196 článků)

Před lety ji vyhodil z natáčení. Teď se Královna spojila s démonickým Ďáblem

 
Slavná britská herečka Helen Mirrenová je nadšená ze spolupráce se svým americkým kolegou Al Pacinem a nevadí jí ani, že ji před lety vyhodil z natáčení. Její noční můrou není nějaká filmová role, ale nedávný snímek v bikinách, tvrdí nositelka Oscara, která ve svém nejnovějším filmu Dluh hraje bývalou agentku Mossadu.
28.09.2011 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Al Pacino (41 článků) , Helen Mirren (148 článků)

Zemřel Michael Harari, jeden z nejslavnějších agentů Mossadu

 
Ve věku 87 let v pondělí zemřel bývalý agent izraelské rozvědky Mossad Michael Harari. Proslul zejména jako neúnavný lovec teroristů, kteří zaútočili na účastníky olympijských her v Mnichově v roce 1972. S odvoláním na informaci izraelského ministra obrany Moše Jaalona o jeho smrti informovala agentura DPA. 
22.09.2014 18:36 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1252 článků)

Syn vůdce Hamasu pracoval pro Izrael, získal azyl v USA

 
Syn jednoho ze zakladatelů palestinské radikální organizace Hamas, který po léta pracoval pro izraelské tajné služby, získal azyl v USA. Ve středu o tom podle agentury AP rozhodl soudce v americkém San Diegu.
30.06.2010 19:55 |

podobné články

Chtěla, aby ji raději Izraelci zastřelili. Lidé v pásmu Gazy jsou zoufalí, nemají co jíst

 
Zatímco ze Sýrie či Libye prchají lidé za lepším životem do Evropy, dva miliony Palestinců v Pásmu Gazy nemají kam ani jak utéct. Více než polovina lidí nemá práci, území trpí dlouhými výpadky elektřiny a vláda radikálního Hamásu není zrovna "ideální". Občané se tak propadají do bídy a zoufalství, protože zároveň ubývá i humanitární pomoc.
16.06.2018 09:55 |

podobné články

Velitel ozbrojeného křídla Hamasu byl údajně zabit

 
Zprávu o smrti Abúa Džibríla Šimaliho přineslo izraelské Army Radio s odkazem na palestinské zdroje.
15.08.2009 11:30 |

podobné články

Německé tajné služby prý selhaly. O hrozbě útoků měly vědět dopředu

 
Německý list Die Welt přináší informace o tom, že německé tajné služby měly indicie o tom, že hrozí teroristický útok. České čtenáře o tom informoval SecurityMagazin.cz, podle něhož se německé tajné služby zařadily po bok francouzských a belgických. Tajné služby prý do třetice selhaly.
20.12.2016 20:45 |

podobné články

Islámský teror? I v Česku se situace zhorší. Nejste v bezpečí, řekl významný host z Izraele na akci v Praze

 
REPORTÁŽ V posledních letech se linie teroristických útoků rozdělila do dvou směrů. Začaly vzrůstat počty sofistikovaných ataků třeba prostřednictvím dronů, ale primitivní metody jako pobodání nožem zůstaly. Situace v Evropě je velice znepokojivá. To řekl na semináři v Praze Nir Regev, zpravodajec izraelské kontrarozvědky Šabak, která mimo jiné honí teroristy Hamasu.
07.02.2018 13:05 |

podobné články

Máte pocit, že vás šikanuje šéf? Tohle je 8 ukazatelů bossingu!

 
Jaký je váš nadřízený? Dá se s ním vyjít, nebo ho tajně nenávidíte? Vztahy na pracovišti jsou různé, ovšem setkali jste se někdy s bossingem? Pokud si nerozumíte s kolegy, dá se to přežít, pokud vás šikanuje šéf, jde o předem prohranou bitvu.
10.08.2016 07:05 |

podobné články