Článek

ÚZSVM vyhlásil třetí kolo elektronické aukce na výjimečný areál Hanáckých kasáren

 
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) prostřednictvím výběrového řízení s elektronickou aukcí opět hledá nového majitele jedinečného areálu Hanáckých kasáren ležícího v historickém centru Olomouce. Minimální cena za tuto unikátní nemovitost činí stejně jako v předchozím kole výběrového řízení 262 milionů korun.
07.12.2021 10:15 |

podobné články

Podobné články

ÚZSVM: Elektronická aukce Hanáckých kasáren právě začala

 
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) zahájil v úterý 4. ledna v 10 hodin třetí kolo výběrového řízení s elektronickou aukcí na jedinečný historický areál Hanáckých kasáren v Olomouci s minimální cenou 262 milionů korun.
04.01.2022 21:20 |

podobné články

ÚZSVM: Historická perla Olomouce hledá nového majitele, minimální cena činí 249 milionů

 
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) opět hledá definitivního vlastníka pro výjimečný historický areál Hanáckých kasáren v Olomouci. Na svých webových stránkách www.nabidkamajetku.cz vyhlásil čtvrté kolo výběrového řízení s elektronickou aukcí. Minimální cena za tuto výjimečnou nemovitost činí v tomto kole 249 milionů korun. Samotná aukce bude probíhat od 1. do 2. března.
04.02.2022 21:30 |

podobné články

Aukce Hanáckých kasáren vítěze nepřinesla, ÚZSVM proto znovu osloví univerzitu

 
Druhé kolo výběrového řízení s elektronickou aukcí na Hanácká kasárna v Olomouci vítěze nepřineslo. Do elektronické aukce se přihlásil a ve stanoveném termínu požadovanou kauci složil jeden zájemce, nicméně žádný příhoz v průběhu aukce nepadl.
04.11.2021 23:00 |

podobné články

ÚZSVM znovu hledá nového majitele pro historický klenot v centru Olomouce

 
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) vyhlásil druhé kolo výběrového řízení s elektronickou aukcí na výjimečný areál Hanáckých kasáren v historickém centru Olomouce.
02.10.2021 21:25 |

podobné články

Historicky první elektronická aukce virtuální měny v majetku ÚZSVM má svého vítěze

 
Výběrové řízení s elektronickou aukcí virtuální měny bitcoin, které poprvé v historii na svém webu www.nabidkamajetku.cz vyhlásil Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM), dnes skončilo úspěšně. Vítěz elektronické aukce vydražil 0,42337268 jednotek bitcoinu (BTC) za 544 666 Kč. Do aukce se přihlásilo celkem 20 zájemců a padl v ní jeden příhoz. Podařilo se dosáhnout příjmu vyššího, než je aktuální cena na trhu.
08.04.2021 23:00 |

podobné články

Elektronické cigarety – alternativa pro kuřačky

 
Elektronické cigarety jsou v současné době velice oblíbeným pojmem, který se dostává do podvědomí čím dál většího okruhu lidí. Vzhledem k tomu, že kouření patří mezi největší a zároveň i nejčastější závislosti, ale ne všude je možné dopřát si chuť klasické cigarety, jsou ty elektronické velice šikovným řešením, které funguje na stejném principu. Tak proč jim nedat šanci? Kouříte? Troufnete si tvrdit, že jste na této neřesti závislí? Ačkoli si uvědomujete, že kouřením škodíte svému zdraví i zdraví lidí ve vašem okolí, jednoduše se tohoto zlozvyku nemůžete zbavit. Co s tím? Vyzkoušejte elektronické cigarety a poznejte kouzlo e-kouření! Pro koho jsou elektronické cigarety vhodnou volbou? Rádi bychom řekli, že úplně pro každého, protože kdyby se všichni kuřáci vzdali klasických cigaret, bylo by na našem světě ihned mnohem veseleji a upřímně i zdravěji. Bohužel ne každý to dokáže, proto elektronickou cigaretu doporučíme především těm, kteří: chtějí kouřit zdravěji chtějí myslet i na své okolí a nezatěžovat je zápachem či škodlivými látkami chtějí kouřit i na místech, kde se kouřit nesmí chtějí s kouřením přestat a hledají tu nejsnazší cestu Proč dát přednost elektronickým cigaretám? Neškodí prostředí Elektronická cigareta na rozdíl od té klasické neškodí v takové míře životnímu prostředí ani lidem. Neobsahují dehet a většinu rakovinotvorných látek, díky čemuž vaše plíce nebudou dostávat tolik zabrat. Levnější alternativa Další dobrou zprávou je, že elektronické cigarety vyjdou mnohem levněji nežli ty klasické a ti řádově o několik stovek korun měsíčně. Jen si spočítejte, kolik v dnešní době stojí jedna krabička. Oproti tomu náplně do e-cigaret stojí podstatně méně i déle vydrží. Nezapáchají Hodně lidem vadí zápach, pro který jsou cigarety typické. Mnohdy to vadí i samotným kuřákům a pokud patříte mezi ně, pak si elektronické cigarety okamžitě zamilujete. Nejenže tak nebudete zapáchat, ale navíc vám přestanou žloutnout zuby, nehty i kůže na bříškách... Čtěte více Příspěvek Elektronické cigarety – alternativa pro kuřačky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.11.2016 05:45 |

podobné články

Jak vybrat ideální horské kolo?

 
Výběr toho správného horského kola se může zdát jako maličkost. Přijdete do obchodu, rozhlédnete se a koupíte si to, které se vám líbí nejvíc. Jenže to může být ta největší chyba. Stejně jako jinde, i tady je nutné pečlivě vybírat a zvažovat a brát v úvahu různé parametry. Víte, jak vybrat to nejlepší horské kolo pro vás? Na výběr máme ze dvou základních typů Horská kola jsou dnes v módě a ta klasická, silniční, si dnes pořizuje málokdo. Milovníci nižších i náročnějších terénů potřebují kolo, které jejich koníčku plně vyhoví. V první řadě se při výběru musíme rozhodnout, jestli si pořídíme horské kolo s pevným rámem (někdy nazývané také hardtail) nebo celooodpružené. První zmiňované poznáme podle pevného rámu a odpružené přední vidlice a nenabízí nám takový komfort při jízdě v terénu například přes kořeny či větší výmoly. Na to se hodí právě horské kolo celoodpružené, které má i zadní tlumič, díky němuž je zdolávání terénních nerovností výrazně komfortnější. Na velikosti záleží Další kategorií, na níž bychom se při koupi nového horského kola měli soustředit, je velikost kola. Jasné je, že jiné je dětské, jiné pro starší děti a jinak vypadá kolo pro dospělé. Podle rovného či zkoseného rámu a dalších prvků také snadno odlišíme dámské a pánské kolo. Ale když hovoříme o velikosti, máme na mysli i něco trochu jiného. Základní velikosti kol určených pro dospělé jsou 26, 27,5 a 29 palců. Liší se v jízdních vlastnostech, ovladatelnosti a rychlosti akcelerace. Při výběru je nutno soustředit se také na velikost rámu, délku sedlové trubky a s tím spojenou výšku budoucího uživatele horského kola. Skoro dvoumetrový muž bude totiž potřebovat úplně jinak vysoké než drobná 150 centimetrová žena. A pokud si nejste jistí, nedělejte si starosti, personál prodejny vám určitě poradí a naučí vás i, jak kolo správně seřídit – případně doporučí,... Čtěte více Příspěvek Jak vybrat ideální horské kolo? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.07.2016 04:30 |

podobné články

ÚZSVM: Bývalý kynologický areál přinesl do státního rozpočtu více než 10 milionů

 
ÚZSVM v Ústí nad Labem získal na základě zápisu o předání majetku bývalý kynologický areál. Tento areál ÚZSVM převzal od Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje, pro který se stal nepotřebný.
30.10.2021 22:35 |

podobné články

ÚZSVM ve Strakonicích úspěšně využívá elektronické aukce

 
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) připravil v rámci nově zavedeného systému prodeje movitých věcí formou elektronické aukce nabídku osobního automobilu Škoda Felicia, audio mini věže Grundig, nebo dalekohledu.
21.04.2018 19:10 |

podobné články

ÚZSVM se ujal správy komplexu Hanáckých kasáren v Olomouci

 
Pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Olomouci na základě usnesení vlády z března letošního roku převzalo památkově chráněný objekt v historickém jádru města Olomouc, který je znám jako „Hanácká kasárna“.
01.06.2017 21:10 |

podobné články

ÚZSVM pořádá předvánoční aukce s pestrou nabídkou předmětů

 
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) letos poprvé připravil v předvánočním období veřejné aukce rozličných předmětů. Aukce se uskuteční v šesti městech ČR a zájemci si mohou vybírat z pestré nabídky. K dostání budou například potřeby pro domácnost, šperky, sportovní vybavení, elektronika, řemeslnické nářadí, ale i sběratelské kuriozity.
08.12.2017 13:10 |

podobné články

ÚZSVM představuje Studii možných řešení Informačního systému majetku státu po roce 2019

 
Informační systém majetku státu (ISMS) Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) byl spuštěn v roce 2006 za tehdejšího vedení ÚZSVM. ÚZSVM je od té doby smluvně i technicky závislý na jednom dodavateli. Výdaje na pořízení a provoz ISMS považuje současné vedení ÚZSVM za neadekvátní.
18.03.2018 13:10 |

podobné články

ÚZSVM zveřejnil finální Studii možných řešení Informačního systému majetku státu po roce 2019

 
Informační systém majetku státu (ISMS) Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) byl spuštěn v roce 2006 za tehdejšího vedení ÚZSVM. ÚZSVM je od té doby smluvně i technicky závislý na jednom dodavateli. Výdaje na pořízení a provoz ISMS považuje současné vedení ÚZSVM za neadekvátní.
21.05.2018 09:15 |

podobné články

Aukce Paláce Broadway vítěze nepřinesla, ÚZSVM proto osloví stávajícího nájemce

 
Dnešní výběrové řízení s elektronickou aukcí s historicky nejvyšší minimální cenou, a to 1 miliarda a 50 milionů korun, bohužel vítěze nepřineslo. Do elektronické aukce Paláce Broadway se přihlásil a ve stanoveném termínu požadovanou kauci složil jeden zájemce, nicméně žádný příhoz v průběhu aukce neučinil.
16.09.2021 22:55 |

podobné články

ÚZSVM detailně zaměřil areál bývalé věznice v Uherském Hradišti a spustil speciální web

 
Zaměření a podrobné zdokumentování přesné podoby všech staveb v areálu bývalé věznice v Uherském Hradišti pomocí 3D laserového skenování je dalším důležitým krokem Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) k záchraně této jedinečné kulturní památky. ÚZSVM také spustil k rekonstrukci bývalé věznice novou internetovou stránku www.uzsvm.cz/vezniceuh.
15.07.2020 07:35 |

podobné články

ÚZSVM: Elektronické aukce movitých věcí získávají u veřejnosti stále větší oblibu

 
ÚZSVM ve Vsetíně se úspěšně podařilo prodat čtyři budíky. Tyto budíky pocházejí z krádeží v rekreačních objektech. Vzhledem k tomu, že se nepodařilo vypátrat jejich původní majitele, připadly do vlastnictví ÚZSVM.
04.10.2020 21:50 |

podobné články

ÚZSVM: Prodej bývalého vojenského zařízení přinesl do státního rozpočtu více než čtyři miliony

 
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Ústí nad Labem prodal formou elektronické aukce za kupní cenu 4 150 000 Kč nevyužívaný vojenský ubytovací areál o celkové rozloze 781 m2 v obci Tisá.
02.05.2020 22:10 |

podobné články

ÚZSVM: Areál bývalého kovošrotu v Třinci vynesl přes jedenáct milionů

 
ÚZSVM ve Frýdku-Místku se podařilo v elektronické aukci prodat areál kovošrotu v Třinci
22.01.2022 21:30 |

podobné články

ÚZSVM prodal v elektronické aukci pozemek za více než 600 tisíc korun

 
Pracoviště ÚZSVM v Hradci Králové prodalo ve výběrovém řízením s elektronickou aukcí pozemek v katastrálním území Sadová u Sovětic. O majetek projevilo zpočátku zájem několik fyzických osob, elektronické aukce se později zúčastnili dva zájemci.
04.01.2021 23:05 |

podobné články