Článek

V Brně došlo ke srážce dvou tramvají. Čtyři zranění včetně řidičky

 
AKTUALIZOVÁNO. V Brně Bystrci se dnes vpodvečer srazily na konečné dvě tramvaje. Škoda je asi sedm set tisíc korun. Dnes to řekl mluvčí drážní inspekce Martin Drápal.
31.05.2012 19:35 |

podobné články

Podobné články

Tři nehody tramvají v Brně: Dvě se srazily, jedna smetla cyklistu a jedna vykolejila

 
Pět lidí ošetřili po dopolední srážce dvou tramvají v Křížové ulici u Mendlova náměstí v Brně záchranáři. Nejhůře dopadl řidič jedné ze souprav, kterého sanitka převezla do nemocnice s vážným poraněním nohou. Mnoho dalších cestujících vyhledalo lékařskou pomoc samo. Pár desítek minut předtím jiná souprava smetla seniora (80) na kole. Odpoledne další z tramvají vykolejila!
17.02.2020 09:25 |

podobné články

Čelní srážka aut! Čtyři zranění včetně ročního dítěte

 
Čtyři lidé včetně ročního dítěte se vážně zranili ve čtvrtek večer u Náměště nad Oslavou při srážce dvou vozů značky Škoda Octavia. Třiatřicetiletý řidič jedné ze škodovek přejel do protisměru a došlo ke srážce obou aut, sdělila agentuře Mediafax třebíčská policejní mluvčí Marcela Lavická.
30.12.2011 11:50 |

podobné články

Multikára se v Praze srazila s tramvají: Skončila na boku

 
Nedali přednost tramvaji a po srážce se převrátili! K nehodě multikáry s tramvají došlo v Praze kolem půl deváté hodiny ranní na křižovatce ulic Úvalská a Černokostelecká.
28.07.2015 10:40 |

podobné články

Noční srážka tramvají v centru Brna: Deset zraněných, souprava jela v protisměru!

 
Deset lidí včetně dvou řidičů se zranilo v neděli večer při srážce dvou tramvají na Nových sadech v centru Brna. Tramvaje jely proti sobě! Škoda na vozech je zhruba milon korun.
06.11.2017 09:25 |

podobné články

Škoda Transportation má letos rekordní zakázky na export tramvají

 
Plzeňská Škoda Transportation podepsala letos kontrakty na vývoz 121 tramvají, což je dosavadní rekord firmy. Vozy za miliardy korun dodá například do Bratislavy, tureckého města Konya, Miškovce v Maďarsku. Čínské firmě poskytne licence na výrobu 400 tramvají. Dnes to řekl generální ředitel Josef Bernard. Po světě jezdí nyní téměř 100 škodováckých tramvají.
24.09.2013 12:20 |

podobné články

DPP chce omezit počty nehod tramvají. Bude testovat unikátní antikolizní systém

 
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) plánuje na září letošního roku první testy antikolizního systému tramvají. Testy budou prováděny na tramvaji typu T6A5 v areálu Opravny tramvají v Malešicích. Antikolizní systém by měl zabránit železničním nehodám, tedy v pražské dopravě mezi tramvajemi. Zatím není v městské tramvajové dopravě plošně zaveden. Pokud bude systém funkční, počítá se s dalším testováním v provozu na vybraných tramvajích.
31.08.2018 10:20 |

podobné články

Luxusní SUV skončilo po srážce na boku: Nehoda blokovala dopravu na křižovatce v Krči

 
Na křižovatce ulic Jeremenkova a Na Strži v Praze-Krči došlo k dopravní nehodě. Bílý Range Rover skončil po srážce s vozem Škoda na boku. Policie na místě řídila dopravu a vyšetřovala, jak ke srážce došlo. Zasahovali také záchranáři a hasiči.
17.12.2018 18:00 |

podobné články

Srážka tramvají v centru Prahy: Přes Staroměstskou se tři čtvrtě hodiny nejezdilo, linky vedly odklonem

 
V centru u zastávky Staroměstská totiž došlo v pondělí 18. června okolo 11. hodiny ke srážce dvou tramvají. Linky číslo 2, 17 a 18 jezdily přibližně tři čtvrtě hodiny odklonem.
18.06.2018 12:00 |

podobné články

V Bratislavě se srazily dvě tramvaje. Deset lidí utrpělo zranění

 
Deset lidí dnes utrpělo zranění při srážce dvou tramvají poblíž centra Bratislavy. K nehodě došlo odpoledne poté, co jedna ze souprav vrazila do tramvaje stojící na zastávce. Příčiny neštěstí nejsou známé. 
26.09.2013 18:50 |

podobné články

Úmyslně najela do popelářského vozu? Dcera řidičky popsala, proč došlo k tragédii na Liberecku

 
V pátek se u Mníšku na Liberecku odehrála tragická dopravní nehoda, při níž vyhasly 3 životy. Osobní automobil narazil do popelářského vozu, v autě seděla matka a její dvě malé dcerky (†4 a †6). Žena a jedno z dětí zemřely na místě, druhé dítě zemřelo při převozu. Na sociální síti se nyní objevilo video, které natočila mladá dívka, která o sobě říká, že je dcera řidičky. Ta tvrdí, že žena způsobila nehodu úmyslně.
26.10.2019 19:20 |

podobné články

Z aut zbyly po srážce vraky. Tři zranění v Brně

 
Tři lidé se zranili v pondělí dvě hodiny po poledni při srážce dvou osobních aut v Průmyslové ulici v Brně-Slatině.
03.05.2010 16:05 |

podobné články

Těžce zranění při srážce dvou aut: Děti skončily v nemocnici

 
Šest lidí, mezi nimi dvě malé děti, se v úterý odpoledne zranilo při srážce dvou osobních aut v Mankovicích na Novojičínsku. Těžká zranění utrpěli muži ve věku 32 a 49 let.
03.12.2019 21:05 |

podobné články

Máma napadla Verunku a vyhrožovala, že se zabije, říká dcera Marie zesnulé řidičky (†44)

 
Jen těžko se vyrovnává se ztrátou matky a dvou sester. Tak by se dalo popsat, co prožívá Marie H. (21) - nejstarší dcera řidičky (†44), jejíž vozidlo se střetlo s popelářským vozem. "Moje sestřičky mohly žít, kdyby úřady mámě pomohly," je přesvědčena s tím, že její matka opakovaně vyhrožovala sebevraždou a úřady nic neřešily.
06.11.2019 07:35 |

podobné články

Jedenáctiletý chlapec byl zaklíněný pod tramvají. Zasáhli hasiči

 
Jedenáctiletého chlapce zaklíněného pod tramvají dnes dopoledne vyprošťovali brněnští hasiči. Chlapec zřejmě neopatrně přecházel koleje. Pod tramvají byl zaklíněný tak, že hasiči museli rozmontovat přední lišty vozu, aby ho dostali ven, řekl mluvčí hasičů Jaroslav Haid. Dítě by ale podle prvních informací nemělo mít vážná zranění.
07.04.2012 14:25 |

podobné články

V Rakousku se při dopravní nehodě zranili 4 Češi

 
Čtyři Češi, včetně dvou dětí, byli zraněni v pátek pozdě večer při srážce dvou aut na jihu Rakouska ve Štýrsku. Při nehodě utrpěli zranění rovněž dva cestující v protijedoucím voze, uvedla dnes agentura APA.
03.09.2011 16:25 |

podobné články

Stařence v tramvaji strhl zlodějíček z krku zlatý řetízek! Dopadli ho

 
Teprve dvaadvacetiletý mladík okradl v těchto dnech v Brně osmdesátiletou stařenku v tramvaji tak, že jí z krku strhl zlatý řetízek. Celé situace si povšiml policista, který tramvají cestoval z pravidelné obchůzky, po krátké honičce mladíka zadržel.
27.05.2013 11:35 |

podobné články

Policisté hledají svědky pádu muže v tramvaji

 
Dne 18. dubna 2014 okolo 17:20 hodin došlo v tramvaji č. 11 ve směru ze zastávky „Kotva“ na zastávku „Zábřeh vodárna“ v Ostravě – Zábřehu k pádu sedmaosmdesátiletého muže. Jednalo se o nízkopodlažní tramvaj. Muž do této tramvaje nastoupil na zastávce „Kotva“ a měl v úmyslu na následující zastávce „Zábřeh vodárna“ vystoupit. Muž při chůzi používal berli a měl u sebe nákupní tašku – tzv. vozíček na kolečkách. Při dojíždění tramvaje do zastávky „Zábřeh vodárna“ došlo k pádu muže, kdy při tomto utrpěl zranění. Poté byl záchranáři převezen k ošetření do nemocnice, kde po několika týdnech zemřel.
26.06.2014 11:40 |

podobné články

Tragédie u Liberce: Kdo je kdo ve sporu o sebevraždu? Rodiny se dohadují, jak k nehodě došlo!

 
Obrovská tragédie, ke které došlo v pátek na silnici nedaleko Mníšku u Liberce, zasáhla celé Česko. Zemřeli při ní tři lidé, včetně dvou malých holčiček. Všichni sledují to, co následovalo. Dcera řidičky Marie H. zveřejnila prohlášení, podle něhož mohla žena za volantem havarovat úmyslně, a spáchat tak sebevraždu! Totéž si myslí i Martin K., otec holčiček (†4 a †6). Proti tomu se ale postavili blízcí zesnulé ženy. Podle nich o žádnou sebevraždu nešlo. Řidička prý rozhodně měla proč žít!
28.10.2019 14:40 |

podobné články

Seniorka v Brně skončila pod tramvají. Zemřela na místě

 
Mluvčí jihomoravských záchranářů Radek Turin přinesl informaci o střetu tramvaje a  dvaaosmdesátileté  seniorky, ke kterému došlo v Brně. Následky nehody byly pro zraněnou smrtelné. Kolize se stala po 15:00 v Bubeníčkově ulici a na půl hodiny zkomplikovala provoz tramvají. 
01.04.2014 17:00 |

podobné články