Článek

V Brně létaly desetitisíce v povětří! Zkoprnělý advokát si je vyzvedl u strážníků

 
Místo listí peníze! Hodně nečekaná podívaná se ve středu odpoledne naskytla ženě (39), která procházela centrem Brna. Poletovalo totiž kolem ní množství bankovek. Nálezkyně nelenila a rychle je sesbírala. Majitel, zcela zkoprnělý pocitvostí nálezkyně, si je vyzvedl v pátek u strážníků.
12.10.2018 09:30 |

podobné články

Podobné články

Korupční šéf strážníků konečně nastoupil do pankrácké věznice

 
Bývalý šéf pražských strážníků Vladimír Kotrouš, kterému soud vyměřil za přijetí úplatku 5,5 roku vězení, nastoupil dnes po poledni do pankrácké věznice. Městský soud v Praze sice původně Kotroušovi stanovil datum nástupu do vězení nejpozději do minulého pátku, někdejší ředitel městské policie si však výzvu k nástupu vyzvedl pozdě, a soud mu proto termín o týden posunul.
17.03.2013 10:40 |

podobné články

Bývalého šéfa strážníků Kotrouše bude hájit advokát Kramarič

 
Bývalého šéfa pražských strážníků Vladimíra Kotrouše, který je podezřelý z braní úplatku, bude hájit advokát Julius Kramarič. Píšou to dnešní Lidové noviny (LN). Kramarič je považován za jednoho z nejdražších českých advokátů, podle listu by Kotrouš za jeho služby mohl zaplatit až statisíce korun.
07.12.2011 06:05 |

podobné články

Švýcar vyzvedl své dcery: Pak je hodil do moře?

 
Celé Švýcarsko žije osudem dvou malých děvčátek Alessie a Livie (6 let). Minulý týden si je vyzvedl od matky jejich otec čtyřiačtyřicetiletý Matthias Schepp. On skočil v Itálii pod vlak, děvčátka zmizela. Nyní se objevilo hrůzné podezření, že dívky utopil ve Středozemním moři!
07.02.2011 11:50 |

podobné články

Odsouzený poslanec Pekárek si vyzvedl výzvu k nástupu do vězení

 
Odsouzený poslanec Roman Pekárek si na poště vyzvedl soudní výzvu k nástupu do vězení. Výzvě prý vyhoví ve stanovené lhůtě, neví v současnosti o ničem, co by mu v tom bránilo. Pekárkovi, který nahradil ve Sněmovně jednoho z rebelujících poslanců ODS a nyní je nezařazeným poslancem, vyměřil v prosinci Vrchní soud v Praze pětileté vězení za korupci.
11.02.2013 11:55 |

podobné články

Pekárek si konečně vyzvedl výzvu, aby nastoupil do vězení

 
Odsouzený poslanec Roman Pekárek (dříve ODS), který byl odsouzen za korupci, si vyzvedl výzvu k nástupu do vězení. Výzvě prý vyhoví ve stanovené lhůtě, neví v současnosti o ničem, co by mu v tom bránilo.
11.02.2013 16:35 |

podobné články

POMOZTE JE NAJÍT! Otec si vyzvedl tříletou dcerku a už se neukázal

 
Policisté pátrají po sedmatřicetiletém Jiřím Benettovi z Prahy 4 a jeho tříleté dceři Katrin. V sobotu 8. června si tříletou dcerku vyzvedl u matky V Doksech na Kladensku. Ve čtvrtek ji měl vrátit, ale vůbec se neozval a telefon má vypnutý, řekla policejní mluvčí Michaela Nováková.
14.06.2013 19:45 |

podobné články

Nečas si vyzvedl z vazby Nagyovou a zkritizoval chování policie

 
Bývalou vrchní ředitelku kabinetu premiéra Petra Nečase Janu Nagyovou dnes propustili z vazby. Hned před vazební věznicí si ji vyzvedl Petr Nečas a odvezl ji. Nagyová čelí obvinění ze zneužití pravomoci a korupce. Spolu s Nagyovou jsou propuštěni i další obvinění Boček Páleník a Pohůnek.
19.07.2013 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1555 článků) , Petr Nečas (9291 článků) , Jana Nagyová (1548 článků)

Rychtář už si vyzvedl urnu s Ivetou (†48)! Kam ostatky odvezl a co s nimi plánuje?

 
"Josef Rychtář":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56), vdovec po "Ivetě Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (†48), si dnes krátce po poledni vyzvedl urnu se zpopelněnými ostatky zpěvačky v sídle pohřební služby v Říčanech. Co s nimi bude dál?
13.05.2014 19:25 |

podobné články

Kopilot objednal pro sebe a přítelkyni dvě audi: Vyzvedl jen jedno!

 
Další signál, že se rozešli?! Ještě před několika týdny bylo mezi Andreasem Lubitzem (27) a jeho přítelkyní zřejmě vše v pořádku. Objednal dvě auta. Tři dny před smrtí ale vyzvedl jen jedno...
27.03.2015 18:45 |

podobné články

Muž vyzvedl miliony, hned mu je ukradli!

 
Neznámí pachatelé přepadli v centru Hradce Králové muže, který pro firmu vyzvedl vysokou hotovost. Podle TV Nova až miliony korun.
23.06.2015 05:15 |

podobné články

Karel Gott nezklamal! Slavíka si vyzvedl osobně!

 
Karel Gott své fanoušky nezklamal a svého čtyřicátého Slavíka si vyzvedl osobně!
28.11.2015 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5018 článků)

Tatínek vyzvedl Patricii (2,5) a oba zmizeli neznámo kam: Hledají je už od začátku října

 
Jednačtyřicetiletý Michal Navrátil začátkem října vyzvedl svou dvouapůlletou dceru Patricii a odvezl ji neznámo kam. Od osudného dne je nikdo neviděl. Policie po nich pátrá a prosí veřejnost o pomoc.
29.10.2018 15:55 |

podobné články

Teenager přišel v Německu o řidičák 49 minut poté, co si ho vyzvedl

 
V pondělí si osmnáctiletý Němec vyzvedl řidičský průkaz, příliš si ho ale neužil. Už o 49 minut později ho totiž zastavila policejní hlídka. Ve městě Hemer totiž téměř dvojnásobně překročil povolenou padesátku. S odvoláním na německou policii o tom informoval server BBC.
21.11.2018 12:20 |

podobné články

Iveta Bartošová spala v kulturáku pod dekou a...

 
FOTOGALERIE: Iveta Bartošová na Slovensku postoupila do dalšího kola taneční soutěže Let’s Dance. Jiří Pomeje byl z výsledku tak zkoprnělý překvapením, že po jeho vyhlášení zůstal sedět v hledišti, zatímco ostatní se na Ivetu vrhli a objímali ji...
24.05.2009 23:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1675 článků) , Iveta Bartošová (6759 článků)

Kuchařka zachránila 6 lidem život: Viděla jsem střelce, zmasakroval by je!

 
Měla službu v kuchyni, když Zdeněk K. vtrhl do restaurace a začal bezhlavě pálit. Kuchařka z Družby popsala FTV Prima chvíle hrůzy, kdy jí zkoprněly nohy, zahlédla okénkem střelce, ale o chvíli později dostala spásný nápad. Otevřela zadní dveře do kuchyně a zachránila tím šesti lidem život!
27.02.2015 21:10 |

podobné články

Za první pololetí bylo v Praze napadeno 42 strážníků

 
Za prvních šest měsíců letošního roku bylo v Praze napadeno 42 strážníků. K poslednímu útoku došlo v noci na čtvrtek v Praze 2 poté, co policisté probudili muže, který spal na lavičce a vrhl se na ně, řekla v pátek mluvčí strážníků Jana Přikrylová.
23.07.2010 16:00 |

podobné články

Uchazeči o post ředitele strážníků v Praze mají poslední den na podání přihlášky

 
Ještě do dnešní půlnoci se mohou Praze hlásit zájemci o post ředitele pražských strážníků. Do dnešního dne se do výběrového řízení přihlásili čtyři uchazeči, řekla mluvčí pražského magistrátu Tereza Králová. Minulý ředitel Vladimír Kotrouš byl obviněn z korupce, podle policie přijal úplatek. Nový ředitel by se měl postu ujmout na podzim, Praha od něj očekává, že převede více strážníků do ulic metropole.
03.08.2012 07:40 |

podobné články

Pověřený šéf strážníků Klema je prošetřován policií

 
Inspekce městské policie prověřuje, zda Ludvík Klema, pověřený řízením strážníků, nepřekročil své pravomoci. Před pěti lety se podle České televize totiž jako náměstek strážníků obrátil e-mailem na všechna obvodní ředitelství v Praze, zda by se strážníci nemohli pokusit najít ukradené auto jeho přítele Aleše Hámy. Na inspekci se obrátil sám Klema, výsledek by měl být znám počátkem listopadu. Klema byl po odvolání Vladimíra Kotrouše pověřen řízením městské policie a byl i jedním z uchazečů na Kotroušovo místo, konkurz ale dnes pražský primátor Svoboda zrušil.
25.10.2012 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (156 článků) , Ludvík Svoboda (68 článků)

Snahy o úspory u pražských strážníků odhalily skandální praktiky

 
V rámci druhé fáze reorganizace pražské městské policie se do ulic, jak bylo slíbeno, přesune 170 nových strážníků. Jenomže 250 lidí přišlo o místa a nová za méně peněz se jim nelíbí. Čtvrtina chce odejít a má nárok až na 10 platů odstupného. V rámci snah o úsporu se objevily i doslova skandální praktiky strážníků.
26.07.2013 13:45 |

podobné články