Článek

V Británii si vzal skutečný Shrek Fionu, nechyběl ani Perníček

 
Pár z anglického Kingswinfordu svůj osmiletý vztah stvrdil svatbou ve stylu svých oblíbených animovaných postaviček. A svatební hosté je v tom nenechali. Další články k tématu: VIDEO: ČT má na Vánoce Ducha nad zlato, Nova Popelku, Prima Rodinku Z tajných notýsků: zlobr Shrek byl za trhana, Yoda vypadal jako hobit Shrek s kamarády pózovali pro pánský magazín. Producenti se zlobí Na Broadwayi obsadili do nového muzikálu zlobra Shreka
26.12.2013 16:52 |

podobné články

Podobné články

Trailer: Shrek Zvonec a konec

 
Když si podáte nebezpečnou dračici, zachráníte krásnou princeznu a tchýnino království, co dalšího ještě můžete dokázat? Pokud se jmenujete Shrek, pravděpodobně trochu zfotrovatíte. Místo toho, aby jako za starých dobrých časů děsil vesničany, teď jim otrávený Shrek rozdává autogramy. Co se to stalo s divokým zlobrem? Protože se mu stýská po době, kdy byl „pravým netvorem“, podepíše Shrek smlouvu se lstivým prodavačem iluzí Rampelníkem. V tu chvíli se ocitne ve zvrácené alternativní verzi království Za sedmero horami, kde jsou zlobři houfně pronásledováni, Rampelník je králem a Fiona ho ve skutečnosti nikdy nepotkala. Tak musí Shrek napravit, co spískal, zachránit přátele, obnovit svět takový, jaký býval, a znovu získat svou Pravou lásku.
13.07.2010 12:55 |

podobné články

Zlobr Shrek se vrátí. Studio DreamWorks chce konkurovat Disneymu

 
Mediální konglomerát NBC Universal již dříve oznámil, že chce zakoupit animační studio DreamWorks, které za sebou má úspěšnou sérii Shrek, která by nyní měla pokračovat. Podle serveru Hollywood Reporter studio Universal bude po animátorech chtít dva až tři filmy ročně, aby mohlo konkurovat Disneymu, pod kterého spadá Pixar, píše web Collider. Na rok 2019 se dle zdrojů chystá pátý Shrek a animák od Edgara Wrighta (Scott Pilgrim proti zbytku světa) a Davida Williamse, který se bude jmenovat Shadows (Stíny). Série Shrek vydělala celosvětově téměř tři miliardy dolarů a vznikl také spin-off Kocour v botách (2011).
21.07.2016 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Edgar Wright (7 článků) , Davida Williams (4 články)

Cameron Diaz: Shrek? To jméno už nemůžu ani vyslovit!

 
Herečka Cameron Diaz lituje, že podepsala smlouvu na natáčení animovaného filmu Shrek. Získala totiž hlavní roli Fiony, jíž propůjčila svůj hlas. Jenže pak přišly další dva díly úspěšného kresleného příběhu a Cameron musela slovo Shrek vyslovit tolikrát, že se jí z něj dnes dělá zle.
25.05.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (360 článků)

Nejznámější novozélandská ovce Shrek uhynula

 
Novozélanďané truchlí nad ztrátou nejznámější ovce jménem Shrek, která uhynula dnes na farmě na Jižním ostrově. Shrek se proslavila v roce 2004, když byla objevena po sedmi letech, kdy se schovávala a vyhýbala se tak stříhání. Její vlna za tu dobu narostla na šestinásobek obvyklého porostu.
07.06.2011 11:05 |

podobné články

Shrek z Big Brothera má opletačky s policií, je podobný hledanému násilníkovi

 
Někdejší výherce Big Brothera David „Shrek“ Šín (36) je hledaný policií. Alespoň tak by to tedy mohlo vypadat z podobizny muže stíhaného za pokus o znásilnění, kterou zveřejnila policie. Pachatel je totiž namakanému účastníkovi reality show až neskutečně podobný. Shrek kvůli tomu nyní zažívá krušné chvíle a požaduje od strážníků nápravu.
31.07.2016 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (32 článků) , David Šín (15 článků)

Statečný Perníček: Vypadl, nebo ho vyhodili z okna!

 
Tvrdý osud má kocourek Perníček, který zřejmě vypadl z okna či balkonu v Praze 8. Nebo byl vyhozen... Jeho majitel ho pak nechal těžce zraněného ležet na ulici.
22.08.2017 08:55 |

podobné články

Shrek skutečně existoval?! Podívejte se na tu podobu ...

 
Autoři oblíbené pohádkové bytosti Shreka pravděpodobně nevymysleli nic nového, ale nechali se inspirovat známým Francouzem. Skutečný Shrek totiž opravdu existoval! S ironií informovaly zahraniční stránka Slices-of-life.com a tvnoviny.sk.
04.03.2011 11:25 |

podobné články

Tři králové z Pardubic se rozjeli sbírat dary na koních

 
Tříkrálovou sbírku Charity České republiky letos v Pardubicích zahájili v neděli na Pernštýnském náměstí 1. náměstek hejtmana Roman Línek, pardubický primátor Martin Charvát a biskup Josef Kajnek. A ještě než se koledníci vydali na cestu, obveselily všechny přítomné děti z pěveckých sborů Perníček a Pramínek. Nechyběl ani v Pardubicích tradiční průvod tří králů na koních a všechny potěšilo dětské vánoční divadlo. Také dnes se malí koledníci zastavili na Krajském úřadu Pardubického kraje.
05.01.2015 17:32 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (287 článků)

Shrek v Česku bude! Zonyga s Jirešovou si mohou oddechnout, o statisíce nepřijdou

 
Už to málem vypadalo, že po nedávném krachu muzikálu Robinson padne i další dílo, Shrek, v kterém hrají například Ivana Jirešová (40), Jiří Zonyga (53) a další. Produkce ale hlásí, že sobotní premiéra ani další představení nijak ohrožena nejsou. Hvězdy tak nebudou finančně na suchu!
21.04.2018 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (355 článků) , Jiří Zonyga (42 článků)

Shrek s Fionou čekají u silnice. Mach a Šebestová ostrouhali

 
Už pátý rok vítají řidiče u obce Jakubov na silnici z Jihlavy do Znojma obří slaměné sochy. Ty letošní, Shrek a Fiona, ale málem nevznikly.
16.09.2009 16:10 |

podobné články

Newyorský filmový festival Tribeca zahájil Shrek 2

 
V New Yorku začal devátý ročník filmového festivalu Tribeca. Ve slavném kině Zigfield Theatre jej otevřela světová premiéra pokračování oblíbených animovaných filmů o zeleném obrovi nazvaného Shrek: Zvonec a konec.
23.04.2010 15:05 |

podobné články

Shrek dostal hvězdu na hollywoodském chodníku slávy

 
Americký šoubyznys má dost… Vlastní hvězdy na hollywoodském chodníku slávy se dočkal i zelený zlobr Shrek.
24.05.2010 09:50 |

podobné články

Zazvonil zvonec a Shrekovi je konec

 
Počtvrté a naposledy přijde za pár dní do kin jedna z nejpopulárnějších postav novodobého animovaného filmu, žlutozelený zlobr Shrek. A nejspíš proto, aby předešli všem dotazům a spekulacím, zda by přece jen ještě jeden úplně nejposlednější, třeba takhle malinkatý díleček nemohl být, nazvali ho čeští distributoři (v duchu originálu) jednoznačně Shrek: Zvonec a konec.
10.07.2010 08:05 |

podobné články

Shrek si prožil krizi středního věku a odešel se ctí

 
Shrek: Zvonec a konec má být posledním dílem ze slavné animované série a dá se říci, že zelený zlobr odchází se ctí. Film v režii Mika Mitchella potěší slušným řemeslem a starými známými postavičkami.
13.07.2010 16:20 |

podobné články

Premiéry - Shrek: Zvonec a konec, Single Man i Sexy 40

 
Tento týden má premiéru prý definitivně poslední Shrek, dále drama Single Man, romantická komedie Sexy 40, nebo experimentální snímek Pan Nikdo.
15.07.2010 05:30 |

podobné články

ŽEBŘÍČKY: Shrek zazvonil zvoncem a táhne lidi do kin

 
Animovaný Shrek se naposledy vrátil do českých kin a zaujal první pozici v žebříčku návštěvnosti. V internetovém prodeji hudby stále vede debut Martina Chodúra.
22.07.2010 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Chodúr (443 článků)

Animovaný Shrek a thriller Počátek vedou návštěvnost českých kin

 
Americký animovaný snímek Shrek: Zvonec a konec druhý týden vévodí návštěvnosti tuzemských kin. Přestože nesklízí příliš příznivé kritiky, podle informací Unie filmových distributorů ho již vidělo bez...
27.07.2010 19:25 |

podobné články

Nová DVD - Kuky se vrací, A-Team i Shrek: Zvonec a konec

 
Na předvánoční trh se dostávají na DVD filmové hity letošního roku. Vychází svěrákův Kuky se vrací, akční komedie A-Team, nebo animovaný Shrek: Zvonec a konec.
30.11.2010 06:35 |

podobné články

TV tipy a chyby: Shrek, kovboj Russell Crowe a tchýně s uzeným

 
V televizní nabídce figuruje milá oddechovka Shrek i drsný příběh z divokého západu 3:10 vlak do Yumy nominovaný na dva Oscary. V neděli běží na ČT 1 premiérově nový český film Tchýně a uzený.
14.01.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Russell Crowe (73 článků)